Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Masz racje !kawy 4tej nie bede pila;) glodna poki co nie jestem, to chyba zaraz odejde od kompa i sobie poleze:D. Tez wlasnie sobie slucham trojki jak zwykle:D A moze Ty masz alergie na te papuszki, moze na te ich piorka:o Na spacerek tez sobie pojde ale jak sie ochlodzi troszke , o ile w ogole sie ochlodzi:D. Poczekam az slonce zacznie sobie zachodzic , to juz nie powinno byc wtedy az tak goraco;) Na glowie wlosy jeszcze mam;;) :D Bylam je po prostu podciac wiec mam grzywke i wloski do ramion troche pocieniowane;). Mialam jeszcze dzis sobie farbnac, tzn sis ma mi pofarbowac, ale wstrzymam sie do jutra , bo dalam sobie jeszcze wyprostowac[mimo , ze mam naturalnie proste ale nie az tak , jak po prostownicy:D] To ja ide lezakowac:D Bede wieczorkiem🖐️ Milego..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ekstra że idziesz do fryzjera, no raz na pół roku to trzeba co?? :P a co za fryzurkę sobie robisz? taką żeby nie było widać, że jest zrobiona? :) a ja nie idę :P i mam to w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti a ja mam takie proste, że jak po prostownicy :) i nawet grzebienia nie używam :P a chciałabym rude dlugie i kręcone:O to ładna fryzura :P odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez słucham trójki jak zwykle.. i w pracy i tutaj :) trójka - moje uzależnienie :P seti, mam pyszny obiad, nawet pyzy ze śliwkami, ale te z torebki, ale co tam, najważniejsze, że dobre i że to nie nazywa się kanapka :D to też idę się polenic i poczytać i może potem na dwór. a czuję się strrasznie, chyba pójdę jutro do lekarza :O jak mi nie przejdzie :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ja od wrzesnia do pazdziernika jadam obiad w postaci kanapki:o rzadko zdarza mi sie zjesc cos gotowanego, domowego, poza weekendami oczywiscie. Ja juz \"poodpoczywalam\". Kolezanka miala przyjsc i mialysmy isc na spacerek ale cos sie nie pojawia:o siostry tez nie moge wyciagnac[len z niej straszny:p] To najlepiej idz jutro do lekarza, mam tylko nadzieje , ze Twoj lekarz jest bardziej kompetentny od mojego, bo moj dziiala schematycznie, z czym by sie do niego nie poszlo , to przepisuje , to samo:o moze jakas firma farmaceutyczna mu za to cos placi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
sa i tylko czemu tak trudno im zaufac?:) no wlasnie jak wyciagam ręke na zgode, dalej sie boczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti idę spać. poczytałam sobie :) podoba mi się bardzo to, że mężczyźni mogą czasem takie książki napisać :) jakby znali psychikę kobiety... dobrej nocy. będę po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ja mojej jeszcze nie przeczytalam:D Jutro planuje isc na praktyki:p. Ciekawe co z moich planow mi wyjdzie:o zwazywszy na to , ze juz tak pozno jest , a ja nie spie. Wlasciwie to mi sie odechcialo spac:D Ale chbya jakos sie zmusze;) Teraz dopiero zauwazylam , ze masz inna stopke:classic_cool: skad ja wytrzasnelas?;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara czyzby szew juz dzisiaj byl w pracy?:D Tango🖐️ jestem🖐️ Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć setunia :) a to miłego dnia życzę :) daj znać jak było jak wrocisz:) a przeczytałam dopiero 1/3 ksiązki, ale i tak jestem pod wrażeniem :P ja też uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello zezłościłam się :O tangO pomóż :) znasz się na tym :) mam jakis badziewny komp, znaczy się obudowę że czasem się załączyć nie chce i trzeba wciskać i wciskać aż za którymś razem załączy :O czasem od razu a czasem musi to potrwać :O mam tam kapkę oleju wlac czy jak? chciałam go już rozkręcić, nawet trochę rozkręciłam, ale zrezygnowałam z tego pomysłu :O przy okazji wbiłam sobie śrubokręt w palec i mi krew leci, ale nic to :O wrr i mam