Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

do nella to wojsko mnie przeraza , tez czytalam ze to jest mega suma do zaplaty , moja koleazna ma turka mieszka w pl znim on tutaj pracuje i tez chcieli go wziasc do wojska ale jego pracodawca napisal ze on tutaj pracuje narazie dali mu spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turasekebapp maly
polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turasekebapp maly
youtu.be/CP78zkFub9I youtu.be/eeMywjcF6Is youtu.be/H4f8InNIMzU youtu.be/1PQ670sfFXU leje z was normalnie szkaradne polczyny z ciapatymi brudasami :D youtu.be/HBZ_I6Uzm6g pokazywarka.pl/8rx2as/ youtu.be/cwV5xYDe74k youtu.be/RxH7-E_xFfc youtu.be/j17l2Xmd-QY youtu.be/t8Jh6UZnhDs liveleak.com/view?i=ca5_1339261680 youtu.be/OP3rKRh0h5k youtu.be/iREwBHIpapU Habibi z Tunezji Dla Tunezyjczyków turystki (innej wiary niz Islam) sa przede wszystkim latwa zdobycza. Poderwanie i spotykanie nie jest tak skomplikowane jak w przypadku "ich kobiet". Nie musza wykazac sie przed wybranka i jej rodzina okreslona pozycja spoleczna, wysokimi dochodami. Czesto tez nie musza pokrywac wszelkich kosztów zwiazku typu restauracje, wyjscia, prezenty etc. W dodatku jest szansa na "bliskosc" bez slubu. Przyjemna perspektywa. Szczególnie dla Panów o nizszych dochodach (boy hotelowy, recznikowy, kelner ..), którzy sa wlasciwie bez szans na znalezienie zony wsród "swoich". Licza, ze po powrocie do kraju wybranki beda równiez przysylac im prezenty a takze gotówke. Czesto slyszy sie prosby o pomoc na rózne cele poczawszy od uzupelnienia konta w telefonie przez oplacenie wojska az po leczenie chorej matki. Habibi licza równiez na zaproszenie, które w ich mniemaniu znaczy : zaproszenie, zakup biletu, udostepnienie mieszkania, pokrycie kosztów w Polsce zwiazanych z utrzymaniem i zwiedzaniem tzn full service na koszt ukochanej. Zamozniejszym sa proponowane róznego rodzaju interesy w które musi wlozyc kilka tysiecy $ lub wiecej .. Od czasu wejscia Polski do Unii Europejskiej Polki moga spodziewac sie nie tylko zainteresowania seksualno-finansowego, ale równiez moga spotkac sie z propozycja malzenstwa. Czesto Polska narzeczona jest zapraszana do domu rodzinnego Tunezyjczyka. Oczywiscie rodzina wita ja serdecznie co dodatkowo utwierdza w przekonaniu co do szczerosci ukochanego. Zdarzaja sie przypadki kiedy Tunezyjczyk ma juz Tunezyjska narzeczona, która udaje siostre lub kuzynke i sama wrecz namawia do poslubienia bogatej europejki, aby ich sytuacja materialna sie poprawila. W normalnych relacjach Arab-Arabka to mezczyzna stara sie zaskarbic sobie rodzine przyszlej zony a nie ona jego rodzine wizytami. W wielu regionach Tunezji mezczyzna wrecza narzeczonej prezenty np zlote lub srebrne bransolety. Decydujac sie na slub warto pamietac o kilku rzeczach. Chociaz Tunezja sprawia wrazenie nowoczesnej jest to jednak kraj arabski. Przywiezione z Polski przedmioty staja sie wlasnoscia narzeczonego / meza. Nalezy byc swiadomym, ze wszystkie sprzety i nieruchomosci zostana zapisane na tunezyjskiego narzeczonego. W przypadku zerwania narzeczenstwa staja sie one nieodwracalnie jego wlasnoscia. Prawo do posiadania nieruchomosci i ziemi maja jedynie obywatele tunezyjscy. Dzieci nie moga wyznawac innej religii niz Islam. Nie jest mozliwe umieszczenie klauzuli w kontrakcie malzenskim przyzwalajacej na wyznawanie dzieciom innej religii. Jest to regulowane przez prawo zwiazane z porzadkiem publicznym. Niepelnoletnie dzieci nie moga wyjechac z kraju bez zgody ojca, nawet jesli posiadaja podwójne obywatelstwo. Wedlug prawa tunezyjskiego zgodnie z artykulem 