Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Achaaaa, no to faktycznie trochę się będziesz TERAZ musiała nabiegać , żeby coś \"podłapac \" .. Ale jak już będziesz po studiach , to perspektywy zarobkowe będą ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już w sobotę ? To mam nadzieję ,ze jeszcze mi te swoje foto na maila wrzucisz .... :) A tak na marginesie ... To bardzo Wam wszystkim zazdroszczę bo ja siedzę i będę siedzieć w Wawie. Tak czy owak szczerze ( już bez zadrości ) zyczę Wam udanych wakacji 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez bede tu siedziala i nie wiem czy gdzie pojade:( w tamtym roku przezylam cudowne 2 tyg nad morzem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, raczej Ci nie zdążę wysłać, po pracy jeszcze biegnę na zakupy przed wyjazdowe, do domu zwlekam sie ok. 22.00 i normalnie padam na pysk z upału, zmęczenia, i komp to ostatnia sprawa, jaką mi sie chce rozkładać, włączać :-o Tak może liczę, ze Ci moze Zabulina prześle, jakby Ją poprosic, jak się pojawi, i będzie miała chęć i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczko jak ci zazdroszcze ze bedziesz miała domek w Kotlinie tam jest pięknie,,,,,,,,, a co to za wioska? ja tez sie tam wybieram w sierpniu na wekend a tak to tylko praca po 12 godz dziennie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra , dobra ... Jakoś se poradze :) Ja juz dzisiaj zrobiłam rundę po sklepach - tak się wszystkie chwalą z wyprzedażami :) I nawet zakupiłam w okazyjnej cenie w H&M cudną bluzeczkę za 17 zeta ( -70 % ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę wyprzedaży 😠 - wszystkie sklepy na ten okres czasu zamieniają sie w \"śmietniska\", gdzie trzeba grzebać w tych ciuchach, nie ma rozmiarów, rozpierdol straszny. Nic nigdy nie widać, jak wchodzę do takiego sklepu, to zaraz wycodzę. I cena mnie nie skusi, bo najczęściej jest tak, że skuszona niżsżą ceną kupię coś, co mi nie jest potrzebne, i w efekcie wydam kupę kasy. Nie mam też co liczyć, że sobie coś upatrzę, i czekam do obtanienia - jakimś dziwnym trafem nigdy tej rzeczy nie ma. Są zawsze takie, których wcześniej nie widziałam ;-) Dlatego ja już czekam z utęsknieniem na koniec wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenko---> chałupka bedzie w Wilkanowie,2 km od Międzygórza i ok.10 od Bystrzycy Kłodzkiej- ale nie moja tylko rodziców. A ty konkretnie w jakie miejsce sie wybierasz? Monia--->ja Ci moge przesłać fotke kropki,ale mam tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka, to prosze prześlij do Moni. Jedną tylko Wam wysłałam, nie miałam siły na więcej, żeby zamieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Monia już sobie włosy z niepokoju wyrywała z głowy,jak by tak dalej poszło to mogłoby sie zle to skończyć bo poszłaby do ślubu z główką łysiutką do czepka podobną.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, jastem fajna ;-) Ale nie widziałyśmy się nigdzie na ulicy, no nie Monia ? Kaczka, własciwie to jak sie można do Ciebie zdrobniale zwracać, bo tak to tak jakoś surowo - ja Ci kochana BARDZO dziękuję za ten genialny link do fryzur ślubnych. Zatrzęsienie różnych \"uczesań\", wybór ogromny - sama bym nigdzy nie znalazła takiej różnorodności. No i właściwie już na pierwszej stronie znalazłam \"swoją fryzurę\" ! Dzięki wielkie :-D 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po Twoim powrocie, możesz się przejechać , bo ja normalnie to do 17.00 pracuję :) Teraz masz pewnie urwanie głowy przed wyjazdem ... A tak to po urlopie wypoczeta będziesz ... :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie jakoś dogadamy :-) Bo chyba trochę byś musiała poczekać, bo ja w centrum pracuję, i nie wiem ile się do Promenady ode mnie jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś chyba ze 15-20 minut, a może i 10 jakimś autob. z czerwonym numerkiem .... Dokładnie nie wiem , bo się do Centrum nie zapuszczam w tygodniu , jęzeli już to służbowo i to w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się z Wami żegnam bo spadam do domku i chyba jakieś krótkie wieczorne party sie szykuje u kolegi mojego , co to ma dzisiaj imieninki . Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że sie tak wtrące...nikt sie omnie nie upomniał a ja cały dzien netu nie miałam !!!!!! jakby jakies zdjecia miały gdzies ---ja tez chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! padam z nóg, dziś kleimy albumy ślubne... od rana skolioza zwiększyła mi się o 150%, hehe:) Patrząc na razie pobieżnie, czy ktoś mnie nie woł,a zauważyłam, że Trzy Kropki chce, abym \"wysłała ją\" Moni, co też zrobiłam:) Trzy kropki, a mnie się wczoraj pokiełbasiło i wysłałam kotki nie Tobie, ale Gradi... czy Ty w ogóle dostałaś jakieś moje zdjęcia?? Wiosno, moich prywatnych ślubnych chyba nie masz (łatwo można to sprawdzić - ja do ślubu miałąm na głowie wianek). A jak wyszła sałatka? Piszesz, wiec żyjesz:):) ale czy smakowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dziś u dentysty, kobieta wymęczyła mnie mocno (po ostatniej wizycie w gabinecie mam tak zmasakrowane wnętrze ust, że nie można mnie było znieczulić, więc było borowanie na żywca :-o ). Postanowiłam sobie poprawić humor i przejść się po wyprzedażach :) W sklepie of korz tłok, jakieś dwie lasencje wznosiły co rusz \"ohy\" i \"ahy\" jakie to śliczne ciuszki znalazły. W pewnym momencie jedna \"ojej jaka śliczna spódniczka, z falbanką, szkoda ze taka wielka rozmiar 42, będzie na mnie dużo za duża, ale wiem - na panią będzie w sam raz\" - i podskoczyła do mnie z tą cudo spódniczką. Nie wiem jak musiałam na nią spojrzeć, bo zaraz odskoczyła jak spażona i burknęła pod nosem, że chyba jednak też będzie za duża na mnie. To tyle, jeśli chodzi o poprawianie sobie humoru na zakupach ;) Kupiłam sobie za to za 20 zł fajną spódnicę lnianą do kolan, więc tak źle nie było :) ami --> a o jakie zdjęcia Ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×