Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Frustracja przeze mnie?? Konpsira,tylko nie przymierzaj,bo rozepchasz mi koszule z przodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co mówię,a jak mówię to wiem(cytat z jakiegoś polskiego filmu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wijam manatki, Makaron ubieraj sutannę i koszule zabierz, ale tak, żeby nie pomiąć. Do napisania 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,za nieobecność mą :D Konspiracji odmachujemy(tzn.ja odmachuję):D A powinienem się bać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,ja się żegnam z Panią:)) Miłego weekendu:) Ps.Jeśli nie jesteś nieobliczalna,to obliczalna,hmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żegnam tych co poszli 🖐️ a witam Novenkę 😘 nie brzmi to sympatycznie,ale właśnie wcinam wątróbkę :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na szczęście piątek :) miłego \"we can\'tu \" :) ja pożyłam w realu,teraz przylazłam na wirtual :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jestem Novenna, już mi nie ubliżaj na gg :P kocham Was, wiecie? :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kreciczek słodki :) Ja Ciebie też kocham :) ( niewiem czy Ty mnie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie czytałam zaległych postów, więc skomentuję jak się dokopię ;) konspira mnie zabije? hehehe...jak mnie znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mam! dobre, niemieckie markery z pewexu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P :P ile znajomych twarzy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
same znajome pyski:D aż miło spojrzeć,nie?:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy u was też taka damsko męska pogoda? :D P.S. sory że tak o pogodzie, ale obiecałam Novennie że kilka postów napiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreciku ❤️ jezeli chodzi o pogodę to u mnie wiatr umiarkowany, zmienny miejscami porywisty :P poza tym leje jak cholera :D Wiesz co będzie o czym gadać jak w niedzielę TVN poda prognozę pogody 14-sto (czy 16-sto ?????) dniową :P Z czarnym Nickiem 🌼 widzę, że jesteś wszędzie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jaaaaasne że wszędzie,w Twojej skrzynce też:D Jestem żywe srebro więc wszędzie mnie pełno:):P a pogoda w Kraku---wiatr słaby umiarkowany,przelotne opady deszczu,temperatura ok,10stopni:Pdziekuję za uwagę:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam swoje lata - balanga do rana to dla mnie 0d 17:00 do 24:00 max. ! potem zaczynają mnie uwierać kapcie :-) Q-wa, D-pa, hu-i ! jak mawiają chińczycy ! nikt nie zrozumie kobiety. szczerxze mowiąc - nie warto próbować - szkoda prądu i fatygi. jak już ktoś zauwazył ❤️ wolgę a reszta jest (chyvba ) bez znaczenia. wyglądam młodo - ale tak się nie czuję ! jestem napier... i dzuięki temu myślę na trzeźwo- serce alkoholowe ponieśli aniolowie na zlotych bluszczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wąż! ty zapijmordo! ja i tak cie 😍 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulla - oczywiście jesteś moją \"matką\" wirtualnie tulę się do twych piersi - w poszukiwaniu poczucia bezpieczeństwa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem, ja sie witam (bo dopiero wkroczylam) byłam dzis na wyjątkowo marnym filmie gdzie padlo stwierdzenie \"jestesmy tym co ukrywamy\" i nie wiem jak mam to rozumiec:P :) Wolga czy ty juz wiesz ze do ciebie dojezdzam:P? szykuj lokum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojeżdżasz do mnie? ten interpol coś wam robotę nawalił, bo chyba nie w tym kierunku jedziesz łeheheheehehe :P ja jestem kobieta kot > znajdziecie mnie tam, gdzie mnie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×