Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Dodzia pewnie źle dopasowujesz tisp- musi on być idealnie dobrany - nie może opierać sie na skórkach ale i nie może być zbyt mały. Brzeg wolny paznokcia musi idealnie przylegać do krawędzi kieszonki tipsa. poza tym kiedy przyklejasz tips nie nakładaj do od razu równolegle na paznokieć tylko delikatnie zsuwaj pod kątem 45 stopni po brzegiu wolnym paznokcia aż poczujesz że tips wskoczył w kieszonke dopiero wtedy zacznij powoli kierować go do płytki (będziesz widziała jak ewentualne pęcherzyki powietrza uciekają) pozdrawiam powoedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulaaa
pędzelek czyscisz cleanerem.jesli zrobisz to w liquidzie nie bedzie juz przydatnmy gdyz caly zesztywnieje.najlepeij podczas formowania w liquidzie za kazdym razem przemywac wacickiem nasaczonym cleanerem.to zdecydowanie ulatwia formowanie i kuleczki nie sa takie posklejane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulaaa
do asiatek86:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia
Czarnula dzięki! :) Ja już jeden pędzelek straciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Do czarnula...Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Anulka_Frau_ a moze za lekko piłujesz próg tipsa? tez tak miałam na początku. postaraj sie bardziej wyrównac powierzchnie miedzy tipsem a paznokciem naturalnym. pozdrawiam i powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_Frau_
Dzięki Mszyca A powiedz mi jak bardzo ma być spiłowana ta róznica calkowicie ?? Bo boje sie ze za bardzo spiluje i ten tips raz dwa mi odpadnie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Dodzia_ nigdy nie używałam tego kleju ja używan la femmme, ale z tego co widze w skladzie to to właściwie to samo ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggnes
Mam małe pytanko. Dlaczego końcówki french w akrylach tach szybko żółkną? ja po wypolerowaniu pokrywam wszystko jeszcze utrawdzaczem albo lakierem bezbarwnym, mimo to nie zapopiega to żółknięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy ma ktos z was cos na temat kwiatkow akrylowych?? jak sie robi itp?? Kiedys dziewczyny mialy przesylane instrukcje jak robic akryle czy tam sa moze jest pokazane jak robi sie kwiatki?? Dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodzia_
===> Do przede wszystkim dziękuję Ci slicznie :) bede jeszcze probowała może sie wkoncu naucze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzia_----> ja na samym poczatku mialam ten sam klej, uzyłam go dwa razy i leży w szufladzie, pewnie już zasechł, nie byłam z tego kleju wogóle zadowolona. teraz mam Gabrielle i nie zamienię tego kleju na inny!! a ten co masz to nie oszukujmy się nie jest najlepszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
Hej drogie Panie , mam mały problem:( Klijentka oderwała i za mocno spiłowała sobie żele i tak,że aż popękały paznokcie i praktycznie oderwała swoją płytkę paznokcia lekko. po oderwaniu bolało j to.Teraz po jakimś tygodniu mówi że już ją nie bolą i chce założyć znowu tipsy.Czy powinnam jej założyć czy jeszcze polecić jej odczekanie z tym? Co sadzicie o tym..?Prosze o rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszytkim
:O ja kiedyś złamałam sobie paznokieć w pół (aż miałam rane), przykleiłam na to tips z dużą kieszonką i było ok do czasu az położyłam żel i włożyłam ręke do lampy.... wyłam z bólu.... zauważ ze to był tylko jeden paznokieć, a jeśli ta kwoja klientka zniszczyła sobie kilka to......... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O ja kiedyś złamałam sobie paznokieć w pół (aż miałam rane), przykleiłam na to tips z dużą kieszonką i było ok do czasu az położyłam żel i włożyłam ręke do lampy.... wyłam z bólu.... zauważ ze to był tylko jeden paznokieć, a jeśli ta kwoja klientka zniszczyła sobie kilka to......... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujka
Witam wszystkie Panie jestem początkującą stylistką paznokci ukończyłam wprawdzie kurs ale jak mogłam zauważyć od teorii do praktyki bardzo długa droga. Mam kilka pytań moze któraś z PAń udzieli mi odpowiedzi, czy nakładając akryl mam nałożyć french, pózniej róż zaczynajac od łączenia wygładzić i jeszcze nałożyć przeźroczysta warstwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujka
I jeszcze jedno nałozyłam żel przedłuzony tipsem, wykonałam wszystko dokładnie jednak po tygodniu wszystko odpadło pracuje na żelu jednofazowym Bel Art, aha nie wypolerowałam przed nałożeniem ostatniej warstwy żelu, a może za cieńko go nałożyłam, sama nie wiem co robię nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracujka poczytaj wcześniejsze wpisy tak znjadziesz kolejno co i jak robić i jakie są najczęstsze błędy, ja się dużo z tego dowiedziałam :) błędem może być źle nałożony żel- nalany na skórki, źle odłuszczone paznokcie, zły żel (nie znam tego). pozdrawiam i życze wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Anulka_Frau_ przepraszam ze tak późno odpisuje, ale dopiero teraz przeczytałam. musisz tak wypiłowac prób zeby nie bylo czuc róznicy miedzy pazurkiem naturalnym a tipsem. a jezeli cos to musi ona byc minimalna ;) powodzenia ;) jak jeszcze bede mogła w czyms komus pomóc to zapraszam na gg :5091713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Agness akrylków nie wystarczy pomalowac bezbarwnym czy utwardzaczem- to tylko nadaje im połysk. zeby nie zzółkły musisz pociągnąc je SUN BLOCKER\'em lub zwykłym lakierem UV ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodzia_
_Chadziach_ -------> Dzięki za pomoc z Tym klejem tak mi sie właśnie wydawalo ze coś on nie sprawuje się taj jak powinien. Dzieki :) A mam takie jeszcze pytanko , by już nie przyklejac tego tipsa tyrko robić na szablonie to dużo sprytu trzeba miec ?? Ja jestm początkowa w tych sprawach , ale mam dużo siły by przez to przebrnąc ;p Chciałam wiedzieć czy to trudne i jak można to zrobić i czy jest to bardziej wytrzymałe niż tips ? Bo przecież to sam żel jest tylko , on nie pęknie ? Przepraszam za moje pytania , no ale chyba mnie rozumiecie POZDRAWIAM I DZIEKUJE Z GORY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaa
Tak czytałam wyzsze wypowiedzi wasze i moze i mi pomozecie jesli chodzi wlasnie o forme to jak dlugie musza byc paznokcie by robic na formie ? Maja one byc minimalne czy moga byc tak 2-3 mm , i jakich żeli mam używać ma to być żel super build czy może żel rose ? A i jeszcze zanim pamiętam czy mogę używać jednego pedzela do żelu i akrylu przemywając go jedynie cleanerem ? Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie akrylki na formie i sie nie lamią ani nic ;) nie ma jakiejs okreslonej długosci. klientka moze sobie zazyczyc paznokcie do 2 a inna do 4 (te kratki na szablonach ;)) nigdy nie pracowałam metodą zelową, ale moja kolezanka tak, i mówi ze na formie jest robic gorzej niz na tipsie bo wszytsko sie rozlewa na boki i jest mega duzo piłowania. ale mysle, ze to tylko kwestia wprawy. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
Malenka pędzelek do żelu i akrylu musi być inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaa
dddddddddddddd i Mszyca Dziękujęwam dziewczyny za odpowiedzi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenkaa nie ma za co ;) zawsze słuzymy pomocą .jezeli bedziemy w stanie oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×