Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Jeszcze cosik - ponoc sok żurawinowy jest dobry , gdy coś sie dzieje niedobrego z moczem ( piję od wczoraj). No i właśnie dużo wody , a ja ostatnio prawie wcale... Paaaaaaaa Moja niunia ostatnio strasznie szaleje - w niedzielę ruszała sie dosłownie przez parę godzin bez przerwy. Pierwszy raz tak długo. Poza tym jak kładę sie na boku to zaczyna - a przecież na wznak nie wolno...Wydaje mi sie taka wielka, te ruchy nawet powoduja czasem taki mały dyskomfort - nie delikatne kopnaczki, ale łupnięcie, że hej!Ale ogólnie to cudowne - czuje ręką jej ciałko... A jak z ruchami u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadeczka 111
fajna jestem - ja mam termin na koniec stycznia i powiem ci, ze to co napisałaś o sampoczuciu tak jakby dotyczy i mnie. Dokładnie to samo. Niby coś boli, niby nie boli, ale jakas niestrawność boląca, w gardle jakby kołek, brak apetytu i dziecko delikatniej się rusza. Czuję je codziennie, ale już słabiej niż jeszcze 2 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Ja nadal męczę się z tym przeziebieniem. Byłam u lekarza wczoraj. Płucą są czyste, tylko gardło czerwoen /w sumie tyle to ja też wiedziałam/.... Dzięki Dziewczyny za rady co stosować. Jak na razie to piję herbatki z dużą ilością miodu i cytryny, płukałam gardło woda z solą itp. Ten tydzień jest dośc trudny dla nas, ponieważ moja teściowa jutro idzie do szpitala, bedzie mieć robioną operację bajpasów.... Kilka tyg temu miałam robioną koronografię..... Także denerwujemy się bardzo o nią. Staram się wspierać Męża jak umiem....ale wiadomo że i tak się martwi, tak samo jak ja! Dobra, spadam wykańczać moją \"wspaniałą\" pracę mgr... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna jestem - mnie czasem boli żołądek okropnie, ale miałam problemy z nim od paru lat . No a teraz nasze narządy są ściśniete przez powiększona macicę, więc pewnie stąd te kolejne dolegliwości. Macica sie podnosi i powiększa , siega aż do pępka.Co do ruchów to tak jak napisałam powyżej , mnie z kolei zaniepokoiło to, że rusza sie za bardzo...Zawsze coś, no ale miejmy nadzieje ,że wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka07---->>>> ty zabralas sie za gotowanie, a mnie ostatnio naszlo na reczne robotki,.... kupilam kilka gazet z wzorkami ciuszkow dla maluszka i wieczorkami sobie siedze i robie na drutach juz niedlugo skoncze sweterek..... i zaberam sie dalej do roboty:) co do imion to ja chce Karola maz sie zgadza. a dla dziewczynki ja chce Natalie lub Aleksandre a maz upiera sie nad Zuzanna:(((.... no ale to jeszcze sprawa do negocjacji,,,,, milego dnia i buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka07, sasiadeczka111---->>> troszke mnie uspokoilyscie ze macie podobne dolegliwosci... normalnie najlepsza pozycja dla mnie teraz to lezaca bo boczku... chyba zaraz walne sie na biurku:) hehehehehehe..... bo w pracy nie mam gdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka - dobra rada, muszę nad nią pomysleć, tylko jak znam życie, to po pierwszej księżniczce będzie jednak druga i z mężusiem nie będzie dyskusji :) Kamilla - ja przeziębienie leczyłam dokładnie w ten sam sposób - herbatka z modzikiem i cytrynką, płukanie gardła wodą z solą, a czasem szałwią, było też kilka inhalacji z szałwii i rumianku...W ogóle to miałam wrażenie, że te metody i tak nie skutkują i bez nich przeziębienie trwałoby tak samo długo :) Pamiętam, że gin mi mówiła, że na gardło można ssaćjakieś homeopatyczne tabletki - ponoć w aptekach się znają więc ewentualnie możesz tam pytać. A co do leżenia na boku, to mi jakoś bardziej odpowiada na prawym niż lewym, a nasłuchałam się, że najlepiej to na lewym. Leżąc na lewym mam wrażenie, że mi się gorzej oddycha A z ruchami dzidzi różnie - raz bardziej ruchliwa, raz mniej - chyba trudno jest to odnieść do jakichkolwiek nnorm, bo wiadomo, że każdy maluch