Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość Mika23
Cześć:P anulka- jak testy Ci pokaże dwie krechy to znaczy, że w ciągu 24-48 h pojawi sie owulacjia. Ale tak nie musi być. Wiele jest czynników. Mnie w tamtym cyklu troszke testy owu pokłamały. Ja np miałam owu w tamtym cyklu na przełomnie 20/21 dc, dość późno. A np w tym cyklu miałam 16dc, przy 30-31dc jest to po prostu wręcz książkowo. Jolita-- dziewczynka jak ja bym chciala mieć takie mdłości,nawet przez całą dobę:P:P Tiko-- czytałam, że poczułaś pierwszy raz ruch swojego maleństwa, zatem musi byc to niesamowite uczucie, super:) Ja ten cykl przegapiła, bo owu miałam w nocy w niedzile, a przytulanki były dopiero w poniedziałek wieczorem bo nie było innej możliwości:(:(:( i w tym cyklu brałam wiesiołka no i powiem wam, że miałam znacznie więcej śluzu i nawet łądny był:) Ja was dziewczyny podczytuje codziennie, ale mam ostatnio tyle zajęć, że nie mam sił nic mądrego napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
Mika a moge spytac jak Ty bierzesz tego wiesiolka? ze daje Tobie efekty ? w moim kolejnym cyklu chcialabymz aczac brac juz nawet kupialm :) dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika23
Ja wiesiołka w tym cyklu brałam od 1 dc i na dzień ok 5-6 tabletek, na poczatku 6, potem o jedną mniej. i zakończyła mbra go na ok 2-3 dni przed owu. Wolałam wcześnije zakończyć zeby przypadkiem nie brać podczas owu. Dziewczyny zmianiłam nick z Motylka, ale ten tez nie chce mi się zaczernić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Jolita - myśle,że mdłości właśnie zaczynają. Moje polegały na tym,że czułam całodobowy niesmak w ustach i na wiele rzeczy do jedzenia nie mogłam patrzeć, śmierdział mi nawet zapach świeżego chleba. Takie poprostu obrzydzenie ale odruchu wymiotnego tym bardziej wymiotów nie miałam. Do tego całkowity brak sił nawet na spacer nie mówiąc już np. o sprzątaniu czy gotowaniu. Taką jakby kluche na gardle miałam nawet w nocy jak się przebudziłam na siku. Niektóre kobiety wymiotują ale też zwykle ok 12- 15 tyg te nieprzyjemne objawy przechodzą. Są też takie które mają takie objawy do 6 miesiąca albo nawet całą ciąże ale to jest zdecydowana mniejszość. Ja już od tygodnia nie mam wcale mdłości - na reszcie.... Falbana - tak tak beta wykazuje rzeczywisty wiek ciąży czyli od zapłodnienia czyli wszystko się zgadza. A zatem masz już czarno na białym,że w brzusiu rośnie dzidzuś :) Nowa - zgadzam się z dziewczynami lepiej wiedzieć jakie się ma problemy i zajać się nim jak najszybiej. Na prwde kobiety z duzymi zaburzeniami hormonalnymi po pewnym wyregulowaniu spokojnie zachodza w ciąże więc nie martw się na zapas będzie dobrze zobaczysz !!!! Dobrze,że trafiłaś na ten topik bo on jest zaczarowany :) Anulka - tak tak jak wyjda dwie równe krechy oznaczają,że w ciągu 24 -36 h będzie owulka. U mnie test wyszedł 13dc rano (krecha była jeszcze ciemniejsza niż kontrolna) i staranka tego samego dnia ok godziny 22 zaowocowały maluszkiem :) Jak zrobiłam drugi test wieczorem tuż przed starankami to kreska już była jaśniejsza, a rano kolejnego dnia już test był negatywny. Trzeba brać jeszcze poprawke,że plemniki potrzebują jeszcze ok 12 godzin by dojrzeć w organiźmie kobiety do zapłodnienia. Co do wiesiołka to ja też go używałam bo sluzu miałam bardzo mało i mysle,że to było powodem że za pierwszym razem staranka się nie powiodły. Jak zaczęłam go brać to wiedziałam różnice i myśle,że bardzo mi pomógł więc go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka, Aga - co u was ????? Piszcie piszcie !!!!! Ja w poniedziałek znów ide do gina. W tym miesiącu to już trzeci raz. Jakoś tak wyszło 1 czer miałam planową wizytę po miesiącu, potem 10 miałam