Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Asiulka555
Grace, pisałaś ze masz spodenki neoprenowe i sa rewelacyjne?? pomogło Ci to zrzucić kilogramy przy ćwiczeniach?? i jakiej firmy polecasz?? przesyłam kilak linków, gdyż zastanawiam sie nad kupnem tych spodenek. którego allegrowicza i towar polecacie???? http://www.allegro.pl/item324023131_spodenki_neoprenowe_s_xl_ekspresowe_odchudzanie_.html http://www.allegro.pl/item315098016_spodenki_odchudzajace_neoprenowe_m_gw_24_mies_.html Ktore polecacie??? pozdrawiam!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Ja kupilam z tego drugiego linka zadzwonilam w srode i w piatek rano juz je mialam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuś30
PROSZĘ O RADE KTÓRY WYBRAĆ Z DWÓCH REPREZENTOWANYCH PONIŻEJ, ĆWICZYĆ MAM JA I MĄŻ PO 1,5 H DZIENNIE KAŻDY WIEC POTRZEBUJE SOLIDNEGO... ORBITREK / TRENAŻER ELIPTYCZNY X202 YORK FITNESS Producent: York Fitness Waga: 52 kg Cena (z VAT): 1799,00 zł VAT: 22% System hamowania: magnetyczny (sterowany silnikiem) Masa koła zamachowego: ok. 6.5 kg Skala obciążenia: 1 - 16 Max. masa ćwiczącego: 140 kg Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 142 x 65 x 154 cm Pomiar tętna: sensory dotykowe Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna: w zestawie York Cardio Kit (wyposażenie dodatkowe) Zasilanie: 230 V / 50 Hz Rolki transportowe: tak Kolor: srebrno - czarno - niebieski Pomiar czasu: tak Odległość: tak Odległość całkowita w km: tak Prędkość: tak Częstotliwość pedałowania: tak Zużycie energii: tak Moc w Watach: - Pomiar tętna/Górna granica tętna: tak Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności: tak Programy treningowe: 12 Inne: możliwość regulacji długości kroku Wymiary opakowania w cm (dł/szer/wys): 125 x 40 x 58 cm Opis: Trenażer eliptyczny firmy York przeznaczony do użytku domowego wyposażony w 12 zróżnicowanych programów treningowych. Komputer sterujący wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz LCD. Wysyłka na koszt F4U!!! ORBITREK / TRENAŻER ELIPTYCZNY KETTLER VITO XS 7861-300 Producent: Kettler Waga: 74 kg Cena (z VAT): 2499,00 zł VAT: 22% System hamowania: magnetyczny Masa koła zamachowego: ok. 14 kg Skala obciążenia: 1 - 10 (manualnie) zależna od liczby obrotów Max. masa ćwiczącego: 130 kg Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 136 x 53 x 154 cm Pomiar tętna: tak Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna: wyposażenie dodatkowe Cardio-Puls-Set Zasilanie: baterie Rolki transportowe: tak Kolor: srebrno / antracytowy Pomiar czasu: tak Odległość: tak Odległość całkowita w km: tak Prędkość: tak Częstotliwość pedałowania: tak Zużycie energii: tak Moc w Watach: - Pomiar tętna/Górna granica tętna: tak Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności: - Programy treningowe: - Programy treningowe sterowane tętnem: - Inne: Łożyskowe przeguby, Przestawne oparcie stóp w zakresie 39 cm Wymiary opakowania w cm (dł/szer/wys): 120 x 43 x 76 cm Opis: Nowoczesny trenażer do użytku domowego, wyposażony w koło zamachowe o masie 14 kg. Wzmocniona konstrukcja. Wysyłka na koszt F4U!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika555
ja miałam wybór pomiędzy tym yorkiem x202, x301 i kettlerem vito xs. kupowałam w go sport i wybrałam yorka. pracownik powiedział mi, że jeżeli chodzi o solidność wykonania, to nie widzi różnicy. jeżeli chodzi o ciężar koła zamachowego, większy jest w kettlerze, ale podobno nie jest do końca tak, że im cięższe tym lepsze. równie dobre jest lżejsze, jeżeli jest silny magnes. ja w sklepie z dwoma koleżankami które chodzą na siłownię wybróbowałam te wymienione trzy. najlepiej mi się ćwiczyło na x301, a na drugim miejscu był kettler. ponadto ma wyświetlacz z bajerami, co mi urozmaica ćwiczenia, przynajmniej na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika555
