Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Kaczka - Ty to kochana dziewczyna jesteś 😘 sukienka jest rzeczywiście bardzo ładna :-) Dziękuję. Zbieram sobie te wszystkie linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kobiety? tak sie zastanawiam jak to bedzie na tydzien na dzien przed slubem.. umnie bedzie błogosławienstwo chleb i sól podziekowania dla rodziców-oczepiny z zabwami później.w zasadzie nie bardzo niektóre rzeczy nam sie podobaja(np. zabawa kto \"w danym miesiącu urodzony ma wstac cos tam zaspiewpac itp) ale wiem ze wypracujemy z kapelą kompromis(np. bez sciągania koszul tudziez innych czesci garderoby:P chodzi nam oto zeby nie zatracic klimatu wesela(przynajmniej takiego jakim go znamy) i żeby nie było to...draniące dlanas,oraz zeby kazdy znalzał cos dla siebie tam. trzy kropki---sukienka nr1 ładna bardzo! uciekam powoli do domu dzis baluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hej laski weszlam na chwile do was chcialam sie podlizac rodzicom i nici ciasto upadlo jak nazlosc normalnie buuuu....od wczoraj zaczelam sie odchudzac na sniadanie jem serek wiejski i 3 kromki chleba chrupkiego do tego pomidor na abiad tylko zupe ana kolacje kisiel chce schudnac do mojego wesle 10 kg uda mi sie wiem...bo wmaju chce zaczoc szukac sukni ...jutro jedziemy z moim poszukac zespolu mamy juz 2 upatrzone i sie wahamy jedni chca 1200 zas drudzy 1500 jak narazie mamy sale zarezerwowana wplacilismy 500zl zaliczki..za jedna osobe placimy 110zl zas za male dzieci tylko sam obaid 34zl poszla nam babka na reke noi dobrze !!!chociaz tyle.robimy wesel na 55 osob bo wole za reszte kasy sobie kupic auto bo sie przeprowadze do innej miejscowosci i ciezko jest ram z dojazdami do pracy atak szczerze bedziemy mieszkac z jego mama tylko ona zajmie jedna czesc domu zas my druga ale zawsze bedzie sie wpier...juz sie przekonalam i na zime moj ma robic jej remont tamtej strony co bedzie mieszkac i tak sie sklada ze zabierze wszystko i tak naprawde musze kupowac od podstawy lyzki szklanki talerze nic niebedziemy mieli tak to bedzie wygladalo czasami jak sobie tak mysle to przeraza mnie to....ajak u wa postepy??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak sie zarzekałam, że sukienki w salonie ślubnym nie kupię, ale ta sukienka od kaczki jest śliczna, i chyba ją pójdę obejrzeć i przymierzyć :-) Kaczka, Ty to kochana jesteś, z linka od Ciebie wybrałam sobie fryzurę, a teraz kto wie, może kieckę :-D 🌼 Jak ja Ci sie odwdzięczę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extaza -> Ty pracujesz w kwiaciarni, prawda? Czy mogłabyś mi doradzić coś odnośnie bukietu? Czy trudno jest zrobic samodzilenie bukiet w tym stylu? http://img512.imageshack.us/my.php?image=448p81123lx3vf.jpg Miałabym kwiaty ecru albo pomarańczowe + ten materiał bylby taki sma jak sukienka. Co sądzisz o takim pomyśle? Z góry dziękuje za odpowiedz. Trzy kropki -> Kaczka to ma oko. Piękna ta sukienka. Przymierz ją koniecznie i powiedz jakie wrazenia :) Ami -> żeby u mnie były takie oczepiny jak na kilku weselach na ktorych bylam to oki, ale u nas ... nie no nie potrafie sobie teog wyobrazić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, nie ma za co to milo ze mozna komus pomoc... A tak poza tym jakby miala na przyklad brac slub tylko cywilny to sama bym taka sobie zalatwiła. A mozesz pokazac jaka fryzurke sobie ode mnie wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksah
dzieki dziewczyny za mile przywitanie .. no i umieszczenei na liscie.. :) od razu mi lepiej jak widze ile nas ma podobna sytuacje.. Powiedzcie mi moje drogie.. czy u Was z weselem wiaze sie taki mega stres jak u mnie??? Nie zebym pana mlodego nei kochala :) raczej chodzi o mame... jest jeszcze ok 9 m-cy do slubu a ta dostaje chysia.. i normalnie klocimy sie caly czas:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu - zero stresu! No może poza tym dniem, kiedy okazało się, że ślub będzie 25.08 - wcześniej nie było konkretnej daty i chciałam raczej maj - czerwiec, ale zwolniony termin zmusił nas do ustalenia konkretnej daty... wtedy nie spałam prawie cała noc i przegadaliśmy ją :) fajne to było :) A co do Mamy i tesciowej - widzimy sie raz w tygodniu (zamiennie) - albo jedziemy do moich rodziców na weekend, albo w niedzielę idziemy do teściowej. Z racji takich kontaktów nie ma szans na kłótnie - czy nerwówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksah ;) jesli mozna się wtrącić. To moja mama jeszcze niedawno miała olewkowe podejście do tego ślubu, zmieniło się to w sierpniu kiedy to sama zaczęła mnie poganiać, aby umówić się z kucharką ustalić menu. Poganiała mnie abym załatwiła wszystko w kościele. A teraz nie słyszę nic innego tylko to jak ona się uczesze ;) śmieję się, że ja już tego nie przeżywam tak jak ona :P dziś poszla do fryzjera obciąć się, a teraz siedzi z kwaśną miną, że ją babka za króko obcięła. Te Nasze kochane mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam i poprawiłam a jak nadal są jakieś literówki bądź kogoś nie wpisałam poprosze o info Rosa-munde 6.01. Turm_me_on 13.01. Och Karol 3.02 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28.04 Jaskółka27 5.05 Lila 12.