Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

marysia ja do Tarnowa nie mam daleko dojade na ciepła szarlotke hahahah no wiesz ja dalej czekam na te wyniki badan w dalszym ciagu niby odstawiłam antykoncepcyjne ale wciaz czekam na zasrany wynik ureaplasmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie odezwij się do Nas ... Bella ty musisz znowu czekać 7-10 dni na wynik ?? Czyli przez patałachów tracisz cykl wrrrr... Wiesz za te czekanie to teraz powinni Ci wszystkie badania za darmo zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek będziesz mieć takiego bobaska z tych twoich jajeczek :):):) eh mój mąż u teściowej, bo ja piszę pracę podyplomową, ale mnie coś na seks nabiera, więc już się nie mogę doczekać jak wróci :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem już w domu:) Mam wyhodowane 13mm w 11dc:D juuupie:) Wynikami AMH mam się nie przejmować bo jajniki mam ładne i nie widać żadnego pcos:) Pozostałe hormonki powiedziała że idealnie:D Teraz trzeba działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to super madziusiek:-D. Teraz czekam na wyniki:-D. A powiedziała kiedy może być owu? Ją jutro też idę do lekarza i zobaczymy co powie :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa super ze juz w domku nic tylko do zdrowia wracać :) Madziusek no to gratulacje dobra hodowla polowa sukcesu ;) Marysia byłam w Tarnowie byłam miłego działania z M ;) Bella zdrowiej nie daj się gorące uściski na wygrzanie śle Stokrotka nie denerwuj się na niektóre rzeczy nic nie poradzisz a stres szkodzi Nati jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek no to superancko! czyli ile mm powinien mieć pęcherzyk, żeby pękł?? licząc, że 2 mm dziennie przyrasta albo jakoś tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie liczyła, że 2mm na dobę to ok 19mm powinien już pękać:) fajnie że rosną same:) patrzyłam na stare usg, rok temu nie wyglądało to tak kolorowo, nie było na niektórych wcale widac dominujących czyli bromek pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio to maluje nam się pierwsza lutowa II kreseczka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
na szczęście ten debil już pojechał i znów zapanowała cisza i spokój.....;) Dzidzia wczoraj tak dawała mi popalić.....ruszała się a to z jedenj kop a to z drugiej ;) ale miałam pierwszy raz takie wyraźne ruchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
niooo a jutro już połówkowe usg :). Mam nadzieje, że dzidzia ładnie nóżki rozłoży i pokaże co tam chowa....bo chcemy już ubranka kupować ....ale nie wiem czy mogę sobie pozwolić na różowy :)...bo dziewczynka w niebieskim jakby co może pomykać a chłopiec w różowym to mi jakoś nie pasuje :). narazie wszystkie ubranka mamy albo białe albo żółte albo zielone :). zrobiłam sobie xls z całą wyprawką i powoli trzeba sie zaopatrywać :) ale dobrze że w szpitalu w miedzylesiu w którym jak narazie chce rodzić nie trzeba mieć dla dziecka nic oprócz becika i pampersów i chusteczek nawilżonych....oni w swoje ubierają tylko ciuchy na wyjście potrzebne . ktoś słyszał coś o porodzie w międzylesiu??? teraz też leże i czuje jak mi skacze......;)...ale to moze dlatego że jestem podziębiona i co chwila kaszlę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za jutrzejsze usg:D Ciekawe czy maleństwo odkryje rąbek tajemnicy:) O szpitalu nie wiem w kwestii porodów, ale znajomi i rodzina leczyli tam dzieciaczki i fachowa opieka to tam jest:) Mnie głowa dalej boli, ketonalu nie chcę brać bo blokuje owulację a 3 apapy niewiele pomogły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKOWAL
Hej kobietki :) Jak by którejś zalegał bromergon to chętnie odkupię :) kowal@safe-mail.net Pzdrwm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Nie ma już nic....jest tylko wielka pustka w sercu... I okropna czerwień:(:(:( W czwartek do lekarza czy samo zeszło czy będą czyścić:(:( Przepraszam ze się nie odzywalam ale Nie jestem w dobrej kondycji psychicznej :( Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa odezwę się jak dojde trochę do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Cześć dziewczyny:-) Netie75 przytulam Cię mocno, bo wiem co czujesz:-( Ale wierzę w to że napewno jeszcze się uda...Wiem że strasznie to niesprawiedliwe..Sama miałam żal do Boga i do wszytskich że nic nie dało się zrobić...Trzymaj się cieplutko i pamiętaj że jesteśmy z Tobą.. Ja dzisiaj mam 15 dc, i chyba zbliża się owulacja..ale staram sie nie nakręcać tylko działać..Moje cykle z bromkiem trwają 31 dni, więc tak w środę powinno wypaść.. Madziusiek30 w podobnym czasie bedziemy mialy owulację:-)Mam nadzieję że owocną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i ja pewnie w podobnym czasie :):) tak więc praca zbiorowa :) a mój mąż wczoraj w nocy kwas foliowy zażył, bo stwierdził, że skoro ja to łykam to i może jemu pomoże, żeby żołnierzyki były silniejsze :D:D he he nie ma to jak placebo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie przytulam Cię mocno. Nie wiem czy są jakieś słowa, które mogłyby ukoić Twój ból, ale pamiętaj że są tu osoby które Cię wspierają i myślą o Tobie. Ściskam z całyyych sił. Madzia, mam nadzieję, że owocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprawdzę jak się maja moje testy owulacyjne do faktycznej owulacji w tym cyklu :) Nieźle nam się cykle zsynchronizowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Ja chyba też sprawdzę na testach czy faktycznie owulacja się zbliża:-) Jestem drugi cykl na bromku..pierwszy przeszłam bez objawowo..a teraz jak wezmę wieczorem to mam takie mdłości że szok:-(dobrze że cały dzień mnie takie mdłosci nie trzmają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natus przytulam mocno i jak bedziesz tylko miala sile pisz do nas... wiem ze teraz to trudne ale zobaczysz ze jeszcze zaswieci sloneczko... a jak masz ochote popisac z kobietkami po poronieniach to wejdz na temat kolejna ciaza po poronieniu... niestety wiem co czujesz ale mocno wierze ze jeszcze Ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati bardzo ale to bardzo mi przykro.Doskonale wiem co czujesz.Przytulam z całych sił i wierzę że mimo okrutnych przeciwnosci losu zostaniesz jeszcze mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Heheh madziusiek zajebista:-D:-D:-D. Pokaze mężowi może kupi :-D. A przed moim mężem wielkie wyzwalnie......idzie że mną pierwszy raz na usg :-D. Biorę go to może lekarz już powie nam płeć bo jak sama się go pytam to mnie zbywa. :-D Może nie zemdleje :-D:-D:-D:-D.....bo on kocha lekarzy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×