ten york x301 kosztował mnie 2199 zł. moim zdaniem lepiej się na nim ćwiczyło niż na x202.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka555
Do Jolantyanny!!! ja miedzy tymi spodenkami z linków na allegro nie widzę różnicy..tylko te,które Ty zakupiłaś maja polskie opakowanie.a te z I linka -po angielsku. Czym sie sugerowałaś, wybierając rozmiar.Podany jest tylko pas, a o biodrach już nic nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tydzien zaczety, cwiczylam dzisiaj 90 min. :D Kolezanka zauwazyla ze conieco mi ubylo :D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja mam swjego verso od piątku. Jestem bardzo zadowolona. Dzisiaj było 55 minut. Bardzo fajny ten sprzęt. Tylko mąż nie pozwala mi wstawić do sypialni :( musze ćwiczyć w ddzielnym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rikora nieźle...ja na razie dojeżdżam do 30 i kończę, ale zamierzam powoli zwiększyć "dawkę" i dojechać do 60 minut w ciągu 2 tygodni :) Wiem już, że przestałam mieć zakwasy hehe Do wagi marzeń zostało jeszcze 18 kg...i mniej więcej pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
asiulka 555 tez sie bałam ze w nie nie wejde bo pas pasowal mi na L a myślałam ze biodra mi sie nie zmieszcza zadzwonilam i pan powiedzial ze jak w pasie beda dobre to reszta sie rozciagnie maja zasuwak na boku dosc duzy na moim opakowaniu tez nic nie pisze po polsku ale jest instrukcja polska na poczatku byly takie nawet troche ciasniejsze ale po kilku cwiczeniach sa juz teraz luzniejsze i efekty ciala tez widac a polecam dlatego ze szybko przyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaC_26
Witam Was serdecznie. Gratuluje wszystkim wyników. Tych lepszych i gorszych. Ja mam orbitrusia od grudnia ale jezdzilam na nim moze ze 4 razy. Udalo mi sie przejechac 30 minut najdluzej. Mialam plan ze do urodzin ktore mam pod koniec kwietnia bede laska ;) no wiec juz wiem ze nie bede :) ale od dzisiaj wskakuje na orbiego i zaczynam pedalowac. Pisze tutaj oficjalnie zeby bye bylo ze sie znowu wymigam. 3majcie za mnie kciuki i ja 3mam za was :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehidna
Witam, Jezdze na swoim orbitreku Thorn 4145, dwa miesiace. Skrzypi strasznie ale nie umiem go rozkrecic i posmarowac wiec zakladam sluchawki by tego skrzypienia nie sluchac... Dieta: posilki 4 razy dziennie, calkowite odrzucenie cukru, ostatni posilek godzina 18. Odrzucenie bialego bieczywa i tluszczu... Podstawy posilkow to warzywa z wyjatkiem gotowanej marchwi, burakow , ziemniakow no i kukurydzy. Płatki owsiane,otreby, brazowy ryz. Mleko 0,5%,ser bialy chudy, jogurt naturalny 0% .Grejpfruty.Woda mineralna. Brak alkoholu. Trening: 5 razy w tygodniu po 40 do 45 minut w zaleznosci od checi na najmniejszym obciazeniu. Odzywki: L-karnityna brana w ostatnim tygodniu cwiczen, godzine przed cwiczeniami. -------WYNIKI: 7CM mniej w biodrach------------- Rady: Do cwiczen ubierajcie sie grubo, zakladajcie bluze wtedy bedziecie sie bardziej pocili. Nie patrzcie na spalone na kolrie.. na dystans i inne pierdoly...Patrzcie na czas im dluzej jezdzicie tym zachodzi wiekszy proces spalania tkanki tluszczowej.Jest mowa o odpowiednim pulsie przy cwiczeniach.. ja