Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

wasa z twarozkiem juz zjedzona:) dzis robię te sałatke ,myslicie ze jest kaloryczna?? kukurydza groszek tuńczyk makaron fit majonez oprocz tego majonezu to chyba nie jest tucząca, kupię light i bedzie dobrze.Naprawdę polecam ,jest pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wstałam, bo z pół nocy nie mogłam zasnąć. Zawsze tak mam w wakacje. Wczoraj wreszcie dostałam leszka lite, nowe piwko i niestety sie pokusiłam :P Zaraz idę ćwiczyć, bo wczoraj pozno wrocilam do domu i juz nie mialam sily cwiczyc wieczorkiem. Muszę kupić sobie te otręby i zacząć jeść, bo z moim metabolizmem to ja nigdy nie schudnę. A dziś idę do fryzjera, mam nadzieję, że poprawi mi humor, a nie zepsuje ;) Pozdrawiam dziewczyny, trymajcie się. PS Majonez 1 łycha ma 155 kcal, ale jak kupisz light, to bedzie ok. A poza tym po co sie za bardzo przejmować. Wazne ze zdrowe bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wielką nadzieje ze schdnę w tej Grecji,tam bede zmuszona jest na sniadanie ,obiad i kolacje OWOCE I JOGURTY:) noi bede pływac i sie opalac,byłyscie moze w Grecji albo w okolicach ?czy to prawda ze oni tam tak jedzą? Strasznie bym chciała wrócic szczupla...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie byłam w Grecji niestety :( Ale byłam za to we Francji i tam rzeczywiście schudłam, ale dlatego, że mi ich jedzenie wogóle nie smakowało. Udawałam nawet wegetariankę- bo oni jedli jakieś takie krwiste mięsa blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) własnie wróciłam z zakupów .. :) mam zapas jogurtów itd :) pokusiałam sie na takie cuacho ;) ale zjadłam jed prze chwilą ;) no to na dzisiaj koniec ... o 16 zjem troche płatków owsianych z jogurtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, tak trzymasz dietę ze chyba juz wazysz mniej niz 52 kg:)zazdroszcze Ci samozaparcia ,ja straciłam i nie mogę sie wziasc...ciagle tylko:od jutra i od jutra.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) dzisiaj było tak sobie ale juz nic nie zjem :) za chwile wezme sie za ćwiczenia .. ja po ćwiczeniach nie moge jeść bo mysle sobie \" naćwiczyłaś sie tyle i chcesz to zmarnować ? nie!!!!! \" hehe :P ale na mnie działa wolno chudne :( nie wiem dlaczego , zważe sie w niedziele mam nadzieje , że bedzie 51 ... :) jutro tylko moja maslanka truskawakowa i otreby :) .. bardzo mi smakuje to połączenia :) Justy na pewno w Grecji to zgubisz :) upał robi swoje .. ale na wakacjach różnie bywa ;) ja w ubiegłym robu byłam z 2 tyg na Helu przytyłam 5kg oj jak weszłam na wage nie było mi wcale do śmiechu hehe ale w 2 tyg pozbyłam sie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ale iwesz co?? zmierz sie:) chudniesz wiec napewno juz nie masz takich wymiarów :) Ja na wakacjach raczej nie tyje ,ale sasiadka wróciła taka spasiona z nad morza ze szok....mowiła ze same kiełbaski rybki i słodycze i duzo piwa !! ale ona ma 38 lat wcale sie tym nie przejmuje i zawsze jest usmiechnieta:) Zawsze myslałam ze jak schudne to skonczą sie moje problemy....heh..ale to chyba głupie myslenia... W grecji mieso jada sie od swięta....wiec zadnych kotlecików ...poza tym, tam bedzie wszystko tak drogie ,ze wolę sobie ciuchy przywiezc jak sie tam objadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jadacie dziewczyny
same jogurty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy i jak sie trzymasz ? :D ja ostatnio jadłam o 16 ale nawet sporo tego było .. ;) przyniesli mi do domu pizze ;) , batoniki , wafelki , ciasteczka, lody a ja sie nie skusiłam na nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieżle....:D naprawde podziwiam Twoje zaparcie... Ja planuje juz przerzucać sie na tryb jedzenia warzyw i owoców i od czasu do czasu waska..... Za 2 tyg wyjezdzam- w koncu nie mogę sie tam pokazac z tym brzuchem....:) troszkę chciałabym zrzucic jeszcze w Polsce. Idę juz spać,dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wesele. Ciekawe, czy bardzo zgrzeszę :) Postaram się opanować na widok tych wszystkich pyszności. Wiecie co, mimo, że moja waga nie spada i wymiary też nie bardzo, to jestem zadowolona z pierwszych efektów :) A mianowicie zamiast wiszącej, galaretowatej oponki, mam już