Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość doth_s
@...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna wyjdzie wcześniej czy później - niech odetchnie... zapewne Nas czyta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Dziś pusciutko ... doth_s---> następnym razem ❤️ Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Majeczki :)) Kurcze ale te dzidziusie szybko sie rozwijaja, fajnie :) Doths, znamy to kochana, oj znamy, ale jak juz bedzie brzuszek to bedziesz sie baardzooo cieszyc, bardziej niz jakby latwo przyszlo. Powodzenia dziewczyno:) Konrad dzis spal od 20 do 10, powiem wam, ze az sie boje jakie bedzie moje drugie dziecko /oczywiscie jesli sie uda je miec/, powszechnie chodzi opinia, ze drugie dziecko jest inne niz pierwsze , a maly jest aniolkiem. Ania jak radzisz sobie z polaczeniem nauki i wychowywaniem dzidzi?? Lady a jak Twoje starsze zajmuje sie Julcia?? Dorotka, dlugo mnie nie bylo, ale zastanawiam sie jak tam Twoje badania? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda__________Oleńka poważna na tym bujaku :) A na łyżwach to ty chyba nie umiesz jeździć!!!!:) (nie martw się - ja też) :) Buźka dla wszystkich!:) Joasia_____________wychodź z ukrycia, bo top nam padnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ostatnio pisałyscie o trzydniowce..to ja tak z autopsji..Bartek płakał cała noc-myslałam ze zeby ale dostał 39 stopni goraczki i rano bylismy u lekarza i pani dr stwierdziła zap.gardła.Dostał antybiotyk, mineły trzy dni i niby duzo lepeiej i dzis go wysypała na całym ciałku.Ma takie płaskie małe czerwone ciapki-na brzuszku,pleckach i na główce.I jest maruda straszna..no ale kilka dni i powinno byc ok. Dzieci śliczne -wszystkie oglądam. Joasia,lady-ja sie nie wtracam ale chyba nie warto tak drzec kotów:) Pozdrawiam wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik --- a no nie warto ale jak wolność słowa dla wszystkich to Ja też wyrażam to co myślę. Na temat rodziny nie mam co pisać bo bym Was zanudziła. Na Julcię nie będę narzekać bo chociaż daje popalić od czasu do czasu to jestem szczęśliwa, że jest ze mną :))Poza tym jej uśmiech nadrabia wszelkie zaległości i rekompensuje moją opiekę nad nią :)) Szczerze powiedziawszy ona w porównaniu z problemami mojej nastoletniej córki to anioł :)) święte słowa osób starszych - małe dzieci mały kłopot... duże dzieci, duży kłopot! magda r --- Oleńka już taka duża :)) chciałam dać ocenkę i komentarz ale trzeba być zalogowanym wrrr Jazda na łyżwach świetnie ci szła hi hi hi - kiedyś też tak zaczynałam. w piątek moja córa na wyścigach była na lodowisku ze szkoły. Zaliczyła takie mocne upadki, że oba kolana popuchnięte, łokieć tak samo a broda rozwalona. Byłam wściekła na jej trenera bo mówiła mu tyle razy, że nie chce jechać a ten się uparł i koniec i kropka :( Dodam, że ona trenuje piłkę ręczną w szkole sportowej! Wicia --- Adriana bardzo dobrze pomaga mi w opiece nad Julką.. w weekendy mam wielką pomoc z jej strony. Mogę ogarnąć nie tylko siebie ale i mieszkanie. Potrafi mi ją przebrać, nakarmić, wykąpać i uśpić :)) czasami wolę Julcika z nią zostawić niż z M :) Dorotka --- można czas na mocne postanowienie co do tego roku odnośnie ciąży? Kiedy Ja się zawzięłam i uparłam się wszyscy stukali się po głowie, że mi się nie uda a jednak udało się :)) Tak czy siak trzymam mocno kciuki :)) Listeczko --- jak jedzonko Majeczki ? poza mleczkiem co jej podajesz do jedzenia na obiadek? Słoiczki kupujesz czy sama pichcisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Michaś śpi, więc mam chwilkę by napisać. Dziś mamy wizytę u kardiologa, trzymajcie kciuki, by wszystko było ok i żadne szmery się nie pojawiły;) Wica - jakoś godzę naukę i wychowanie Misia, na sum poszłam w pełni świadomie - wiedziałam już, że jestem w ciąży, ale stwierdziliśmy, że jakoś sobie poradzimy i jak do tej pory tak jest, choć powiem szczerze, że w czasie sesji jest mi bardzo ciężko...z drugiej strony będe miała magistra i już odchowane troszkę dziecko - najlepszy czas na podjęcie pracy;) Kasik - no widzisz ta trzydniówkę jakbym Ci wykrakała.... a co tam u Was? śpicie jeszcze???