Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ashia---Na trasie Tarnów-Rzeszów:) Kontynuując temat papieru, to wklejone przez Ciebie zaproszenie jest wykonane właśnie na papierze czerpanym (u mnie cena 1,10 zł/szt.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj niestety już nie dam rady przesłać, ale co się odwlecze to nie uciecze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to ja tak jakby w drugą stronę bo pomiędzy Przemyślem a Rzeszowem. Zdradz gdzie ten papier tak tanio, oczywisice jesli mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam: Nam potrzeba pewnie koło 60-80 zaproszeń, więc nie wyobrażam sobie, żeby robić to ręcznie. Z resztą nie mam do tego zdolności ;) Strasznie podobają mi się suknie, do których link przesłała Mystica. Może sama zdecyduje się na uczycie podobnej. Więc ponawiam pytanie: nie znacie jakiejś godnej zaufania krawcowej w Warszawie lub okolicach? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno------ niestety bardzo mi przykro ... ja nie znam takiej za którą mogłabym gwarantować ... Koleżanka teraz oddała swoją suknię do poprawki , znaczy sie poszerzenia , ale ta krawcowa co będzie jej to robić nie jst chyba jakąś specjalustką od sukni ślubnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna > niestety ja też nie moge pomóc. Moja krawcowa jest z podkarpacia, tu w Wawie jeszcze na jakaś konkretną sprawdzoną nietrafiłam. Eh znowu mam niskie cisnienie 103/55 chociaz wypiłam kawę. Znacie może jakieś inne sposoby poza kawą na podwyższenie ciśnienia? Pomijam wizytę u lekarza bo to dopiero za 3 tygodnie u mojej sprawdzonej lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powertuj sobie kafeterię to od razu skoczy Ci ciśnienie na niektórych topicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niskocisnieniowców zapraszam do mnie we srody keidy fax za faksem idzie a pani z działu zamówien od kolejnego klienta twierdzi ze to ja cos przekreciłąm a na faxsie czarno na białym jest.. oj to ty wtedy bomba zegarowa jestes! apropo pracy;która z dziewczyn zaprasza szefa lub wspólpracowników na weslele?? ja mam szefa oki szefowa-zmija,ich syn +jego zona i jeszcze 1 kolego+żona-wiec kolejne 6 osób...którzy w zasadzie nie są mi az tak bliscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna ma racę, wlaśnie byłam na topiku, na którm autorka wypowiada się na temat liczby gosci weselych wg. niej jesli ktoś ma poniżej 250 to \"sobie żałuje\".. i tam właśne moje ciśnienie podskoczylo... a miałam jak ashia 100/54 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to nie jest śmieszne - ja też jestem niskociśnieniowcem, do tego stopnia, że mam hypotonię :o Na to kupuje się coś o nazwie Glukardiamit, to jest paskudne, ale działa. No i warto się postresować od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko dzięki wielkie. Zaraz ide do apteki. Non stop jestem zmęczona, mam zawroty głowy, trudno mi się skoncentrować i to niskie ciśnienie ... w sobote po kawie mialam 85/40 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashiu, rozumiem :( Ta pogoda działa na naszą niekorzyść. Musisz pić dużo wody. Te kropelki są bardziej \"na alarm\", gdy już robi Ci się słabo. Taka nasza uroda. Ale to i tak dużo lepsze niż być wysokociśnieniowcem - więc mogło być gorzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj only na chwilke...obiad gotuje-ale sprawadzam czy moze któras jest... jakby cos to miłego wieczoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Zabulinko kupiłam ten \"glucardiamid\" i \"cukierki głogowe\". Mam nadzieje, ze mi to cos pomoże. Kupiłam też nowe kosmetyki dla mojej zmasakrowanej buzki. Mam cere mieszana, ale ostatnio bardzo ją sobie przesuszyłam. Ciągle jest podrażniona i zaczerwieniona. Kupiłam dr Irena Eris \" Pharmaceris A\" : * łagodząca śmietanka oczyszczająca * sensilium maxima preparat-ratunek dla skóry podraznionej i zaczerwienionej. Nałożyłam i od razu przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pisz ashia o wszystkim co ci pomaga na te buzie!!!ja tez jestem mieszana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ----- ja z pracy zapraszam na wesele szefową