Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

No lec , lec! Zrob jakies zakupy zeby kolezanka z glodu nie padla:D posprzataj ladnie;) i takie tam a jak juz bedzie po weekendzie to opowiesz nam co wyprawialyscie:P 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak makiem zasiał :D jestem na chwilkę. za 2 godzinę idę na dworzec po kolezankę :D i do soboty mnie nie ma, możliwe że dłużej bo jak się wczoraj dowiedziałam to przez \'wypadek\' nie mam w domu internetu ani telefonu, nie tylko ja tylko połowa naszego osiedla :O więc nie wiem jak to będzie :O cieszę się, że już w o l n e mam!! weekend 3-dniowy to zawsze nie 2-dniowy :D hura :D hura :D:D hura :D:D a co tam u Ciebie seti??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara oj to nie dobrze , ze padl Wam net:o Moze szybko sie z tym ktos upora;) oby! A ja nic nie robie, ksiazke jedna zaczelam czytac \"trzydziestka na karku\":P Sprawdzam caly czas sis , wyniki, zostala jej jeszcze jedna uczelnia bo na tamte dwie sie nie dostala:o Na praktykach jeszcze nie bylam w tym tyg:o jakos nie mam ochoty sie tam pokazywac:o Na nic nie mam zreszta ochoty:o Cos sie ze mna dziac zaczyna niedobrego chyba;) Udanego dlugiego weekendu!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti co z Tobą? masz się czuć dobrze :D czytałam tę ksiazkę :) nie za bardzo lubię takie ksiazki, ale akurat nie miałam nic innego, a chciałam coś czytać :D ale podobała mi się. taka lekka i przyjemna :D a ja cały czas Żeromskiego czytam. jeszcze 1/4 i skończę:D dziś zadzwoniłam i zamówiłam sobie 3 inne ksiązki z tej serii, które chciałabym mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie zniżki to też odczuwam. wczoraj np. ok 15 to bardzo chciałam poduszkę pod głową mieć ;) bo myślałam, że zaraz padne :O jakiś spadek ciśnienia chyba był :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara przejdzie mi :D Ja juz kiedys zabieralam sie za ta ksiazke ale wtedy jakos mnie nudziala , a teraz to akurat na wakacje;) To jestes w kafejce?;) a co za ksiazki tym razem zamowilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti nie jestem w kafejce :) jestem u siebie w mieszkaniu. a netu nie mam w domu u rodziców jak i telefonu, bo linia została zerwana :O i nie wiem czy to szybko się naprawi. nie sądzę :O zamówiłam sobie Amerykanina, Targowisko Próżności, Jeźdźca bez głowy :D kilka tygodni sobie poczekam, bo jednej z nich nie ma w magazynie na dzień dzisiejszy, ale nic to :D i poluje teraz w empiku/kiosku na Sagę rodu Forsytów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam zaproszenie do jednego serwisu i wlasnie sie zalogowalam:D zobaczymy co to takiego podobno mozna nawet wygrac nagrody:P Aaaaa to jednak jestes w domu, a ja myslalam , ze kolezanka do Lodzi przyjedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ja Ci tu tłumaczę ładnie, że w domu netu nie mam a jestem w Łodzi..... ;) nie słuchasz mnie :O albo chyba naprawdę coś nie tak z Tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara przepraszm, faktycznie jakas rozkojarzona jestem:D Teraz juz do mnie dotarlo wszystko:) pojde sobie kawy zrobic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara nie:( Nie ma w kim sie zakochac:o trzeba chbya gdzies wyruszyc bo nie wyrobie tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti uciekam ;) odezwę się jak będę net miała 3maj się tam cieplutko nie dołuj się :P bo jak będziesz się dołować to Cię rozśmieszę :P nie smuć się:D czytaj sobie ładnie ;) nie pij za dużo kawy :D ani piwa :P trochę za mną tęsknij :D przynajmniej bądź grzeczna i do połowy zaleceń się zastosuj :P tangO - zapomniałeś o mnie? :O jak weekend? wybywasz tam gdzie chciałeś?? napisz cuś!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapytam: znasz (tangO a Ty? :) ) Arethę Franklin? :D cudowny głos ma ta babka. a jej kawałki to chyba kocham wszystkie bez wyjątku :D nie no wyjątki są :D polecam.. spadam. buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara , a Ty masz sie dobrze bawic! odchamic sie troche:D I tez troche za nami tesknic;) Masz sie zastosowac do wszystkich moich zalecen:D w calosci bo za duzo ich nie ma:P 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest fajnie ;) ;) wybywamy gdzieś na miasto :D i na stawy jana :D też. miłego dnia seti :D jak to przyjemnie nie iść w piątek do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniałam sobie o kimś. rozmawiałyśmy o nim. i trochę mi sie przykro zrobiło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara no to milego dnia Wam zycze:)🌻 Dobrze , ze nie ejstes sama , to kolezanka jakos wybije Ci te mysli z glowy i nastawi optymistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudy lolo🖐️dziekuje za zaproszenie, bo tak to odebralam:) zaraz do Was wpadne:D , bo tu sama dzis zostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, że nie:) Impreza przełożona na środę z nadmiaru pracy w firmie i dobrze bo mało spałem, a w pt dużo pracy miałem. Na forum stukałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , czyli dzis mialaes \"duzo pracy\":D Nie wiem gdzie ten Twoj topic:( musi byc gleboko \"zakopany\" Chyba bede musiala sobie go dodac do ulubionych zeby tak nie szukac za kazdym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, moze odswiezysz to zajrze tam;) Ale naprawde nie wiem czy spelniam te kryteria;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti hello :] jestem w domu już, net nam naprawili i jest ok:D wyobraź sobie - dzis mnie K. nudzi przed 3 i mówi, że coś u nas lata, że jakieś ptaki - no i latały.... 2 nietoperze :O zupełnie nie wiem jak to możliwe. centrum Łodzi i nietoperze :O dobrze że nie były wściekłe i nie ugryzły nas :P co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×