Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stojący z boku

Brzydki chłopak - czy oznacza że jest gorszy ??

Polecane posty

Gość koniec i...kropka
ja również nie zwracam uwagi na tych super przystojniaków. powód?bo również wychodze z założenia, że większość z nich jest zarozumiała i myśli sobie niewiadomo co. typ umięśnionego opalonego lowelasa mnie zniechęca na starcie. i być może koleś który uważa, że jest nieatrakcyjny akurat dla mnie będzie ucieleśnieniem moich marzeń? tak więc drogi stojący z boku, popatrz na to z innej strony i staraj sie myśleć bardziej optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jeśli któraś odpowie, że wygląd NIE jest NAJważniejszy, możesz mieć pewność, że masz do czynienia z pustą, rasową blondyną\"---\'cytat\' z bloga pewnego pana, którego przełknięcie b. cieżko mi idzie:O, w zasadzie w ogóle-mi nie idzie. Po wypowiedzi zatem, będziesz wiedział z kim masz do czynienia;) Piszesz o jakimkolwiek kanonie piękna---tylko pytam się czym ono jest; bo 1.na pewno nie wartością stałą; 2 dotyczącą przekrojowego ogółu; inaczej bylibyśmy masą równą. W baroku lubowano się w kobietach o szerokich ramionach:O i wąskiej talii, dziś->znasz odp., Merlin Monrou lansowała słodką-seksi platynoblond, dziś-\'każdą\' blondynkę można ująć kawałami \"-1.jaka jest różnica pomiędzy mądrą blondynką a Yeti; -PARE OSÓB WIDZIAŁO YETI; 2.\"jaka jest różnica pomiędzy blondynką a Jumbo-Jetem;-NIE KAŻDY BYŁ W JUMBO-JECIE; W latach 70./80. PEACE & LOVE kobiety stawiały na naturę i takie się podobały, dziś-warto conieco podkreślić. etc.etc. ------------------------------------------------------- Do czego zmierzam w powyższym---->przestań chrzanić o jakichkolwiek wpajanych masowo kanonach:O, bo wszysto to rzecz gustu, świadomości upodobań w podświadomości (charakterystycznej dla dorosłego człowieka)-dlatego ci mniej urodziwi mężczyźni także są w związkach, i to częściej, DUŻO SZCZĘŚLIWSZYCH, niż ci jedynie przystojni. Bo: wyobraź sobie, że kobiety (choć patrzenie jest łatwiejsze) też lubią myśleć. To dotyczny a priori---> \"Kto będzie zajmował się jego intelektem? Ważne, żeby był \"reprezentacyjny\". Jak długo można znosić tylko reprezentacyjność, ??? m-c, 2, 3 ...a co później; brak tematów do rozmowy, brak jakichkolwiek pomysłów na wspólny czas?-NIE, DZIĘKUJĘ, W IMIENIU WSZYSTKICH KOBIET. Szanowny Autorze: Wygląd jest ważny [na pewno nie najważniejszy!], jest znaczący, ALE TUTAJ NIE ROZCHODZI SIE O JAKIEŚ KANONY PIĘKNA, A ESTETYKĘ----czyli dbanie o siebie; bo kto chciałby kogoś \'niehigienicznego;)\', chodzącego ciągle w rozciągniętych dresach, wyglądających jak worek po ziemniach; nie podkreślającego tego, co warte podkreślenia. Ale to wszystko to są zabiegi z zewnątrz-należy tylko znaleźć w sobie SIŁĘ by je sukcesywnie stosować w życiu-ale jeśli Ty sam jej w sobie nie znajdziesz, nikt za Ciebie tego nie zrobi. Zerkając na panów na plakatach, zatrzymuję wzrok-prawda-ale wiesz dlaczego? bo doszukuję się w nich \"jeszcze\" tej \"męskiej\" urody:O Solarium, manicur, pewnie codziennie oczyszczanie cery u kosmetyczki, gł. temat-ciuchy; u mnie w grupie był swego czasu chłopak, który nawet używał podkładu do twarzy:O. Rozumiem, dbanie o siebie-ale TO, to już dla mnie za dużo [i sądzę, że dla sporej części innych kobiet-także]. Toż przy takim pięknisiu z plakatu, na miejscu kobiety, mniej wyeksponowanej - czuć można się jedynie jak marny DODATEK. Piszesz, że brzydki nie może zostać piosenkarzem czy aktorem->chyba sam nie wierzysz w te słowa. Uwierz, że są jeszcze ludzie mający JAKIEKOLWIEK POCZUCIE SMAKU I GUSTU odnośnie muzyki czy umiejętności aktorskich. Na ten przykład przychodzi mi do głowy DannyDeVito (co prawda już po 60), ale od zawsze niski, gruby, z