Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

Gość barboorka
choc w planach jest grillowanie, na pewno sie na cos skusze :( hmmm, wrrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie. \"kolega\" z gimnazjum co się ze mnie nabijał dzisiaj jak mnie zobaczył to teraz mi spokoju nie daje. ciagle na gg pisze.. dzwoni, smsy, chce się spotkac... a niech sie palant w dupe pocałuje :o przez niego miałam tyle kompleksów i siebie (grubej wtedy) tak nienawidziłąm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapka, umów sie i nie przyjdz na spotkanie:) hehe ..ja bym sie zemsciła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barboorka, zjedz troszkę -najlepiej kurczaka bo ma mniej kcal jak inne grilowane mięska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboorka
dziewczyny dziekuje z a dobre rady ;) jak zrobic dobrego szaszlyka warzywnego i czym go przyprawic???? probem tez w tym ze moj brat to slodki lasuch :) a taki chudy, juz nakupilismy dla niego lakoci, nie moge sie za czesto dolaczac do kawki i slodkich przekasek a tak w w ogole ile macie lat? ja licze sobie prawie 26 wiosen ;) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 17 lat. no prawie 18 :P a co do.. szaszłyka to ja biere taką długą wykałaczke nabijam na to: cebule, pomidora i ogórka, można jeszcze papryke na szaszłyka, ale nie wiem czy to do tego ogórka, cebulki i pomidorka pasuje.. posypuje to jakąś ziołową przyprawą do grila. i wsio :D warzne zeby nic nie solić na grila! potem mozna na talerzu sobie posolić co najwyzej :D do tego biorą łyzkę niskokalorycznego sosu, czasami znajduje takie co mają 200 kcl w 100ml. w mc donaldzie są dobre do tych sałątek co dają :P tak w ogole to wczoraj byłam w maku i zamówiłam cole light i sałatke :D tylko! i jestem z siebie dumna :P:P:P:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dolaniu tego sosu taka sałątka ma 100kcl ja nie wlewam nigdy całego więc ma z 50kcl :D bo to ten sos taki kaloryczny, chociaz nie bardzo bo ma własnie 200 kcl w 100 ml a tam jest 40 ml w tej \'saszetce\' albo taki fish mack (czy jakoś tak) ma tylko 350 kcl!!!!!!!! nie wiedziałąm nawet :P i juz nie musze rezygnować całkiem z zycia towarzyskiego :P taki fish mack mogę zjeść czasami w formie obiadku :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 19 lat:) a do szaszłyka dodaje jeszcze PIECZARKI -zapieczone są pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczarki mówisz?????? to ja wypróbuje :D :D :D :D ja jeszcze jem z grila ryby i czasami, baardzo żadko (bo nie jadam zazwyczaj w ogole mięsa) udko z takiego grila, nie ma duzo kcl. a przed upieczeniem obdzieram z niego skóre i posypuje przyprawą do grila.. i to \'gołe\' mięsko się tak pysznie przypieka z wierzchu :D mniam! a no i jeszcze są różnego rodzaju kiełbaski niskokaloryczne na grila. moj tato kiedys zrobił takie co jedna miała 50kcl i bardzo duza była, ale szczerze mówiąc nie zbyt dobra :o aha! i jak będziesz jeść mięso to wtedy unikaj węglowodanów, nie jedz chleba i ziemniaków, samo mięsko z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies na kafe wyczytałam o diecie Lutza- je sie duzo miesa (same kiełbaski tłuste itd) tylko nie mozna przekroczyn dobowo 72g weglowodanów.Ludzie na tym bardzo chudną ,ja niestety lubie jogurty owoce itd a miesa nie jem prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem są takie różne diety.... ale ja ich nie lubie:o bo nie przepadam za mięsem, wole jeść duzo warzyw, owoców i własnie róznych przetworów mlecznych :D napewno jest zdrowiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny [ ja skoncze 18 - 26 sierpnia :P ] ciekawe przepisy :) no to zaczełam kopenhaską i czuje sie świetnie a wypiłam tylko kawe :D byłam na zakupach mam wszystkie składniki [mama sie do mnie przyłączyła :D] czuje , że bedzie dobrze ... bo ta waga nie chce sie ruszyć ;) trzeba dać sobie kopniaka ...[mam nadzieje , że zejdzie mi z 5kg ] ;) kapka - odegraj sie na tym kumplu [zemsta bywa słodka :P hehe ] a zmieniłaś sie aż tak bardzo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboorka
dzieki, :) myslicie ze na grillu elektrycznym taki saszlyczek bedzie rownie dobrze smakowal jak z grilla tradycyjnego??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia :P nie jadłam nigdy nic z elektrycznego grila, ale myśle ze będzie dobry :D no zmienić się zmieniłam, ludzie mnie na ulicy nie poznają :P schudłąm z 95 kg do 57 ;) ufarbowałam włoski, wiadomo ze inaczej sie juz ubieram, nie w worki! :P ale ja osobiście tego tak nie widze, nie wiem czemu. wiem ze schudłam, ale tego nie widze. heh :P moze dlatego ze codziennie siebie w lusterku widze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to aahh przez wekend nadrobiłam kilogram:P ale stopki juz nie zmieniam. kolezanka z irlandii ciastek mi przywiozła😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tą solą gorzka?? ja sobie kupie dzisiaj.. skoro odchudza? ale odchudza.. nie przeczyszcza tylko, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboorka
no i jestem po grillowanym obaidku :) zjadlam dwie kielbaski bez skory, nie byly tluste :) 2 kromkí chleba i 1 szaszlyczka warzywnegO :) mniam mniam dobre bylo dobrze ze grill byl teraz a nie pozniej , na kolacje :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połączyłaś tyle białka z węglowodanami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboorka
chlebek byl razowy z ziarnami, ciezko przychodzi mi zrezygnowanie z weglowodanow, poki co nie njest tak pozno ;) czy myslisz inaczej kapka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam na kolacje pyyyyyyyszną sałatkę owocową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboorka
hej laski u mnie na kolacje byly 2 nektarynki, 1 kiwi (nie moge skusic sie na ciastka francuckie ktore sie teraz pieka!!!) dzis zaczelam a6w, bylam 50min na rowerkach z bratem, teraz czuje troche miesnie nog :) do jutraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna :) zyczę powodzenia... moja znajoma piła przy kopenhaskiej codziennie xenne fix (2 razy-w ulotce pisze ze mozna raz dziennie) bo metabolizm jest spadł.Przez to tez schudła wiecej bo oczysciła jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×