Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

ZUUUZIA W KOŃCU, I SZYTKA!!!!!! heheheheeh wyobrażam sobie ten Twój ambaras:):):);O;O, LEEi OLIvie:D, LAseczki Ci rosna, dwie gwiazdy poczekaj aż przyjdzie ten okres wojny o bluzki :P, nie wspomnę o kawalerach SZYtka NInka całą Ty, normalnie kopia:):):), torcik sliczny:):),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUUUZIA W KOŃCU, I SZYTKA!!!!!! heheheheeh wyobrażam sobie ten Twój ambaras:):):);O;O, LEEi OLIvie:D, LAseczki Ci rosna, dwie gwiazdy poczekaj aż przyjdzie ten okres wojny o bluzki :P, nie wspomnę o kawalerach SZYtka NInka całą Ty, normalnie kopia:):):), torcik sliczny:):),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju CHCACA tio sie kuruj:):):):):):) na jakiej podstawie dr stwierdził u was alerggie przecież nigdy wcześniej nie wspominałaś by MAłgosia miała jakies reakcje na jedzenie, i tak po roku, moze teraz jakąś nowość jej zaserwowałaś i to zaszkodziło czy co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju CHCACA tio sie kuruj:):):):):):) nie umieraj;) na jakiej podstawie dr stwierdził u was alerggie przecież nigdy wcześniej nie wspominałaś by MAłgosia miała jakies reakcje na jedzenie, i tak po roku, moze teraz jakąś nowość jej zaserwowałaś i to zaszkodziło czy co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt, Zuzia piszcie częściej :) a ja wpadam zeby się pochwalić że Nati chodzi sama!!! od dziś :) zaraz pooglądam sobie fotki leii bo Ninke już podziwiałam na nk, słodziak mały z tą kiteczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś bobasy szwankują ale Lea jak zwykle śliczna nic się nie zmieniła :) słodkie dwie siostrzyczki :) przyznam że jeśli kiedykolwiek bym była w ciązy chciałabym mieć drugą dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, kochana, sto lat! w dniu pierwszych urodzin🌻 Zdrowia dla Janka, Martynki i Jonki, dla Chcącej i Małgosi. Gratulacje dla małych chodziarzy:) Pozdrowienia dla dawno nie piszących;). A ja, od dwóch dni w pracy, kurczę jak wracam do domu, to nie wiem czy obiad robić, sprzątać czy bawić się z dziewczynami i robię wszystko naraz:). Trochę minie zanim się wdrożę w nowy rytm. Siwku, pewnie ze są podobne, dwie małe blondyneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) My już nieco lepiej, martwię się o Janka, bo znów chwyta za uszko, ale może nie będzie źle - katar już mniejszy, może uda się go kropelkami wyciagnac... Dzięki za fluidki od Was :) to pewnie one spowodowały poprawę :) Szytko - trzymam kciuki, żeby Twoje zmiany przebiegły gładko i bezproblemowo i żebyś szybko do nas wróciła. A życzenia Nince złożyłam wczoraj na bobasach :) Słodka mała Kiteczka :) Chcąca - trzymaj się, choróbska mijają.... wiem, że to trwa wieki, ale w końcu wyzdrowiejecie :) ❤️ Zuziu - cieszę się, że meridia Ci pomaga :) Jakby coś to wiesz - jedno słowo i masz następną dostawę ;) Siwku - gratulacje dla chodzącej Natki :) PAtti - rozumiem Cię doskonale - powrót do pracy jest bolesny ;) POzdrowionka :) Dodałam zdjęcia na: www.2007janek.bobasy.pl i na www.jonka.bobasy.pl buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ rośnij i rozrabiaj zdrowo Nineczko👄❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼!!!!!! ciotka wczoraj zaspała;) JONka JAnek to normalnie mały facet duuuuzy a buziol podobny do Ciebie jak nic, córcia jak malowana, \"):):):):) sliczne dzieciaczki:):)❤️ JONKA Ty mi nie mów że gdy dzieciaczek łąpie sie za uszko to coś jest, bo OLisiek ostatnio tarnosi sie za prawe, a lewe troszke mniej ale przy stole głównie, wiec biore to za takie ze ooo mam tu cos, jak i majciorkach aż nie da sobie pampka zapiąc bo tak zajmujące to tarmoszenie:D, a po mieszkaniiu gdy biega to za nosek coś ostatnio, chociaż już mu nic nie leci, i tak dmucha, jak furman:D, i włoski ale to tak w przerwach między tamtymi, wiec, myślisz że powinnam iśc do dr żeby lukna, w sumie to tam zerkał ponad 3tyg temu, prze zaszczepieniem ,,,,bo tak to wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen mi mówiła pediatra ze dzieci często sie łapią za uszka, bo je swędzi jak woskowina się