zakolami...i co? W niczym to nie przeszkodziło. Nowa wschodząca gwiazda ROCKOWA (taki lżejszy rock) zachodniego rynku: to blondyn, o zupełnie przeciętnej twarzy(nie napiszę, że brzydkiej, choć takie są recenzję) , wysuniętej do przodu żuchwie, ale...jego głos-charyzma, osobowość, aura, wszystko to rekompensuje;), sprawia, że co druga kobieta by się na niego rzuciła (ja także do nich należę;)), a kiedy słyszę takiego E.Iglesiasa:O:O...choć wygląda ponoć dobrze, to ten \'styl\' umniejsza do wartości, że w ogóle mnie nie interesuje. BRZYDCY FACECI, MAJĄ SZANSĘ NA DORBE ŻYCIE. Nigdy nie jest tak, że kompletnie NIC się od życia nie dostaje (czasem dostaję się dużo mniej od innych), i jeśli wizualnie nie wszystko gra (odrzucam przypadki skrajnego niedbania o siebie), należy pamiętać, że dobre serducho, mądre gadanie, opiekuńczość, ciekawe zainteresowanie, czy masa innych rzeczy, kobietom te niedoskonałości \"wynagrodzi\" (sądzę, że na odwrót działa to podobnie). Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafika*
A wiecie co? - autor topiku jest GŁUPI , nie brzydki .Nabieram takiego przekonania gdy czytam te jego wypowiedzi.A nawiązując do przytaczanych kanonów piękna- w dzisiejszych czasach piękno traci na wartości.Wystarczy obejrzeć program "Chcę być piękna"- jak ze starej pomarszczonej , bezzębnej baby można zrobić super laskę.A może drogi Autorze - wziąłbyś udział w kolejnej edycji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsa
Stojacy z boku masz calkowita racje. Niestety nikt (szczegolnie kobiety ) nie przyznaja Ci się , ze wolą ladnych facetow i, ze tym sie kieruja przy ich wyborze. Wiekszosc z tych co mowią . ze wyglad nie jest najważniejszy tylko piekno duszy po prostu klamia. A teksty w stylu, ze nie wazne czy jest się brzydkim, wazne żeby zadbac o siebie podkreślić sos bla bla smiesza mnie. Naprawde jestem przerażony odpowiedziami większości. Poza tym seksowna napisala, ze zatkało ja jak usłyszała, ze 130 kg facet na widok ladnej szczuplej dziewczyny powiedziail, ze chciałby taka mieć. A co w tym zlego? To, ze tyle wazy oznacza, ze nie może marzyc o takiej kobiecie tylko musi szukac rownej wagowo? Chyba już nie będę zaglądał do tego topiku.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz juz sobie
sadsa zapewne mowisz ze swego doswadczenia:O niunka szuka przystojniaczka:O, brzydki zadbany i w miare inteligenty, jest rownie skutecznie zwrocic uwage kobiety, jak przystojny. Czesto tez brzydszy ma wiele wiecej do zaoferowania niz ten tylko przystojny. Pisze z dosw. mam takiego, ale dla mnie jest naj:) Jakby tylko piekne i przystojni mogli si e wiazac to 3/4ludzkosci byloby samotnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsa
idz juz sobie- hehe tak tak:) "Czesto tez brzydszy ma wiele wiecej do zaoferowania niz ten tylko przystojny. Pisze z dosw. mam takiego, ale dla mnie jest naj" Widzisz nie wiadomo tylko co znaczy brzydszy. Wlasnie wiele osob z tych co mowią, ze wyglad nie jest wazny potem pisza, ze nie maja przysotjnch chlopakow itd. Tylko wiele z nich kompletnie przesadza a ich partnerzy do brzydkich to napewno nie nalezą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz juz sobie
jako brzydki postrzegany byl przez ogól i przeze mnie tez na poczatku, ale to co ktos napisal wyzej, w miare poznawania wieloma rzeczami to rekompensowal, zawsze mial cos interesujacego do powiedzenia, byl czuly, mnie zaskakiwal (ale zawsze był zadbany) no i z czasem sie zakochalam:) i teraz jest juz najpiekniejszy dla mnie:) pamietaj, ze tak jak wartosciowe panny inteligente unikaja przystojniczakow ktorzy tylko uroda moga sie pochwalic, tak ci wartosciowy unikaja takie niunie jak ty:P, no chyba ze na kilka razy, wtneczas tylko powierzchownosc sie liczy:P innym powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsa
Kazdy z nas patrzy na wyglad. Niekiedy widzac piekna osobe marzymy o tym by byc z nia.Zachwycaja nas jej rysy twarzy oczy, to w jaki sposob sie porusza. Ktos tu napisal, ze najgorsze jak facet jest zaniedbany i wymienil np tradzik. Niestety tradzik najczesciej nie jest wynikiem zaniedbania ale kwestia wielu innych rzeczy np genow. Czesto tez jest tak, ze widzimy osobe ladna bedaca w zwiazku z kims brzydkim. Tak jest, ale to rzadkosc. Poza tym dla tej ladnej osoby akurat ta uwazana przez nas za brzydka moze byc bardzo ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsa
Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi z ta niunia- jestem mezczyzna. Bzdura jest to, ze intelignetne panny uniaka przystojniaczkow. Poza tym widze, ze juz mnoe ocenilas po tych kilku zdaniach. Gratuluje. Jednak moje przypuszczenia sie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz juz sobie
no i?, ale twoje teksty typu, ze teksty typu:P, ze jak jestes brzydki to jest niewaznym ze dbasz o siebie, ze to ble ble to juz glupota. To wlasnie waze, czy brzydki czy ladny, zadbany zmienia postac rzeczy, naturalnie wazne co jeszcze ma wewnatrz. I jak juz to faceci wiecej patrza i wybieraja po wygladzie niz kobiety, a nie tak ja ty napisalac, ze kobiety przede wszystkim:O chyba ze mowisz po sobie:O To wszystko, czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że panowie patza na wygląd i tylko na to, w wieksoci, panie nie, one patrza na konto! badzmy realistami tak jest w zyciu. sa wyjatki i fajnie byc takim i z takim:) ja mam pana, za ktorym szaleja panie:) fotki sobie robia, az 3::) widziałam ładna blondynka na bialo ubrana szczuplutka o ciemnych oczach, plaski brzuszek na wierzchu, cos mu daly w prezencie:) no i on jak ładnie wygladał zielen oliwka spodnie i bluza no i te biale pofilcowane wloski:) sam siebie nie docienia:) panie na lokalach patrza kto ma wiecje kasy, totez nie widza tych z mniejszym kontem..:) i taki pan mysli, a bo nie jestem super to mnie nie chca. nieprawda, srodowisko wytycza ludzi. lokale tym bardziej i mala rada: jesli w lokalowym zyciu ktos byl posatwiony na kase i salwe i byl przeciw nam, to nie bedzie z nami. bedzie mu zalezalo na opinnii i warto byc takim dwulicowym jak marchewkowy kubus, sprytne. i tez rzec, sluchaj ja to widze tak osoba w pasji to jedno oblicze a osoba w zyicu rodzinnym drugie, tu jest taka tu taka. ty nie masz soprano, ale robisz showano:) show, okey jets to cos, bo na rynku nie ma show, ale sztuka jets dobrze speiwac i robic show, zatem tak3,5 fajnie jak wygracie no bo sposrod 3,5 poslkiego a zagranicznego wole poslkie, taki wroozny patriotyzm:) przeciez skarbie madrosci ci nie brak i dyplomacji:) to ujmuje niby taki rokowowmetalowy potrzepaniec, a ma inteligencje, dusze sochologowopolityczo psychologiczna, bardzoo jakis:) jedyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsa
Widze, ze niczego nie rozumiesz. Wyglad jest bardzo wazny, ale oprocz tego liczy sie wnetrze czlowieka. Bylo tu wiele topikow ludzi, ktorzy zalili sie, ze sa brzydcy , wytykani przez ludzi. W odpowiedziach powtarzalo sie to, ze mozna to zmienic tylko wystaczry zadbac o siebie, zrobic sobie nowa fryzurke itp. Tylko, ze wiele z tych osob napewno dba o siebie ale pewnego poziomou nie moga przeskoczyc. Poza tym nie czytasz uwaznie moich postow. Nie napisalem, ze kobiety przede wszystkim zwracaja uwage na wyglad. Byc moze meczyzni bardziej na to patrza, ale roznica jest taka, ze wielu mezczyzn sie z tym nie kryje i mowia otwarcie, ze liczy sie wyglad. No i to mi chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna ty robisz tyle literowek