z mężem , oraz kolegę z żoną i koleżankę z narzeczonmym - to jest 6 osób . Na ślub zapraszam resztę familii szefowej oraz koleżanki z którymi nie mam kontaktu na codzień ( 4 osoby ) + pracowników z biura przedstawicielstwa niemieckiego , z którymi mam kontakt raczej telefoniczny ... Jezeli o cerę chodzi to ja też mam mieszaną i do tego ze skłonnościami mocno naczynkowymi ( nos) . Mój R. śmieje się , że nie raz mam nos jakbym alpagi piła :) . Używam kremu Garnier odżywczo nawilżającego, oraz do cery naczynkowej dr.Irena Eris na noc + rewelacyjnego toniku Soraya \"care & control \"- ekspresowy tonik antybakteryjny . Kosmetyczka powiedziała , że to dobry \"zestaw\" dla mojej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jutro mam dzień_bez_kompa więc postaram się napisac wszystko to co mi teraz do głowy przyjedzie, żeby mnie jutro do kompa tak nie ciągneło :P Agi > jeśli możesz to napisz mi gdzie można kupić ten papier czerpany w cenie o której piszesz. Z góry dziękuję za info. Ami > zdam relacje testu nowych kosmetyków jak tylko poużywam ich pare dni, ale zapowiada się całkiem fajnie. W porównaniu z physiogelem którego wczesniej uzywalam cena jest o wiele przyjemniejsza. Zabulinko> dzieki za namiar na ten lek. Dzis zjadlam tylko jedna pastylke, ale jak jutro tez bedzie zle to wezme wiecej. Na weekend wybieram się do Szczecina odwiedzić kuzyna. Jeszcze nigdy tam nie byłam, mam nadzieje, ze bedzie sympatycznie :) Miłej nocki, a jutro udanego dnia :) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
Hej :-) witam Was i dzieki za takie cieple przyjecie:-) nie spodziewalam sie tego sadzac po innych topicach. Naprawde bardzo mi milo sie zrobilo dziewczyny :-) :-) :-) Dziekuje za link do tej sukni z kolekcji DREAM Belisse-rzeczywiscie bardzo ladna i w podobnym stylu. ja bym wolala jednak bez gorsetu, ale jest sliczna :-)))) Co do wesela w Rybienku Lesnym -owszem jest tam nowy budynek -RANY dziewczyny -malo nie padlam jak tam weszlam-jest PRZEPIEKNY!!! a do tego cena niska(z taki standart to moim zdaniem naprawde bardzo tanio-o ile dobrze pamietam 120zl/os) Sama chcialam tam mies wesele ale..pojawilo sie ALE: mianowicie pani nam powiedziala ze oni organizuja wesela od 150 os (ktore musza przyjsc) wiec zaproszonych powinno byc min 170-180. ponizej niestety sie nie zgadzaja a juz napewno nie w terminach letnich bo im sie to poprostu nie oplaca. My bedziemy mieli wesele na ok 70-80 os wiec coz...malo sie nie poplakalam No ale zdecydowalismy sie na ta sale o ktorej pisala moni -ze sie ja na dole a tanczy na gorze. tez mi sie podoba - nie tak jak ta nowa, ale mysle ze pasuje do calej koncepcji wesela i ilosci gosci (tamata sala jest bardzo duza). Mam OGROMNA prosbe- napisalas moni ze tam bylas na weselu. Prosze napisz mi jak bylo? Wszytsko co pamietasz, jedzenie jakie, obsluga , wystroj i przedze wszystkim (moja najwieksza obawa) czy fakt ze sala do tanca byla na gorze nie zepsulo zabawy?????? Bede Ci bardzo BARDZO wdzieczna za opinie-bo jakby co to moge jeszcze sie wycofac -zaliczki pani chcial tylko 500zl wiec jakos przezylabym byle by nie bylo lipy. Czekam z niecierpliwoscia na odp. P.S. Nie nie jestem z Wyszkowa- jestem z Tluszcza (tylko sie nie smiac-taka miejscowosc naprawde istnieje i nie moja wina ze sie tak nazywa ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
dal zaciekawionych przesylam link do strony tej nowej sali na Basniowej www.basniowa.pl ja mam wesele w sali kameralnej w starym budynku ale mozna sobie obejzec zdjecia nowego, ktorych jest znacznie wiecej na tej stronce. Zapewniam was ze na mnie ta sala zrobila jeszcze lepsze wrazenie niz na zdjeciach"!!! no ale coz.