Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Malutka mimi
Kochane moje własnie kupiłam zestaw do robienia tipsow zelowych i znam sie trochę na tym ale mam jeden problem!!Nie wiem jak je naklejac zeby sie nie zapowietrzały??????Wczoraj robiłam mojej mamie i niestey się zapowietrzyły nie wygląda to idealnie:((.Fakt ze ona ma baaardzo mała i płaśką płytkę,ale bardzo proszę was o instrukcjię jak dokładnie przykleić tipsa???Czekam na odpowiedzi tu na forum (moze komus sie taka informacja przyda oprocz mnie) lub na mojego maila kot16@wp.pl. A tak wogóle to super forum panuje tu miła atosferka a nie tak jak na innych obrzucanie wyzwiskami od "pseudostylistek"!! Zapraszam rowniez na mojego bloga o pazurkach. www.pazurkowewzorki.1i.pl PROSZę POMóżCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka_22
hej dziewczyny mam prosbe,jesli ktoras z was oglada obecnie aukcje na allegro niech poleci mi jakis zestaw, bo jest tego tyle ze szok] a nie jestem specjalistka wiec sama boje sie zdecydowac.chce go w sumie dla siebie bo zbankrutuje robiac paznokcie u mojej kosmetyczki rosna mi tak sxzybko ze uzupelnoam co 2.5 tyg.robilam akryle sobie przez dwa lata wiec chyba dam rade tez zele.co myslicie??pomozcie jak macie czas.z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka_22
hej dziewczyny mam prosbe,jesli ktoras z was oglada obecnie aukcje na allegro niech poleci mi jakis zestaw, bo jest tego tyle ze szok] a nie jestem specjalistka wiec sama boje sie zdecydowac.chce go w sumie dla siebie bo zbankrutuje robiac paznokcie u mojej kosmetyczki rosna mi tak sxzybko ze uzupelnoam co 2.5 tyg.robilam akryle sobie przez dwa lata wiec chyba dam rade tez zele.co myslicie??pomozcie jak macie czas.z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka ja kupowałam od tego sprzedawcy zestawik za 305zł , teraz nie widze tego samego zestawu. popatrz na inne aukcje tego sdprzedawcy i porównaj zestawy bo w każym jest coś innego i inna ilość sztuk. wiadomo im droższy zestaw tym więcej gadzetów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka mi się zapowietrzały jak za mocno przy klejeniu podnosiłam paznokieć do góry. musisz delikatnie przykładać i nie podnosić za mocno aby sie dobrze trzymał. mam nadzieje że coś z tego rozumiesz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnYa83
Dziewczyny znow mam problem:( Jak to jest z wykonywaniem zdobien z akrylu na tipsach akrylowych. Chodzi mi o roznego rodzaju kwiatki itd. Czy najpierw robie sam paznokiec, opilowuje go tak jak zwykle i jak juz jest wykonczony to np nakladam primer i robie ozdobe z kolorowych akryli?? Nie wiem sama Pomozcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
wlasneir obilam frencza na tipsach dla siebie i gdy polozylam 2 warstwy bialego to potem go amtwoilam ale pryz amtowieniu ta 1 warstwa zaczela mi odchodzic wiec starlam do konca i wyrownalam potem nalozylam nastepna warstwe rozowego i w sumie efekt koncowy jest super ale moje pytanie dotyczy tego czy ten bialy powinien mi sie tak scierac? nie sadze zeby byl za krotko w lampie bo byl z 4min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
no i z gory przepraszam za literowki ktore zrobilam wyzej niestety czasami mi sie zdazaja:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka777
krwawa mary ja tez mam pytanko gdzie kupujesz tipsy, zele itp rzeczy? Jesli mozesz to polec jakas dobra firme albo allegrowicza.Ja kupilam tipsy na allegro od reni-nail i niestety nie moge nic o nich powiedziec bo sa byly moje pierwsze tipsy. A zele kupilam na stronie www.nailscompany.pl buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa_ mary_ miałaś chyba rację ... chodzi o to rozwarstwianie końcówek. Jako klientka opiłowywałam sobie po swojemu ;) a teraz chyba chcialam mieć zbyt cienkie końcówki i mało były zalane brzegi paznokcia a teraz poprawiłam to i nawet wyszły niezłe- robiłam w poniedziałeki jescze nic sie nie rozwarstwiło. Kupiłam sobie pył do zatapiania i choć robiłam moje pazurki ok. 5 godzin, to wyszło super. A mój synek skomentował to tak: \"co te mamy robią żeby się uładnić!\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , ale tu fajnie :-) 🌼 Dziekuje za wszelkie rady. Staram sie byc na bierzaco bo czesto ktos inny zadaje te pytania co mnie interesuja. Widzialam taki plyn do zciagania tipsow,co myslicie o tym moze to zaoszczedzi czas na pilowaniu? Pozdrawiam .Acha jak ktos tu napisal szkoda ze nie mozna zamiescic jakis fotek,bysmy sie podzielily naszymi pazurkami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy, wiecie co mi sie ostatnio stało akryl nie chciał sie rozpuszczać po połączeniu z liquidem, a dokładniej to jak umoczyłam pędzelek przykleiło sie do niego troszkę proszku, ale nic po za tym, nic sie nie rozpuscilo, wcześniej było wszystko ok jak uzupełniałam pazurki. pomocy! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
