Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość buhaha........................
O NIE KOCHANY ZA BARDZO TU Z KOBIETAMI JECHAŁEŚ SZMATA Z CZŁOWIEKIEM CI SIE POMYLIŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer na studiach podstawy psychologii miała i wydaje jej się że jest taka inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o miłośnikach dziewic
Znów zajrzałam na topic i znów się zdziwiłam. Dziewczyny, po kiego grzyba Wy podbijacie ten temat?! Po co dajecie pożywkę takim zerom jak nano. Przecież to jest kompletne dno. D N O! Emocjonalne, intelektualne, każde. Zero w każdym obszarze. A do Ciebie, szmaciarzu --> rzygać mi się chce, jak czytam twoje posty. Nieczęsto ma się okazję spotkać takie gó... nawet na tym forum. Pewnie bym zasłużyła na twój szacunek, bo byłam w życiu tylko z jednym mężczyzną i z nim będę do końca. Ale twój szacunek to dla mnie żart. Brzydzę się tobą, bleee... :O A miłość to ty chyba na filmie widziałeś, bo nie masz zielonego pojęcia, czym ona jest. I pewnie nigdy się nie dowiesz, biedny, emocjonalny inwalido. Nie żal mi ciebie, za to tej kobiety, która się na tobie nie pozna w porę i zwiąże się z tobą, żal mi baaaardzo. No, wygadałam się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha........................
jak tu napisał w końcu jakiś pan z jajami należy ci sie w pierdol...a teraz jak więcej osób ma na ciebie oko zrobiłeś się potulny..wystarczy ,że znikniemy na chwile a ty znów zaczniesz kobiety wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie zrozumieć że moje zachowanie ma swoje przyczyny. Jak już pisałem wykazać więcej empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań abox to samo cięgle pisać a raczej wklejać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszepodnoszę
abox=amen-masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha........................
ty nie umiałeś wykazań nawet znikomego śladu zrozumienia..ktokolwiek sie wypowiadal był szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
Ja ostatnio szukam w mieście ładnych koralikow, najlepiej czarnych. nano szuka dziewicy. Cel mamy jeden: żeby cos ładnego na szyi wisiało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nano, pomodl sie ladnie do Bozi, moze wreszcie nadzieje Ci czaszke mozgiem i obdarzy zdolnoscia do prawidlowego spostrzegania rzeczywistosci, zabierajac sklonnosc do obludy i agresji... Nie wroze dobrej przyszlosci Twojemu terazniejszemu zwiazkowi, jakiemukolwiek Twojemu zwiazkowi, bo nie jestes zdolny do uczuc wyzszych. Smutne to, takie ubostwo emocjonalne... Poza tym watpie, zeby przez kilka lat zwiazku udalo Ci sie non-stop grac i nie pokazac swojej prawdziwej twarzy - prostaka, wyzywajacego swoja dziewczyne od k***** - ciekawe, czy ta dziewczyna bedzie to tolerowac - ja, kiedy mialam 17 lat, wcale nie mialam pusto w glowie, a roznym napalonym kolesiom po 20 roku zycia smialam sie w twarz i na nic im nie pozwalalam (no, oprocz patrzenia na mnie). Aha, to o mnie wnioskujesz, ze mam 25 lat? Dreamer - slodkie cytryny w przypadku 17 i kwasne winogrona w odniesieniu do wartosciowych dziewczyn - rownolatek, ktore nie chcialy sie zadawac z tak ubogim wewnetrznie, niezaradnym zyciowo czlowiekiem, ktory jest nadal na utrzymaniu rodzicow i nie moze sie zebrac do tego, aby skonczyc studia, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o trochę wyrozumiałości. Mnie życie też skrzywdziło. Zanim dojrzałem do małżeństwa wszystkie rówieśnice już takie doświadczone, w dosdatku chwalą się z kim i gdzie to robiły, głupio się przyznać że człowiek szuka dziewicy. Jedna druga trzecia nie ma żadnej. I stą d moje frustracje i agresja do kobiet w tym wieku. Na szczęście znalazłem całkiem niedawno świetną dziewczynę i powoli dochodzę do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
wzruszywszy sie serdecznie i poczuwszy łzy serdeczne tuz pod powiekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
na litość bierzesz ,za bardzo przegiąłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze Ciebie zycie skrzywdzilo, nie upowaznia Cie do nazywania z zazdrosci innych osob szmatami tylko dlatego, ze w przeciwienstwie do Ciebie potrafia kochac i byc szczesliwe. Jak czujesz sie skrzywdzony, to miej zal bezposrednio do tego, kto Cie krzywdzil, to nie moja wina ani nikogo innego z tego forum zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
czyli większość ma rację..z ty co miałeś w średniej szkole..a teraz patrzcie czy nano wytrzyma i nie nazwie mnie szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
patrz narodzie, a podobno cierpienie uszlachetnia. Jak nano teraz jest szlachetny, to ja nie chce wiedziec jaki byl, zanim go doswiadczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, i teraz musisz to odreagowac, prawda, ze wpadles w depresje, bo pewnie jakas dziewczyna w wieku powyzej 17 lat i wiedzaca, czego chce od zycia, Cie rzucila, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
aż mi sie nie chce wierzyć to nano pisze czy jego podszyw :D Aha ..buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze jakas kobieta Ci powiedziala, ze jestes do niczego w lozku i stad ta fiksacja na sprawach seksu i obsesja dotyczaca dziewic? Bo od dziewicy nie uslyszysz drugi raz tego, co ciezko odchorowywales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam rzeczywiście odreagowuje w ten sposób niepowodzenia podczas szukanie dziewicy. Trwało to dość długo i problemy mi się nawarstwiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
oj przestańcie będziemy sie doszukiwać skutków jego psychozy i po co jeszcze nam sie zrobi go żal..i nano myśli:ty szmato a juz załagodziłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety mają to do siebie że takich rzeczy nie mówią więc nie wtym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Nano - gdybyś kulturalnie przedstawił swoje racje, tak jak niektórzy dla których ważne jest dziewictwo potrafili, to mógłbyś liczyć na jakąś wyrozumiałość - a teraz, po tym jak wyładowywałeś swoje frustracje wyzywając kobiety od szmat itp. to raczej marnie to widzę. Skoro byłeś taki sfrustrowany i w depresji to trzeba było wziąć się za siebie - może pogadać z psychologiem, może po prostu zacząć się interesować trochę tym zagadnieniem - ale owszem łatwiej jest chronić swoje ego \"to co złe, to nie ja\". Nikt nie zabrania szukać dziewicy, to wolny kraj - nikt by za to na Ciebie nie naskakiwał, wierz mi - no ale jeśli próbowałeś się dowartościowywać czyimś kosztem - to Twój pech. Na zmiany nigdy nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
Nie chce byc niegrzeczna, ale ktos tutaj se jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham sex- Ciebie to w szczególności muszę przeprosić, bo chyba tobie najczęściej się dostawało. moimi niefortunnymi sformułowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
WREDNA JESTEM-WIEM ALE SOBIE PSIE ZASLÓŻYLES RRRRRRR dobra ja kręcę bekę..aby ci facet przeszło bo spotkasz kobietę z charakterem i ci da jeszcze w kość..albo co zgrozo ty kogoś skrzywdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
dla tego mowie ,że ktoś tu sprawny podszyw robi..albo nano obiją inna taktykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×