usg genetyczne i teraz 29 czer kolejna planowa wizyta więc wychodzi trzecia w tym miesiącu. Patrze na to głównie przez pryzmat pieniędzy bo 300 zł w miesiącu to jednak sporo :O No ale przynajmniej na bieżąco spawdzamy jak maluszek się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, tiko super że czujesz już ruchy :D to wspaniałe uczucie :D a mnie coś dopadło prawdopodobnie nerki :( cały dzień czuje się super a około 17stej zaczyna się gorączka, dreszcze, i jest mi strasznie zimno!!!! czuję po prawej stronie nerkę więc podejrzewam że to może być to, idę dzisiaj do lekarza, pewnie będę musiala zrobić badania, ach nie lubię takich sytuacji!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 becia86........23..........1.......12.05.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............15.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............12.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............5.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............5.............6.... ...........23 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie nic ciekawego zaraz do pracy i do 21.00 dzis :( Pogoda u mnie do d... ! ciemni pochmurno. Tiko jak tobie fajnie :) ciekawe kiedy ja poczuje takie stukanie :) w brzuszku :) Wczoraj bylismy u tescie na dzien ojca i tesciowa pow. kiedy w koncu beda obchodzic dzien dziatka i babci :) a moj maz zebym sie nie denerwowała jak zwykle w takiej sytuacji powiedział ze na dobrego wnuczka trzeba jeszcze poczekac :) wiedza ze mamy problemy z zajsciem a cały czas gadaja !!! juz to sie robi nie przyjemne !!! dobrze ze jezdze juz do nich raz badz dwa razy w mies. bo bym nie wytrzymała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale musiałam trochę poleżeć. No więc poszłam wczoraj z rana do lekarza rodzinnego- bo mam blisko, i stwierdziła, że stan nie jest jeszcze zły, więc dostalam coś na płukanie gardła (powiedziała, żebym solą już nie płukała, bo to tylko podrażnia), zakazała mi pić gorące herbatki (a ja ich chyba do wczoraj wypiłam z 50;)) bo z moją skłonnością do angin, to trzeba uważać z ciepłym. Dostałam paracetamol, prosiła żebym na chwilę odstawiła swoje witaminy ciążowe i wzięła a+e (do ssania!) i ascorutical z wapniem wit C i rutyną(stwierdziła, że odrobina rutyny i tak jest w moich witaminach ciążowych, więc nie powinno mi jej branie przez kilka dni zaszkodzić). No i dostałam receptę na antybiotyk, jakby się pogorszyło, ale mam go jeszcze nie kupować;) i tak też zrobiłam;) Ogólnie dzisiaj czuje się już lepiej, więc tylko wypłukałam gardło i wzięłam witaminy, ale zrezygnowałam już z paracetamolu, bo znacznie lepiej się czuję i nie mam już stanu podgorączkowego;) Prawda jest taka że ja w takim stanie to jeszcze nigdy nie byłam u lekarza bo przez pierwszy tydzień choroby zazwyczaj sama się leczę i pani doktor mnie nawet zapytała czy mi się chociaż raz udało, a ja jej odpowiedziałam, że tylko raz kiedy to sama bez zalecenia lekarza wzięłam bioparox, więc ona się zaśmiała i powiedziała, że jak będzie się pogarszać, to zanim wykupię antybiotyk, to żebym spróbowała z bioparoxem, ale to tylko wtedy, gdyby gardło mi spuchło;) ale nic takiego się nie dzieje na szczęście;) do gin idę we wtorek za tydzień na usg genetyczne- u mnie będzie to już koniec 14 tyg,ale ja tak chciałam, bo cały czas uważam że mój maluch jest o tydzień młodszy niż to wynika z obliczeń;) Mam tylko straszne kłopoty z leżeniem (no i spaniem) bo jak się położę na boku to dzidzia gniecie mi jakieś jelito i zaczyna mi być niedobrze- wczoraj żeby zasnąć to musiałam przez pół godziny siedzieć "na czworaka" żeby ją jakoś "przesunąć"- może śmiesznie to brzmi ale poszłam spać o 2 w nocy (ale za to wstałam o 11) ;) pozdrawiam Was wszystkie i idę się dalej kurować- dzięki za zainteresowanie;)i przepraszam, że tak często nie mogę teraz zaglądać:( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) dzieki tiko u mnie w poniedziałek popołudniu test wyszedł pozytywny i tak jak u ciebie kreska kontrolna była nieco ciemniejsza no i staranka ;) również w niedziele staranka były a we wtorek już kontrolna bardzo delikatna dzisiaj jeszcze nie robiłam testu i niewiem jak bedzie już chyba po owulce ale w poniedziałek strasznie bolał mnie jeden jajnik jak zawsze przy owulce no wiec sie okarze czy owocne był ten cykl za 2 tyg bo @ wredna ma byc.... Miłej pracy Monia... Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 becia86........23..........1.......12.05.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............15.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............17.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............12.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............5.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............5.............6.... ...........23 luty Witam kobietki bardzo dawno mnie u was nie bylo... Ale wkoncu mamy ladna pogode i szalejemy calymi dniami na basenie i podworku :D Ja sie czuje bardzo dobrze,procz mojego lewego boku gdzie sie cisnie moje malenstwo no i te pryszcze,juz starcilam nadzieje ze zejda zanim urodze :O Ale co tam albo bedzie sliczna dziewczynka albo maly model ;) Bo mamusia brzydnie :p Czuje juz ruchy calkiem delikatne i bardzo zadko ale są :D Mam nadzieje ze u wszystkich brzuchatek i staraczek jest takie samo dobre samopoczucia jak u mnie :) Zycze wam milego dnia i trzymam za was kciuki zeby byla tutaj jedna wielka tabelka brzuchatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka, alez masz fajnie z tymi ruchami dzidzi, to musi byc przezycie! Ja dzis zaczynam 6 tydzien wiec odswiezam tabelke. STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 becia86........23..........1.......12.05.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............15.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............17.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............12.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............6.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............5.............6.... ...........23 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Byłam dzis u ginki..i widziałam mała kropeczke:) ale zajebisty widok szok...w koncu uwierzyłam....;) ale sie ciesze:)):):):) Kazała mi przyjsc za dwa tygodnie i powiedziała ze wtdy to juz serduszko powinno byc:)no i załozy karte ciazowa:) super;):) nie wiem jak wytrzymam przez te dwa tygodnie...:) tiko- chodzisz prywatnie do gina??? ja sie nad tym zastanawiam .... bo u nas tak nie jest ze prywatnie trzeba chodzic...duzo dziewczyn na kase chorych chodzi... nie ma takich ogromnych kosztów... wiadomo że lepiej isc prywatnie bo potem moze przy porodzie bedzie lżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolka a ty jak sie czujesz??? robiłas tescik??? bo z tabelki wynika ze ty teraz jestes na kolejce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z dziewczynami wyżej??? z MIMI Amerkat Ania i becia86!??????????? co z wami dziewczyny Odezwijcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 becia86........23..........1.......12.05.....podkarpack ie..............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............15.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............17.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............14.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............6.