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wica--->badania zrobione już dawno (wyniki idealne)... Lady--->łatwo powiedzieć... ale niedawno usłyszałąm, że mam się zająć \"robieniem\" a nie myśleniem :P cały problem w głowie-za bardzo chce :) Aniu---->masz już wyniki? magda--->Oleńka przecudna :) Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAniMisiowa----> BOSKIE!!!! 🌻 Fajnego masz meża ;) pomysłowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa - REWELACJA :D :D :D a tamten drugi szkrab to też Wasz ??? aniaania 🌻 joannaz dzięki za chęci, ale to i tak tymczasowe, bo sie na bobasach nie dało wczoraj wklejac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!! Okazało się, że Michaś ma ubytek przegrody międzyprzedsionkowej - na ok 5mm, dostaliśmy leki. Są 3 opcje - albo się samo zaklei (oby!!!!!!!), albo będzie ciągle tej samej wielkości i wtedy nie wiadomo jeszcze co z tym będą robić i czy w ogóle będą ruszać, albo trzecia - najgorsza, dziura będzie rosła razem z sercem i wtedy będzie trzeba ją \"zakleić\". Jestem zmartwiona:( w ogóle nie myślałam, że może wyjść coś takiego, traktowałam to jako zwykłą kontrolę:( Pani Misiowa - obejrzałam pokaz, mąż pomysłowy i wyszło ekstra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________________będzie dobrze! pewnie się ubytek zrośnie!Cokolwiek nie będzie grunt, że wszystko pod kontrolą, a nie bum i nieszczęście. Uściskaj misia❤️ i się nie zamartwiaj:) misiowa___pokaz super! mi najbardziej się podoba fotka Pati w stroju tygryska! Jest przesłodka! Ja dziś umieram! @ przyszła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady______________-kupuje słoiczki. nie mam sprzętu i chęci, by samej pichcić. samego mleka Maja już nie je od ponad 2 tyg:( rano podaję jej kaszkę mleczno-ryżową, potem zupkę przed spacerem i obiadek po. ok 16 biszkopt lub deser. desery je niechętnie raczej. na kolację robię mleko 180 ml i do tego dodaję kaszkę ryżową. Wszystko podaję łyżką. Daję jej też już piętkę chleba albo kawałek bułki, i banana do rączki - nie wiem czy dobrze robię. I nie wiem czy z tym jej nie jedzeniem samego mleka nie powinnam iść do lek, a nikt jakoś się nie kwapi, by mi coś doradzić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania --- ciężko pocieszać matkę zamartwiającą się o własne dzieciątko. Mam jednak wielką nadzieję, że wiara cię nie opuszcza i nie opuści a ta wada sama się skoryguje... życzę ci tego z całego serducha! Listeczko --- a może Majeczce nie pasuje butelka a dokładnie smoczek... może dziurka powinna być większa? może mleczko inne? może raz podasz coś innego? nie poddawaj się... mleko odgrywa ważną rolę w rozwoju dziecka! Może do mleczka dodasz kaszkę jaką ci polecałam i jaką mi poleciła znajoma! Nestle ryżowo-kukurydziana w żółtym pudełeczku. Co do obiadków - też nie miałam chęci i sprzętu. Julka niestety słoiczkowe obiadki jadła z płaczem. Żadna firma jej nie podeszła. Wkurzyła się kiedyś i ugotowałam sama. Marudziła ale jadła :) marudzi obecnie dalej ale je. Gotuję na dwa dni :) Namówiłam męża na kupno rozdrabniacza :) przeliczyłam koszty i doszłam do wniosków, że spłaci się z pewnością a do tego przyda się na przyszłość :)) Listeczko ostatnio Julce na zwykłym kartonikowym mleczku podałam ciasteczka w nim umoczone i rozmiękczone tzw petitki. Wcinała aż jej się uszy trzęsły :) Jakiś czas temu kupiłam takie sprzęcicho aby Julcia sama mogła jeść bananka czy też inne owoce i warzywa. Sprawdza się super a mała ma wiele radości przy tym - zobacz sama http://www.allegro.pl/item281386096_smoczek_na_owoce_i_warzywa_hit_z_usa_juz_w_polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko --- ile będę mogła się Ci doradzić to Ci doradzę. Będę wypytywała dziewczyn na forum gdzie