jezdzilam tak jak moglam. tu chodzi o systematycznosc. Efekty sa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!! mam do was prosbe kupilam sobie orbitrek kilka miesiecy temu, na poczatku troche cwiczylam ale jakos zaprzestalam :( poszlam do pracy i jestem zmeczona nie moge sie zebrac do cwiczen a musze sporo schudnac :( mam orbitrek o kole zamachowym 9kg, 8 funkcji!! pracuje 8h wracam do domu i mi sie nic niechce, prace mam siedzaca i wiem ze tyje bo nie mam ruchu w pracy, pomozcie jak sie zmobilizowac do jazdy, strasznie sie mecze :( podomno na schudniecie to na poczatkujacych stopniach sie jezdzi??? ile dziennie trzeba jezdzic??? nie wiem jaka diete stosowac zeby byly efekty?? rano jem sniadanko w prcy kanapke i jak przychodze po pracy o 15.00 to sie najadam jak wilk,potem jeszcze wieczorem jestem glodna, ale chyba do 18 powinno sie jesc jak ja nie moge tak :( nie wiem jak to zmienic zeby byly efekty???!!!! podobno jakies proszki sie lyka na wzmocnienie przy cwiczeniach aby lepiej sie spalało tkane tluszczowa?!! POMOZCIE!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka555
do Wiśnia85 .Cześć. Rozumiem Cię doskonale. Nastolatki mogą łatwo być na diecie,bo: chodzą do szkoły, maja mniej zajęć, wolny czas na przyjemności i myślenie o swoim wizerunku,ich przemiana materii jest szybka,a po 25 r. życia to zostaje to co sobie wypracujesz przez lata młodości (figura, ruch, dbałość o siebie ) to procentuje w późniejszym czasie.Sama przez 1,5 roku pracy przytyłam 4-5 kg i waga stoi. Tylko tyle, ze ja miałam prace siedząca- zmianowa, wiec wogole nie mogłam sie zmobilizować, bo po pracy czy po południu, wieczorem po 22.00 nie byłam w stanie ćwiczyć ,tylko spalam i siedziałam przed Tv. Uważam,ze jeśli pracujesz od 7.00-15.00,to możesz jeszcze coś sobie zorganizować. Może mień nawyki żywieniowe np. śniadanko jedz sobie w pracy (jogurcik, jabłka, banan na 2 śniadanie (ma glukozę, więc mózg będzie lepiej pracował)), rob kanapki z razowca i kupuj 1,5 litrówkę wody mineralnej do pracy -pomaga pozbywać sie toksyn. Jeśli jesteś tak zmęczona po pracy -zrób sobie drzemkę 1-2 godz. Po drzemce zregenerujesz organizm i sil Ci przybędzie. Mnie drzemka pomagała. A propo jedzenia,pisałam o kanapkach, ale jeśli nie musisz ich jeść to wogole nie polecam kanapek, dlatego, że ja odkąd zaczęłam jeść regularnie kanapki w pracy,to waga powiększała sie stopniowo. Lepszym rozwiązaniem byłoby przygotowywać dzień wcześniej jakieś zdrowsze jedzonko np. w pojemnikach kasze gryczana, czy ryz brązowy itd.... Ja tak robiłam, pomagało mi. Powiem Ci jeszcze, ze jeśli jesteś przerażona, że więcej jesz odkąd zaczęłaś pracować ,to jest normalne.Początkowo tez o wiele więcej jadłam, potrzeba mi było więcej energii na intensywna prace umyslową, ale nie tyłam. Ale gdy tak naprawdę już nie miałam siły na ćwiczenia, to dopiero sie zaczął horror- fałdki w biodrach, rozflaczone uda i pośladki:/ Mam nadzieje, ze moje doświadczenie przyda Ci sie do zmiany nawyków stylu życia Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka555