ten frencz co robilam ostatnio trzymal sie jzu super dzis zmienilam i na koncowki wtopilam zlote hologramy i jetsem zadowolona z efektu koncowego:) ciocia tez:) a co do plynu do usowania tipsow to tez taki posiadam ale najpierw i tak spilowuje zel bo ten plyn to glownie do tipsow jest i nim mi zel by sie rozposcil to to wieki a tak ladnie schodzi no chybaze ominelam jkais post i mowicie o jakims innym plynie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wkońcu udalo mi się wszystko poczytać od \"deski do deski\", zapisałam co nieco. mam oczywiscie pytanko do Krwawej Mery: - piszesz że odtłuszczasz paznokcia cleanerem, ja uzywam cleanera do przemywania na sam koniec masy żelowej a do odtłuszczania uzywam primera. Czy coś robie nie tak? czy primer i cleaner to te same produkty? czym przemywasz na koniec paznokcie aby się nie kleily? - piszesz również : \"lampa, piłujemy, matowimy\" matowimy-blokiem polerskim? to chyba na tyle, dzięki za super topik :) mamy z koleżanką już pierwszą klientke haha dobrze że to koleżanka bo już zmieniała jednego pazurka bo żel odlazł hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia88
sylvi primer ma dzialanie bakteriobojcze a paznokcie ja zawsze odtluszczam cleanerem po zmatowieniu i oczywiscie na sam koniec aby pozbyc sie lepkiej warstwy. mi an kurise mowili z eprimera sie uzywa zeby pod paznokciem sie nie roziwjaly zadne bakterie ale odtluszczam i tak cleanerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy, wiecie co mi sie ostatnio stało akryl nie chciał sie rozpuszczać po połączeniu z liquidem, a dokładniej to jak umoczyłam pędzelek przykleiło sie do niego troszkę proszku, ale nic po za tym, nic sie nie rozpuscilo, wcześniej było wszystko ok jak uzupełniałam pazurki. pomocy! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina21
CZEŚĆ wszystkim dziewczynom, Krwawa_Mary mam pytanko czy można robić tipsy żelowe w ten sposób: żel budujący, nie przemywamy, żel silikonowy gęsty, przemywamy, znów silikonowy, nie przemywamy, ostatnia warstwa żelu, przemywamy i gotowe? MOŻNA TAK?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina21
o przypomniało mi się jeszcze, jak wogóle wygląda proces uzupełniania paznokci??????? krwawa_mary poratuj, bo robiłam to raz ale coś za bardzo mi nie wyszło, nie wiem jak to robić ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Karolisia :) nie potrzebnie martretowałam kolezankę tym primerem bo strasznie ją piekły skórki hihi od dziś też będę przemywała cleanerem. popatrz ale pazurki się trzymaja od samego primeria, bo cleaner dawałam na sam koniec aby zmyć żel klejący :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 czesc 🌼 Nio niestety po tygodniu na swoich pazurkach podchodzi mi powietrze :-( Juz robilam kolezanka mam nadzieje ze im nie podejdzie tak szybko. Opisze jak robie moze mi cos poradzicie. Odsowam skorki,matowie,przemywam,tipsy,zpilowuje prog tipsa,matowie,przemywam cleanerem,primer,cienko zel,lampka,cienko zel,lampka,przemywam,cienko zel,ozdoby,lampka,grubo zel,lampka,przemywam,piluje ksztalt pilnikiem,przemywam,cienko zel. Oczywiscie staram sie z dala od skorek. I co mi poradzicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies wklejam Ci opis gdzie krwawa mery podaje krok po kroku jak robi tipsy, wydaje mi sie ze za dużo razy przemywasz : krwawa_ mary_ a wiec do roboty!!! napisze Wam co po kolei ja robie jak zakładam tipsy a wiec: 1- zmycie ewentualnego lakieru -uzywamy zawsze zmywacza bezacetonowego,zwlaszcze gdy mamy juz tipsy-aceton rozpuszcza tipsy i zwyłkym zmywaczemi mozemy je sobie zniszczyc 2-usuniecie skórek,ja uzywam specjalnego płynu,dokładnie usuwam skórki,wszelkie błonki na płytce 3-DELIKATNE zmatowienie płytki bloczkiem badz pilnikem o gradacji ok.180 4-opiłowanie paznokcia z kazdej strony,paznokiec musi byc króciutki 5-wybór odpowiedniej wielkosci tipsa,nie moze byc za