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Nadziejamyszki 27.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 KK23 ... 06.2007 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 Ashia 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Vall 2.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 Zombiaczek 22.09 Tygrysica20 22.09 Vavava 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Namagnesowana_Pinezka ...09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam megakaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! balowałam do 4 rano-teraz praca. kobiety pomózcie:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --- na mnie i moje kolezanki zawsze działa sok pomidorowy uzupełnie potas i inne jakies tam pierwiastki z tablicy mendelejewa, działa cuda. Spróbuj może na ciebie też podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem po raz pierwszy na tym forum. Planuję ślub na 12.05.2007 Mamy już \"zaklepaną\" orkiestrę, ale pojawiły się problemy z salą. Mam jednak nadzieję, że uporamy się ze wszystkim na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z małopolski, małego miasta koło Krakowa. może nie będę zdradzać jak na razie bliższych danych, bo jakaś taka nieśmiała jeszcze jestem :) Masz już wszystko zaplanowane i załatwione?? A co znajomi i rodzina na miesiąc maj. Bo z tego co ja wiem to ludzie niechęcią darzą ten miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kolega brał ślub w okolicach krakowa w jakimś tam małym pałacyku. ja mam zarezerwowaną salę, orkiestrę, godzine ślubu w kościele, fotografa. A reszta to wielke niewiadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIesiąc maj na początku była rekacja typu \"maj a nie było innych miesięcy z wolnym terminem\" ale teraz to mowia ze w maju jak w raju i ze co bedzie nam pisane tak bedzie. Mam kolezanke ktora w ubieglym roku brala slub w maju i jest szczesliwa mezatka i od kilku dni mama. Poza tym ja nie wierze w przesady w koncu z moim J poznalismy sie 13 w piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej!! A ja oprócz orkiestry nie mam nic!! Tzn mam - wypatrzyłam sukienkę ale cena kosmiczna :( Musze poszukać czegoś innego. W ten weekend planujemy poszukać odpowiedniej knajpki - wesele ma być na 110 - 120 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ulatwione szukanie sal i orkiestry. Pod uwage bralam sale gdzie bawiłam się na weselach znajomych ta sama sytuacja byla z orkiestra. Do koscioła poprostu wstapilam ktoregos dnia po pracy i zarezerwowalam godzine a fotograf to moj brat :) NA tym skonczylismy nasze przygotowania sprobujemy zalatwic jeszcze w najblizszym czasie jakiegos kamerzyste i do grudnia spokoj. My tez planujemy ok 110-120 osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To całkiem podobnie jak ja z tym fotografem - mój brat jest zapalonym miłośnikiem fotografowania. Dla niego to bedzie wielka przyjemność, dla nas wygoda i oszczędność :) My też planujemy tylko salę i koścół załatwić w najbliższym czasie i dać sobie spokój. Pojeździmy na nartach zimą a od nowego roku zaczniemy dalsze przygotowywania. Tylko oszczędzania nie przerwiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczynki witajce!!!!! dzis 1 wrzesnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA ROCZEK ŚLUB!!!!!!!!!! ;) jejku jak sie ciesze.... Kropeczko, Nirvanko wypije dzisiaj tez wasze zdrówko bo to \"nasz dzien\" ;) cmoki dla wszystkich i dla Pszczółki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🖐️ Dzisiaj rano sobie uświadomiłam, że to już tylko rok, i jak zawsze nie mogłam się doczekać tego dnia, tak teraz jakiś \"cykor\" mnie obleciał. Tego wystepu przed rodziną sie wystraszyłam, że wszyscy sie będą na mnie gapić :-o Kaczuszko - tą swoją fryzurę, to Ci na maila wyślę, bo tu sie nie da wkleić linka, tzn. ja nie umiem tego zrobić. U mnie też nie będzie kamerzysty :-) Ostatnio, jak byłam na ślubie, i państwo młodzi po komunii usiedli sobie na swoich miejscach, to nagle znalazł się przed nimi kamerzysta i im lampą w oczy zaczął świecić. Bym sie wkurzyła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropko a powiedz mi nie bioisz sie isc do slubu koscielnego w takiej jak sobie wymarzylas krótkiej sukience, wiesz ze ksieza nie za berdzo milo do tego podchodza? A jak cie nie daj co wywali z kosciola to by byla jazda ;-P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcia nie mam. Patrząc na pogodę dzisiejszą, to będę miała płaszcz, więc nie będzie zbytniej golizny ;-) Poza tym, ponieważ to są franciszkanie, to liczę na ich tolerancję i wyrozumiałość :-) No i wiesz, ze na tej stronie nie ma adresu tej sukni !! 😠 W ogóle nic nie ma o tej sukience, skąd jest, ile kosztuje, więc nie wiem po co tą sesję zrobili 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pszczólka madzia ja też jestem z małopolski i mieszkam niedaleko Krakowa dokładnie Chrzanów, może jesteś z moich okolic. Ja planuje iść w poniedziałek z moim do ksiedza i zaklepać date i godzine ,żeby mieć świety spokój. No i bedziemy się rozglodać po promocjach za jakąś wódką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×