Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

Gość alekszandra
bardzo bym chciala ale nie mam gg i nie potrafie zalozyc a nie chce prosic syna bo i tak tu siedze i placze, nie chce zeby to ciagle ogladal, te moje lzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit4
jasne i te motylki w brzuszku staja sie kamieniami i zgaga..niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekszandra
my tylko idealizujemy te zwiazki bo sa zakazane, bo kazde spotkanie jest swietem, bo przez mgnienie oka jestesmy wazne, kochane. ale nie kazdy tak pojmuje milosc, ja teraz sie zastanawiam, co bedzie z moim malzenstwem. przez te 3 lata bylo mi obojetne co tak naprawde robi moj maz, a on musial to czuc. tera on nie ma dla mnie czasu, pewnie kogos ma , nie dziwie sie. no i co teraz? mam to na zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit4
sluchaj , dzis placz jesli musisz ale obiecuje Ci ze za jakis czas spojrzysz an to inaczej i bedziesz sie z tego smiala , zobaczysz. Jak uklada Ci sie z teraz z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
alekszandra.... daj sobie czas na logiczne myslenie, na analizowanie jegopstaw bez presji. Uwazam, ze domena kobiet jest oddanie sie mezczyznie.... niestety? Cierpimy przez ich niedojrzalosc i glupote. Wierze w to, ze szukamy realizacji wlasnych marzen, ale niemoga one przyslonic nam realiow. Nie mozna wiecznie idealizowac kogos, kto nie jest tego wart. Wybaczcie, ale mysle ze kobiety patrza na wszystko pod pryzmatem uczuc, pragnien, marzen, co czesto jest potwierdzane. Mezczyzni traktuja wszysytko bardziej oschlo,, realistycznie, co nie znajduje usprawiedliwienia dla ich dzialan. Ale wierzcie mi, spojrzenie z dystansu, poznanie siebie i wyznaczenie wlasnych granic, niekltorych elastycznych-niektorych nie, pomoze nam zrozumiec wiele. Nie pozwolmy, aby ktos nas tak unieszczesliwial.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekszandra
na razie nic sie nie uklada bo ja nie potrafie dojsc do siebie po tym wszystkim. nadal biore leki, staram sie pracowac, w pracy jest ok. w domu obowiazki, zadnej intymnosci, suche relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit4
wiesz , u mnie to sie zaczelo wlasnie dlatego ze maz sobie kogos znalazl w sieci , uwazal ze nie robi nic zlego, ze to tylko rozmowy , wiec i ja sprobowalam i zaprowadzilo mnie to donikad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
alekszandra.....mow to, na co masz ochote, my rozumiemy ból, pustke i cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit4
Platoniczna , masz duzo racji ale jednak czesto ten realizm czesto kloci sie z uczuciem i zaczynamy robic glupoty.Przeciez w takich sytacjach gdzie oboje sa juz w zwiazkach zwykle sie to zaczyna tak niewinnie..cos tam sobie przezyjemy.przeciez mamy o tego prawo..zycie tak szybko ucieka , wtedy jeszcze nie myslisz np o zazdrosci o zone meza, to wszystko zaczyna sie pozniej kiedy juz wydaje ci sie ze nie potrafisz sie zatrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
margit4 tak,masz racje, wiem ze ciezko powstrzymac uczucia., ktore poprostu zyja. Moze mnie to wypalilo, zmeczylo..... zniszczylo, dlatego chcialabym patrzec na to z dystansem, Zapewne nie kazdy jedt na takim etapie. Wybaczcie, jeslimoje slowa sa zbyt okrutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit4
dla mnie nie sa , zawsze staralam sie zachowac ten realizm chociaz w garacym okresie bylo to naprawde ciezkie i nieraz mnie ponosilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekszandra
dzis zastanawiam sie czy ta cala gehenna jaka przeszlam byla tego warta. jak wiele zajmie mi powrot do zycia, co bedzie z moim zyciem , czy komus zaufam, jaka ja bede teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekszandra
a kim jestescie wy, kobiety do ktorych dolaczylam? ile macie lat, jak radzicie sobie w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit4
to naturalne ze dzis masz takie mysli jakie masz i moje slowa wydaja ci sie puste ale nawet dla swoich dzieciakow ktore napewno troszke zaniedbalas..przez ten okres..pozbieraj sie i nie daj mu satysfakcji , potrafisz bez niego zyc tylko musisz w to uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
wszystko, czegos doswiadczamy, wplywa na nas, na nasze postawy w przyszlosci. Czesto sie potem przed tym bronimy dosc drastycznie, pamietajac i czujac ten bol. Ale chyba sie zgodzicie ze mna, ze jednaak ciagle chcemy komus znow zaufac.... Kiedy bedzie warto....wychodzi w praktyce, z zyciu codziennym.. Ale jednak ciagle chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanowczosc..to jest to..
mi sie tez tak wydjae..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
Wiem, ze duzo mozna.... jesli trzeba, jesli sie chce. Duzo potrafimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit4
ja mam 43 lata , w podobnym stanie do Ciebie bylam ponad rok temu , chociaz u nas nie poszlo o inna kobiete ale zwyczajnie zmeczylo go to wsyzstko i w czasie kiedy ja bylam z synem w szpitalu i jak sie domyslasz potrzebowalam go, postanowil to skonczyc, nigdy jednak tak do konca zadne z nas nie potrafilo przerwac tego ostrym cieciem i trwa to do dzis, chociaz nasze relacje calkiem sie zmienily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekszandra
wiecie co jest najgorsze? ze ja go kocham. dostalam cios w plecy siekiera, ale wiem ze kocham . nie ma chwili w ktorej nie myslalabym o tym co bylo miedzy nami, o pocalunkach, kapieli w mleku, seksie, o tym jak siedzielismy na molo , boze, o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekszandra
dziekuje wam za wszystkie slowa, ktore napisalyscie. tak bardzo tego potrzebuje.margot4,jestes dzielna i silna kobieta.ty tez kochasz, tak to czuje. kiedy napisalas o synu i o szpitalu poczulam to.nie bylo go wtedy, tak bardzo sie zawiodlas, walil sie swiat, ale ciagle z nim jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
alekszandra...>>..co ci w nim przeszkadza? czego nie lubisz? czego sie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit4
Kochana gdbym byla silna juz dawno bym to zakonczyla i zaczela normalnie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekszandra
Platoniczna- w mezu czy w nr 1? tak go bede nazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztylet w serce
alekszandra..powiedz o kazdym, jesli to nie jest problem...i masz na to ochote margaritta, przylaczyc mozesz sie zawsze, witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit4
witaj margaritko:)Prosimy o zyciorys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekszandra
margit 4- dzis mysle, ze trzeba byc bardzo silnym by trwac w czyms takim.niewiele brakowalo a skonczylabym w psychiatryku, lekarz zaproponawal mi oddzil a depresje okreslil jako ciezka. nigdy wczesniej nie mialam takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje że za dużo stron by wszystko przeczytac....przeczytałam ostatnie 2.....ale mam obraz tego o czym piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit4
sztylet w serce a czemu Ty milczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit4
wiesz mnie uratowalo tylko to ze zawsze mialam sie komu wygadac i wyplakac to naprawde jest wazne nie tlumic tych ogromnych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×