Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Na pierwszy taniec jeszcze nic pewnego,ale bardzo mozliwe /prawie jak narazie pewne/ ze niebieska piosenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos chce moje wybrane fryzurki? Do włosów średno długisz lub długisz /włosy rozpuszczone,lub czesciowo spiete/. Mam tych fryzur od groma i ciut-ciut,ale jak cos przesle tylko te które mi najbardziej wpadły w oko-zwykłe,naturalne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nick pomaranczki świadczy o jego wysokiej kulturze osobistej i wysublimowanym guscie:P luz. ja tam bym im tradziła 1.11:D ignorowac.najlepsza metoda. a dziewczyny ja aiem ze bedziemy dublowac pytania-ale czy macie juz JAKIS KONKRETNY wzór zaproszen na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie wesele na 130 osób, w nowej woli (kolo nadarzyna) ja chce te fryzurki!!!! a to ze sie rozpisalas to super, wszystko juz wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami , nie mam na oku zaproszeń , ale jak już wcześniej napisał am to wezmę jakieś od kumpelki . która je dystrybuuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka---Przepraszam, ale nic Ci nie wysyłałam. Jeśli chodzi o gołębie, to dziękuję za wypowiedzi. Ja również nie zastosuję tego na moim ślubie. Pytałam po prostu z ciekawości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka propozycji, ale to pewnie sie zmieni, bo ciagle są jakies nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) piszcie moze jakiies jeszcze fajne kawalki niekoniecznie przez Was wybrane bede Wam wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku--->>> ty masz juz moje fryzurki,przeciez wczoraj dostałas:) jesli chodzi o zaproszenia to nie chce na nie wydzwac zbedz=nie pieniedzy,che kupic takie gotowe na allegro sa za 1zł i mi sie podobają. Wystarcza mi takie,nie potrzebuje zaproszen za 5zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może głupie pytanie, ale czy \"niebieska piosenka\" to tytuł jakiegoś utworu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to tytul piosenki :) aaa to dzieki za fryzurki- juz mi sie miesza to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ---- Kancelaria - \" Zabiorę Cię \" Kindla - \" Z kimś takim jak Ty\" Grzegorz Tomczyk ( nie wiem czy dobrze !) - \"Niebieska piosenka\" Natalia kukulska - \"Zakochani\" coś , ze starszych: Anna Jantar - \"Przetańczyć chcę z Tobą noc ..\" Walc z Nocy i Dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To \"wielką miłość\" wykonuje Wodecki, bo ja byłam przekonana, że Piotr Szczepanik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może... ja tez nie jestem pewna, po głosie tak mi sie wydawało :) mozna w necie sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie są słowa tej niebieskiej piosenki? Może ktoś zacytuje parę słówek, bo zupełnie nie kojarzę po tytule:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi--tak to piosenka tomczaka-jak chcesz to ci wysle(jak juz mam neta w domu)ale ostrzegam-ostanio szła 5dni:)\"że bede zawsze z Tobą na dobre i na złe\"\"za reke mnie trzymałas gdy chciałem z drogi zejsc\"\"ja z podniesioną głową powiem ze byłem zawsze z tobą -bo chciałem tak i juz\" słowa jakos tak leca -i melodia fenomenalna!!!! ja ja u siebie widze na 100% poczatkowo chciałam walca z \"nocy i dni\" ale zdecydowlismy ze nie bedziemy chodzic na lekcje tanca a chwiac sie niezgrabnie w rytm tej melodii-hmmm nie chciałabym:( tak czy tak \"niebieska\" wygrywa\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropko-do 1 tancowania:D a co wy na to\"elektrycznych gitar chyba\"co ja robie tu\"? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami a moglabys mi tez przeslac?? Prosze:) chodzi nam o piosenki na pierwszy taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami---Twoja opinia jest dla mnie ważna. Czy mogę Cię prosić o przesłanie tej piosenki, bo obawiam się, że jej w ogóle nie znam, nie mówiąc o tym, że na pewno nie brałam jej pod uwagę:( Bardzo proszę również Twoje zdjęcie, jeśli możesz;) 58agi@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma podobny głos do wodeckiego w tej piosence, zawsze myslałam ze to jego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×