Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

.....już tylko 2 tygodnie i nie będę sama :-) Wycieczka Chrwacja, Słowenia - objazdowa z Orbisu, jedziemy 29 kwietnia :-) Zawsze chcieliśmy zwiedzić południe Europy i mamy nareszcie okazję :-) Plan wycieczki wygląda bardzo ciekawie. Niestety ze względów finansowych tylko tydzień ale myślę że będzie to cudowny tydzień :-) EGIPT? Wow, jeszcze bardziej egzotyczne miejsce :-) Na jak długo? napewno też będzie bajecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WAM MOGE TYLKO POZAZDROŚCIC WYJAZDÓW JA BEDE MUSIAŁA TYDZIEŃ PO ŚLUBIE ROZSTAC SIĘ ZE SWOIM UKOCHANYM BO MUSI LECIEĆ DO ANGLII NA DWA MIESIĄCE, WIEC BEDE SAMA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia23, no to współczuję, tak zaraz po ślubie, to już chyba lepiej ja mam , że przed ślubem. I mam nadzieje że ostatni raz tak osobno, bo po ślubie zaraz bronię się i możemy razem wyjeżdżać. Dziewczyny a co z Wieczorem Panieńskim? Robicie? Razem z kawalerskim czy osobno same kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
asia współczuje ja tak bym nie chciała jedziemy do egipty na 2 tyg. stwierdziliśmy ze jaK NIE TERAZ TO KIEDY??? a kaska bedzie bo w kopertach chyba dostaniemy nie tylko kartki z zyczeniami :-) panieński zrobie jak bede mieć czas a jak na razie to sie zapowiada ze go nie bedzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO MY CHCEMY SPEDZIC WIECZÓR RAZEM Z NASZYMI ZNAJOMYMI RAZEM SIĘ BAWIC I CIESZYC SIĘ TYM ŻE BEDZIEMY MALŻEŃSTWEM . MIMO ŻE JEST KILKA OSÓB KTÓRE ROBIA WIELKIE OCZY NA TO CO MÓWIMY I TWIERDZA ŻE NIE WYPADA ŻEBY ON NIE PIŁ Z KOLEGAMI A JA Z KOLEZANKAMI OSOBNO. ALE DLA MNIE NAPRAWDE TO JEST TROCHE DZIWNE I JA NIE POTRZEBUJE BYC OSOBNO I NIE BYC Z NIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja nie będe miała wieczoru panieńskiego, bynajmniej nie planuję. co do podróży, to też na razie nic... ale w czerwcu jedziemy na koncert Genesis... a dłuższy wyjazd dopiero w wakacje chyba :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też raczej skłaniam się do wspólnej imprezki kawalersko -paniańskiej, po co być osobno jak mozna być razem! No i o ile pamiętam to zawsze na imprezie czy dyskotece jest nudno bez faceta. Pogadam ze Starszą i coś obmyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ZOSTAŁ JESZCZE TYLKO MARZEC I JUŻ BEDZIE NASZ UKOCHANY KWIECIEŃ :) JA ZAUWAŻYŁAM PO SWOIM MISIU ŻE PRZEŻYWA TO JUŻ BARDZO A JAK BYLISMY U SPOWIEDZI TO ON TAK SIĘ ZACZĄŁ STRESOWAC ŻE WARGA MU ZDRĘTWIAŁA I NIE MÓGŁ MÓWIĆ:) CIEKAWE JAK BEDZIE W KOŚCIELE CAŁY CZAS SIĘ ZE MNIE SMIAŁ ŻE JA TO TAK PRZEŻYWAŁAM I MIAŁAM TAKIE GŁUPIE SNY A TERAZ TO ON TO MA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, no właśnie, marzec za pasem, a potem juz kwiecień... coś mnie dziś strach obleciał... :( pozdrawiam, s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTAŁ MARZEC A JA NIE MAM BIELIZNY MUSZE SIĘ ZACZAC ROZGLĄDAĆ BO JESZCZE ZOSTANE BEZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
no właśnie miesiąc tylko ...... zaczełam ćwiczyć 2 razy zdiennie aby zrzucić te zbedne kilogramy i chyba mi nie wyjdzie albo nie tyle ile bym chciała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, blisko, blisko, coraz bliżej.... sama nie mogę uwierzyć jak ten czas biegnie, a niedawno był jeszcze rok... Bo my ponad rok temu zaczęliśmy planować i wybierać datę :-) Muszę Wam napisać że od jakiś 2-3 tygodni łyklam codzień tabletki BETA KAROTEN, dwa razy dziennie i naprawdę zauważam różnicę. Tak postanowiłam zadbać o koloryt skóry. Byłam raz na solarium 7 min 2 tyg temu i normalnie powinno być to mało zauważalne i zaraz się zmyć a tu naprawdę moja skóra ma ładny kolorek. No murzynką nie jestem ale i nie córką młynarza jak co roku o tej porze :-) NAPRAWDĘ POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulam jakiej firmy sa te tabletki? no bo jesli naprawde sa dobre to warto spróbować :) ja zaczne chodzic do solarium ale tak za tydzień może bede mogła pójsc mniej razy a i cera nie bedzie taka zniszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w