Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

ooooo... jak fajnie:) naprawde milo ze ktos tu pomaga:) niedlugo zaczne moja przygode z tipsmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemmm
tylko najpierw duzo teorii poczytaj jesli nie chcesz isc na kurs ,wybierz sie do stylistki paznokci niech ci zrobi paznokcie patrz, masz prawo wtedy podpytac o pare rzeczy jako klientka bo bez kursu naprawde mozesz sobie lub komus zrobic krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia.st
Propozycja dla wygodnych ,poczatkujących stylistek,ktore nie chca tracic czasu na kompletowanie PORZADNEGO zestawu startowego : Sprzedam : Lampa ACTIV (tunelowa)–uzyta dwa razy,gwarancja do 07.11.2007 Klej do tipsów 7,5g ACTIV-98% Bonder 10g SUN FLOWER-98% Żel biały french 7g SUN FLOWER–99% Mleczny roz 7g SUN FLOWER–100% Tip blender 12ml SUN FLOWER –99% Clear 50g SUN FLOWER- 98% Primer (w pisaku)ACTIV- 98% Gilotyna- uzyta dwa razy Tipsy Clear INTER ART –opakowanie nowe,w kasetce,10 sztuk z kazdego rozmiaru,razem 100sztuk Tipsy Mleczne INTER ART-również w kasetce, ze 100 sztuk zostało 80 Oliwka ACTIV 75 ml jagodowo waniliowa –99% Odtłuszczacz 400 ml SUN FLOWER-85% Preparat do skórek 15 ml ACTIV- 99% Zel kolorowy Niebieski 5g NEW NAILS–100% Zel kolorowy zielony 5g NEW NAILS–100% Zel kolorowy różowy 5g NEW NAILS-100% Pędzel ACTIV (6mm)–uzyty dwa razy Pilniczek ACTIV (100/180) –nowiutki Patyczek SUN FLOWER–nowy Waciki ACTIV– ok. 450 sztuk zostało Szablony ACTIV-35 sztuk Akcesoria przy których pisałam 98% lub 99% wyglądają na nie tknięte, są zupełnie `pełne` aczkolwiek wypróbowywałam je ,dlatego napisałam ze nie są zupełnie nowe.. Za jakosc produktów recze własną głowa..pracowałam na tych firmach i jestem z nich bardzo zadowolona..polecam kazdemu Za wyzej wypisany zestaw zapłacilam ok .1200 pln, na wasze propozycje cenowe czekam pod adresem malenstwo78@o2.pl. jestem otwarta na wszelakie propozycje .. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie czy ci ktos to kupi za taka kase jak na allegro mozna dostac zestaw za 300 zl laski na to patrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita77
HEJ!!! CZY MOGLBY MI KTOS WYSLAC JAK SIE ROBI "ZELE" MA maila michnia26@interia.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia.st
SEPHI,ALE JA NIE MOWIE ZE CHCE ZA TEN ZESTAW 1200 PLN. nAPISAŁAM,ZE TYLE ZA NIEGO ZAPŁACILAM,ALE SPRZEDAC MOGE ZA DUZO MNIEJ,MOGE OBNIZYC NAWET 500 PLN I SPRZEDAC ZA 700PLN. A CO DO JAKOSCI ZESTAWOW Z ALLEGRO ZA 300PLN A JAKOSCI MOJEGO ZESTAWU TO NAWET NIE BEDE SIE WYPOWIADAC...DLATEGO ZAZNACZYLAM,ZE MOJ ZESTAW JEST DLA PROFESJONALISTEK A NIE DLA OSOB,KTORE ROBIA PAZURKI `MADE IN ALLEGRO`.. jESLI KTOS CHCE ROBIC PORZADNIE,TO NIE BEDZIE PATYCZKOWAC SIE Z ZELAMI ZA 30 ZŁ. A POZA TYM..W JAKIM ZESTAWIE Z ALLEGRO ZNAJDZIESZ KOLOROWE,FIRMOWE ZELE ,BONDERY,OLIWKI PIELEGNUJĄCE CZY LAMPE Z GWARANCJĄ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awa2001
700 zł za taki zestaw to rzeczywiście niedrogo, powinnaś wystawić na allegro osobno, na pewno więcej dostaniesz, bo są to rzeczy dobrych firm (Activ, SF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) CHCIALABYM SKRUCIĆ PAZURKI , MOGĘ GILOTYNA ? BO NIE CHE MI SIE PILOWAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola81
hej laseczki zobaczcie co wyczailam, stoliczek- i jak sie dowiedzialam to za 280 mogę go dostac bez kosztow wysylki, to nowki sa po okolo 400 - 500 stowek. jak chcialam sobie zrobic to za same nogi zaplacila bym okolo 120z ł, a blat zmywalmy i mozliwy do dezynfekcji- powinien byc sanitarny to znowu jakies 150-200 zł. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=155721901 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola81
koszty na poł czyli po 20 zł - itak chyba niezle, kurcze pomysle:(( fajnie to wyglada jak sie siada nie w kuchni tylko tak przy stoliku, jakas lampka, widac ze to nie chalupnictwo wtedy.... w sumie to raptem 4-5 klientek i stol sie zwroci... laski no napiszcie cos, przy czym wy robicie pazurexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnecioX
krwawa merry widze ze jestes bardzo mila osoba i pomagasz wszystkim jak juz ktos tu napisal do tej pory moje pytania spotykaly sie z niechecia i cwaniactwem niestety:( ja tez mam kilka pytan do Ciebie,ale teraz chce zapytac czy wystawiasz na allegro jakies produkty do robienia paznokci?np akryl?a wlasnie i tak patrze na te instrukcje to widze ze ty chyba tylko zelem robisz pazurki,tak?i to jest ten zel fazowy,a czy jest tez taki akryl kilkufazowy? bo wlasnie ja nie wiem jak zatapia sie te rozne ozdobki w akryl(np.sypki brokat),moglabys cos napisac na ten temat??bylabym ci baaaardzo wdzieczna:) dziekuje z gory:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
Witam was!Dziewczyny dlaczego żel mi odpryskuje,po bokach szczegolnie.Jaka jest tego przyczyna co robie zle?Niewiem juz jak robic te paznokcie zeby byly dobrze zrobione:(Zaczynam tracic cierpliwosc i wiare w to co robie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnecioX
ponawiam pytanie ale juz do wszystkich,dziewczyny pomocy! poda mi ktos instrukcje do robienia akryli?i jak zatapia sie w nich ozdobki a szczegolnie brokat?? czekam na wasze odpowiedzi i z gory bardzo dziekuje:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrócony opis nakładania akrylu Przed rozpoczęciem pracy dezynfekujemy ręce - używamy do tego płynu antyseptycznego. Patyczkami z drewna różanego dokładnie odsuwamy skórki. Najlepiej pomaga w tym płyn do zmiękczania naskórka. Następnie dopasowujemy kształt i rozmiar tipsa do paznokcia. Nakładamy kropelkę kleju rozkładając ją równomiernie po wklęsłej powierzchni tipsa. Naklejamy z dołu do góry tak by nie powstały bąbelki powietrza pod tipsem. Resztę kleju usuwamy. Tips zostanie teraz skrócony na odpowiednią długość. Kształtujemy paznokieć używając do tego pilnika. Wyrównujemy przejście między tipsem a paznokciem naturalnym. Staramy się przy tym nie piłować naturalnego paznokcia. Opiłki usuwamy miotełką. Blokiem matujemy wszystkie świecące się części tipsa. Usuwamy pył i oczyszczamy odtłuszczaczem. Czekamy chwilkę aż odtłuszczacz wyparuje. Następnie używamy primera nakładając go na cały paznokieć. Do kieliszka lub dappen dish nalewamy liquid. Moczymy delikatnie pędzelek, zatapiamy w akrylu tak aby powstała kulka. Przenosimy ją na paznokieć i formujemy białą końcówkę. Potem postępujemy tak samo z akrylem różowym lub przezroczystym formując przy tym resztę paznokcia. Czekamy aż wyschnie i piłujemy do uzyskania odpowiedniej formy paznokcia. Jeżeli zakładane były szablony zamiast tipsów, to je odklejamy. Polerką (blokiem niebieskim) polerujemy do uzyskania połysku. Na zakończenie do skórek wcieramy oliwkę pielęgnującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE JEDNO moczac pedzelek w liquidzie nie moze on byc tym plynem zalany wkladasz do pudru az powstanie kuleczka i na palec od konca paznokcia ku macierzy. i ladnie uklep powstala mase, jak to zrobisz to wloz pedzelek znowu do plynu i wytrzyl o czysty recznikpapierowy lub bibulke. PEDZELEK MUSI BYC CZYSTY, WOLNY OD DROBINEK PUDRU, JAK JEST CZYSTY ZNOWU LIQUID I PUDER I KULKA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia.st ja jetsem jak najbardziej za tym, zeby nie kupowac na allegro tylko pracowac na dobrych firmach i sama tak robie ale duzo lasek woli kupic tanie na allegro i uwazaja ze sa super paznokcie moze dlatego ze nie robowaly lepszych produktow nie wiem :) tak jak juz ktos napisal sprobuj wystawic na allegro karola81 - mi to wyglada na zwylky stolik a nie stolik do manicure a przynajmniej te co ja widywalam i na jakich pracowalam wygladaly mniej wiecej tak :) http://www.allegro.pl/item153578367_stolik_do_manicure_poduszka_pod_dlon_380_zl_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xlacostex powodem pewnie sa skorki u mnie to byl problem na poczatku albo nie odsunelas wszystkich albo zalewasz nakladaj zel ale przy skorkach u gory zostawiaj 1 mm odstepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALROLA jak ja bylam na szkoleniu to dosyc podobnei wygladal ten stolik. a co do tego pokazanego przes sepfi to nie urazając ale wyglada on jak nowoczesne biurko, wszystko zalezy czy chcesz je miec w jednym miejscu czy jak tam u kaloli piszą do pracy u klientek, a z tym z szufladami to chyba trudno sie przemieszczac. Tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam meza zeby zmierzył i moj stolik i zwykłe biurko. Moj stolik do manicure jest wysokości 70 cm. biurko 75 czyli ten bialy stolik to przerobione biurko chyba.... ja tam stolarzem nie jestem.... ale trzeba kupic pod siebie- byle wygodnie sie pracowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Super forum muszę powiedzieć. Inne, któe czytałam są nie bardzo miłe i nie odpowiadają tam na pytania typu jak zrobić to czy tamto, tylko właśnie odsyłali na kurs. Ja nie mogę iść na kurs ze względu na czas...Mam małe dziecko i nie mam jak póki co. Ale bardzo chciałabym zacząć robić paznokcie akrylowe (czytałam, że żelowe łatwiej się robi, no ale lampa + wszystkie produkty to trochę kosztów jest). Mam na oku już zestaw - z allegro...Mam nadzieję, że będzie to dobrej w miarę jakości. No i metodą prób i błędów zacznę robić...Kupiłam też kurs na dvd - wiadomo, że to nie to samo co praktyka na kursie, ale cóż zobaczymy jak to wyjdzie ;) Chciałam Was zapytać o teorię - ponieważ czytałam gdzieś, że jest jakaś linia stresu, uśmiechu itd...Co to jest? Pewnie jest tego trochę więcej...Chciałabym wiedzieć jak najwięcej. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola- linia stresu to miejsce gdzie paznokciec ma największą szanse sie zlamac, naderwac, pęknąc. Pewnie nie raz ci sie zdarzyło ze paznokciec po bokach pęka tak prawie na środku. Jest to miejsce najbardziej narażone. przyciśnij paznokiec opuszkiem do krawędzi stolu , zobacz jak sie zgina, wzdłuż tej lini biegnie własnie linia stresu. Linia uśmiechu- napewno widizalas francuski manicure, z piękną białą końcówką, ta piękna linia przypominająca usmiech to linia uśmiechu, nazwa z życia. co do zakupu akryli to polecam zestaw startowy z nsi w euro faschon za 120 zł masz porządny liquid, primer ora z 2 pudry biały i róż transparentny. Ja jak to kupowałam dokupiłam tez odtłuszczacz. wszelkie pudry mam z tej własnie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te produkty sa firmy Supernail - akryl itd.. wiec chyba dobra jest ta firma z tego co się orientowałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam już zestaw :) mam także instrukcję do robienia paznokci metodą akrylową i żelową. Jak ktoś jest zaintersowany - dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuniak
do wiola. droga wiolu bylabym bardzo wdzieczna gdybys mi przeslala te mini kursiki na zele i na akryle.wczesniej prosilam dziewczyny ale niestety zadna mi nie przeslsla.z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WiolaZ o jezu mam nadzieje ze dostaniesz to co zamowilas bo ten koles to przekreciaz moglas tu poczytac juz nie raz o nim wspominalysmy zeby nie kupowac u niego bo ma w trzy dupy negatywow :( a co do stolika to ja napisalam mniej wiecej ze tak wyglada bo nie znalazlam tego najbardziej popularnego z poleczkami po bokach no ale do przewozu sie on nie nadaje nie wiedzialam ze ma byc taki zeby z nim jezdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie :) jade zaraz do tej hurtowni i odbiore osobiscie i sprawdze na miejscu czy jest wszytsko :) takze luzik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym w razie czego można zwrocic w ciagu 7 dni w stanie nienaruszonym, ale skoro sprawdze na miejscu i wszystko bedzie, to nie bedzie takiej potrzeby ;) pytalam czy ta firma jest ok - NailDesign, ale nikt mi nie odpowiedzial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak osobiscie to spoko :) miejmy nadzieje ze produkty beda dobrej jakosci jak nie to bedziesz mogla przynajmniej nie wziac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×