Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

no jak to... ? a to ze dalej boli Cie glowa i to mocno to co? :p a tak powaznie to jak ksiazka? ja wlasnie czytam pratcheta, o czarodzicielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tangO może wyjdę na czubka, ale .... zadam to pytanie:P kto to jest czarodziciel? to czarodziej? :D nie znam nic tego pana, ale możliwe, że poznam jak gdzieś znajdę :) ksiązka - ok, pewnie bardziej to ksiązka dla kobiet :P podoba mi się. mało czytałam Żeromskiego i nie sądziłam, że cokolwiek tak bardzo jego mi się spodoba ;) a ból głowy? każdy to ma. jeden częściej, inny rzadziej. ja mam tak w sam raz pewnie :O są różne powody ze mnie boli, ale czasem jest trudno, ale nauczyłam się też z tym żyć. moja mama miała takie migrenowe bóle głowy. podobno jej przeszło po 30tce jak urodziła mojego brata. albo muszę czekać parę lat jeszcze albo dziecko mieć :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pratchet jest bardzo oryginalny - nie sposob tego ot tak wyjasnic, bo w swoich ksiazkach tworzy szcegolny klimat, ktory trzeba poczuc. Takie jedno powiedzenie z jego ksiazki: - mam lęk gruntu... - chyba wysokosci? - wiem co mowie, to grunt zabija. tak ze sama widzisz... a z tym spaniem - ja tez sie klade. Dobrej nocki tarara, Setunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara spij spokojnie:) i milego dnia, mimo ze taki dlugi i meczacy sie zapowiada;) Tango Tez spij dobrze🖐️ zaciekawiles mnie tym krotkim fragmentem;) Czy to jest jakas psychologiczna ksiazka? Poszukam w google na pewno cos znajde na temat tej ksiazki i jej autora:) Jeszcze raz Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie spać :P tangO - tak, ten fragment też mi sie podoba :D ja uciekam do pracy. miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara chyba dzis sie wyspalas, co?:D Sprawdzilam ta ksiaze:D ale i za fantasy nie przepadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara pewnie jestes zmeczona po pracy i odpoczywasz albo juz czytasz:S Nie zapomnij czegops wszamac;) ja wlasnie skonczylam czytac \"trzydziestke.\" i sie troche wzruszylam ide do kuzynki odreagowac lekture , ktora zreszta jest jej to akurat jej oddam:D Milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti :) wszamałam.. obiad o 20 :D jestem tak zmęczona, że nawet nie mam siły czytać :O nawet umyć mi się nie chciało :O jak wyszłam przed 8 tak przed 20 wróciłam. strraszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara a wyobraz sobie , ze sa tacy ludzie ktorzy tak codziennie:o jak oni to wytrzymuja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti nie wiem. ale pewnie niedługo się dowiem, jak się stąd wyprowadzę i będę dojeżdżać. autobus rano 6:30 i powrotny o 19. czasem nie można inaczej. a poza tym :O brakuje mi kogoś :O chciałabym cofnąć czas........ buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z przeprowadzka juz postanowione? Masz juz nowe lokum na oku? Oj chyba musisz cos zrobic ze Swoim zyciem! jakos ta pustke wypelnic! Ale jak?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe lokum to dom :D tak. muszę coś zrobić, ale ten cudowny wspaniały wolny który tak bardzo się cieszył, że jestem... ma mnie gdzieś :O a ja czuję że mi go brak. beznadziejaaaaaaaaa! aaaaaaaaaaauuu :P nie mogę tak się żalić bo wszyscy tu pomyślą, że jestem stara maruda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara a gdzie masz sie zalic jak nie tu! Chyba , ze zadzwonisz do kolezanki i pozalisz sie jej do sluchawki:D Co za dupek z Tego faceta:o Zostawic taka fajna dziewczyne😡.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukradłam z baru :P ale śmieszne :P MATEMATYKA Trójkąt Pitagorasa, to trójkąt kwadratowy. Suma to nie wynik dodawania, tylko msza rano w niedziele. Kolo to jest linia, bez kątów, zamknięta, by nie było wiadomo gdzie jest początek. Trójkąt równoramienny ma równe ramiona, jednak jeden z boków jest krótszy. Całka całki to jak córka córki czyli wnuczka. Linijka, kątomierz i cyrkiel to narządy matematyczne. W życiu Pitagorasa liczyło się tylko liczydło oraz kalkulator, którego wtedy jeszcze nie znano. Linijka 20 centymetrowa ma ponad 20 centymetrów. Prostokąt rożni się od kwadratu tym ze raz jest wyższy a raz szerszy. Pierwszy człowiek na ziemi nie czul się samotny bo nie umiał liczyć. TECHNIKA Syrena to pól kobiety, która ryczy gdy jest alarm. Budzik spełnia wiele czynności ale najczęściej chodzi wraz ze wskazówkami. Bez drewna nie można robić mebli i palić w kaloryferach. Telewizja to złodziej czasu, ale ja tego złodzieja lubię. Najprostszym typem telewizora kolorowego jest telewizor czarno-bialy w brązowej budowie. Radio jest cudownym wynalazkiem, który mogą słuchać ślepi i oglądać głusi. Żeby obrobić skore, garbarz daje jej w skore. Do produkcji papieru gorszego dodaje się ścierki. Kolej przewozi pasażerów, ludzi i cudzoziemców. W starej kuźni miechy wprawiano w ruch ręcznie za pomocą nogi. Furmanka poruszana jest silnikiem bez koni mechanicznych - wystarczy tylko dąć im owies. Wraz z wynalezieniem kotła i pieniędzy ludzie zaczęli kręcić interesy. CHEMIA Ten płyn to także w pewnym sensie ciecz. Tłuszcze rozpuszczają się w rondlu. W połączeniu wodoru i tlenu stosunkiem dwukrotnym otrzymujemy wódę. Woda słona zawiera w sobie sól a słodka cukier. W próbówce można robić nie tylko doświadczenia ale i dzieci. Węglowodan jest to węgiel zamoczony w wodzie. Kwas solny żre wszystko, co napotka na drodze i na szosie. SiO2 jest to wino na które mój tato mówi \"pryta\" lub \"siara\". Siarka występuje na zapałkach. Obywatel po użyciu probierza trzeźwości zmienił kolor. To znak ze alkohol był używany. Siarka ma właściwości samobójcze. Najmniejsza częścią chemii jest pierwiosnek. Niektóre gazy są tak śmierdzące jak spaliny wydzielane przez człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie żalę przez tel. zadzwonić to ja mogę, ale do niego... :P tylko co ja mu powiem? :O przeciez ma mnie gdzieś i nie odpisuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ty \"kradziejko\":P Jak bedziesz miala ochote , to mozesz mi kiedys opowiedziec na @ , jesli nie chcesz o tym pisac \"publicznie\":) Ja jestem dobra sluchaczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec użalania :D ale czasem tak bywa beznadziejnie :( seti wracaj tutaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...nie odpisuje:o a moze zmienil numer, moze cos mu sie stalo[tfu tfu]. Moze faktycznie do niego zadzwon , jesli wszystko u niego ok , to powiedz mu co czujesz i co o nim myslisz, wyrzuc to z siebie. I poczujesz sie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×