23 kodeksu stanu cywilnego matka moze razem z niepelnoletnim dzieckiem wyjechac z Tunezji. Wydaje sie jednak, ze straz graniczna nie uznala tej zmiany (z 1993 roku) i nadal wymaga pisemnej zgody ojca na wyjazd nieletnich dzieci. Malzenstwo przewaznie konczy sie po kilku latach czyli po zdobyciu stalego pobytu w Europie a mezczyzna znajduje sobie duzo mlodsza od siebie kobiete ze swojego kraju. Przykladowy wpis znaleziony na jednym z forum zatytulowany "rozwód z Tunezyjczykiem" : "..maz bez skrupulów wyjezdza do Tunezji. Opuszcza mnie. Zostawia mnie z kredytami, które byly potrzebne na wyjazdy do Tunezji na wakacje i prezenty dla jego 10-rga rodzenstwa i ich dzieci. Z tego co wiem maz wyjechal z Tunezji po 3 tygodniach pobytu u rodziny i wyjechal do Francji, gdzie najprawdopodobniej przebywa do dzisiaj" I kolejny fragment : "ozenil sie z checi wydostania sie z Tunezji. bylam jego wiza i karta pobytu a Polska krajem przejsciowym na zachód Europy..." Czy w takim razie nie ma zadnej szansy na szczesliwy zwiazek z Tunezyjczykiem ? Na pewno szansa istnieje. Minimalna. Pod warunkiem, ze ludzie sa na podobnym poziomie intelektualnym i finansowym a znajomosc nie rozpoczela sie "wakacyjnym romansem". Na temat "habibi" z wakacji powstal bardzo fajny film "DARLING I LOWE JU". Co prawda akcja dzieje sie w Egipcie, ale zachowania naiwnych kobiet i ich cwanych adoratorów sa dokladnie te same. Warto zwrócic uwage szczególnie na wypowiedzi Panów z Egiptu gdzie sami przyznaja, ze takie zwiazki nic dla nich nie znacza. http://www.wykop.pl/ramka/1137581/upili-mnie- dali-mi-prochy-uprawiali-ze-mna-seks/ pokazywarka.pl/8rx2as/ youtu.be/ponjv4u9bhs youtu.be/6jnhAR3DMHA youtu.be/9O1F8EHSTQM youtu.be/RpyLtHeKxrE youtu.be/Surdizmf_dw hehe youtu.be/XjjxNxep9QQ Gdy widze [gdy widze] jak ida po ulicy, http://youtu.be/qzkOJ-EtQoM Najchetniej wydlubywalbym ich patykiem z chlodnicy, Apetyt wilczy, mój instynkt nie milczy, Niose prawde, wie o tym kazdy sukinsyn religiapokoju.blox.pl/html euroislam.pl youtu.be/pZp2A2Gy0aI Ofiary islamskich zbrodni honorowych na Zachodzie 18+ atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shru gs/2009/03/honor-killing-islams-gruesome-gallery.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy w Polsce mamy, ślub muzułmański w meczecie, ale ja nie przeszłam na Islam nie mam takiego obowiązku. Mój też pracuje w dużej firmie dlatego ma na razie spokój z tym wojskiem, teraz sobie nie wyobrażam żeby poszedł tam na 5 miesięcy... a TY Renata gdzie poznałaś tego turka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela podam ci mojego maila nie chce sie tu rozpisywac na tym forum , nie wiadomo kto to czyta i wogole email: ewa.nilsson@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela chcetnie porozmawiam z toba ale nie na tym forum , nie chce tu pisac o szczegolach ok? ;) podam ci amail ewa.nilsson@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy w Polsce , mamy ślub muzułmański, ale ja nie przeszłam na Islam nie mam takiego obowiązku, śmieszą mnie niektóre dziewczyny, które dla miłości zmieniły religie :) związek z turkiem to jak z całą Turcją, mój mąż je nawet śniadania w tureckim stylu :) ojj dużo jeszcze można pisać... on jest po studiach dlatego tylko 5 miesięcy ale to i tak długo i ja sobie nie wyobrażam tego , dlatego będziemy zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma 25 lat, wojsko ma już za sobą, studia też. Teraz tylko pracuje. Nela, a jak wygląda taki ślub muzułmański? Podobnie jak w Polsce? Ja mam tylko obawy o moją rodzinę... oni jeszcze nie wiedzą, że "ciągnie nas do siebie", dla