Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

OJJJ to strasznie duzo.............. musze miec w udzie 46cm??? mam nadzieje ze az tyle nie bo nie chce miec takich chudych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze zaczynam nową stronę...:) WITAM KAPKA!!!! SUPER ZE JUZ MASZ 57KG:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu załamałam sie ..ja mam w najgrubszym miejscu 34-35 jakos tak pomiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo to ja mam grube łydki :(:(:( dodałam stopke tam mam wymiary. wiecie jak zeszczuplić łydkę?????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapka ...chyba nie da sie zabardzo...moja mama chodziła do pracy na nogach przez całą wiosnę i nogi ogólnie jej zeszczuplały...łydki tez.... chyba tylko ruch ....(chodzenie po schodach, spacery ,rower...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrazenie ze od tego jest jeszcze gorzej :o bo mam strasznie umięśnione te łydki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboorka
hej wlasnie zmierzylam sobie lydke, mam olaboga 36,5 cm w najszerszym miejscu :( ja od zeszlego roku prowadze liste moich pomiarow, ale lydki nigdy nie mierzylam, to jest dobry sposob na obserwowanie swojego ciala na obiad zjadlam jednak cos troche innego, byly 3 gniazdka makaronu z pesto, odrobina ryzu z warzywami i duza porcja gotowanych brokulow :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka-wróciłas juz?? Nie przejmuj sie tak, ja tu nawet juz nie pisze co zjadłam bo wogóle nie przypomina to diety...juz kilku dni jem normalnie a nawet wiecej bo sie stresuje ze to juz ostatni raz przed dietą:( dobijam tak do 1500-2000 dziennie wiec lipa...Ty sie przynajmniej trzymasz tylko czasem ustępujesz. Bedzie dobrze-nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapka ,moze Ty masz juz od zawsze taki ładny miesień.Jesli to w miarę ładnie wyglada to nie mart sie centymetrami.Jak waga bedzie leciec to łydka tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wszystko rozprasza, ciagle jakies wyjscia i chłopak na przeprosiny przychodzi z czekoladkami:)- jak tu sie odchudzac?? Ojciec sie na mnie wkurza ,ze nie jem jego kotlecików i wogóle wszystko mnie denerwuje.... Sorry dziewczyny- nie pomagam wam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy nie wkleic zdjęcia swoich nóg :P tylko boje sie okrzyku obrzydzenia :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pomiary wykonane ... ale nie jestem zachwycona , bo waga nie chce drgną :O ... zjadłam płtki owsiane z maslanką truskawkową i banana ja juz nie wiem ... :( mam przestaćjesć .. ? bo juz sama nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, jak przestaniesz jesc to napewno schudniesz ale czy to ma sens? poztawiłas sobie cel do wrzesnia ,wiec spokojnie poczekaj-pewnie pozbyłas sie juz wody a teraz pora na tłuszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis chodziłam po gorach( 1,5h cały czas pod górkę) mamy plan z moim chłopakiem chodzic tak codziennie przez tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOpenhaska.....powiem Ci tak..spróbuj,znam osoby które bardzo na niej schudły, sama stosowałam ją przez 3 dni ( niestety po nich zaczełam wymiotowac tymi jajkami i sałatą) ale schudłam 2 kg....dieta drakońska,ja niestety musze miec cukier w diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce sie uwolnić od tego chleba i słodyczy :O dzisiaj zjadłam kitkata :O i 2 wadelki , 2 maślanki i obiad a właśnie ;) kupuje taka maslanke ma 400 , a w 100 jest tylko 39kcal , jest geta smaczna , truskawkowa i jagodowa mniam :) czyli duży kubek to ok 160 kcal a jak taki zjem to jestem pełna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj kopenhaskiej, kumpela wytrzymala 6dni schudła 5 kg ale była blada jak sciana i wogóle.Z kazdym dniem w szkole było widac efekty, potem jej to wrociło ale ona ma dosc sporą nadwagę i mieszka na wsi i po niej krzyczą jak nie je wojskiej kiełbasy itd:( mogę Ci dokładnie napisac co jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboorka
hej laski,🌻 musze ograniczyc troche moje plany, przyjechal ´moj brat w odwiedziny, nie bede miala czasu na gimnastykowanie sie i a6w :(, ale na pewno bede z nim jezdzic na rowerku i jezdzic na basen ;) oczywiscie rowerkiem :) pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×