Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

wpadniesz* Ja jutro wybieram sie na jakies zakupy ale jak znam siebie , to jak zwykle na nic nie bede mogla sie zdecydowac:o Nie lubie zakupow \"ciuchowych\":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj seti wygadać się to może i mam potrzebę, ale są rzeczy o których na forum się nie mówi ;) czasem mam wrazenie, że coś mi umyka i że przez palce mi coś przecieka. dziś to też poczułam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee to zaszalejesz jutro :D ja też takie zakupy lubię średnio, chyba najmniejszy zawsze problem mam z butami :P pomogłabym Ci :P może sis Ci pomoże? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy sobie pomagaly z sis nawzajem;D albo jeszcze bardziej przeszkadzaly:p Z butami tez mam mniejszy problem;) Myslalam , ze juz poszlas sobie spac;) Skonczylas ksiazke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie poszłam i jeszcze posiedzę tu troszkę :) dziś nie przeczytałam nic :( nie miałam kiedy. jutro nadrobię. chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed pewnie , ze mozesz! ja zaraz chyba pojde do lozeczka, to moze uda mi sie tu o poranku cos napisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed zrzuć ten pesymizm :D żadna z nas tu pewnie nie jest w 100% szczęśliwa, nie wiem czy w 70, ale jakoś jesteśmy :D głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara :0 Co tam, jak tam:D? Ja wlasnie skonczylam jesc obiad-fasolka szparagowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
jak mozna nazywac obiadem sama fasolke szparagowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna :) dziś też jem fasolkę SAMĄ!! :D no z bułką i z masłem, wiec my kobiety się rozumiemy.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna, mozna:D Ja tez z bulka i maslem:classic_cool: Teraz przydalyby sie jakies lody na deser:P ale nie mam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti a co u Ciebie? co tam dziś robiłaś?? u mnie ok. jakaś taka zmęczona jestem. dziś idę wczesniej spać a nie o 1 :O i tę ulicę w nocy robią i tak głośno i po 6 już wstałam :O wniosek: nie wyspałam się :O muszę ptakom posprzątać, a potem to nie wiem... poczytam. poluję na kolejną książkę z tej serii z kt mam Żeromskiego :D nawet ciekawe są :) jestem, a wiesz że ileś tam fasolki ma tyle samo witamin co iles tam mięsa?? tak choleranie zdrowa jest. nie tylko mięso trzeba jeść :D oczywiscie każdy je to czego potrzebuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ja też nie mam. zjadłam resztę rano zamiast kanapki :P mam za to piwo :D i wodę mineralną :) i orzeszki słone :D chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na tych nieszczesnych zakupach:P ale nie bylo tak zle;) Poczytam sobie pozniej teraz jestem najedzona za bardzo:D \"iles tam\" na peewno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ja tez mam piwo, ktore wlasnie sie fajnie chlodzi, wode juz druga dzis pije:D orzeszkow nie mam [wiec sie czestuje:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti te ilości to mniej więcej porównywalne :D tak kiedyś gdzieś mówili w radio :D aż się zdziwiłam. serio! a częstuj się :P no i udały się te zakupy chociaż? co tam ładnego i nowego masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam sobie tylko bojowki i koszulke wiazana na szyi z motylkiem:P i jakies tam kosmetyki , ktore sie koncza;) To kiedy otwieramy piweczka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :D myślę, że koszulka z motylkiem by mi się podobała, o ile nie jest żółta, różowa, seledynowa, fioletowa, niebieska :P kiedy? za godzinę :P idę sprzątać klatkę :P ciekawe zajęcie co? 3maj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak kupilam sobie lody:D bakaliowe:classic_cool: Biedna Chylinska no:o :D Ja juz troche o tym wiem z obserwacji i opowiadan mojej kuzynki , ktora niespodziewanie zaszla w ciaze:D Tez strasznie maryudzi , ze sie nie wysypia, ze nie ma na nic czasu ale z drugie strony to uwielbia Swoja Basienke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara gdzie sie zapadlas:o Mam nadzieje, ze milo spedzasz czas:) ja ide ogladac film, a pozniej spac:D Dobranoc i do jutra🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×