Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Wołga nie rozpisuj się tak bo czytać nie nadążam:P flądry a wy gdzie??na piwie pewnie gdzies razem siedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
jezu ale tu nuuuuuuuudy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
być ledwo ciepłą ??? czy novenna to less ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa na posterunku!A ostatnio to gdzie była!:P:) ja ino byłam:P No widzisz jak Cie inteligentnie czytelnicy rozpracowali:D a wąż i makary to tez baby!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to niedobrze, dla mnie:P kurza melodia czy ktos tu inny zagląda!?bo my z Novenna w takiej sytuacji to sie na gg mozemy przenieść, nie bedziemy zabierac miejsca innym, fajniejszym, lepszym topikom, na których sa ludzie:P np jak rzucic palenie:D Novenna jak Ty znosisz te nieludzkie temperatury???A! pewnie browar pijesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do pracy to ostatnio prawie w ogóle nie chodze:P w ksiazkach siedze:O urlop?wakacje?:) a gdzie jedziesz??? mnie to juz tak nad morze gdzieś ciągnie no ale jeszcze nie moge, zaczekam;) 62 strony....dno:P ale jak autorka na ten topik nie zagląda to czego mozna chciec!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamietaj jak bedziesz po tych gorach hasac żeby zmienic japonki na cos bardziej odpowiedniego:P czerwona sukienka moze zostać:P mówie bo moja kolezanka kiedys poszła w gorych w odblaskowych, srebrnych \"sportowych\" butach na koturnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny!:)toż to Makary! Novenna chodz tu szybko ktos do nas przyszedł!:D Ja Makary trzymam sie jakos ale mam duzo nauko:O:O:Oble :P więc sam rozumiesz A Ty jak??juz tam na wsi??:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D inna koleżanka (w liceum)za to chodziła na plaże w glanach:D Makary a miałes huczne pozegnanie w swojej parafii??kwiatki, baloniki, prezebty, łzy??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop, Novenaa :P ;) Cholera, jak to było? mech rośnie od północy...słonce zachodzi na zachodzie...że ja głupia kompasu nie wzięłam, tylko termometr...wyglądało podobnie :P :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Novenna, ja nie wiem czy ja w tej ANGLII nie zostanę... ;) wszystko jest w trakcie, więc nie zapeszam :P a co do wakacji - BUAHAHAHAHAA ....to słowo jest w moim prywatnym słowniku oznaczone tzw. gwiazdką :P ;) :D miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:P:P:P miłego dnia ropuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!(novenna-bo to jest stały gość:P ) udanego wypoczynku w gorach chcialam Ci zyczyć, tym pracusiom to niewiadomo czego zyczyć, poza tym takie zapracowane to nawet by nie zauważyły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :classic_cool: ciężka robota przede mna,wszystko na mioich barkach bo przeciez nikt nie pomoże!:P paaaa! pamietaj warto chodzic w gory bo na gorze zawsze sa schroniska:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będe sie witać bo siebie to tak głupio:P jedyne co moge napisać to to, że szkoda że niemcy wygrali:O :P 😘 Konspi pamietaj, że jak Cie wykorzystuja w pracy to to jest WYZYSK i należy Ci sie odszkodowanie jakby co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!:D ale tu sie dzieje!!:P :classic_cool: (Novenna robie to tylko dla Ciebie-pamietaj wiszisz browar!:P ) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×