domu, to wieczorem napiszę bo teraz jestem w pracy :-( Pamiętam, że pani w aptece mi je poleciła bo są dobre i niedrogie, chyba 60 tabletek za 7 czy 8 zł. Wieczorem dam znać. Po pracy idę po buciki bo nareszcie mam na nie kaskę. Już takie jedne upatrzyłam, ale bez mierzenia, dziś przymiarka i kupno jakiś. Muszę dziś mieć bo jutro przymiarka sukni w pantofelkach i ustalanie długości. Już nie mogę się doczekać! Serdecznie pozdrawiam PRZYSZŁE PANNY MŁODE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek, ale fajnie, czuć wiosnę w powietrzu !!! Przepraszam że dopiero dziś ale piszę o tych tabletkach, więc Beta - Karoten , Natur Kaps producent Hasco-Lek 90 kapsułek POLECAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj po buty, upatrzyłam fajne wcześniej za 220 zł, z jakiejś tam niby włoskiej skóry, bardzo ładne, pomyślałam, a co szrpnę sie, bo buty są ważne aby przetańczyć całą noc. I co? I jak przymierzyłam te ładne, drogie buty, to okazało się że są strasznie niewygodne!!!! Trochę się załamałam i ruszyłam w rejs po mieście... Szukałam zaokrąglonych czubków więc też było trudniej bo 80% to szpice :-( I w końcu znalazłam fajny sklepik z butami - nie specjalistyczny ślubny, tylko obuwniczy i mieli jedną szafkę ze ślubnymi. Wśród nich wybrałam buciki dla siebie i baaaardzo wygodne!! I nie za 220 a z 120 zł. Tańsze bo mają prawdziwą skórę tylko od wewnątrz buta. Ale są takie jak chciałam i najważniejsze w y g o d n e ! Dziś przymiarka sukni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
Hej długo mnie nie było , ja bileizny i butów nie mam ale po niedzieli w koncu sie wybieram ...w sobote ostatni raz nauki przedmałzenskie w kościele .... przaymiarka juz pod koniec marca i potem w kwietniu ostatnie poprawki bo ślub 21 marca ;)) 1 m-ąc 19 dni i ...wielki dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDULAM DZIEKI WIELKI KUPIE SOBIE TEZ TAKIE . A MNIEJ WIECEJ ILE SIĘ JE ŁYKA ŻEBY BYŁ EFEKT?. JA SZUKAM CIĄGLE BIELIZNY I SZLAK MNIE TRAFIA BO NIE MOGE NIC ZNALEŹĆ :( CZY WYPADA ŻEBY PANNA MŁODA BYŁA BEZ BIELIZNY??? MÓJ MISIU MÓWI ŻE PO 24 NIKT NIE ZAUWAZY :) POZDROWIONKA KOCHANIUTKIE ASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem ile się łyka ale ja po 2 tyg zauważyłam poprawę skóry i bedę brała do ślubu, myślę że efekt będzie fajniejszy jak zacznę chodzić częściej do solarium. Asiu a byłaś w sklepie LA VANTIL? tam ja kupiłam. Nie wiem skąd jesteś, ale patrzyłam na ich stronie i mają w różnych stronach Polski sklepy. JA mam w kolorze ecru, biustonosz push up, z silikonem dookoła, do tego stringi, pończochy samonośne ecru i podwiązkę ecru z niebieska kokardka. No pewnie że można bez, ale moj K. lubi popatrzeć na ładna bielizne i w sumie to dla siebie i niego a nie dla gości :-) Choć jakoś nie wyobrażam sobie nocy poślubnej.................................................... bo będziemy padnięci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Spraw do załatwienia całe mnóstwo więc dopiero teraz jestem:) Kupiłam buty i bieliznę i jestem juz po 2 przymiarkach:)Moja suknia nabiera wymarzonego kształtu:)A co do koloru skóry to ja pije codziennie soczek jedniodniowy marchewkowy albo marchew+seler Marwitu. Skóra nabrała ślicznego, zdrowego kolorytu:) Co do butów to przemierzyłam kilkanaście par i w kńcu kupiłam Ryłko. W porównaniu do innych są bardzo wygodne:) A co z welonem??? Z czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm u mnie to było tak, że zarzekalam się, że żadnego welonu, nie chciałam nawet słyszeć o nim. i jak się skończyło? welon będzie i to długi!!! wszystko w realu wyszlo inaczej niz mialam w glowie... wizje swoje a potem i tak coś innego wybrałam... pozdrawiam, s. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będę mieć welonu. Napewno. Od początku nie za bardzo mi sie podobały a jak włożyłam na głowę to już byłam pewna, że to nie to i nie chcę. Niektórym i do niektórych sukienek pasuje, zwłaszcza tych skromniejszych ale mi nie. Krawcowa szyje mi stroik we włosy do kompletu do sukni i tylko jego będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A soczek marchwiowy swoja droga, to też świetny pomysł. Chyba i ja skorzystam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zostało nam jedno zaproszenie ale to wysylamy poczta, zaczynamy od jutra remoncik mieszkania :) musze zapisac się na makijaż próbny, ale nie wiem jeszcze jaki chcę podaoba mi się oko podkreślone a usta delikatnym błyszczykiem, oczy podkreslone ale nie mocno bo wulgarnie wygladac nie mogą ale taki przydymiony całkiem jest fajny, najgorsze że nie wiem jaka fryzurę chce :( , dziewczyny robicie tipsy na slub? jesli tak to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapisałam sie na makijaż, bez próbnego, tak z oszczędności. Ale nie wiem czy dobrze robie, koleżanka bardzo ją pleca bo widziała jej makijaże. I tak pomyslałam sobie, że pogadamy co ja chce i co ona ma zamiar zrobić przed i zrobi a makijaz to nie fryzura i szybciej można zmyć i zmienić wrazie co. A moze za dużo ryzykuję? Na manicure jestem zapisana dzień przed ślubem wieczorem. Zapuszczam swoje. Nigdy nie miałam tipsów i nie chce eksperymetować na ślub. Myślę że we własnych będę czuła się pewniej, bo tak bałabym się złamać, czy że się odklei. Z fryzura też mam problem, co chce :-( Na próbnej razem z fryzjerka coś wymyślimy. Kazała przynieść zdjęcie sukienki bo fryzura musi pasować, moja sukienka podobno jest \"romantyczna\" i taka fryzura musi być, fryzjerka powiedziała, że ekstrawagancja nie pasuje do mojej sukni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)A macie jakieś fajne stronki w internecie ze wzorkami ślubnymi na paznokcie ???? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zapuszczam własne paznokcie:)Lubię sobie robic manicure więc sama przygotuję łapki do ślubu. A co do fryzury to totalnie nie wiem...Moje włosy są wybitnie niepodatne na układanie. Chyba zrobię próbne czesanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
Hej Dziewuszki! Tak sobie czytam i widzę, że mamy podobne "problemy":-) Ja np. nie mam ani bielizny(tez sie zastanawiałam czy mozna isc bez :-P), ani butów bo nigdzie nie mogę znaleźć takich, jak mi się podobają. Zaczynam panikować bo na 20 muszę je już mieć:-( Ciągle zastanawiam się nad fryzurą..Ale nie będę mieć koka bo sukienka ma taki, jak któraś powiedziała romantyczny charakter i wolę coś... no właśnie :-P Tipsy nie- mam swoje pazurki i tylko french ewentualnie z jakims delikatnym dodatkiem. A podróż...My to pewnie dopiero w wakacje, chyba, że uda się po ślubie na parę dni , gdzieś wyskoczyć. --->ASIA 23- mój już mąż też wyjezdza do anglii tydzień po ślubie:-( Śmieszny zbieg okoliczności- bierzemy ślub w tym samym dniu i w tym samym dniu zostaniemy "słomianymi wdowami" ;-P Trzymajcie się cieplutko, Babeczki! Już niedługo...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do listy problemów dodaje jeszcze jeden :-) czy Was tata prowadzi do ślubu czy razem wchodzicie i w progu Was ksiądz wita? Bo u nas na lubelszczyźnie to baaaardzo rzadko się zdarza, żeby ojciec prowadził Panne Młodą, a słyszałam , że w niektórych rejonach Polski jest to zwyczajem. U nas Młody po Panne przyjeżdża, jest błogosławieństwo od rodziców i razem do kościółka. A jak ojciec miałby mnie prowadzić to jak to się rozwiązuje? Po błogosławieństwie każdy w swoje auto i oddzielnie do kościoła? on szybko pod ołtarz na mnie czekać a ja z tata? Jakoś tak nie mam pomysłu jak to technicznie rozwiązać.... Pomóżcie.......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkowa- damy rade:) wytrzymamy jako słomiane wdowy w końcu wrócą;) bedzie cięzko no ale niestety. A zbieg okoliczności faktycznie jest no bo ten sam dzień połoćzenia wyjazdu a slub o której macie? moze tez o 17 ? magdulam- u nas jest tak samo jak u ciebie, chociaż słyszłam że tez zdaża sie że to młody wchodzi z drucnami do koscioła a młoda czeka na zewnątrz z ojcem i jak on jest już przy ołtarzu młoda wchodzi z ojcem. Wydaje mi sie ze to dodatkowy stres, mniej się bede bac jednak jak bedzie mój dziubus przy mnie. Pozdrawiam Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×