Jolantaanna, czyli jeśli mam 70 cm w pasie,to wystarczy mi rozmiar M??? bo w biodrach to nie mam 90 cm tylko o wiele więcej....:/Zauważyłam, ze ćwicząc bez żadnych spalaczy, spodenek itd....tak na czysto, nie jestem wycieńczona, jedynie na plechach, a mnie zależy na biodrach..wiec te spodenki mogą mi pomoc zrzucić z 5 cm?? Tylko na forum wiele osób pisał, ze to woda schodzi,a nie tłuszczyk..W takim razie ile dzięki tym spodenkom można zrzucić kg/cm tak trwale?? A Ty ile zrzuciłaś cm w biodrach , i po jakim czasie??? ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Ja też jestem poczatkująca tak że o cm to narazie mogę pomarzyć ale są efekty pod wzgledem wyglądu skóry mniej skórki pomarańczowej i bardziej jędrne pośladki uda i mniejszy brzuch ja mam efekty może to i dzięki orbisiowi ale po spodenkach też. Moja waga również spadla w 2tyg 3kg a mierzyć się nie mierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ciagle mi ktos przeszkadzal i nie moglam normalnie cwiczyc ,zaliczona tylko godz i to z malymi przerwami, czuje niedosyt :( Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
Nie no dziewczyny co z Wami !!!!!! Gdzie się podział Wasz zapał ???? ~Asiulka555 - sorry, ale wcale nie trzeba być nastolatką/iem żeby zrzucić zbędne kilogramy, ja mam 27 lat rodzinę, dom, dziecko i jakoś nic mi w tym nie przeszkodziło, nawet siedząca praca umysłowa. Całe życie miałem nadwagę, hę otyłość można nawet powiedzieć i co, jakoś dałem radę !!! ~wisnia85 - powiem tak: połowa sukcesu za Tobą, bo potrafisz się przyznać do tego że Ci się po prostu nie chce, co innego gdybyś powiedziała że nie masz czasu, bo to totalna bzdura !!!! Męczysz się hmmm, to dobrze, to świadczy tylko o tym że z Twoją kondycją nie jest najlepiej - najwyższa pora to zmienić, wiosna tuż, tuż!!! A więc na początku nie jest lekko, każdy z nas się o tym przekonał, ale z biegiem czasu jest coraz łatwiej, przekonasz się już po 2 tyg. ćwiczeń - naprawdę warto się trochę pomęczyć, uwierz mi że to może zmienić całe Twoje życie, tak jak było w moim przypadku!!! Jak zwykle, jeśli ktoś ma jakieś pytania to walcie na maila, czy GG, chętnie pomogę ;) Pozdrawiam i głowy do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
No super jolantaanna - będziesz kolejnym dowodem na to że nawet na tych tańszych orbitkach też można osiągnąć efekty ;) RIKORA - znam ten ból: "tato chce mi się pić" albo "mam katarek" albo "mężu, ściągnij mi suszarkę" i wiele takich tam brrrrrrrrrr :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechal :):):):) przyjechal moj orbitrek drogie kochane :) jest calkiem made in china ale moze byc - oczywiscie nie ma porownania do kettlera czy innych cudow:) ale jezdzi :):):): a i zauwazylam jedna wazna rzecz dla kupujacych - patrzcie zeby tyl stopy byl przymocowany do kranca kola zamachowego a nie do jego srodka - te co maja w srodku daja efekt \"schodkowy\" co nie jest najprzyjemniejsze... ale i na to jest rada - wystarczy dociskac rece i zaczyna sie plynniejsza jazda. to co - do roboty - od jutra start :) zyczcie mi powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Witaj asienka d dawno cię tu nie było ja też tamten tydzień nie ćwiczyłam bo sprzątanie świąteczno-wiosenne miałam ale i przy tym się kcl traci ale od poniedziałku znów się wziełam. Ale bardzo się ciesze bo efekty są i ludzie zaczynają je zauważać . I chociaż nie ćwiczyłam tamten tydz. to nie wracaja ten cholerny tłuszczyk waga się utrzymuje :-) A moje samopoczucie też jest lepsze.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Ja tez mam pracę siedzącą i do domu wracam po 12-13 godzinach od momentu wyjścia, a jednak się zmobilizowałam :) Wprawdzie do godziny ćwiczeń mi jeszcze daleko, ale już robię 40 minut... Na razie na najmnijeszym obciążeniu lub ew. 2 (jak chcę się bardziej zmęczyć) ale to zawsze coś. Niestety nadal w tętnie f 6... :) Ciekawe kiedy przeskoczę kategorię wyżej. Do sukcesu pozostało 18 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