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............5.............6.... ...........23 luty No to i ja zaktualizowałam swoją na przyszły tydzień;) Fretka- ja też chyba będę miała śliczne dziecko, bo moja cera z dnia na dzień się pogarsza- czuję się gorzej niż jak miałam 15 lat:P I dokładnie to samo czuję po lewej stronie brzucha- nie czuję oczywiście jeszcze żadnych ruchów dziecka, ale ucisk cały czas jest;) mój brzuszek jest jeszcze malutki- daleko mi do tego, co widać u Ciebie na zdjęciu z 15 tygodnia no chyba że się wypnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania super,że już się czujesz lepiej :) Może jednak te płukanie solą i picie dużych ilości herbat jednak ci pomogły ;) No ja byłam wtedy w gorszym stanie bo wykupiłam ten wziewny antybiotyk i stwierdziłam.że wezmę go tylko wtedy kiedy uznam,że bez niego się nie obejdzie, no i musiałam wziąć bo dołączył dokuczliwy kaszel. Ale generalnie (jak nie jestem w ciąży;) ) to mam dokładnie takie same podejście jak ty i leczę się domowymi sposobami sama i do lekarza idę w ostateczności. Tak samo z córką jak się przeziębi to leczę ją sam i w sumie w ciągu 3 lat zycia u lekarza była raz niedawno. I mowiąc szczerze nie bardzo wiedziała co ten Pan w fartuchu od niej chce bo bardzo się bała. Ale uważam,że okres ciąży to zupełnie wyjątkowy czas w którym trzeba na siebie chucać i dmuchać by nie doprowadzić np. do wysokiej gorączki. Tak jak już wspominałam jest ona bardzo niebezpieczna na początku ciąży. Tak samo odruch kaszlu może wywołac skurcze macicy więć też lepiej leczyć go jak tylko się pojawi. A nigdy się nie wie czy jednak choroba się nie rozwinie więc myśle, że taka wizyta jest poprostu koniecznością. A jak się okaże,że jest w sumie dobrze to tylko się cieszyć :) Jolita - to super,że widziałaś swoją kropeczke :) A za 2 tygodnie serdusio już też będzie pięknie pikać :) Ja właśnie chciałam widzieć od razu wszystko dlatego poszłam później, no ale całkowicie cię rozumiem,że chciałaś potwierdzenia,że kropeczka jest :) Super gratuluję :) Anulka za dwa tygodnie wredziary nie będzie zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika rozumiem twoje rozgoryczenie teściami i też uważam,że skoro wiedzą o waszych staraniach takie pytania z ich strony nie powinny padać. Potrafię sobie wyobrazić,że muszą być one dla ciebie, dla was przykre i oni też powinni to sobie wyobrazić co wy czujecie. Ale i dla was odwróci się karta, zobaczysz :) Wiesz to chyba jakiś zły czas w kontaktach z teściami bo u mnie też jakoś nie najlepiej ostatnio. Mam taką teściową jakby jej pozwolić to weszłaby nam a zwłaszcza mi na głowę, wtrąca się, wszystko chciałaby wiedzieć itp. Teraz już sobie z nią daje radę i nie pozwałam by się wtrącał do nas, ale na początku musiałam sobie wywalczyć by np. nie wpadała sobie bez zapowiedzi bo robiła to jak tylko się nudziła to sobie przychodziła, nie patrząc czy ja mam ochotę czy nie. I jak mój mąż to jej powiedział,że nie życzę sobie takich nieoczekiwanych wizyt to prawie mu chciała powiedzieć,że nie przychodzi do mnie tylko odwiedzić wnuczke. No teraz to już nie wpada ale długo trwało zanim to zaczęła respektować. I ogólnie było dobrze, wszystko niby normalnie, nie wtrącała się za bardzo, no choć powiem szczerze,że nie ufam jej za bardzo bo bardzo lubi knuć. A teraz znowu zaczęła przeginać. W poprzednią niedzielę powiedziała do mnie,że zabierze małą na urodziny do siostry moje męża. Ja jej na to,że my planowaliśmy póście na basen (przekłdane prawie 3 miesiące) i że ona z nimi nie pójdzie - już widziałam,że ma minę. No ale ja nie będę znów przekałać basenu na który mała bardzo się cieszyła tylko dlatego,że ona sobie tak wymysliła