waski ani za szerki,gdy płytka jest krótka,mozna spiłowac kieszonke,by nie zachodziła na cała płytke 6-DOKLADNE ODTUSZCZENIE PłYTKI CLEANEREM 7-naklejamy tipsa wypychajac powietrze,trzymamy kilka sekund,nakładamy duzo kleju wiec jesli wypłynie góra nadmiar,wycieramy suchym wacikiem 8-skracamy tipsa,opiłowujemy go z kazdej strony,spiłowujemy przejscie miedzy naturalna płytka a tipsem,mozna pomóc sobie tip blenderem, 9-usuwamy pyłki pedzelkiem,mozna znów przemyc cleanerem 10-uzywam zeli 3-fazowych wiec najpierw nakładamy zel podkładowy,nie zalewamy skrórek,zachwujemy odstep w kazdj strony ok 1-2 mm 11-w tym momencie mozna juz nakładac ozdoby,jesli tak to po nałozeniu ozdob wkałdamy reke do lampy potem nie przemywamy i nakładamy gruba warstwe zelu budujacego,rowniez uwazamy by nie zalac skórek i do lampy 12-przemywamy i piłujemy z kazdej strony,usuwamy pyłki 13-nakładamy zel wykanczajacy,do lampy na 2 razy dłuzej ,przemywamy i gotowe ja osobiscie po nałozeniu zelu podkładowego robie tak: nie przemywam go po wyjeciu z lampy tlko na niego nakładam zel budujacy -cienko,potem do lampy,przemywam,wygladzam bloczkiem a dopiero potem nakładam zel budujacy na który nakładam ozdoby i na to dopiero gruba warstwa zelu budujacego a potem wykanczajacy jezeli nakładamy ozdoby juz na poczatku, na zel podkładowy to robimy to gdy chcemy miec zdobienie trwalektórego nie bedziemy spiłowywac przy uzupełnieniu... to chyba tyle mysle ze napisałam w miare jasno bardziej szczególowo opisywałam poszczególne rzeczy w moich wczesniejszych postach np jak nakładac zel,jak formowac krzywizny itp wiec nie chciałam sie powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje \'sylwi\' ale wlasnie staram sie robic wszystko wedlug tego opisu . Wydaje mi sie ze zalewam skorki ,nastepny raz postaram sie lepiej. A i jeszcze cos po nalozeniu grubej warstwy poilujecie pilnikiem czy bloczkiem bo ja pilnikiem i jak sie przyjze to widze slady pilnika na zelu. Wiem zawracam wam glowe ale nie mam nikogo do kogo moge sie zwrucic.Dziekuje :-) za wyrozumialosc i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malutka mimi
przejrzalam wlasnie zdjecia na twoim blogu jak dla mnie porazka ja bym sie chyba ze wstydu spalila pokazujac komukolwiek takie cos bo tipsami tego nie mozna zazwac,gdzie linia stresu?krzywa C?zreszta ty nie wiesz co to jest prawda?doradzam kurs bo dzieki rtakiej jak ty pseudo stylistce krytykowane sa takie ktore faktycznie potrafia to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do malutka MIMI
Boze,czegos takiego w zyciu nie widzialam na oczy,nie robie pazurkow sama,ale nie wyobrazam sobie,zeby ktos,cos takiego zrobil mi na rekach.To jest normalnie MASAKRA.Mozesz napisac MIMI komu fundujesz takie pazurki?????Piszesz,ze znasz sie na tym troche,ale wybacz,Ty nie masz zielonego pojecia o tej robocie.Blagam.zajmij sie cyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja hi hi widze ze jestemj tu czestrzym gosciem od samej zalozycielki.Fajnie by bylo jak ktos tu zagladam bo kto mi doradzi? A tak powaznie to mam problem ochodzi mi tips z zelem !! prawie dokladnie w tym miejcu gdzie sie laczy z paznokciem.Tak mysle ze moze za slaby klej ale zel tez powinien trzymac calosc cio? Juz sama niewiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame malaga
do malutkiej mimi kochana moja zdjecia twojej pracy(pazurkow) sa delikatnie mowiac nieefektowne,j arowniez nie zajmuje sie tym dlugo ale moje wychodza o niebo lepiej!!! przykro jest mi Ciebie krytykowac ale musisz jeszcze sporo pocwiczyc,mam nadzieje z kazdym nastepnym razem beda ladniejsze Pozdrawiam i zycze powodzenia Madame Malaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhh
Jak ja nie ;ubia glupio madrych bab wrr :( Ktos tu w zla godzine sie cieszyl ,ze nie ma wrednych osob an tym topiku i.....kurde przylazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame malaga
droga poprzedniczko nie wszystkie "wredne"maja zla intencje !!!!! pare slow krytyki czasami naprawde mobilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)) Jeśli ktoś ma pytania zapraszam, może uda mi się pomóc, może też ja otrzymam pomoc, jak nie będę czegoś wiedziała:)) Na tą chwilę nie wiem na przykład, czy mogę wykonać sobie na zapas płatki kwiatków akrylowych i przechowywać, czy nie staną się bezużyteczne, jak poleżą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×