Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

hej :D ta dieta mi sprzyja .. :) jestem po kawie ale wcale nie czuje głodu .. :) ja tam nie biore wspomagaczy ;) ... :) ... boje sie tylko zeby poźniej jeść normalnie i nie wpaść w anoreksje :O bo mam duże szanse :O :) ale bedzie dobrze [mama tez zadowolona :)] Miłego dnia :) ja mam dzisiaj sporo pracy :) wielkie sprzatanie w domu hehe :P [co dziwne nie mam ochoty na chleb , słodycze ... na nic marze tylko o jogurcie ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka xenna nie jest wspomagaczem:)... Ja tez łapię sie na tym ze cały czas mysle o mojej wadze ,diecie wygladzie-to łatwa droga do anoreksji ,ale ja naszczescie zabardzo kocham jedzenie. Ja tez zycze miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) z checia sie do was przyłacze bo widze ze macie pojecie o odchudzaniu a ja mam pare kg do zrzucenia:) do justy : czy mogłabys mi przesłac na maila twoja diete 1000 kcal? na ktorej schudła twoja siostra te magiczne 8 kg? bede ogromnie wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło , że jesteś z nami :) .. 🌻 Wydaje mi sie , że wystarczy prawie całkowicie zrezygnować z węglowodanów ;) czyli słodyczy itd ... ja jestem na kopenhaskiej :) i czuje , że chudne :) wiec to wina cukrów ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ułozylam sobie dietke ,mniej wiecej 1100 kcal ,bardzo bogatobiałkowa (podkreca metabolizm)i bogata w witaminy i minerały,błonnik . oto ona: SNIADANIE: 2 kromki pieczywa /bułka (50g) + szynka,serek,dżem,jajko,warzywa ~ 250 kcal SNIADANIE II: Ser biały (100 g) Serek homogenizowany (100g) Jajko (szt.) ~100 kcal OBIAD : Mięso : noga kurczaka (bez skórki) ~150 kcal Pierś kurczaka (150 g) ~150 kcal Cielęcina (150 g) ~170 kcal Wołowina chuda : (150g) ~180 kcal 1. pieczeń 2. polędwica Soja (50 g) ~185 kcal Warzywa (najlepiej na ciepło): ~100 kcal Fasolka szparagowa ~ Kalafior ~ KOLACJA: Ryba : Tuńczyk w sosie wł. (140g) ~150 kcal Mintaj(200 g) ~160 kcal Morszczuk (200 g) ~180kcal Łosoś (100 g) ~210 kcal Makrela wędzona (100 g) ~220 kcal Sałatka z warzyw sezonowych ~120 kcal + 30 dag owoców sezonowych ~120 kcal mozna pogryzac przez cały dzien np. porzeczki Wszystkie produkty chude ,gotowane lub na parze ,pieczywo pełnoziarniste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dylemat. zjeść coś dzisiaj czy już nie zjeść??? :o rano o 6 musiałam jechać do informatyka z kompem, tyyyle tam siedziałam na czczo, myslałam ze zwarjuje, ale za to duzo się nauczyłam :D potem tata mnie do domu odwiózł.. godzina drogi :/ w samochodzie miał snikersa... 200 kcl potem pojechalismy do restauracji na pierogi :P dzisiaj zjem juz chyba tylko jakąś sałątke na kolacje.. w ogole to jestem zaskoczona haha :P podali nam po 6 pierogów na talerzu (takie galante na połowe dłoni) zawsze zjadałam wszystkie z sałątką i jeszcze lody na deser, a teraz??? po 4 myślałam ze pękne z przejedzenia. w dodatku jadłam je z godzine :P mam takie przyzwyczajenie.. ze zuje zuje, jem strasznie wolno, az sama zostałam bo tato nie mógł tyle na mnie czekać :P (był cały czas w \"pracy\") i musiał się urwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile sie gubi na takiej kopenhaskiej?? ja wesele mam 12 sierpnia.. wiec moze wejde sobie 2 tygodnie wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to 7-20? taka duza rozbierzność jest??????? mogę schudnąć 20kg?? naprawdę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół szklanki mleka.. pół szklanki jogurtu nat. 3 tabletki słodziku, otręby granulowane........................ mmmmmmmmmmmmmmm najpyszniejsza ma kolacja do tej pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboorka
hej laski, wczoraj bylam na rowerku 5h!!! i o dziwo miesnie mnie nie bola:) wczoraj juz mialam wizje ze sie poruszam jak sztywny pajacyk, nic z tego jest super, dzis jedziemy na basen. tez rowerkiem jakies 7km w jedna strone :) pewnie jak wsiade na siodelko to tyleczek bedzie pobolewal, ale to pryszcz ;) Pozdrawiam zaraz robie sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Krecona, moja siostra jadła pół drugiego dania (2 ziemniaki sałatke kawałek miesa) i jogurt lub jabłko lub serek wiejski........to nie jest 1000kcal tylko jakies 700 ale po miesiacu wygładała jak wieszak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopenhaska mojej kumpeli z klasy(5 kg w tydzien): czarna kawa z 1 kostką (łyżką) cukru- 9:00 2 jajka na twardo bez soli+ sałatka(pomidor biały ser chudy lub feta)-14:00 kawałek piersi z kurczaka +poł główki zielonej sałaty z łyżką oliwy z oliwek-17:00 xenna fix 2 razy dziennie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie system slim figura :D zobaczymy co to daje.. w sumie nie drobie :P jak coś to polece! :D a na wadze znó 57!!! uffff!!!!!!!!!!!!!! ciekawa jestem jak pogodze to wszystko od wrzesnia :/ poniedziałek: niemiecki(dodatkowy) wtorek: taniec towarzyski środa: niemiecki czwartek: taniec piątek: jazda konna sobota: praca niedziela: praca, konie kocham konie!!! ale są drogie, dlatego sama chce zarobić i chodzić na koniki :D na tancu się spaaala duzo kalorii, na niemiecki chodzić muszę.. w koncu się na germanistyke szykuje... eh :P cięzko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czętnie pomoge o ile będę w stanie :P ale za sobą mam dopiero rok nauki niemieckiego w liceum i rok kursu w profi lingua :P z oceną dobrą na koniec boooooo zje***ałam ustny egzamin :( dostałam dostateczny, najnizszy w mojej grupie, ale siadły takie 3 kwoki i zasypały mnie pytaniami a ja.. eeeee, yyyyy, ale pisemny napisałam na celujący, najlepiej z grupy :D czyli średnią mi wystawili z moich ocen: dobry (tam jest skala 5-ęcio ocenowa) a wczesniej to od 4 klasy podstawówki się uczyłam, z marnym skutkiem, 2 na koniec... ale dziesięciolatek sobie sprawy nie zdaje i olewa język :P przynajmniej ja tak miałam, potem w gimnazjum 3 lata... miałam beznadziejną babke, nic mnie nie nauczyła, a ze uczyłam się tego niemieckiego to do liceum poszłam z niemiekcim i dopiero sobie tam uświadomiłam ze niemiecki to coś co kocham i chce wiązać z nim swoją przyszłość. mam nadzieje ze dam rade!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no i zjadłam obiadek właśnie :D szklanka zupki szczwiowej (zero tłuszczu, praie jak rosół) kawałek cielęcinki i marchewka, stwierdziłam ze chyba muszę troche mieska dostarczyć organizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOOOOOL!!! jak ja mam to rozumieć??? Paulina to ja Paulina 17:19:54 hej.. Paulina 17:19:58 mozesz wysłać smsa? Paulina 17:20:01 na erę? bo z neta się za darmo nie da, a ja nic na koncie nie mam Dyana 17:20:23 nie, niestety Paulina 17:20:30 :( Paulina 17:20:45 no ale dzwoniłaś do mnie przed chwilą i gadałysmy z 10 min Dyana 17:21:10 acha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wróciłam z 3 godzinnej wyprawy po górach:D a teraz idę spac:) cudnie bo- nie sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! ja juz po sniadanku, trzymajcie sie cieplutko i nie przerywajcie diet:D Ide na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna , napisz jak sie trzymasz i ile juz schudłas na kopenhaskiej:) I jeszcze co jesz w ciagu dnia...jak mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie martyna ile już schudłaś?????? :):):) jestem ciekawa bo tez chce na tą kopenhaską przejść :P a w sytuacji jestesmy podobnej- nie mamy wielkiej nadwagi i pewnie przez diety spowolniony metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×