i nie uprzedziła mnie wcześniej. Potem spotkałam ją przypadkiem w sklepie i ona nie zwracając sie do mnie tylko do córci powiedziała : \"w piątek pojdziesz z babacią na festyn tak jak w zeszłym roku\" . Ja na to,że jeszcze się umówimy, co ona zignorowała. Jak doszło do piątku to ona zadzwoniła,że na ten festyn weźmie małą ok17 a ja na to,że mamy inne plany. A w tel cisza i aha... I wczoraj mężowi zaczęła wylewac żale prze tel ,że ona nie może zabrać nigdzie małej, a nawet kłamała,że ja nawet telefonu nie odbieram, że nie może przyjść - a przecież może tylko niech najpierw uprzedzi, umówi się a nie tak. A przedtem mała była u niej przynajmniej dwa razy w tyg. Mówie wam tylko trzymać nerwy na wodzy i się nie denerwować. Sorki,że was tu zanudzam ale musiałam to komuś powedziec, a z moją przyacółką widze się dopiero jutro ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Jolita tak ja chodzę prywatnie, u nas lekarze, którzy przyjmują na kase chorych nie mają zbyt dobrej opinii. A poza tym ginekolog do które chodze znam już parę lat, był przy porodzie córci, mam do niego zaufanie, jest pod telefonem w razie czego i ma bardzo dobrą chyba najlepszą opinię dlatego nawet przez myśl mi nie przeszło żeby pójśc gdzie indziej. Masz racje koszty są nie małe jak zliczyć wszystkie wizyty, badania ale akurat my z mężem wyznajemy zasade,że na pewnych rzeczach nie będziemy oszczędzać i do tych rzeczy należy opieka nad ciążą. Ale wszędzie jest inaczej dlatego może u ciebie na kase chorych jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyniki moczu są fatalne, dostalam antybiotyk, lepiej żebym w tym miesiącu nie zaszła w ciążę!!! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga biedulko to kuruj się kochana !!!!! Wiesz natura wie co robi i na pewno bedzie tak,żeby było dobrze. A ty leż w ciepełku i się nie martw !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... .................0 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 Motylek.......24..........2........06.07........podkarpa c ie............0 MONIKK.......23........ .18.......17.07........Podlasie. ................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............15.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............17.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............14.............1...... . .......30 grudzień FALBANAAA..........27.............6.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............5.............6.... ...........23 luty dzis nie mam czasu pisac nast razem postaram sie nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostałam plamienia myślałam że to krew w moczu związana z tą moją infekcją, ale niestety nie, zrobiłam badanie i krew była w pochwie, a dziś dopiero mój 22 dc, brzuch mnie trochę pobolewa jak na okres, nawet nie chcę myśleć co to jest!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga może ta infekcja rozregulowała ci cykl ? No niestety nie masz wpływu na takie rzeczy. Infekcja minie i na pewno wszystko wróci do normy. Staraj się dużo leżeć i wypoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Aga, tak mi przykro :( Choc do sierpnia to nie jest dlugo, widac nie jest to powazne. Zostalo wykryte, teraz ladnie to wylecza i potem staranka, glowka do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie martw się, sierpień tuż tuż. Podleczysz się i już będa starnaka. A na torbiel najlepsza jest właśnie ciąża. Moja szwagierka tez miała niedawno torbiel l na jajniku i jej gin powiedział, że da jej hormony a potem powinna postarać się o dziecko i już po leczeniu w kolejnym miesiący była w ciąży :) Więc głowa do góry będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×