moich rodziców to jest nie do pomyślenia, że mogłabym mieć chłopaka/męża muzułmanina, szczególnie dla mojego ojca. Mówiłam mamie, że on przyjedzie do Pl i pytałam czy mogę go zaprosić w któryś dzień na kolację i zgodziła się. A tata? Zapomnij... nawet nie chce o tym słyszeć. A dlaczego? Bo to Turek... Takie głupie stereotypowe myślenie. A jak tylko spróbuję do niego pojechać to na pewno już tam zostanę i on mnie porwie, a tata będzie mnie szukał przez rutkowskiego. Masakra, sama nie wierzę w to co piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w turcji nie ma obowiazku brania slubu muzulmanskiego w meczecie. Tam sie liczy slub cywilny a religijny to jak kto chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub w Meczecie trwa około 20 - 30 minut, tylko 2 świadków i Imam. była modlitwa w której ja nie brałam udziału ponieważ nie jestem muzułmanka. był tłumacz, trzeba było podpisać jeden dokument takie coś jak potwierdzenie, mąż mnie poprosił o ukrycie włosów... miałam taki stres że wszystko pamiętam jak przez mgłę :) Moi rodzice też na samym początku nie chcieli słyszeć o tym ze jestem w związku z turkiem ale już jest wszystko super, nie ważna jest religia tylko to co ma się w sercu i jakim jest się człowiekiem, ja nie żałuje niczego, choć sama na początku miałam ogromne wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój turek jest bardzo religijny, dlatego ten ślub musiał się odbyć obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy z nas ma prawo do swojej religii. Chodzilo mi o pokazanie jak to w turcji wyglada od strony formalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
hey dziewczyny :) , mój przyjeżdża do mnie juz za 6 dni , juz nie możemy się doczekać tych kilku dni spędzonych razem :) w tym czasie również bedzie załatwiał prace tutaj :) nie wierzcie w stereotypy, a wierzcie w miłość :))) tak jak juz mówiłam, nie wahajcie się idźcie przed siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
Czesc wszytskim, mój przyjezdza do mnie za 6 dni :) juz nie mozemy sie doczekac tych kilku dni spedzonych razem a przy okazji on ma tutaj INterview odnosnie pracy :) Nie poddawajcie sie, nie wierzcie w stereotypy, a wierzcie w milosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
Czesc wszytskim, mój przyjezdza do mnie juz za 6 dni :) juz nie mozemy sie doczekac tych kilku dni spedzonych razem a przy okazji on ma tutaj INterview odnosnie pracy :) Nie poddawajcie sie, nie wierzcie w stereotypy, a wierzcie w milosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznałam niedawno Turka
na początku był miły, mówił "dzien dobry" itp... potem "cześć", w końcu umówił sie ze mną, a ja się zgodziłam... teraz rości sobie do mnie jakieś prawa, zażądał hasła do facebook'a, bo jak mu go nie dam, znaczy, że szukam innych facetów i go oszukuję, ale swojego hasła dac nie chce, ciągle namawia mnie na seks i nie rozumie, że jest za szybki, że to nie tak, gdy w innych kwestiach też spotyka się z moją odmową zarzuca mi, że go oszukuję, że go nie lubię i takie tam, a nie mógłby normalnie, jak człowiek??? moglibyście powiedzieć mi coś więcej o tej nacji, bo ja nigdy nie miałam z Turkami styczności, nie mogę uogólniac, że wszyscy są tacy sami, ale tutaj jest coś dziwnego, najpierw miły, szarmancki, teraz jakieś chore akcje mi robi... czy to u nich normalne??? help :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