zbiera, nie zawsze musi to być objawem czegośgroźnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten - nie ma się co martwić, jesli Oli nie gorączkuje i nie mial wcześniej takich problemów jak Janek, to pewnie się łapie, bo ma :D Tak jak za siusiaka :) Chłopcy sa śmieszni :D Janek też jak już nie ma co robić, to się ciągnie za klejnociki :) Dziś do południa spał 2 godziny!!!! Wyrobił całodzienną normę, ale wstał o 11-stej, więc go przed chwilą położyłam znowu... Po czym, jak już spał, zajrzałam mu do pieluchy, bo tak jakoś podejrzanie zapachniało... A mi się nos odetkał wreszcie ;) No i siedzę jak na szpilkach, bo biedak śpi w g.... Dzięki za miłe słowa :) W sumie, to kwestia podobieństwa Janka do kogokolwiek jest nadal kwestią otwartą ;) Mąż obstaje przy wersji, że go podmienili w szpitalu ;) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosi nieraz wychodzily jakies krostki nieraz było ich duzo, tylko na policzkach w efekcie okazałao sie ze to włąsnie to , nie pisąłm nigdy o tym bo nie myslałam ze to takie powazne do tego choroba sie rozwineła u małej idziemy znow dzis z nia do elkarza bardzo ja kaszle katar masakryczny, do tego nic koło nosa nie da sobie zrobic lekarstw nie chce wszytko laduje na ziemi lub w jej okolicy, az mi sie płakac chce boje sie zeby nie było cos powazniejszego ja tez niewiele lepiej lekarz mi mowił zebym sie na czas choroby odizowlowąła od małej ciekawe jak to zrobic jak jestem pol dnia z nia sama w domu musze ja nakarmic przewinac do tego nie schodzi z emnie wcale noce tez nie wesołe tzn mała jako tako spi ale moje napady kaslzu ech no to sie pozlaiłąm pozdrawiam was i nie chorujcie tak jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca - pozdrawiamy Was mocno!!!!!!!!!! Trzymaj się ❤️ Niestety - jak mama chora, cięzko, żeby dzidzia nie złapała :( Co do nosa... Janek też nienawidzi manipulacji przy nosku... ale mimo całej jego \"tężyzny\" czasem muszę przetrzymać go na siłę... ale serce mi się kraje, jak płacze i się szarpie... a co do krostek.. Trzymam kciuki, żeby nie okazały się skazą białkową... Bo teraz byłoby cięzko przestawić MAłgosię na jakiś mlekozastępczy... Na pocieszenie napiszę Ci, że Janek też ma ciągle \"lakierowane\" policzki, co chwilę jakieś krostki (o Martynce nie wspominając - ona cały czas ma coś na buzi). Pani alergolog, u której byliśmy niedawno stwierdziła, że jeśli nie ma innych objawów skórnych - szorstkich połaci na ramionkach czy brzuszku, albo rogowacenia w zgięciach łokciowych i podkolanowych to raczej nie jest to alergia pokarmowa... Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonka dzieki troszke mnie pocieszyłąs z ta alergia a co do noska i tych lekow kapituluje buuuu zobaczymy co lekarka pwoie , zreszta mogła dac jakies smaczniejsze lekarrstwo o ile mozna mowic o smaczynych lekach, ale to jest wyjatkowo wstretne, teraz małgosia sie zraziłą i ciekawe co ja bede z nia robic buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCACA aga OLIsiek tez ma krosteczki wokół ust i wiesz od czego wyczaiłam że od husteczek papmersa, i zmieniłam na rossmanowe sensitive i znikaja i przemywam buzke pielucha zmoczona,i zabawki, gratki dla chodzącej NATALKI🌼, i inncyh chodzików🌼 JOnka ach ci faceci, nie muff, mam teraz trzech na stanie, w tym dwóch starych pierdzielników;), i musze miec duuuuz a :D by miec jak mam a nie jak żem kobita to do ścierki, bo wieczorem padam na dzób, ja juz też wygodniasta i nie lubiem gdy sie ktoś plącze pod nogami:P, masakra nie wspomnie o sprzataniu i szykowaniu obiadków:O,, a tak jeszcze przez 2mce 😭 maaatko:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dr powiedział że niby od smoka ale ile też on go ma w buziolu tylko do zasniecia i zaraz jest plum, a w dzien wogole, wiec coś mu sie przywidziało, JOnka acha OLIsiek mietoli to swoje 🌼 aż mężu patrzeć nie może:D:D:D bo cos mu odtsaje i co to jest:P aa ucho to mówie uuuuchoooo, nooooseeek i jest aachaa:), dziewczyny jak u was sadzacie na nocniczki, bo oglądałąm mamo to ja i tak juz mowili by sadzać dla zasady uczenia siedzenia by potem umiało siedziec a