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystica ---- 🖐️ A co Ty tak nocą buszujesz po necie ... ? Ja na te wesele w sobotę do Rybienka idę do tej nowej sali . Ma być ponad 200 osób :). Jezeli chodzi o tę miejsza salę , to powiem Ci , że też ładna ... Z tym , że te wchodzenie i schodzenie po schodach ... Niby ludzie sie bawili ... zasadnizo ten kto jest \"zabowowy \" to będzie i 2 piętra pokonywał ... to zależy jakie towarzystwo będzie u Ciebie - bo jezeli większość to rodzina w średnim lub straszym wieku to nie polecam ... Ja się bawiłam , ale te schody jednak mi przeszkadzały ... Bo np. siedzę i naglę słysze piosenkę którą bym chciała zatańczyć . Zanim doszłam do sali tańców to minęła minuta :( Generalnie sala bardzo ładna i ładna okolica , chociaż ja byłam w lutym i nie miałam możliwości skorzystania z atrakcji na powietrzu ... a ztego co wem to jest tam jakiś ogród czy staw ... Jeszcze raz powtarzam wszystko zależy od gości , bo jednak to jest trochę dyskomfort latać w dół i na dół przez całą noc. Jeżeli o obsługę chodzi - była b.dobra . Kelnerzy uwijali się błyskawicznie . Jedzenie tez było dobre i ładnie podane . z tego co wiem to nie ma ładniejszych sal w okolicy ... Najlepiej umów się z właścicielką przy okazji najbliższego wesela i zobaczysz jak sa stoły i ustawione i jak to wygląda . Moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne jeżeli chodzi o wystrój i wygląd tego miejsca ... tylko te schody . Na tym weselu było chyba ponad 100 osób , więc może zmieściła by się na parterze i orkiestra z tymi 70 osobami jakby tak dobrze rozstawić stoły :) A jeżeli chodzi o Tłuszcz ,to mnie to nie śmieszy , bo mamy znajomych w Jadowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystica --> faktycznie piekna ta sala, której adres podałaś, my mamy podobnie z podziałem na górze sie ja a na dole tańczy, jednak my jestesmy chyba mało standardowi bo na miejsce przyjęcia weselnego wybralismy chatkę góralską...piekniutka, nowiutka z bali... jest przy samej plaży jeziorka i to nas głównie przekonało, na poczatku mielismy obawy czy taki podział góra - dół nie rozłoży imprezy, ale doszlismy do wniosku że bedzie ok. ashia --> miłego dnia (jutrzejszego) powodzenia w omijaniu komputera :) monia ---> ja mam bardzo sucha cerę i mam mnóstwo z nią problemów bo doodatkowo mam alergię na większośc dobrych kremów :( a tak wogóle to życzę wszystkim miłej nocy :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
ja sie uparlam na okragle stoliki 8-smio osobowe. Co do ludzi -wiekszosc bedzie mlodych a Ci starsi tez lubia sobie potanczyc:-) ilosc ciotek siedzacych ograniczona do 2 plus 2 babcie i to tyle z pokolenia powyzej 60 lat. Wiec moze nie bedzie tak zle...hmmm..dziekuje za odp. Teraz troche sie martwie tymi schodami, ale...jest ten ogrod-to prawda i nawet stawik z mostkiem - bardzo ladnie to wyglada i okolica mnie przekonala. No a poza tym tak pisalas -bylam w kilku salach w okolicy i i tak ta mi sie najbardziej podobala. wiec moze jakos to bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
no ja tez mam andzieje ze impreza mimo tego podzialu sie nie polozy... pozatym muzyke bedzie slychac doskonale na dole ale bedzie tez mozna normalnie pogadac nie drac sie do ucha drugiej osobie. Tych schodow nie jest az tak duzo..ehh..juz sie sama wkrecam teraz... jakos to bedzie. A co do tego ze po nocy buszuje-u mnie jest dopiero 21:30 bo ja inna strafa czasowa. a poza tym pracuje w ciagu dnia i nie mam jak z kompa korzystac-tylko wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistica - nie matrw sie w takim razie , jezeli masz imprezowych gości to na pewno schody nie będą przeszkodą !!! Ja napisałam swoje przeżycia , ale tak jak już wceśniej wspomniałam \"latałam \" na górę często :) Otoczenie jest super i można nacieszyć nim oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystica.... ja mam z kolei wiekowa rodzinę i schody nie są dla nas barierą... mam rodziców po 60 i 2 babcie 88 i 86lat goście będa mieli do pokonania dokładnie 18 schodków i schodza bezpośrednio do sali do tańczenia.... uważam że to jest nawet pozytywne.... dobranoc.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
jak sie tak dluzej nad tym zastanowic (po raz kolejny) to mysle ze u mnie tez nie powinno byc problemu..muzyke jak pisalam bedzie slychac doskonale a skochow jest moze jakies15 a w polowie cos w rodzaju polpietra wiec dam sobie na luz z tym rozmyslaniem. Dzieki za rady laseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki :) życzę wszystkim miłego dnia... ja już zaczęłam dzień z kubkiem kawy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×