mnie również śmieszą dziewczyny które zmieniają wiarę dla swojego ukochanego :) co do odmawiania facetowi ( i nie mówię tu tylko o sexie) to oni chyba mają coś zakodowane , że to musi być oznaką że "ona mnie nie kocha", albo "zdradza". w sumie ja też tak mam, ale tylko wtedy gdy raz stracę zaufanie do osoby. mój chłopak też często zaczyna/ł coś podejrzewać, jak np. byłam dla niego niemiła (a ja miałam tylko zly dzień), nie chciałam go pocałować bo coś tam i inne takie pierdoły. Próbowałam go reformowac, ale z marnym skutkiem ;) Chyba nigdy mi się to nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest takie oczywiste. o ile Turcja jest republika swiecka to inne kraje arabskie nie koniecznie. Gdy dziewczyna zdecyduje sie na wyjazd z mezem do takiego kraju to po prosu najczesciej nie ma wyjscia. Widzialm chrzescijan w Betlejem ale maja oni tam przerabane jak w ruskim czolgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuhahaheheee
http://youtu.be/psUZWpG0QF0 Ona, przyjechała do Warszawy spod Opola miała blond włosy, a na imię Ola na swojej wsi uchodziła nawet za ładną ale w stolicy była przeciętną panną on to zwykła pała, kawał lamusa przyleciał z Hiszpanii na wymianę z Erasmusa zgrywał przystojniaka, Enrique Iglesiasa i na trzeciej radce wbił w Ole kutasa Ola była dumna z chłopaka zza granicy rozmawiała po angielsku, był taki egzotyczny chodziła z nim za rękę postawiała na facebooka zdjęcia w objęciach Hiszpańskiego księcia gorące 3 miesiące szybko zleciały skończył się Erasmus i prysły czary Enrique jej zostawił maila i obietnice szczodre więcej się nie odezwał, a jej spóźniał się okres ref. Juras Czy marzy ci się Egzotyczna Przygoda? erotyczna przygoda, fantastyczna pogoda głupia ździro idź na całość, lecz nie oczekuj cudów życie to nie scenariusz z Hollywoodu x2 Juras Miała na imię Bożenka, była córeczką taty z figury trochę podobna do trzydrzwiowej szafy w wakacje poleciała na wycieczkę do Egiptu inclusive Sharm El Sheik tam się nie nudzisz leżała jak wieloryb na plaży gdy podszedł młody Arab co malował henną tatuaże umówili się przy barze wieczorem w klubie Alibi całą noc shake your ass, let's dance habibi to była miłość od pierwszego włożenia kochanie, przez cały tydzień ostre jebanie na do widzenia wzięła od niego wszystkie dane potrzebne do załatwienia zaproszenia dziś Bożena nie jest już tak zakochana kiedyś była ubrana w bazarowe Dolce & Gabbana dziś utytłana od samego rana pomaga robić kebaba w budzie Ali-Baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuhahaheheee
http://youtu.be/1PQ670sfFXU buuuuhaha :D kilka przykladow pakusow(brudasow,ciapoli jak kto woli,oraz szkaradnych polczyn) pokazywarka.pl/8rx2as/ polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka 23
Witam.Od bardzo dawna śledzę wasze forum ponieważ mam chłopaka kurda.Poznałam go w pracy.Na początku nie chciał,zeby w pracy o nas wiedzieli aby uniknąć plotek więc sie na to zgodziłam.Ale po pewnym czasie i tak nasz związek wyszedł na jaw.Po jakims czasie dostałam od niego wiadomość że nie mozemy być razem bo tak bedzie lepiej dla mnie.Ale porozmawialismy i wyjasniliśmy sobie to.Po miesiącu znowu sie to powtórzyło ale znowu sobie to wyjasnilismy.I znów sielanka wszystko szlo dobrze do póki nie pojechalam na urlop do polski...gdy wróciłam to po dwoch tyg mi napisal że to koniec że ma inną.Ja mu w to nie uwieżyłam ale nie miałam siły już o niego walczyć.Przez miesiac czasu sie nie oddzywał do mnie az nagle pewnego dnia dostalam od niego wiadomość z zapytaniem co u mnie. W miedzy czasie sie dowiedziałam od naszych wspolnych znajomych z pracy ze tez sie ich o mnie pytal.Teraz juz razem nie pracujemy i wydaje mi sie ze wtedy probowal mnie kontrolowac nawet gdy nie bylismy razem.Pózniej zaczął coraz częściej pisac z prośbą żebym wróciła do niego.Ja się na to zgodziłam.Teraz jesteśmy razem ale zaczynam czuć że źle zrobiłam wracając do niego.Ma coraz mniej czasu dla mnie bo woli go spedzać z przyjacielem albo znajduje jakies głupie wymówki że jest zmęczony itd.Mamy dla siebie tylko weekendy i to nie całe bo przyjezdża do mnie zawsze w sobote koło północy dopiero.Kocham go ale nie wiem juz co mam z nim zrobić.Wiem że ja nigdy nie zdecyduję się zeby od niego odejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicecooper
