Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Basiu---Musisz wejść np. na pierwszą część mojego linku i tam znajdziesz suwaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie czy wasi
brawo ! najlepiej przemilczeć konstruktywną krytykę :classic_cool: brak wam argumentów poza waszą infantylną skłonnościa do ślubnego misterium a ja się pytam która z was może z podniesioną głową iść w białej sukni ?? ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa dolii
Ami 27 raz byłam świadkiem w aptece , jak dziadek przyniósł pani aptekarce że tak powiem puste opakowanie leku . (tabletki w pusełeczku). Twierdził ,ze sprzedała mu puste opakowanie, awantura. Aptekarka wzieła opakowanie, patrzy , szuka, czyta, odczytuje, sprawdza i mówi ze nie sprzedała mu tego opakowania a juz napewno pustego. On mówi ze własnie 10 min temu kupował pudełko i popatrzył w domu i jest puste.Ona mówi ze to nie mozliwe, ze to nie u niej kupował ,że nie ma tego kodu u niej i to pudełko niepochodzi od niej. ja widziałam jak dziadek faktycznie kupował , stałam w kolejce i pamiętam go. O co więc chodziło. Wreszcie dziadek sobie przypomniał ,że miałw kieszeni puste opakowanie i miał je wziąć jako na wzór dla aptekarki by kupic nowe. Owszem zakupił nowe i pełne , a w domu wyjął i chciał zarzyć tabletkę. No i omyłkowo wyjął z kieszeni puste opakowanie a pełne miał wsadzone w siatce i nie zauwazył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie czy wasi
Twoje M a co to jest? droga basiu :) przypuszczam ze to Twój narzeczony tak są również tacy mężczyźni którzy ulegają temu schorzeniu więc tym bardziej Ci gratuluję bo nie ma to jak chorować wspólnie na tą samą chorobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi-----masz racje dwoje straceńców:D:D juz mi humor poprawiłas!!!! czy czeka-nie wiem .o to musisz jego zapytac- ztym ze umnie to ON chciał miec wesele\"z całym korowodem białym welonem,130 goścmi i odliczaniem\" to za cały komentarz dnia. nie moge !!!!!!!!!!!!!jak ja sie ciesze ze dzis piątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie czy wasi
taaaaaaaaaaak i niech tak będzie skoro WAS to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoncz juz bo z toba akurat nie mam ochoty rozmawiac. To jest moja sprawa na co choruje z moim M i jestem w tej chorobie BARDZO szczesliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam i juz sobie zrobilam toodliczanie ale nie wiem jak teraz przeniesc tak jak Ty masz na topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI DOLI-TO MNIE ZUPEŁNIE NIE POCIESZA:( czyjas nieumyslna pomyłka-a czyjes oszustwo???? ktos ma lepkie rece-dobrze ze to rzecz za 40zł ale zdarzało mi sie \"walczyc\" z LEKARZEM(z ozgrozo:O) o kwote 1500zł! pomaranczowy/a-prosze daj sobie na wstrzymanie-jesli nie podoba ci sie sposób prowadzenia naszych rozmów lub ich temat-poprostu nie komentuj.albo nie czytaj. a tak na marginesie skoro jest to infantylne dziecinne i nudne-to czemu jest nas tak wiele(tu i na \"wtym roku\"),a z kolei \"nienawidze wesel\" ledwo co żyje? miłego dnia w kazdym razie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw należy wejść w preferencje i tam edytujesz swoją stopkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja chyba jednak tego nie zrobie bo Ty sie biedna nameczysz a ja i tak nie zrozumie;) bo nie wiem gdzie mam wejsc na preferencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu-na stronie głównej forum -jak sie logowałas-na czarno-musisz tam wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preferencje są na samej górze, zaraz powyżej tematu naszego forum. Damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu---Przypomnij mi swoją datę ślubu, a spróbuję Ci wkleić na forum ten link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleilam ale nie to co trzeba:) a tam jak juz zrobilam to odliczanie to co mam skopiowac zeby wkleic do stopki?? Dziekuje za Twoja cierpliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczyc by to miało ze te oto niewiasty mopusciły kompa:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Basiu Twoje przygotowania? Na jakim etapie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec narazie mamy sale i kucharki. Ja bym bardzo chciala wszystko zalatwiac z moim M. ale go niestety jeszcze przez 5 miesiecy nie bedzie. No i zaczynam pomalu ogladac suknie na necie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo, melduje sie ze jestem i takze spadam...Ale zimno. Potem do przyjaciółki zmykam a wieczorkiem na domówke. Gratuluje Basiu suwaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×