Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

ide dzisiaj kupic księgę gośći weselnych:) Wrzuce linka jak kupie jakąś ładniutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magulam
No właśnie księga.... wcześniej nie myslałam o tym. Kupić czy nie? To może być świetna pamiątka oprócz zdjęć, więc chyba warto. Zaraz popatrze co maja na Allegro. Dzięki Adamisia , że wspomniałaś o niej, bo w tym wirze spraw można o czymś zapomnieć :-) Dziś idę na pierwszą przymiarkę sukni, już nie mogę się doczekać. Jakie to uczucie przymierzać ta jedyną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w poneidziałek dopiero dostanę moją sukinkę.. już nie moge się doczekać.. :) będzie troszkę poprawek, ale nieliczne..ech... byle pogoda była ładna, no i goście dopisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupilam księgi gości- nie było ładnych :( Może ktos wie z was gdzie mozna dostac w warszawie? Kupowałyście dziewczyny te księgi?:) tylko nie chce z allegro, nie jestem tam zalogowana itp :) A co do sukni to ja odbieram dopiero pod koniec marca i juz mi sen z powike spędza jakawyjdzie czy się w nią zmieszczę czy mi sie nie \"odpodoba\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza przymiarka sukni już za mną :-) Faajne uczucie :-) Dogadałam się z krawcową i uszyje mi wszystkie dodatki : bolerko, rękawiczki, torebkę i stroik we włosy. Wszytko będzie do siebie idealnie pasowało. Już nie mogę doczekać się drugiej przymiarki. Teraz muszę mieć z sobą buty aby dłygość sukienki ostatecznie ustawić. Oglądałam w sklepach i ku mojemu zdziwieniu większość butów ma długie ostre czubki a ja byłam pewna, że one już wyszły z mody. Jakie buty kupujecie? Ja chyba poszukam jednak lekko zaokrąglonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkich ;-) Dziewczyny ja biorę ślub 21.04.2007 r. datę ustliliśmy w piatek.Biorę ślub cywilny, czy macie propozycje w czym iść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też 21.04.2007 tylko że kościelny. Ja do ślubu cywilnego polecam sukienke białą czy ecru ale taka balowa czy koktaliowa a nie ślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, oczywiście ze na cywilny pasuje koktajlowa suknia koloru ecru:) ja własnie siedze w pracy i sie zastawiam nad moim stanem czy to ciąża czy @ mam dostać. Kurcze dziwnie się czuje, @ miałam dostać 17 lutego a jeszcze nie mam i bym ciągle chipsy jadał ale zaraz mi niedobrze, I dziwnie słabo :/ .... hmmm pewnie za kilka dni się dowiem. Może przed ołtarzem staniemy w trójkę :). a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Adamisia ile przeznaczasz na księgę gości weselnych? Bo ja tak oglądałam i taka fajna na Allegro kosztuje 49 zł, do tego koszty przesyłki i jakieś 55 zł wyniesie. Czy to warto tyle zapłacić? To nie za dużo? Są i takie po 25 zł, ale nieładne. A mozę któraś z was już jakaś fajna kupiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelka, ja tez mam cywilny i wybrałam ecru ze złotem, ( załączyłam linka wczesniej) i mam nadzieję, ze to się sprawdzi. Poza tym, teraz jestem na etapie wyboru DJ\'a. Nie chciałam orkiestry, bo mam małe przyjęcie, więc nie chciałam przerostu formy nad treścią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulam -----> ja bede miala zaokraglone buty ze względu na wygodę no i jeszcze fakt, że mam duże stopy, więc wszelkie czubki odpadają, bo wtedy moje stopy wyglądaja jak kajaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, ja też. W przyszłym tygodniu kupuję butki- czekam na wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