inny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałyście! :) ja dziś zaniosłam posiew i spotkałam laskę z którą leżałam w szpitalu jakiś czas temu. troche pogadałyśmy. ona już ma córcię i mówiła, ze to wielki skarb :) zdjecia roześlę z domu, bo w pracy nie mam. z Kasią sie już widziałyśmy :) ja mam brzuch dosć nisko, ale tez czuję ucisk na żołądek. do tego ta zgaga. ostatnimi dniami troche odpuściła, ale generalnie jest starszna.:o dziś rocznica, prezenty pokupione, jeszcze tylko musze to jakoś ładnie zapakować. ale sie zdziwi hihi wczoraj obkupiłam małą pinde na allegro. narazie pajacyki, body, rękawiczki niedrapki i ręczniczek. nadal ma 12kg na plusie. ginka tylko posłała mi wymowne spojrzenie :P przez 3 tyg przytyłam 4 kilosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt - następnym razem też prześlij gin wymowne spojrzenie :) No i milusiej uroczystości dziś życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam dodac, ze ja czekam na zdjatka pod adresem kjokodyl0@wp.pl ja napewno odwdzięcze sie swoimi sylwia--dzięksters :) ta ginka jest wporzo, bo sama mówi, ze w ciazy przytyła do 106 kg, ale dobrze mi radzi, zebym ja do tylu nie doszła. ma kobita racje, ale co ja zrobię, że mi wszystko smakuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!. siwek....kurcze blade zdne zdjecie mi sie nie chce otworzyc..........:(:(: co do pogody to mam cieplutko! hiihihihfajna jesien! oby tak dlaej ihihi pozdrawiam i do puzniej!papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jak ja jestem, to wiekszosć z Was jest aut of ricz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie byłaś jak Cię nie było? :) ja zaraz bedę znikała. muszę jeszcze kupic pudełeczko na prezenty :) ale wy piszcie i sie nie krępujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam maila do Kamilli, Amelki, fajnej, zuzi, Mamy24, Ma-Rity sylwi, Patti i Jonce, wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Przed chwilka się rozpisałam i mi zeżarło! Co za pech. Ten mój internet chodzi jak żółw ( z Plusa) i jeszcze w dodatku czasem wyparowuje i rozłącza wszystko... Dzis wielki dzień, bo idę do lekarza. Trochę sie stresuję , jek zawsze, ale nie aż tak strasznie. Pewnie znowu będę czekała co najmniej 1 godz. (optymistyczna wersja). Wyobraźcie sobie, że on czasem umawia 2 (raz nawet 3) pacjentki na tę samą godzinę. Wkurzające strasznie (za 150 zł w dodatku). W innym miejscu na pewno coś bym mu powiedziałam ale tu oczywiście siedzę jak trusia.Na szczęście w gabinecie nie wywiera presji , że wizyta ma trwać 10 minut, tylko mogę mu zadawać moje 1000 i 1 pytań .No i ogólnie jestem z niego do tej pory zadowolona, więc nie chciałam zmienić. Ale to oczekiwanie jest naprawdę denerwujące!!! Poza tym świeci słoneczko i jest ładniutko. Miłego dzionka, napiszę coś na pewno po wizycie. PAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do apelu szyt w sprawie fotek:) Szyt - niezła gwiazda z Ciebie :) Pięknie wyglądacie na tej ślubnej foteczce.....Czy zadziałał w Twoim przypadku mundur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutowki :D :D Wlasnie wrocilam od poloznej i : 5 kg na plusie maluch rosnie, zwrocony glowka w dol cisnienie ok dostalam skierowanie na badanie poziomu zelaza mam twardy brzuch i polozna kazala mi czasem rozluznic sie i gleboko przez nos oddychac tak zeby brzuszek sie poruszal, to pomaga rozluznic miesnie. Dzis jade ogladac porodowke, gdzie w wypadku indykacji medycznej bede mogla rodzic. 11 grudnia ide na kolejne spotkanie ciezarowek, ale tym razem bedzie o standardowym porodzie w domu itp. Moj mail mozna znalezc klikajac n nick. Jak znajde momencik to tez wygrzebie jakies fotki, ktore nadaja sie do wyslania :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Szyt dostałam twoją fotke :) śliczna z ciebie cięzarówa ;) mi cos nie wychodzi wysyłanie tych zdjec do was, ciagle dostaje zwrot do nadawcy wiec jak jtos chce zobaczyc me oblicze moze wejsc na stronke: http://siwek21.grono.net/ tu jest kilka moich fotek. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień nie działała mi kafeteria :( fajna wysłałam. siwek, dzieki za komplement ;) to samo mozna napisać o Tobie :) sylwia_pl---słabiutko Cie widać, ale dzieki miła buzio :) fajnie Was zobaczyć, od razu inna gadka :) sylwia---u mnie mundurowi od pokoleń :) potem sie przebrał, bo on nie lubi paradować w mundurze. jednak ślub mieliśmy ładny, bo było 8 jego kolegów też w mundurach i z szabelkami i zrobili nam szpaler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam,super Was popoznawac, same czadki-laseczki :D Ja przedstawialam strone mojej rodzinki juz szyt,Siwkowi przeslalam i fajnej. Moj nr gg to 8810048 Jak ktoras chce linka,to podam na gadu:D Joneczko,oj to musiałby byc nie lada leniuch,ktorego na spacerach udałoby sie utrzymac w gondoli głębokiej na lezaco do 7-8 miesiąca:) Moja corka w wieku 4 miesiecy juz MUSIAŁA widziec swiat,albo sie darła.W bezpiecznej pozycji półlezacej jest na pewno dit.Te siedziska sa tak skonstruowane,ze mozna byc spokojnym,oczywiscie w wozkach ,gdzie producent nie zaluje kasy na sztab projektantow i medycznych konsultantow(czyt,=.ortopedow),a na to pozwolic moga sobie jedynie firmy z najwyzszej polki.Aha,zwracajcie uwage,by na pewno nie było krzyzujacych sie metalowych stelazy pod plecami,a taka konstrukcja jest czesto spotykana .Dobra,starczy o \"wózikach\" :D he he,własnie byl listonosz i stwierdził: A pani to chyba piłke plazowa połknęła! :P:D:D;D Pozdrawiam wszystkie MISS LTEGO 2007,PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Prawie wróciłam do zdrowia, wczoraj niemal cały dzień spałam, ale dziś już zupełnie inaczej się czuję i przez to humor też mam lepszy:) Widzę, że wszystkich oganęła przwdziwa \"fotkomania\", że się tak wyrażę. Szyt to mi wręcz 50 maili przesłała:))), naprawdę Szyt..., i na dodatek wszystkie były zatytułowne jako zdjęcia Siwka:) ( tak miało być?) ale nie wiem kto na nich był bo żadnego nie mogłam otworzyć. Za to skorzystałam z twojego linka Siwku, będzie z Ciebie piękna młoda mama:). Zuziu, Twoje propozycje imion też są fajne, szczególnie Lea, a Fabian to było moje imię dla chłopca zanim jeszcze poznałam płeć:))). A co myślicie o imieniu Melania.? Jutro znajdę chwilę czasu i zajmę się tymi fotkami, ale jeśli któraś z Was ma ochotę proszę się nie krępować i wysyłać:), napewno się odwdzięczę, mój mail można znaleźć klikając na nick, z góry dziękuję:). Pozdarwiam Was Wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti te zdjecia zatytuowane: zdj siwka to ode mnie :) tylko własnie miałam problemy z ich wysłaniem i dostałam tez z 50 maili zwrotnych... dlatego własnie podałam tego linka bo nie moge nikomu tych fotek przesłac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwku teraz wszystko rozumiem:), jutro wyślę Ci coś od siebie. Wybacz więc Szyt tę pomyłkę:), zasugerowałam się którymś z Twoich postów, gdzie napisałaś, cytuje \"Patti i Jonce, wysłałm\", więc niestety nic nie dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej girls! :) Wczoraj spędziłam większość dnia na uczelni.... W planie mam oddać juz ostateczną /mam nadzieję.../ wersję mojej pracy mgr promotorowi. Chcę być już PO obronie !!!!!!! Po uczelni byliśmy w szkoła rodzenia (zajęcia praktyczne). Podoba mi się chodzenie do tej szkoły.....Wykłady są super, prowadzi je b. miła i rzezcowa babka /położna/. No i Małżonek się dużo dowie :p.... Ja też chcę fotki, mój mail : dominika.wk@poczta.fm Napewno odeślę swoje :D Przeziębienie już przeszło....co za ulga! Buziaki 👄, miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki-Lutóweczki:D Kamilla pusciłam Ci maila. ja mam dzisiaj wizyte? Jak tam zdrowko u kazdej z was? szyt jak nerka? Boli Was tez kregoslup, ja po mału zaczynam niedomagac z chodzeniem....:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×