ze nie sposob cie zrozumiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza
Dobra, nie czytałam wszystkich wypowiedzi, ale dodam coś od siebie... Uważam siebie za w miare atrakcyjną dziewczyne i nie zgadzam sie, ze brzydki chłopak nie ma szans u ładnej dziewczyny. Ma, tylko musi on wyjść ponad swój wygląd zewnetrzny i dbać o siebie, o swoje wnetrze... Chłopak dla mnie musi być hmm... czysty i pachnący;) Tylko to, a co najważniejsze musi miec coś w głowie... Poznałam super inteligentnego faceta, ale nie jest piekny, wygląda gorzej niż przecietniak... Typowy intelektualista;) I zakochałam sie.. Bardzo sie bałam, że mu sie nie spodobam, byłam speszona jego inteligencja... Nie chodzi o urode az tak, chodzi o to jakim jestes człowiekiem, a to odzwierciedla Twoj wygląd, blask w oczach i postawe.... On wie, ze nie jest piekny i smieje sie z tego, ale wie, ze ma do zaofiarowania coś wiecej niż piekną buzie czy ciało... Bedziemy zabawną parą, ale przy nim czuje motylki w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szysza okey;) ale moj jets ładny, znam sie na malarstwie jaka ma łana linie szczeki:) wieksco panow ma takie jak ornagutan bleee cos jak michalczeswki, czy ten kolonko jaki sliczny doleczke, a jakie ustka:)👄 a oczy! gdzie facet ma takie oczy, jakie ma ładne brwi i kształt oczu, ich wyraz, bardzo mu pasuja, czache ma fajna:) chyba mu zrobie akupunkture mlotkiem to az pokocha sie narcystycznie:P co za gluptasek:) jest bardzo fajnym przytsojnym facetem, inteligentnym, z dyplomacja:) socjolog na 102:) pamietam jak marchewkowego kubusia ponisly nerwy widzialam w jego oczach nienaiwsc!! a moj skarbek oaza cierpliwosci i.. ojcowskiej troski:) mowi o marcin witamy, marcin czy ty nam czegos nie obiecałes? super rozwiazal sprawe, wiedzial, ze chlopakowi moze byc glupio bo sie stawiał:) kocham go za to piekne wyzucie uczuc, uczuc 2 czlowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co Wy gadacie
z moja przyjaciolka smialysmy sie z jednego faceta (wiem, to wredne), naprawde byl brzydki a teraz ona z nim jest....po prostu okazal sie wartosciowy :) moj tez nie ejst jakims super przystojniakiem, ale nie zamienilabym go na zadnego z tych pseudobóstw :) przynajmniej dziewczyny sie za nim nie ogladaja i nie klepia po tylku, bo przy mojej zazdrosci mogloby to doprowadzic do zawalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uroda jest pojęciem względnym przynajmniej dla mnie gorszy jest ten, kto czuje się gorszy i co za tym idzie, przedstawia się ciągle w niekorzystnym świetle brzydka, średniawa, coś w sobie ma, taka sobie, śliczna dziewczyna, zajebista laska, piękna... -tyle o mnie. ile osób tyle opinii. czasem spoglądam w lustro i chce mi się płakać. czasem łapie za aparat i robie sobie ftoki, do upadłego. bo mam w sobie takiego narcyza, który zapewnia, że jest ok miałam kiedyś koleżankę. niby zwykła dziewczyna, nic szczeolnego, żadna z niej piękność. ale po kilku dniach, gdy co jakiś czas słyszałam: \"mam świetne włosy, uwielbiam je w sobie, piękne są, prawda?\" albo \"wiesz, jak się uśmiecham to mi się takie dołeczki robią. słodkie to jest, nie?\", zazdrościłam jej, szczerze zazdrościłam jej tej urody. bo ona czuła się piękna. i z każdą chwilą stawała się piękniejsza. w moich oczach miałam też drugą -ładna, ogromne zielone oczy, których jej szalenie zazdrościłam co z tego, kiedy wciąż słyszałam tylko o krzywym nosie [jak mi powiedziała to się przyjrzałam, faktycznie lekko krzywy], grubych łydkach [faktycznie, szczupłe nie były] i całej masie innych wad, które dostrzegałam dopiero po tym, jak mi o nich głośno powiedziała [nie zapominając o demonstrowaniu fałdek na brzuchu...] z facetami też tak jest. nikt nie musi wyglądać jak model z plakatu. wystarczy coś co zaintryguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja oraz ja