ja ma 2 pary butów :o jedne całe z przodu na średnim obcasie one beda na wejście do kościoła i zdjęcia a puźniej przebiore sobie na paseczki na niższym obcasie tak aby mi było wygodnie chciałam tylko jedną pare ale coś te pierwzse buty mnie gniotą i sie pzrestraszyłąm ze nie przetańcze całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulam co do księgi gości to kiedys widzialam ładna za 65 zł -juz mialam ją kupic ale troche sie powykrzywiałam ze nie ten format i przyjde pozniej a potemn i tej ladnej nie bylo, wiec na razie nie mam zadnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ma co grymasić i kupuję tą za 55 zł, bo jest naprawdę śliczna. Miłego dnia Paniom życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no właśnie, ja tu dołączyłam do forum a tu ucichło :-( Hej dziewczyny kwietniowe co u Was? JA mam TARGI ŚLUBNE w weekend, może coś ciekawego podpatrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDULAM JAK COŚ FAJNEGO ZOBACZYSZ TO DAJ ZNAC NA FORUM. MY JUTRO MAMY PIERWSZA PORADNIE RODZINNA. JA JUZ ZACZYNAM SIĘ STRSOWAC TAK NA POWAZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Dawno mnie tu nie było, chociaż jeśli tylko miałam okazję to Was podczytywałam. ;) Asia123----> nie martw się poradnią, my już część nauk przypadającą na poradnię zaliczyliśmy, teraz jesteśmy w trakcie tych z księdzem. A gdybyś czegoś nie wiedziała, lub coś Cię martwiło to pytaj. :) Ja jestem na etapie zaproszeń, właściwie już zdecydowaliśmy się na serwsis, który się tym zajmie jednak nie podejmuję ostatecznej decyzji - ciągle mam w głowie zaproszenia, które dla mnie są bezkonkurencyjne ale na ich realizację musiałabym czekać 9 tygodni a nie mogę sobie na to pozwolić- więc pewnie wybiorę coś innego. Zobaczymy jeszcze co odpiszą. :) Mam też problem z butami- szukam takich maksymalnie niziutkich a oprócz malutkiej kaczuszki (obcas) z Ryłko właściwie nie mam innej alternatywy- może Wy wiecie gdzie szukać niskich, dobrych butów? Miałam już w głowie nawet szatańskich plan, żeby kupić z Ryłko i zanieść do szewca, żeby obciął kawałek obcasa. ;) ;) Pozdrawiam wszystkie \"przedślubinki\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
dziewczyny mam pytanie czy macie już wszystkich gości weselnych zaproszonych??? bo ja nie, zostało mi jeszcze ok 6 par ale moja mama suszy mi tym glowe że już jest bardzo puźno i że goście sie obrażą i nie przyjda a ja naprawde mam malo wolnego czasu i w każdej chwili wolnej idę prosić jak myślicie kiedy najpuźniej sie prosi gości aby było wszystko ok i nikt sobei nie pomyślał że jet na doczepkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaa my wlasnie jestesmy po wczorajszych odwiedzinach u trzech pierwszych rodzin, no i kiedyś dalismy juz zaproszenia świadkom. Także wszystko sie dopiero rozkręca a slub na koniec kwietnia, tez caly czas nalegam na mojego N:) zebysmy juz rozsyłali.. A dzis idziemy na drugie spotkanie w poradni- z zeszytem w kratkę i linijką :) No i nadal poszukuję gorsetu pod suknię delikatnego ecru bez wiązań na przodzie...i nic...Nie rozumiem dlaczego w sklepach z bielizną w warszawie nikt nie posiada gorsetów??!! zwlaszcza ecru , no..niech bedzie juz biały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
adamisia to widze że na luzie podchodzicie z tymi zaproszeniami a moja mama już wariuje w domu że nie da się z nia wytrzymać że puźno ze to i tamto bardziej przezywa ten ślub niz ja koszmar tak własnie mówimy sobie z moim facetem ze byle do maja (bo wtedy jedziemy w podroż poślubną) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paltinet ja swoje buty kupiłam w salonie z sukienką, są obcasy różne od kaczuszek po wielkie szpile, ja wybrałam sobie bardzo niskie chociaż nie płaskie ale żeby były wygodne. Musisz pogoladac butki też w salonach z