Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Wszystko tu jest wzgledne na tym forumie:D Roman czyli mniej wiecej spelniasz wszystkie te wymagania;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj drogie Panie ..czekałyscie na cudownego wspanialego folnego faceta ...jak jest to trzeba brac a nie jescze ustalac czy mnie czy wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delfinek ale chyba pierwszenstwo ma w tym wypadku autorka topicku, ktora co prawde w tej chwili jest nie obecna i moze wlasnie dlatego nalezalaby poczekac z tym \"braniem\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan_roman zadne mieciutkie nozki:P po prostu z dobrego wychowania oddaje pierwszenstwo zalozycielce topicku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) co tam u Ciebie setunia? jak na praktykach? :) dzięki, że myślisz o mnie:D, ale nie jestem zainteresowana panem romanem :) ani chyba już nikim, żadnym innym cudownym wspaniałym facetem:P panie romanie wybacz. jest więc Twój albo delfinka:P a ja jutro o 6 wstać muszę i do pracy, a jeszcze meczyk obejrzeć muszę koniecznie. Oczywiscie liczę na Francje z sentymentu :D a mecze oglądam bo lubię :) i słucham Nicka Cave\'a :) fajna muzyka. trochę inna niż słucham normalnie, ale podoba mi się :) noo gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, mięciutkie nóżki? :P a to ciekawe. faceci to by chcieli żeby babki na ich widok miały mięciutkie nóżki, a o to wcale nie tak łatwo :D ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara jestem, jestem:D A na praktykach dzis nie bylam , chyba pojde jutro, po nowe \"cos\"do domu:D, skoro im tam tylko zawadzam , to nie ma cos sie tam pchac:D To moze juz znalazlas cudownego, wspanialego faceta?;) Ja nadal nie znalazlam ale pan_roman chbya sie sploszyl:o Ja oczywiscie tez dzis meczyk ogladam , bo wczoraj bylam pod wrazeniem tamtego meczu, nie moglam sie dlugo po nim otrzasnac:D Dzis tak jak Ty kibicuje Francji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ano mam kogoś takiego :P :P a może pan roman wcale nie taki ciekawy? :P i tylko dużo mowi a potem znika? uciekam. będę potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara a gdy zakladalas ten topick to tez mialas? tarara widocznie pan_roman nir jest mi pisany:D ja tez bede pozniej po meczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara i nasza francja wygrala lol! Widzialam juz Ciebie na jednym z topickow:D Prosze sie odzywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyy
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyy
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyy
👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×