jakie takie mięśnie. A ćwiczę tylko dwa razy dziennie 8 ABS na brzuch. Jak już brzuch będzie satysfakcjonujący dołączę ćwiczenia na inne partie ciała. Pozdrawiam dziewczyny, trzymajcie się cieplutko i nie grzeszcie ;) PS Ja też jem normalnie, tylko wprowadziłam kilka zmian do mojego stylu żywienia: po pierwsze- wogóle nie jem zwykłego pieczywa- zastąpiłam je chlebkiem wasa i tym podobnym. Po drugie- nie objadam się, jem mniej ale częściej- kiedyś np potrafiłam do 16 00 nic nie jeść, a poźniej zmiatałam wszystko z lodówki. Po trzecie nie jem zbyt dużo słodyczy- czasem ze 3 cukierki, lub batonika, ale nie tyle co kiedyś. No i alkohol ograniczyłam, jeśli piję to wybieram ten najmniej kaloryczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D WRÓCIŁAM!! :P zjarana ze szok! :) i szczuplejsza! wazę już 57kg!!! :D a dla przypomnienia mam 165cm wzrostu. nie jest źle, ale będzie lepiej :D jadłam jak zawsze 4 małe posiłki dziennie w tym prawie codziennie coś z grila :D np. rybka z grila.. wegetariański szaszłyk pycha!!! a jak sie nalatałam!! a to rower, a to do sklepu, a to na spacer, a to szłam pływać. caaaaały czas w ruchu :D heheh ale stęskniłam się już za wami i wróciłam :P:P:P:P pozdrówka !!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie , że wróciłaś :D .... gratuluje sukcesu :) właśnie zjadłam śniadanie ;) i mam juz dosyć .. jutro trzeba sie zważyć;) czuje , że moje \"galaretowate\" ciało robi sie jedrniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboorka
hej dziewczyny czytam wasze wypowiedzi i jestem pod wrazeniem waszego samozaparcia i skutecznego dazenia do celu :) brawo!!!! tez chce schudnac, moge sie so was przylaczyc? moje wymiary: 15.07.06 wzrost - 174cm waga - 65,8 kg :( talia - 74,5 cm :( biodra - 99 cm :( pod biustem - 78 cm udo - 54 cm moim celem byloby osiagniecie 58kg, bedzie to bardzo trudne, dlatego za pierwzsy cel stawiam sobie zejscie do 63kg do konca sierpnia, nie chcezrzucic za duzo na raz bo kto chce miec efekt jojo?? odstawiam slodycze, nie bede podjadac po 18 i zaczne cwiczyc a6w i sie gimnastykowac, codziennie rowerek przynajmniej pol godz. co Wy na to??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barboorka zapraszamy!!!:) Wiesz ja dąze do róznicy 10kg miedzy wzrostem a wagą ale wiem ze wtedy to juz bede za bardzo koscista...jak to mozlwe ze masz tą róznice a masz wieksze wymiary ode mnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboorka
no to sie przylaczam :) to juz nie jest roznica 10kg :( tylko 8 :( ja sie dobrze czuje w wadze 63-62, choc marzy mi sie 5 w przodzie ;) w zeszle wakacje wazylam 61-62, niezle sie spaslam co??? wiem, ze gdybym kiedykolwiek wazyla 55kg to bede wygladala jak szkieletor, tego nie chce nie chce tez miec problemow z okresem czy wlosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboorka
Justy, ja wygladam normalnie kobieco, ale wiesz jak to jest z babkami :) zawsze cos nie pasuje mam za duzo tluszczyska ;) na biodrach i w dolnej partii brzucha i boczki 😠, nogi tez moglyby zesmuklec ;) nie zamierzam sie mocno ogarniczyc, bede jesc wsyzstko tylko troszke mniej i nie za pozno. dzis na sniadanko bylo 1 kromka chleba razowego z serkiem ziarnistym i 1 rogalik croissant tez z tym serkiem, do tego herbata i potem sok jablkowy z woda w proporcjach 1:3 na obiad robie ryz z warzywami - to jest lekkie i dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie też wyglądam kobieco, i nie chciałabym zniszczyc tego efektu:) mam starszą siostrę która przeszla przez anoreksję i bulimię a ciało ma jak dziecko-bez bioder ,tyłeczka, biustu.....nie chciałabym tak, zalezy mi zeby wcisnąc sie w rozmiar spodni 27:D wydaje mi sie ze wtedy bede wygladała super.Mój chlopak nie lubi wieszaków ,wszyscy moi kumple tez nie przepadają za zbyt chudymi.MUsi byc estetycznie:D Mam do zrzucenia \"dwa rozmiary\" a to niestety trochę duzo.Wiecie moze ile to centymetrów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło że jesteś :) barboorka :) właśnie wróciłam z zakupów ... qrcze rano zjadłam ciacho [taki omlet z kremem czekoladą i orzechami ] bułke z szynką z indyka banana maślanka z otrebami teraz zjem coś o 16 i koniec tego dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×