cze mysha :-) => widze ze mam podobna sytuacje do ciebie, ja tez w pracy siedze z 9-10 h., czasami troche sie pokrece zeby rozprostowac plecy, a po pracy wsadzam moje piekne 4 litery w samochod i gnam do domku. do niedawna wygladalo to tak, ze robilam sobie cos do jedzenia i skonana lezalam przed telewizorem do 22. a pozniej prysznic i spac. a teraz wracam cos tam zjem, godzina odpoczynku i wskakuje na moja gazele i ujezdzam ja tak z 60-70 min., a czasem jak w pracy mam stresa i chce odreagowac to nawet do 90-100 min. dociagne i wtedy juz mi jest duzo lepiej :P do mety zostalo mi jeszcze 16 kg., 4 kg. mam juz za soba :-) pzdr i wytwalosci wszystkim zycze :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysha nie zwracaj uwagi na te f-ki one nie sa chyba dla odchudzajacych , bo zeby wyszlo f3 lub f4 to trzeba troche przyspieszyc zeby tetno bylo wyzsze, no a to nie spszyja odchudzaniu. Kiedy cwicze normalnie zeby tetno nie przekroczylo 140 to mi tez nie pokazuje inaczej niz f5 , f6.W moim przypadku to 140 jeszcze jest zawysokie , ale juz nizej nie potrafie zejsc. Poprostu pilnuj tetna i cwicz wytrwale napewno bedzie ok. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka555
Bravo dla Thomasa!! a propos czy ja napisałam, ze trzeba być nastolatka, żeby zrzucić kilogramy zbędne?? Tylko tyle. ze po 25 r.z. przemiana materii u kobiet spada (z roku na rok).Gdyby chudniecie było takie łatwe, ludzie nie poświęcaliby tyle czasu i energii jak dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Asiulka555: czesc!! dzieki za rady na pewno sie przydadza :) ale ja nie bardzo mam mozliwosc jedzenia kasz itp bo ja nie mam w pracy przerwy, kanapke zjadam w trakcie obslugi klienta wiec moge sobie pozwolic tylko na kanapki lub banany itp :( :( wiesz spanie to nie dla mnie ja tak nie umiem :) a Ty masz orbitrek?? czy poprostu cwiczysz sobie w domciu? jakie mialas efekty? i czy mialas przy tym delikatna diete? musze schudnac zbliza sie lato a ja sie sama z soba nie czuje najlepiej :) powiedzmy szczerze musze odzyskac mojego bylego narzeczonego i to chyba bedzie moja mobilizacja :) hehe! czy dobra nie wiem :) do Thomasa_27: hej! mam pytanko a moze ty uzywales jakiejs diety? jakie miales efekty?? pozdrawiam i czekam na dalsze rady :) BO POWOLI TRACE NADZIEJE ZE MI SIE TO UDA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
hej Jolantanna.. :) tak niestety u mnie teraz ciezko z cwiczeniem... kurde juz mi tego brakuje bo naprawde jak cwiczylam samopoczucie bylo o wiele lepsze a teraz jakos dziwnie:( musze znowu sie zawziasc i znalezc czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi drodzy dzionek zaliczony :D Musze przyznac ze sie boje nadchodzacych swiat nie wiem czy bede miec tyle silnej woli zeby sie nie obzerac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innka
do groobaa skóra jest zdecydowanie gładsza właściwie wszędzie, ale na udach szczególnie. Oczywiście, centymetrów jest też mniej. Dzisiaj do pracy poszłam w spodniach, które ostatnio miłam na tyłku jesienią. Ileż to szczęścia, ten tylko wie, kto poci się na orbim - prawda?? pozdrowienia - zaczynam łapać drugi oddech w tych ćwiczeniach, bo mam wreszcie zauważalne efekty. I mam zamiar tak do wiosny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balantyna
hi. dolaczam do Was kochani. poczytalam troszke i chyba dam sobe spokoj ze spinningiem na ktory chodze od 3 miesiecy a efektu oproczlepszej kondycji zadnego i odkurze orbitka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×