Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

Gość anusa
Czytam wasze historie od jakiegos czasu, tez mam podobny problem.... m ąż, dziecko ale zakochana w innym. To beznadziejna sytuacja.... juz lepiej byc samotnym bo zawsze mozna jeszcze z kims byc i kochac a tak to ani nie mozna byc z osoba ktora sie kocha ani nie jest sie szczesliwym w malzenstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszustka07
eh jakbym o swoich uczuciach czytala.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh..kobietki nie uzalac mi sie tu...:):), chociaz dzisaj..wpadłm na chwilke..skonczyłam rozmawiac z mezem. niepoprawana ..zbudzłas moje mysli..te najskrytsze..najbardziej bolesne..a wino na szczscie sie skonczyło..:):)..bo nie wiem co by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakreconaa nie chciałam, czasem mały czyn, ciche słowo ciągnie całą lawinę skojarzeń dlatego tak trudno nie myśleć o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem..niepoprawna..czsami wystrczy tak mało..chciałabym wierzyc w jedno ...ze oni tez ............. ze nie cierpimy na daremnie..tylko tyle..czy to zbyt duzo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z alkoholem trzeba uważać... po sobotniej rodzinnej imprezie niewiele brakowało a zrobiłabym największe szaleństwo, zupełnie nieprzemyślane, resztka rozsądku powstrzymała mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakreconaa ja staram sie wierzyć, bo inaczej po co to wszystko było, nie chcę nawet myśleć że byłam tylko przytulanka jak ktoś tu napisał, chcę wierzyć że było warto, że to miało jakiś sens, jakąś magiczną moc.. a z alkoholem trzeba uważać... po sobotniej rodzinnej imprezie niewiele brakowało a zrobiłabym największe szaleństwo, zupełnie nieprzemyślane, resztka rozsądku powstrzymała mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakreconaa ja staram sie wierzyć, bo inaczej po co to wszystko było, nie chcę nawet myśleć że byłam tylko przytulanka jak ktoś tu napisał, chcę wierzyć że było warto, że to miało jakiś sens, jakąś magiczną moc.. a z alkoholem trzeba uważać... po sobotniej rodzinnej imprezie niewiele brakowało a zrobiłabym największe szaleństwo, zupełnie nieprzemyślane, resztka rozsądku powstrzymała mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakreconaa ja staram sie wierzyć, bo inaczej po co to wszystko było, nie chcę nawet myśleć że byłam tylko przytulanka jak ktoś tu napisał, chcę wierzyć że było warto, że to miało jakiś sens, jakąś magiczną moc.. a z alkoholem trzeba uważać... po sobotniej rodzinnej imprezie niewiele brakowało a zrobiłabym największe szaleństwo, zupełnie nieprzemyślane, resztka rozsądku powstrzymała mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 czy tu miala bys wtorkowa sesja terapeltyczna? czytam i co? na poczatku wesolo, a jak sie wino konczy to znowu lament, ech dziewczyny :) pouzalaly sie i poszly spac, a ja nie mam wina i co mam zrobic? ale widze, ze w polsce okropna pogoda, sniegi i deszcze, u mnie cieplo i swieci slonce prawie codziennie, moze dlatego mam lepszy nastroj :) pozdrawiam Was i troche wiecej wiary w siebie! (nie wiem, skad mi sie to wzielo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz dawno wiem...czsami az sie cisnie na jezyk..na szczscie, jeszcze mamy instykt samozachowawczy.:).. A tak w ogóle..to o co chodzi:P:P miłych snów wszystkim...koniec terapii:)... bo mnie cos tesknota wzieła..a tego mi nie potrzeba:):).. czytam teraz\" mistrz i małgorzate.\".a do tego trzeba jasnosci umysłu.. niepoprawna..trzymaj sie cieplutko...i zabardzo nie wtapiaj sie w ten kilmat..pomarz..ale tak od siebie, tak jak kiedys , jak nie było 2..przeciez tez marzyłas..,,prawda..? kolorowych i pieknych snów...