Do stojacego z boku - Zdecyduj sie czy jestes dziewczyna czy facetem. (wczoraj miales/mialas nick "stojaca z boku". Wczoraj byl identyczny topik tyle ze o kobietach. Nawet struktura tekstu jest analogiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
pewnie:) a moj ma ładny nosek, cos pryz nim majstrował:) i jestem zla, tak troszeczke,bo mi sie podobal, ale on pewnie nie uwierzy:) moj gluptasek:) ach nic tylko wymmlotkowac go, potem wycalowac;) a zdradze sekrte jak byla 2, to moj sasiad brunet mowi: ale fajne wlosy ma ten gosciu, z zachwytem, jak on je zrobil:) oj ten gosciu to sie nie docenia, a prosze nawet gej music mowiac, jak ten pan mogl jej tak powiedziec, ja wtedy sie zasmialam, zakochal sie czy co, a tu prosze on woli panow i do mojego zagadał:) mojego aniolka:) kocha sie osobe ona nie moze sie zmieniac:) kobiety troche sie urabiaja makijazem, to tez niedobrze bo jak sie zmyje makijaz to u niekotrych pan rysy twarzy sa inee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza
wodna lilia ---- fajnie piszesz;) Tylko ja czuje to samo, zwłaszcza z tą szczeka:D Mówie, że ma niesamowity kształt żuchwy:p:p Naprawde ma... i jest wiele takich szczególików, które ogólnie mozna nie zauważyc jak sie patrzy na całość:p, ale dla mnie są one piekne;) A poza tym widze pewnego siebie faceta, który jest bardzo inteligentny i wartościowy... A przystojniaka miałam jednego, moja first love:) I był piekny, po prostu idealny, ale nie lalusiowaty... Podobny do Mr Clooneya;) Zabrakło jednak chemii... tego czegoś... Choć tez był wartościowym człowiekiem i bardzo dobrym, ideał... ale nie dla mnie... No i znalazłam mojego Apollo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) clooney jets ohydny! ja nie wiem ale jest nijaki a zuchwa w stylu orangutana mi sie nie podoba, cozy male, okorpnosc!!! mam nadzieje, ze wierzy, poza tym ma ładna cere:) no i ładnie mu z takim brudnaywm zarostem;) pamietam zielen, butki jasne, wloski tez, jasny tshirt i te zarost lekki juz nogi miekly, a jak mowil: nie wiem czy mi sie to podobalo, zrobilas t w sposob lekkopauza kanjpiany, ale ogolnie bylo okey - i te fajne gesty reka,takie spokojn,e płynne;) super facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza
:D Sama widzisz, a mi tam Clooney sie podoba:P Oczy miał wieksze, takie soczyste:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie nie nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaa
stojacy z boku masz racje, to smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i doszliśmy do tego samego wniosku jaki ja wysnułęm. Wystarczy w siebie wierzyć, podkreślić swoje zalety ( nie wierzę aby osoba nie miała choćby jednej zalety - to niemożliwe ) i sukces gwarantowany, no chyba, że nosi się pokaźną oponę gastronomiczną wokól pasa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
clooney ma oczy duze okey, ale brak im wyrzu.. głebi.. poza tym kształt nie ten no i nie ta brawa, w żadne ocztea tak nie wpadam jak w te niebiesciutkie, jego:) pełene wnikliwosci, widac w nich madrosc, spokoj i pokore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra napisze to i na tym topiku...facet ma być troszkę ładniejszy od diabła..inne rzeczy są ważne np.czy czujemy się przy nim bezpiecznie,czy jest zaradny itd. I oczywiście czy darzy nas miłością ,szacunkiem...ja osobiście kocham facetów, którzy umieją byc zabawni,mają wyobraznie i nie można się z nimi nudzić....no i może jeszcze dodam,że sex również jest istotny nie mówie o ogierach bez przesady-istotne jest to ,ze umie mi dać przyjemność a ja jemu:) więc faceci koniec z tym użalaniem się nad sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×