ranę straszną :O chyba nie lubię komputerów! :O :O seti jak tam praktyki? w pracy ok i wszystko ok. jeść mi się nie chce, lody jem sobie :) idę potem połazić po dworze, może jakies zdjęcie trzasnę. potem ksiazka. noo to tyle. do potem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara na praktykach ok :D spedzilam tam ok 30min:p i do domu;) Moj komp caly czas stoi troche rozkrecony:o Czyli dzis czujesz sie juz lepiej:)? Ja teraz pojde poczytac, a pozniej to nie wiem jeszcze;) Do potem🖐️ P.S. podziel sie lodami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ proszę, mam orzechowo śmietankowe algidy :) algidy są najlepsze :) mam ich litr :P a wiesz co Ci powiem? jest mi lepiej. wpadłam na pomysł, że to uczulenie to było, ale na... krem :O chyba tylko na to. mam nadzieję. Ale od tego samego czasu kiedy go kupiłam czyli od kilku dni było mi tak źle i te oczy mi łzawiły strrasznie :O dziś w pracy umyłam twarz i oczy i o niebo lepiej. a jutro ten krem sprezentuję kolezance :P bo ona podobno nie ma takich problemów:P nieźle, co? idę zaraz na dwór, bo raz że 8 godzin w murach a do pracy to idę 10 minut więc nawet nie mam kiedy połazić sobie :O fajne te praktyki masz :O kurde, mogłaś pospać sobie i iść np. na 12:P to trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara a co to za krem, tak na przyszlosc przyda mi sie taka informacja :D Ja caly czas teraz jestem na dworze tyle , ze siedze i czytam :o Lodow juz dawno nie jadlam:D Praktyki mam fantastyczne, teraz mam isc w przyszlym tygodniu:classic_cool: To ide \"smazyc sie\" dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) łaziłam 4 godz po mieście i w manufakturze tez byłam :) ej wiesz co oni tam zrobili? plażę!! szoks! jak dla mnie to bez sensu, ale dla małych dzieci wielka frajda :) piję zimną tatrę :) chcesz troszkę? a to taki krem... do oczu :D jaki ja jestem debil, najwyzej będę wyglądac staro i brzydko i nie będę się nikomu podobać, ale nie mogę używac takich rzeczy :O z soraya. nigdy nic mi nie było po rzeczach z tej firmy aż do teraz :O to pamiętaj, nie kupuj takich rzeczy. wiesz seti, druga sprawa, ja w ogóle musze mieć sprawdzone kosmet. :O tak mam beznadziejnie :O biorę się za czytanie. napisze rano. 3maj się. słucham trójki jak zwykle :P a na dworze piękna ciepła noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ło matko! no to sobie polazilas! I tak sama? ja uwielbiam chodzi i to tak szybkim marszem:D wszyscy na mnie narzekaja , ze za szybko , chodze, musza przytrzymywac mnie za reke zebym zwolnila:D ale teraz nie mam z kim chodzic sobie na spacerki , a sama nie lubie:o Mnie taka plaza by nie satysfakcjonowala, na jej widok pewnie bym sie skrzywila:D , pewnie dlatego , ze nie ejstem dzieckiem:o tak w 100%:D Z tej firmy uzywam zel do mycia twarzy i tonik;) i nic mi po nich nie jest poki co. Moze masz wrazliwa cere;) Ja wypilam dzis sobie zywca i juz mi starczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc az za ciepla! zdecydowanie:D Nic tylko sie rozebrac:o Rano jak wstane to od razu jak zwykle odpale kompa:D Tez oczywiscie trojka rulez:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet dwie\" chwile\" A jak bedzie trzeba , to nawet i do rana!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co powiesz? :D jakoś potrzebuję pogadać z kimś, a jestem jak widzę poszedł z psem na spacer :D a tangO zaginął a nikt więcej nas nie odwiedza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia 🌼 no do rana to nie dam rady :( ale lubię tak siedzieć czasem i gadać z kimś żaluję, ale muszę się wyspać :) i o 7 wstać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara myslalam , ze moze masz potrzebe sie wygadac:D Ale tak po prostu tez bardzo chetnie:) To przed pracka wpadnie na kafe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×