nie uciekało, nie było histerii, bo ja mam znajoma i ona tego starszego nie sadza bo neichce i lata z papmkiem a ma 27mcy,a młodszy 15mcy a ona musi w kompie siedzieć a dziecka jej chalpe plondrują ;) i wyszło że OLisiek taki grzeczniutki, bo szafek nie rozwala bo ma swoją czy pilotów, czy telefonu, mogem se gadac ile chce i takie tam plaplapla:P????????????????,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dr powiedział że niby od smoka ale ile też on go ma w buziolu tylko do zasniecia i zaraz jest plum, a w dzien wogole, wiec coś mu sie przywidziało, JOnka acha OLIsiek mietoli to swoje 🌼 aż mężu patrzeć nie może:D:D:D bo cos mu odtsaje i co to jest:P aa ucho to mówie uuuuchoooo, nooooseeek i jest aachaa:), dziewczyny jak u was sadzacie na nocniczki, bo oglądałąm mamo to ja i tak juz mowili by sadzać dla zasady uczenia siedzenia by potem umiało siedziec a nie uciekało, nie było histerii, bo ja mam znajoma i ona tego starszego nie sadza bo neichce i lata z papmkiem a ma 27mcy,a młodszy 15mcy a ona musi w kompie siedzieć a dziecka jej chalpe plondrują ;) i wyszło że OLisiek taki grzeczniutki, bo szafek nie rozwala bo ma swoją czy pilotów, czy telefonu, mogem se gadac ile chce i takie tam plaplapla:P????????????????,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale namieszałąm ale chyba sie połapiecie, bo tyle sie napisałam i ciagle blad, stronki, a OLIś zaraz wstanie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristen jak juz kiedys pisałam moja nati sadzam juz od 2 czy 3mcy na nocnik, siedzi dotad az zrobi swoje:) jak jej sie akurat nic nie chce to schodzi zaraz. brakuje tylko aby wołała i bedzie git:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łups łups SIWEK to ja już mam plecy, bo dziś był najpierw, strach, pogtem przed kapaniem już mniej, ale jak widze to mój biznesmenn:):) nie ma czasu , więc zaczniemy regularnie sadzać by potem nie umoczyć, moja mamusia mówiła że tak jej sie najbardziej zapamietało ze mój najmłodszy braciszek w wieku 2 latek nie nosił juz pieluszki i woggóle był zosiek samosiek, i to jest juz taki superancki czas nie musieć sie chuśtać z pampkami:):):), a jak u JOnki czy ZUZANKA piszcie jak wasze doświadczenia, mam młodemu też podsuwac gazete by poczytał jak stary;):P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten ale ja w ogole buzki ani zabawek nie myje jej takimi chusteczkami duzi nas jak psy masakra mam nadzieje ze nic gorszego z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristen ja tez jak mała na nocniku siedzi to daje jej wszystkie zabawki, żeby sie zajeła, gazete nieraz tez ;) i działa :) Chcąca kuruj się kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio dzis poranne siusie złapane;):P, potem nico, ale 5min usiedzi to juz sukcesik:):), kupiłam taki zwyczajniasty nocniczek, tylko że jest mały i wydaje mi sie że bede musiała kupić wiekszy, bo w ten juz nam sie sisik nie mieści, mamuśka sie przeliczyła a to męska pupecia wcale nie mini mini:P, CHCACA nie wiem, u nas to od chusteczek i może że sie ślini bo gdy natłuszczę bużke przed spacerkiem to potem już nic nie ma, a wcześniej takie pryszczole wyskakiwały, a nic takiego nie je, czy słodycze czy inne bym mogła jedzenie podejrzewac, może na lekarstwa ja wyrzuciło na skórce, albo kremik nowy, szukaj, płynu nie zmieniałaś, albo Ty jakiś nowy kosmetyk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się przywitac :D piszcie piszcie, bo nie będę miała co nadrabiać jak już wreszcie zasiadę na kafeteri ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, piszczie , piszczie anikt nie pisze hihi u nas meksyk prezy podawnaiu lekow, bucze ja buczy mała , mam nadzieje ze wyjdziemy z tego szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLIVERKU DLA CIEBIE NA TEN 1 ROCZEK 🌻 ❤️ ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ i samych pogodnych dni i jeszcze od Emilki dfxetrzctuuzuiuiuiupjojp8g6dsyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARLEŃCIA 👄!! :D:D:D:D:D:D Ze TY mnie tu znalazlas:D ❤️ dla narzeczonej\":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×