sukniami powinni mieć. My teże już rozdalismy zaproszenia ( zostało nam jeszcze 2 ) ale to naprawde nie mamy czasu zawieść bo trzeba kawałek przejechac) i zastanawiam się nad obcją wysłania pocztą - co o tym myslicie ? wypada??? Zaczeliśmy juz poradnie rodzinną i przez trzy kolejne soboty bedą zajęcia z planowania rodziny. W sumie to co tam przerabiamy to uczyłam się na zajęciach biologi w szkole podstawowej i na studiach;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Targi były fajne, dużo ludzi i rożne stoiska ślubne. Ja w sumie większość mam załatwioną, ale i coś dla siebie podpatrzyłam. Po pierwsze fajna wiązanke ślubna znalazłami mam kontakt do kwiaciarni, a po drugie pozbierałam ulotki ze sklepami, gdzie maja buty ślubne, bo w tym tygodniu kupuje - i już nie musze biegac po całym mieście i szukać butów tylko w konkretne miejsca :-) Ja dopiero zaczynam zapraszać za 2 tyg. jak mój mężczyzna z zagranicy wróci - u nas tak miesiąc przed się zaprasza. A mam właśnie pytanie apropo gości. Dziewczyny zapraszacie kogoś tylko na ślub a na wesele nie? Np ludzi z pracy, bo moi rodzice zamknęli liste gości i nie chcą słyszeć o nikim więcej a mam w pracy w pokoju 4 osoby + osoby towarzyszące- to 8 osób do zaproszenia. Pomyślałam więc tylko o kościele, ale czy to nie głupio, że na wesele 200 osób i tylko 8 do kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESELE NA 200 OSÓB ? TO BARDZO DUŻE . MY ROBIMY NA 76 I WYNOSI NAS TO 15 TYSIĘCY. MY Z PRACY LUDZIOM DAJEMY Z PRACY ZAWIADOMIENIA A KOLEŻANKE Z PRACY Z TAKA COP SIEDZE CAŁYMI DNIAMI ZAPRASZAM NA WESELE. NIE MASZ CO SIĘ PRZEJMOWAC POPROSTU CHCESZ ZEBY BYLI W NAJWAŻNIEJSZYM DLA CIEBIE MOMENCIE TZN. ŚLUB W KOŚCIELE, A SALA TO ZABAWA DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ. GŁOWA DO GÓRY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asia23 :-) Ano duże duże to weselicho, ale rodzice się uparli... wolę nie liczyć ile wszystko razem wyniesie. Kilkanaście zaproszeń wysłałam pocztą, tym najdalszym ale i tak około 150 osób do zaproszenia osobiście!! Mam nadzieję że z każdą ciocią nie bedę musiała wypić herbatki i tak 20 herbat w ciągu jednej niedzieli :-(, chociaż jak ciotki będą miały dobre ciasteczko, to czemu nie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
magdulam ja zaprosilam juz wiekszość gości pozostalo mi wręczyć jeszcze 10 zaproszeń (120 osób bedzie na moim weselu) i powiem ci że u każdego bedziesz siedzieć po minimum 30 min. nikt cie nie puści wcześniej - no chyba że dasz zaproszenie w drzqwiach w co wątpie tak to wygląda w praktyce tak wiec jak masz aż tylu gości to radze juz teraz prosić abyście mogli sie wyrobić w czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bardzo chciała już prosić ale narzeczonego nie ma :-) Już od prawie 2 miesięcy jest za granicą i w połowie marca wraca :-( niestety dopiero, ale musimy to znosić aby na wesele pieniążki były. No i dlatego bez sensu tak samemu zapraszać i poczekam na niego. Kaaaaaaaaaaa no nie strasz mnie, że po pół godziny wszędzie? Ojej, no cóż jakoś musimy razem dać sobie rade. Narzazie czekam na ukochanego i wszystkie sprawy sama załatwiam. Ale na pocieszenie napisze Wam ze wykupilam podróż poślubna i już nie mogę się doczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
magdulam - no chyba że tak jesteś sama to nie wypada prosić samej bo sie znowu rodzina obrazi że sama a nie bez niego i mogą sie poczuć lekcewarzeni przez narzeczonego oj nie chciałabym tak sama wszystko przygotowywać bo to jest nasz wspólny dzień dlatego współczuje ci a gdzie sie wybieracie w podróz poslubna ???? my wykupiliśmy Egipt :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×