Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

zabulinko to prześlij mi swoje zdjęcia ślubne (bardzo ładnie proszę :) ) Sałatka udała się wyśmienicie, dodałam arbuza, ananasa, banany, truskawki i pomarańcze + czerwone półsłodkie wino (chciałam dodać Sangrię, ale byłam w 2 monopolowych i dowiedziałam się, że Sangrii nie ma, szybko się skończyła, bo to przecież takie tanie wino ;) ). Twój pomysł z podaniem sałatki w połówce arbuza upadł, bo niestety nie jestem na tyle silna by sama przytaszczyć pół arbuza + inne zakupy do domu (oj mężczyźni czasami się przydają - np. do noszenia siat). Ale i tak wyszło super i nawet narzeczony kazał przekazać podziekowania dla dziewczyn z forum co mi podsunęły ten pomysł :) Chwilowo musze lecieć, bo mój królik postanowił zdemolować klatkę i musze mu kupić mu nowe poidło zanim zamkną wszystkie sklepy zoologiczne w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo, widzę, że ze zdjęciami Kropki juz poradziłyście sobie, hehe, i niepotrzebnie posłałam :) Wiosno, to super, że wyszło - faktycznie, facet do siat jest nieodzowny:):) Posyłam Ci moje ślubne zatem:) Poprzednie ślubne to widać była któraś z sesji made by me:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka--->nie ma za cio, sama przypadkiem znalazłam linka do tych fryzurek i sama znalazłam cosik ciekawego dla siebie a jesli chodzi o zdrobnienie mojego nicku to sama nie wiem, ogłaszm zatem na to wielki konkurs :D która bedzie miała najfajniejszy pomysł ;) hihi ale ja glupia czasem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie was wszystkie wywiało??? babki???!!! halooo mowi sie!!!!! no dobra nie to nie spadam poćwiczyć,kąpu-kąpu i lulu, o jutro imprezka urodziny kumpla a w sobote kolejna urodziny i grillek u drugiego kumpla na działce,nie mieli sie kiedy porodzic tylko wszyscy w tym samym czasie.... papapapaappapapa cmoki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) dzis tez zycze milego dnia;) Ciesze sie Wiosno ze wyszla Ci dobrze salatka owocowa:) ja i moj M tez ja uwielbiamy:) Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam te ktore musza tak wczesnie wstac u nas pogoda lipna: leje, zimno brrry DLACZEGO JA NIE MAM OD WAS LINKÓW Z FRYZURAMI, WASZYCH ZDJĘĆ ITP ???????????? wiem ze ja nic nie wysyłam ale w pracy nie mam nic ciekawego wiec dopiero w sob jak bede w miała czas w domciu to prześle kaczko ja sie wybieram do niemojowa albo do rudawy dokładnie jeszcze nie wiemy, ale wazne jest to ze nie mam tam prawie ludzi wiec bede sobie mogła troche odpocząc bo czakają mnie bardzo cięzkie 4 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez leje zimno i strasznie nieprzyjemnie:( chcetnie bym jeszcze w lozeczku polezala:) a co Atenko czeka Cie ciezkiego w tych miesiacach?? jesli oczywiscie mozna wiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanowne Koleżanki:) Kaczka --- Bardzo dziękuję za niebieską piosenkę. Może będziecie zdziwione, ale zupełnie jej nie znałam, być może dlatego, że z innych stron Polski jestem ;) Jednak ma to tylko dobre strony, bo mogę dzięki Wam poznać zwyczaje, których u mnie się nie praktykuje. Jeśli chodzi o niebieską piosenkę z pewnością nie zabrzmi ona na moim pierwszym tańcu, lecz myślę, że do filmu nadaje się idealnie:) Ami, Monia--- Serdecznie dziękuję za zdjęcia. Jesteście naprawdę bardzo ciepłymi osobami. ;) Obiecuję, że wkrótce się zrewanżuję i odeślę Wam moje zdjęcia, bo zupełnie inny wymiar ma rozmowa z Wami, kiedy wiem, jak wyglądacie. Nie jest to już anonimowa rozmowa. Jeszcze raz bardzo dziękuję:) :) :) Wczoraj miałam bardzo ciężki dzień w pracy i nawet nie zdążyłam Was przywitać. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie luźniej. Miłego dnia dla Was wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Basiu:) Ranny ptaszek z Ciebie. Miło, że zaczynasz dzień z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze mozna wiedziec :) bede miała duzo pracy naprawde duzo i az sie tego boje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! u mnie chlodno, ale słonce swieci, wiec chyba sie ociepli jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana do nocy ;( w sumie juz to przezyłam rok temu i dwa lata temu ale teraz sie boję bo mozliwe ze skonczymy remont mieszkania, zamieszkamy razem a mnie całymi dniami nie bedzie i bede wracała tylko na noc z drugiej strony S bedzie mógł sie wykazac w pracach domowych i nie przywyczai sie ze wszystko bede robic ja :) no nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi ale mam pene obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi 58 szczerze mowiac to bym sobie jeszcze pospala;) ale do prace trzeba bylo isc:) Anku ale Ci fajnie bo przyjemniej sie pracuje jak za oknem sloneczko swieci:) a u mnie leje i ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anku;) U mnie też pogoda się zepsuła, a w niedzielę planowałam wyjazd do Gródka nad Dunajcem. Może do niedzieli się ociepli. Póki co w biurze i tak mam niesamowity zaduch.