przesiaduję czy spotkały się z podobnym przypadkiem. jakie Majeczce mleczko podajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko --- podając deserki kupuj jej z marcheweczką, podawaj dużo napojów typu herbatki, soczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko --- konsultacja lekarska nie zaszkodzi a może dowiesz się czegoś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! lady_______________próbowałam już zmienić butelkę i smoczek i nic nie pomogło. Już raz konsultowałam to z lekarzem (maja po raz trzeci już odmówiła mleka, tylko raz trwało to kilka dni, raz tydzień) wtedy lek powiedział nie zmuszać, bo się całkiem zniechęci i czekać aż przejdzie. Chyba muszę zmienić pediatrę... a słoiczki Maja je z takim apetytem, ze ponagla, by podawać szybciej:) Non stop przy tym jęczy mniam mniam. Kaszkę jak dostanę kupię. A smoczek fajny, tylko czy to jest higieniczne? tzn czy ta siatka daję się dobrze wymyć?:) Dzień dobry wszystkim! małolepsza___________jak się czujesz? Pogłaszcz brzusio!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Noc u nas w miarę spokojna, oczywiście pobudka o 5,30 to juz standard:) Fajny ten smoczek na allegro, szkoda, że wcześniej nie widzialam, bo może bym się skusiła. Jak na razie to ograniczam Małemu jedzenie, muszę się w końcu dowiedzieć na co jest uczulony, więc zaczynam wprowadzanie produktów od poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas dzisiaj w miarę spokojnie nie mogę narzekać. Kilka pobudek bylo w nocy ale znośnie. Teraz sobie maluszek smacznie śpi. Ucalowania dla dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko --- wszystko da się wyczyścić. Po bananku jest troszkę roboty ale wiesz ile uciechy ma przy tym dziecko! Oczywiście to produkt polecony przez inne osoby :) Inne mamy go sprawdzały nawet na swoich zębach :)) Co do lekarza to może dwie opinie będą lepsze niż ta jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jakiś piorun strzelił w Julkę a M zamiast pomagać jeszcze utrudnia. Mała zawsze jak szła spać około 20 -20.30 w tym też czasie dostawała mleczko. W nocy dostała jeszcze około 1 herbatkę i spała do kolejnego mleczka do 6 rano. Od paru dni budzi sie w nocy. Postanowiłam ją dotankować porcją mleczka około 24 - niestety to nic nie daje. Do tego wszystkiego obraca się w łóżeczku ciągle na brzuszek a potem się zaczyna drzeć. Robi tak kilkanaście razy... Dzisiaj jak się przekręciła na początku nie reagowałam to ryczała a kiedy ją przewróciłam na boczek i przytrzymałam aby się nie przekręciła to zaczęła się niemiłosiernie drzeć. M wpadł z fochami na mnie, że mam jej dać mleczka.... Ciągle tylko słyszę, że mam jej dać mleczka kiedy w nocy się budzi i płacze... będzie się budziła co godzinę to on uważa, że mam dać mleczka. Nie mogę mu wyjaśnić, że tu nie tkwi problem ale w tym, że przekręca się na brzuszek i podparta na rączkach z uniesioną główką płacze bo nie chce tak spać a przekręcić się też nie może albo jej wylatuje smoczek ... wrrr dzisiaj jestem padnięta i psychicznie i fizycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Nadziwic sie nie moge jakie wasze szkraby sa juz duze, a jeszcze tak niedawno czytalam z usmiechem o urokach ciazy jakie Wam towarzyszyly:) dzisiaj koncze 12 tydz, mam nadzieje,.ze wszytko jej w porzadku, na pewno pamietacie jeszcze ten niepokoj, z reszta ten niepokoj przeciez nigdy sie nie konczy, kazda matka cale zycie bedzie sie bala o swoje dziecko, nie sadzilam, ze to zaczyna sie juz tak wczesnie:Pwizyte ma na 21 II, odliczam dniu, bo nie moge sie juz doczekac zeby zobaczyc te slawetne fikolki:D:D:D:D tradycyjnie dla Dorotki i doth_s############################################################################################################## Listka👄 Lady👄 ania👄 magda👄 Pani Misiowa👄 Joaska_____no wez sie nie wyglupiaj, ja wiem,ze ty jestes strasznie fajna, ale i bardzo uparta baba.......wylaz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×