Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szereg

kilka nieistotnych przemyśleń

Polecane posty

Gość no tak ale o co chodzi
fizyczna fascynacja to dla kobiety za mało, chybaże chodzi tylko o seks, bo jeśli o związek, to raczej mogłoby już lepiej być na odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec i ...kropka
podpisuje sie pod słowami przedmówczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm po co mowic cos? albo sie mowic co czuje, albo nie:) ja jak mowie to mowie, nie zartuje:) poza tym skoro tak bardzo nam sie podoba znaczy, ze cchemy go, bo innny juz tak nie ujmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicha się zrobiła z tego tematu ale od początku miał taki być myślałem że szybko spadnie a tu niespodzianka ale już mi się przestał podobać i to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu kicha? Bo nie ma nikogo? Przyjdą, a jak nie to se nowy założysz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie widocznie mi odbija i nie czuję potrzeby zakładania nowego nawet żałuję że założyłem ten ale większego znaczenia to nie ma bawcie sie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale chyba nieprzydatna obecie w tym temacie, bo naczytalam sie glupot o ufo i tym podobnych i teraz sie boje:(to nie zart:Ochyba powinnam zaczac sie leczyc. a Wy wierzycie w ufo? szereg, przepraszam, że rozwalam Ci topik,ale nowego ine zaloze o ufo, bo beda sie nabijac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że należysz do osób które za wszystko przepraszają nawet jak niczemu nie są winne cecha zbędna a wręcz szkodliwa dla Ciebie samej we współczesnym świeice pisz o czym chcesz mam swoje humory i już mało mnie interesuje wierzę w UFO anioły wampiry i inne takie tak sobie widocznie czuję taką potrzebę jak być wariatem to do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś tez się bałem UFO! Ale jak do tej pory zadnego nie spotkałem, nawet te małe szaraki nie buszują w zbożu! O kręgach nie wspomne! Czasem chodzę w nocy po lecie bez latarki i jeszcze mnie nic nie wciągnęło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, czesto przepraszam za wszystko, bo choc wiem, ze to glupie, to czesto wydaje mi sie, ze moja osoba przeszkadza niektorym, taka juz jestem-za to nie przeprosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale się nie nabijam, to prawda, najszczersza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty chyba nigdy z księżyca nie korzystałaś! Po coś to cholerstwo jest! Zimą jest jeszcze lepiej bo snieg odbija księzycowe swiatełko! Fajnie się idzie, tylko w miarę utartymi szlakami, bo kłusownicy nie śpią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzilo mi o to, czy chodziles z latarka czy przy swietle ksiezyca, tylko ogolnie o Twoja wypowiedz o spacerach, a konkretniej o stwierdzenie \"jeszcze mnie nic nie wciągnęło!\"-odnioslam wrazenie, ze sie nabijasz. ok, nie wiem, czy zrozumiesz, o co mi chodzilo, ale nigdy nie potrafilam ubierac w slowa tego, co chce powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja się nie gniewam, no faktycznie żartobliwe zabrzmiało, ale kiedyś miałem niezłą schizę na punkcie UFO (mialem chyba 15 lat)... Teraz mnie jakos to nie bardzo rusza, no chyba ze zaczyna pracować wyobraźnia, oj wtedy się dzieje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam mala czesto balam sie, ze porwa mnie obcy(chyba nigdy normalna nie bylam), leki dawno mi juz przeszly, ale dzisiaj trafilam na takie forum o zjawiskach niewyjasnionych, naczytalam sie o obcych i moje schizy wrocily, nawet boje sie zgasic swiatlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszales o odzywianiu sie swiatlem? bo czytam sobie teraz o tym i jestem na tyle naiwna, ze wierze, ze cos takiego jest mozliwe(teraz pewnie bedziesz mial niezly ubaw ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, o tym nie słyszałem... nabijał się nie będę, zmykam... bo pozno, a jutro trzeba troszkę popracować! :) Miłej lekturki 🖐️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec i...kropka
no fajnie. wczoraj pająki, dziś ufo..jeszcze troche i sie bede musiałapoddać jakieś terapii :P a tak na poważnie, to ja wierze we wszystko.ale najlepsze jest t, że namiętnie czytam jakieś dreszczowce, oglądam horrory a potam mam niezłe schizy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️musze przemoc sie, zgasic swiatlo i isc spac, bo chyba nie ma tu juz nikgo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, zgaś i nie bój się, jak coś to Cię obronię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec i...kropka
podejmuje wyzwanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie bron mnie, jak mnie porwa i oddadza to opowiem jak bylo. tylko co ja zrobie jak nie oddadza?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec pytanie do Ciebie:czy moze Ty slyszalas o odzywianiu sie swiatlem i co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec i...kropka
to znajde skubane i skopie im tyłki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, fajnie się pisze... ale pora zmykac... papa... 3majcie się dziewczynki! Oddadzą, oddadzą! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec i...kropka
nie słyszałam o tym, więc nic nie myśle na ten temat..ale z chęcią sie czegoś dowiem ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×