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulka z Ciebie Atenko:( wspolczuje Ci... a z czym masz pewne obawy bo nie bardzo zrozumialam;) z duza iloscia pracy czy z tym ze Twoj S da sobie sam rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nie ten gródek z m jak... to moje miasto piaseczno jest ;) rzut beretem ode mnie jest przychodnia marysi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z duza iloscia pracy powinnam dac sobie rade wiec o to sie nie martwie, ale bez sensu bedzie ze zamieszkamy razem i nie bede mogła "wykazac" sie w pracam domowych i nie bedziemy mogli sie nacieszyc tym poczatkiem mieszkania razam. wiem wiem ze przesadzam ale juz tak długo czekamy na to zeby w końcu ze soba zamieszkac ze juz doszukuje sie jakis problemów :) Ale zdrugiej strony moj misiek bedzie miał pole do popisu ja zmęczona z pracy bede wracała a on przygotuje dobry obiadzik, ciepła kąpiel do tego wypierze posprząta i bedzie pieknie :)) oki koniec w konciu to jest topik o slubach a nie o uzalaniu sie nad soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mysle ze o swoich problemach tez mozemy pisac i starac sie sobie nawzajem pomoc... chyba ze zle mysle??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gródek na Dunajcem położony jest na południu Polski w Pieninach:) To jest jakieś 40-50 km od mojego miejsca zamieszkania. Piękne miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, a czy macie jakieś utwory muzyczne, które mogłyby być adekwatne do tematyki ślubnej. Nie chodzi mi tylko o pierwszy taniec, ale również o podkład muzyczny do filmu. Jeśli coś znajdziecie, to bardzo proszę o podzielenie się tym na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!!!!!!!!!!!!!!\\dzis umnie burza w pracy-wczoraj pewna pinda(lekarka-z bozej łaski)-stwierdziła ze sprzedałam jej NIEPELNE opakowanie pewnego towaru(wczesniej kilka m-cy temu wysuneła podobne oskarzenie)-tylko ze mnie sie stany zgadzją i jestem pewna na 100%%% ze dałam całę orginalnie zapakowane!!!!!specjalnie zamachałam jej przed tynm koslawym nosem cała paczka i powiedziałam\"pani doktror wkładam całą paczke tu do siatki\" kleptomanka pieprzona na 40 zł sie wzbogaci-wiec bede dzis musiała powiedziec otym szefowi-i udawadniac ze nie jestem murzynem:(:(:( nie ma to jak swoja firma. l.luz juz mi lzej na duszy:D jak tam weekend? mój sie zacznie za 8h i 40min:( jade dzis do siostry jutro do Rodziców a wieczorem do Rodziców G.-on sam na szkolenie do W-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie czy wasi
kandydaci na mężów są równie entuzjastycznie nastawieni do tego waszego hobby jakim jest TEN TAK WAŻNY DZIEŃ W ŻYCIU JAKIM JEST ŚLUB... czy oni również rozważają tak istotne kwestie jak podkład muzyczny pod film i własciwą oprawę TEGO TAK WAŻNEGO ZDARZENIA... ciekawi mnie to bardzo! Być może co najmniej połowa z nich dla świetego spokoju ogląda te katalogi, prowadzi rozmowy i zgadza sie na wszystko byle ten koszmarek się już skończył... Ślub i Małżeństwo jako hobby, tak się powinien nazywać wasz topik... Na szczęście są kobiety, które dostają wysypki na widok ukwieconych pojazdów mechanicznych zdąrzających w zwartym szyku... Pozdrawiam i życzę szczęśliwego pożycia w małżeństwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie czy wasi
z tego zacięcia polemicznego popełniłem strażny błąd ortograficzny: ma być: zdążających! ale wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ami:) U mnie wczoraj były przygody podobnego pokroju, ale dzisiaj wszystko się wyjaśniło. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie czy wasi
odliczanie do ślubu??? rewelacja to jak start rakiety na pokładzie dwoje straceńców :D halo tu hjuston macie jakiś problem tort nie mieści sie w drzwiach rakiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M tak samo jak ja czeka na te NASZ DZIEN:) nawet on bardziej i chce zeby wszystko bylo dobrze i ladnie zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×