Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Anku super pomysl:) Ale moj M jest pracusiem ale nie w sensie ze lubi sprzatac, gotowac, prac itp;) on uwielbia pracowac zawodowo i potem jeszcze w domu meskie roboty wykonywac:) a ze mieszka w domku to ma tam duzo do robienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, dla mnie sprzątanie raz w tygodniu, to jakaś masakra, i miesiąc bym wytrzymała ;-) bez. Szybciej poddaje sie mój facet, i coś tam sprząta. Ja twardziel jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mam przepelniona dopiero w domku ja wyczyszcze bo musze posciagac jej zawartosc na kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze od nastepnego tygodnia nie wiem czy bedzie jeszcze net w pracy wiec bede mogla tylko w domku wieczorkami z Wami pogadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, a powiedz gdzie się tak fajnie pracuje , że o 15.00 jest finish ? ( Nie mów nazwy firmy tylko dziedzinę ) bo chyba w budzetówce nie , bo tam netu nie dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez szereg długich lat moim marzeniem była praca w Urzędzie Skarbowym .. :) Ech ,ale mnie nie chcieli :( He, He i dobrze bo bym sobie teraz w brodę pluła... A właśnie ... Wiosno ---- jak tam rozmowa w sprawie pracy , bo chyba parę dni temu wybierałaś się gdzieś w tej sprawie ... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olencja.mala
Chyba sie wypaliłam :) Optymistycznie podchodzę teraz do pracy ... Zakładam , że się ze wszystkim wyrobię ..:) I pewnie będzie tak że się obudzę z " ręką w nocniku " ( nie wiem dlaczego jest takie powiedzenie ... ja np. nie wiem o co w nim chodzi , ale używam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak wyjade w poniedziałek to wrócę do Was pewnie gdzies za 2 tygodnie,jak ja wytrzymam bez Was i bez mojego koffanego interneciku?????? Bede miala tyle stron do nadrobienia ze hohohoho...... ale mam nadzieje ze mnie przez ten czas nie zapomnicie? i zawsze bedziecie pamietac o głupiutkiej kaczuszce..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze bedziemy pamietac:) i czekac oczywiscie na Ciebie:) a jesli mozna wiedziec to gdzie wyjezdzasz bo nie wiem czy wczesniej pisalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nigdzie gdzie moze byc ciekawie,tylko do Kotliny Kłodzkiej na działke moich rodziców.Tam budują domek /narazie stoi w stanie surowym/i to jest w górach i nad rzeczką...jest ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja wyjezdzam na 2 tyg !! nie ebdzie mnie od 8-22 lipca, wiec mnie tez nie zapomnijcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super:) Ty tez jestes kochana zreszta wszystkie jestescie:) zadko mozna spotkac tak fajny topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdzie nie jade dopiero moze we wrzesniu na jakies 3 dni jak moj M dostanie urlop:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, fajnie że pamiętałaś :) Mieli dziś się odezwać, ale chyba za słabo wypadłam w testach, bo nie dzwonią. To już trzecie czy czwarte spotkanie w sprawie pracy w tym miesiącu, które nie poszło za bardzo po mojej myśli (dziś co prawda dzwonili do mnie z innej firmy... ale zapraszali mnie na praktyki do Gdańska). Płaczu nie ma, jeszcze przede mną rok studiów, więc mam czas na znalezienie roboty, tyle że po cichu liczyłam, że w wakację dorobię sobie do budżetu weselnego. Widać, nic z tego. A ja wyjeżdżam 22.7 - 31.7 nad morze więc również mnie wtedy nie bedzie. I również mam nadzieję, że po ślubach spotkamy się na innym topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno , wnioskuję że studiujesz dziennie ... :) W Warszawie jest od groma agencji pracy tymczasowej ... i tam praktycznie zawsze mają jakieś oferty , a już na wakacje to w szczególności ... mają przeróźne stanowiska , no oczywiście jakichś specjalistycznych to pewnie nie ... Szczególnie są \"łapczywi\" na studentów, uczniów do 26 lat ... rozumniesz, nie płaci się wtedy za nich ZUS-u... Nie wiem co studiujesz ... ale być może byś coś znalazła - choć trochę podchodzącego pod Twój kierunek ... Później byłoby Ci łatwiej :) W każdym bądź razie życzę Ci pomyślności w szukaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no właśnie chciałabym znaleść pracę w zawodzie (żeby co do CV wpisać było), poza tym żeby spełniała moje minimalne wymagania finansowe (jestem na studiach dziennych... ale płatnych, na 5 roku mam o dziwo bardzo dużo przedmiotów i jeśli czegoś nie zaliczę będę musiała zapłacić niezłą \"karę\" - więc szukając pracy biorę również poprawkę na to, że byćmoże będę musiała sobie opłacić takie obsunięcia na uczelni). Na bezpłatne praktyki czy groszowy staż to chętnie by mnie wzięli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×