Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Cześć dziewczynki!!! tu jest zakaz pesymistycznych myśli :) :) :) tak więc uśmiechy na usta i do roboty !!! 🌻 WSZYSTKO będzie dobrze!!! ja w to wierzę...poza tym \"pozytywne nastawienie to połowa sukcesu\"!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to już inna kwestia! :) wmawiam sobie jest OK i będzie jeszcze lepiej :) O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcę troszkę deszczyku...tak odrobinkę... wczoraj pokropiło, ale za mało... tlenu brak w powietrzu :( w pracy też skwar-jedyna klimatyzacja to otwarte okno---i gorący przez nie powiew :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz szczescie Dorotka ze chociaz mialas krople deszczu- u mnie suszi juz bity miesiac, jak nie wiecej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzis nagrzmiało sie i tyle było deszczu:( A juz myslałam ze bedzie fest burza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata do mnie własnie zadzwonił i ..mu marudze ze mi goraco a tata...ze zapowiadali od jutra ochłodzenie...tak 27 stopni:) Ten to ma poczucie humoru:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to samo mialam dzis z tesciowa na GG: zale sie ze zle sie czuje, goraco itepe--a Ona: ale ochlodzenie w week- 25- 27 st, buhahaha:D Ide zaraz na TV, dobranoc i goraco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:) Czy sobie wyobrazacie ze....u mnie dzis zimno?:D:D:D Bynajmniej teraz jak szlam do sklepu:) Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNKI 🖐️ jak sie ciesze ze na naszym topiczku cos sie dzieje, nawet nie zdazylam wszystkiego poczytac w takim jestem stresie, ale zadbam o to aby dzisiaj wszystko przestudiowac. cztery dni temu wröcilam z Irlandii, teraz jest u nas moja slodziudka siostrzenica(6 latek), alez to dzieciactwo ma energie.wchania kazda moja wolna sekunde, dlatego nie znalazlam ani chwilki aby cos do Was naskrobac. Ale powiem Wam nic wspanialszego jak taki maly robak biega i skacze po domu. POZDRAWIAM WSZYSKIE NOWE DZIEWCZYNY 🌻 NO I OCZYWISCIE WSZYSTKIE STARE FORUMOWICZKI 👄 :-D Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzka Zielona koniczynko-a juz myslałam za o nas zapomniałas,hi hi Wiem ze nie... Ja własnie wróciłam do domku..niby urlop a tyle spraw do załatwiania:( A w sumie to ostatni dzien urlopu:( buuu i od poniedziałku do pracy:( Buzka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26===> to ostatnie dni urlopu musisz rozkoszowac, odpoczywaj ile wlezie, abys w poniedzialek jak na skrzydlach poleciala do pacy. Ale wiecie kobitki nie wiem jak Wy, ale jak ja mam urlop to zawsze wynajde sobie robote, ze na koniec guzik z odpoczynku... Caluski, musze uciekac, jutro planujemy wilkiego grila wiec trzeba powoli przygotowac to i owo.......... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!! OOO! zielona koniczynka wróciła - fajnie... :) a mnie już drugi dzień boli głowa i męczę się bez brania tabletek...ciekawe jak długo wytrzymam ??? miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki, czytając Wasze wypowiedzi czuję się jakbym dopiero czekała na swoje pierwsze dziecko. Ze mną też tak było na początku: strach, lęk... teraz już jest inaczej... w końcu to już kolejna ciąża. Więcej wiary w siebie!!! Będzie dobrze, 3mię za Was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj NICOLE_GRAF!!! dzięki za trzymanie kciuków :) :) :) ale to cud-bliźnięta dwa razy z rzędu... cieszy fakt ze rodzinka znówCi się powiekszy... czyli będzie piąteczka-fajnie...my czekamy na pierwsze (aby się pojawiło) ❤️ POWODZENIA życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu jak cudnie..Bliźniaki...ja tez tak chce:):):) Niech sie zdrowo chowaja...i zycze duzo cierpliwosci...bo pewnie do piatki to wiele trzeba:):) Dorotka a jak u Ciebie? Ja czekam na ten pierwszy okres po odstawieniu i sama ze soba nie moge wytrzymac...bo taka marudna jestem..buu..:( Jeszcze tylko niedziela i do pracy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki Witam sedecznie i miłego dnia.U mnie o niebo chłodniej i taaakie ładne słoneczko..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam serdecznie:))) Chlodniej dzis to prawda, wczoraj wieczorem bylismy na grillu i...nawet zmarzlam:D Dawno tak nie bylo, niby od jutra znow upalu,echhh... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!! rzeczywiście ciut chłodniej...ale jutro do pracy, ale mi się strasznie nie chce... :( :( :( Kasik26--->a mi został ponad tydzień do @ i czas pokaże... nadzieja zawsze jest... przydałaby się jakaś DOBRA nowina, prawda dziewczynki???? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooo przydałaby się:( Jutro jade na USG i po nowe leki zamiast Bromergonu (bleeeeeeeeeeee:D) , zobaczymy czego nowego się dowiem:/:/:/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka..trzymam kciuki z całej siły a Tobie Joanna powodzonka jutro... U nas własnie byli sąsiedzi co buduja sie obok i maja 2 dzieci i w kółko tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panstwo zobacza jak to jest miec dzieci,spokornieja Panstwo..\" No juz myslałam ze ich wywale z tarasu a ze nie mamy jeszcze barierek to nie było by trudne:) Oj czemu ludzie sa czasem tacy bezmyslni i do dupy..a nie pomysleli ze moze ja akurat nie moge miec dzieci i takim gadaniem tylko mi przykrosc robia?! Hipotetycznie oczywiscie tak zakładam... No oburzyłam sie.No jakie cymbały! Bo wiecie ze ja mama bede za jakis miesiac..no tak sobie postanowiłam:):):) i Juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×