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wierzyc w to,ze bylysmy/jestesmy dl nich kims wyjatkowym,moze to nam pomoze.zawse zapewnial mnie,ze zbudzilam w nim cos ,co bylo gleboko na dnie.moze toi prawda,a moze to tylko slowa wypowiedziane pod wplywem emocji,pod wplywem chwili...sama nie wiem,ale warto wierzyc i miec choc odrobine nadzieje,ze nie bylo sie tylko zabawka w czyich rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Bogu film nie byl milosny....wiec nie zdazylam popasc jeszcze w melancholje.Zakrecona,co ja czytam?Dzis nie poddajemy sie dolkom!!!!!i zadnych mi tu wspomnien!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to możliwe że parę chwil spędzonych razem potrafi tak zmienić życie, tak ukierunkować myśli.... tęsknie bardzo za tamtymi chwilami, ale z tym już jakoś daję radę (z wyjątkiem dni kiedy się widujemy)... teraz jeszcze znaleźć coś dobrego w związku z 1, i będzie ok, tylko czy ktoś ma lupę turbo powiększającą, bo bez niej jakoś ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pryznam.ze troche sie juz pogubilam w tych zmienionych nikach....;)juz nie wiem kto jest kto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ta magia chwil...... najgorsze jest to,ze ja pamietam kazda chwile spedzona przy 2, a zdarza mi sie nie pamietac,w co 1 byla ubrana wychodzac do pracy....normalnie wredna zonka ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż po kolejnej lampce minka się uśmiecha... mogę wypić za wszystkie którym wino się skończyło, lub poszły spać.. było warte wszystko, bo czas spędzony z nami, z naszymi uczuciami jest wart wszystkie skarby świata, przecież jesteśmy nieziemskie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepoprwana..kiedy masz jakies swieto:)..to i lupa sie znajdzie..a co tam:Daby Ci tylko pomogła... fabien--juz sie wziełam w garsc..to dobrze , ze film ..nie miłosny..bo ja ostanio we wszystkich widze motyw miłosny i do tego uswiadamiam sobie , ze prawdziwa miłosc moze wszytsko..ot..wariactwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabien, ja to jolkam :) niepoprawna, ja tez mam zapotrzebowanie na lupe turbo powiekszajaca, jak gdzies znajdziesz to daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepoprawana,nie tylko nieziemskie,ale tak cholernie uczuciowe,ze inni powinni nam tego zazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepoprawna--ale dzisiaj nas okiełazłas:P..wszystkie popadamy w menacholie. .albo w nastrój turbo teskniąco - miłosny:D i co ta miłosc robii z ludzmi..na nia nie ma siły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobietki,juz zapamietam. Zakreconaa...i tak trzymaj.obiecalam ci to kiedys ,ze bede cie sprowadzala na ziemie,nawet jakbys miala sie pogniewac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na milosc nie ma sily,ale dziewczyny,jeszczce tyle moze sie w naszym zyciu niespodziewanych rzeczy wydarzyc,ze szok. moze 2 okaze sie nie ta prawdziwa miloscia,moze ta prawdziwa nnas gdzies szuka,nie mogac odnalezc...\"wszystko sie moze zdarzyc.,gdy glowa pelna marzen....\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny, widze ze jestescie bardzo zajete, a na mnie nikt nie zwraca uwagi buuuu :( milego pocieszania, chociaz bardziej wam zycze usmiechu na buziach, dobrej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabien--No ja potarfie sie wkurzac..oj potrafie, ale szybko mi przechodzi... niepoprawna--poczekaj do jutra..niech nabiore siły zaraz ..taki elaborat...Ci odstawie na kafe..ze bedziemy wszystkie postawione do pionu:P:Pa nasza pinezia..ma wszytko w d........... i sobie poszała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×