Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
Madziusiek coś ty ja bym mu się od razu wygadała gdyby wyszły II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a jak tam wam week minął? ja miałam gości i popijali różne bimberki i ja mowię do M to nalej mi tak mniej niż pół kieliszka to spróbuje... nalał, wypiłam... później drugą na spróbówkę i tak samo mniej niż pół kieliszka i wiecie co...... myślałam, że pawia puszczę, poprostu tak mi podeszło do góry, że aż załzawiłam i siedziałam karmi sączyłam to jedynie mi ostatnio smakuje. Ale miałam ubaw po pachy, wypić nie cały kieliszek i prawie się zwymiotować hehehe nigdy tak nie miałam. Teraz coraz bardziej boli mnie podbrzusze, ale sprawdzałam i nie ma znaku @, szyjka dość wysoko, zamknięta i taka miękka i jakby wejście rozpulchnione, poprostu ciasno :) sorki za takie opisy, ale głośno się zastanawiam i zaczynam wierzyć, że to może być prawda obym sie nie przejechała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepankowa 26
Założyłam tutaj temat ale znalazłam wasz i myślę że możecie mi pomóc:) zaraz wyślę wam treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepankowa 26
Powiedzcie mi jak to wygląda.Podejrzewam że owulację miałam w 4 dc.Bolał mnie brzuch śluz był typowo płodny.Mam problemy z prolaktyną i moje miesiączki jak i sama owulacja nie wyglądają za dobrze.W końcu po kilku miesiącach poczułam że jest.I to w 4dc.I takie moje pytanie-kiedy powinnam oczekiwać miesiączki?Normalnie czy wcześniej tj w 18dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha testuj lepiej:) wszystko wygląda na razie na 2 kreski:) na co czekasz:D Ja na imprezie bylam w sobotę do rana:) ale nie piłam bo po pierwsze to kierowałam a po drugie to nie lubię a po 3 to źle reaguję na alkohol przy bromku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Teraz to nie mam jak testować, bo w pracy sama jestem i nie mam jak wyjść nawet, ale jutro rano sobie siknę na teścik, będzie pewniejszy jakby co. Marcepankowa normalnie jak wystąpi owu to faza lutealna powinna trwać od 11 do 14 dni (a nawet słyszałam, że 16), a przeważnie jest stała jak nie ma żadnych problemów hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepankowa 26
Dlatego pytam bo nie wiem czy jest sens robić test w tym 18 dc.U mnie zawsze trwała 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
qrcze, ale dziwnie tak w 4dc mieć owulkę. A jesteś jej pewna? Potwierdziłaś ją czymś? A który masz teraz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha oczywiscie my na Ciebie nie wywieramy presji ;)))), ale wiesz co Ci powiem takie namawiane testy z moczu popoludniowego zwykle pokazuja II kreseczki ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Chyba 4 d.c to owulka jest mało prawdopodobna.. Po miesiączce nowy pecherzyk musi dojrzeć żeby pęknąć, chyba że został jakiś po tamtym cyklu.. Za krótki cykl też nie dobry, ale wszytsko jest mozliwe... Strasznie dziwnie u mnie z tym okresem, bo teraz mam tylko plamienia:-( ale chyba się rozkręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepankowa 26
Nie wiem na 100% podejrzewam po objawach które wcześniej nigdy mnie nie oszukały.Mogłam miesiączkę co do godziny wyznaczyć właśnie po objawach owulacyjnych.Teraz jestem w 15 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha oczywiscie my na Ciebie nie wywieramy presji ;)))), ale wiesz co Ci powiem takie namawiane testy z moczu popoludniowego zwykle pokazuja II kreseczki ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Chyba 4 d.c to owulka jest mało prawdopodobna.. Po miesiączce nowy pecherzyk musi dojrzeć żeby pęknąć, chyba że został jakiś po tamtym cyklu.. Za krótki cykl też nie dobry, ale wszytsko jest mozliwe... Strasznie dziwnie u mnie z tym okresem, bo teraz mam tylko plamienia:-( ale chyba się rozkręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha oczywiscie my nie wywieramy na Ciebie presji ;)) Ale wiesz co Ci powiem, na tym forum takie testy z popołudniowego moczu zwykle pokazują II kreseczki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
hehe dzięki laseczki za wsparcie póki co jestem sama w pracy i nie mam jak wyjść, żeby teścik sobie strzelić, narazie plan taki, że jutro rano próbuje :) chyba, że nie wytrzymam, albo coś się dziwnego zadzieje to dziś zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepankowa 26
Czytałam że przy zaburzeniach cyklu i braku owulacji to wcale nie musiała być miesiączka tylko jakieś krwawienie śródcykliczne.A u mnie to trwało 2 dni.Teraz mam 15dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcepankowa proponuję zrobić monitoring cyklu i zobaczysz na usg co się u Ciebie dzieje, niestety objawy zauważalne przez nas często bywają mylące. Gocha, wiesz te popołudniowe testy się sprawdzają:) ale my wcale nie naciskamy hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201t
Ją za wasza namową też zrobiłam popoludniu i co II kreski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
oby i u mnie tak było i u wszystkich nie zafasolkowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no nikt się nie przyznaje, czyli Madziusiek Ty będziesz kolejna :) mam nadzieje, że dobrze zakończysz ten tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ale testujesz :-D to najważniejsze:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
stokrotka jutro rano zatestuje, bo jak mam mały przyrost hormony to rano będzie bardziej wiarygodny, a boje się jak choler*, że czar pryśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×