Dobry wieczór, nie wiem , ile masz lat, ale czy nie szkoda Ci czasu na tego typu związek. Wydaje mi się ,że Twojemu partnerowi jest po prostu wygodnie, nie czuje się do niczego zobowiązany, żyje swoim życiem, chyba nie specjalnie licząc się z Twoimi potrzebami emocjonalnymi. Na jego postępowanie nie masz wpływu, ale masz na swoje własne- albo zgadzasz się na to w jaki sposób on tę znajomość ustawił , jej zasady i nie narzekasz albo ją zrywasz i zajmujesz się własnym życiem. To naprawdę nie jest jedyny facet na świecie - ja kieruję grupą, w której jest co najmniej 300 facetów, nie wiem , czy wszyscy do wzięcia, ale z 100 na pewno. Musisz się tylko rozejrzeć, a wtedy mało , że nie będziesz miała problemu "sama nigdy od niego nie odejdę", ale "będziesz będziesz szybko uciekała" , pukając się w głowę z powodu zmarnowanego czasu. "Czas to żadna droga szybkiego przejazdu pomiędzy kołyską a grobem, CZAS -TO MIEJSCE NA ZAPARKOWANIE POD SŁOŃCEM" / Phil Bosman/. Czy jesteś pewna , że parkujesz na właściwym parkingu? Może szkoda luksusowego auta, jak można nie dbać tak o cenne rzeczy, luksusową marką powinien jeździć kierowca i koneser a nie rolnik z Koziej Wólki. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka 23
dziękuję za dobrą radę alicecooper.Mam 23 lata.Masz rację że jest wielu facetów na świecie ale ja czuję że staję się być uzależniona od niego.Zawsze co on powie tak musi być.Jednak zaczynam zauważać to że on mnie chyba wykorzystuje chociaż pytany o to twierdzi inaczej.Niestety jestem dość słaba psychicznie żeby sama podjąc jakąś decyzję jednak będę musiała to zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdas brudas
asieńka 23-wydaje mi sie,ze nalezysz do tego 10% (szkaradnych polczyn)nizin spolecznych co ciagnie brudasom.ok pewnie napiszesz,ze Mi nie ma kto ciagnac???buuuuuuuuuuuuuhahaha to teraz zniz sie do poziomu kolan.dobra kim jest brudas i szkaradna polczyna co ? Paki skrót nabyte obrazliwe konotacje w 1960 roku, kiedy uzywany przez brytyjskich tabloidów w odniesieniu do przedmiotów bylych panstw kolonii w sposób uwlaczajacy i rasistowskich. W nowoczesnej brytyjskiej uzytkowania "Paki" jest zazwyczaj uzywane w uwlaczajacy sposób jak etykiety dla wszystkich z Azji Poludniowej, w tym Indian, Afganczyków i Bangladeszu. W mniejszym stopniu, okreslenie zostalo zastosowane jako rasowe slur wobec Arabów i innych bliskowschodnich wygladajacych grup, które moga przypominac Poludniowej Azji. Podczas emigrantów wielu latach 60 byly równiez nazwany jako "czarny" do dalszego segregrate je od bialej spolecznosci. Niektórzy twierdza, ze taki podzial nadal istnieje w czesciach Anglii. W ostatnich czasach nastapila tendencja przez drugiego i trzeciego pokolenia brytyjskich Pakistanczyków odzyskac slowo, tak, ze moze on byc stosowany w mlodej brytyjskiej spolecznosci pakistanskiej, ale nie przez osoby z zewnatrz, w tym Indian i Bangladeszu. ciapaty (obrazliwie) {m.} Paki (offensive) {rzecz.} kilka przykladow pakusow(brudasow,ciapoli jak kto woli,oraz szkaradnych polczyn) pokazywarka.pl/8rx2as/ polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×