Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

Ja tez idę sprzatac...:D niecierpie odchudzania!!! Mam pytanie-moze głupie ale powiedzcie :jak bedę jadła scickersa który ma 280kcal i potem wyjezdze to na rowerze to schudnę i on nie bedzie sie liczył??? ja kocham słodycze zresztą bez nich mam depresje i wogóle wyzywam sie po wszystkich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie samego loda był razowiec , pomidorek ;) w wakacje można bardziej przytyc niz w roku szkolnym ;) hehe Mam obmyslony plan mojego odzywiania od 1 września :) wstaje o 6 20 6 45 - śniadanie ... cos pozywnego jakies płatki z mlekiem , otreby , 9 45 kanapka z razowca z szynką albo serem 12 45 ...jakis owoc albo jogurt 15-16 jakiś obiad ale nie kaloryczny 18 2 kawałki pieczywa chrupkiego z szynką z indyka np. ciekawe czy mi sie uda ;) bo nigdy nie jadam śniadań :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda sie...:) Kurcze ja tez mysle ze w wakacje łatwiej przytyc..hehe Ja jeszcze cały dzien siedze sama w domu i nudze sie..moj chłopak ma od pon urlop i wreszcie bede miała z kim chodzic na wycieczki i na rower:) Postanowiłam jezdzic duuuuuzo na rowerze i biegac 4 razy w tyg,kiedys biegałam i waga leciała.Zresztą ja nigdy nie patrze na wagę ,mogę nawet warzyc 60kg a jesli bedę miała rozmiar 28-luzny i miesnie to bedzie super.Ja strasznie chce osiagnąc efekt luznych spodni-to obsesja:D a zamiast snickersa to codziennie corny light(88 kcal chyba) a jak juz nie bede mogła to snickers:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam stopkę. Wiecie co??? moja mamusia schudła w Grecji 5 kg w niecały tydzien (nowe otoczenie, nerwy , itd) i mowi ze tam sie je same owoce i jogurty a rosół to oni robią z oliwy:) hehehe Mam nadzieje ze mnie tez tak posłuzy zmiana klimatu:D a i jeszcze jedzą sałatkę z mlecza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam mamę laskę, kiedys mi nauczycielka dogryzła w podstawówce ze mama jest szczuplejsza ode mnie:)hehe ale mi było przykro wtedy... Moja mama ma 158 i waży 51kg ładnie jak na 45 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn plan jes taki ze bycze sie miesiac na plazy ale jak tylko cos znajdę to bedę pracowac:) mama mowiła ze tam jest bardzo wiele domów w których polki pracują jako gosposie.Moja mama tam teraz tak pracuje i mowi ze super bo to samo musiała robic w domu a do tego normalnie do pracy chodziła.TYlko ciezko z językiem.... Ja nie chce tylko lezec i sie opalac sama...bez znajomych wolę popracowac, mam nadzieje ze cos znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no daj spokoj.....chyba nie da sie tak przytyc z naszych obecnych wag ...chyba zeby cie zwiazali i wpychali jedzenie przez 3 miechy:) NIE MARTW SIE :D To miało byc na pocieszenie i satysfakcję ze Ty tak nie wygladasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie meliskę..zasniesz jak dziecko a dodatkowo MELISA super działa na metabolizm:) ja juz ide spac a rano na rowerek.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslałam o 3 kromkach wasy + 2 grejfruty....ale wiesz jak to u mnie ,ostatnio sie przejechałam na jogurtowym oczyszczaniu i boję sie takiej jazdy jak wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam sie duzo ruszac i widze efekty:D idę sie opalac ,znowu sie blada zrobiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do miasta zamiast autobusem to ...na nogach czyli około 8 km = 1 godzinka czyli 300kcal .Włąsnie obliczyłam ze od dwóch paru dni codziennie godzinny spacer(300 kcal) skakanka( 200kcal) rower(200kcal) sprzatanie godzinnie(150kcal) a to oznacza ze spalam az 850kcal:D a w ciagu tych dni skusiłam sie lacznie na 4 kawałki pizzy, 3 bita,loda i snickersa-A SPODNIE MAM LUZNIEJSZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc od paru dni ........sorry za błedy:) Idę i odezwę sie wieczorkiem.W koncu spalenie 3000 kcal to 0,5kg tak pisał Nefrytowy Krab na pierwszych stronach...coś w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zgrzeszyłam i zjadłam 3 cukierki i jednego wafelka :( Ale za to wczoraj nie jadłam kolacji wogóle i przejechałam 20 kilometrów na rowerze :D Na obiad fasolka (do której podawałam kiedyś linka). Ech, chciałabym już zrzucić z 5 kilo, zwłaszcza, że w poniedziałek wyjeżdżam na działeczkę i wypadałoby się pokazać w kostiumie kąpielowym ;) Dziewczyny, znacie może jakieś fajne herbatki regulujące metabolizm? Ja już jestem prawiem na 100% pewna, że mam z nim kłopoty- bo mimo, że jem jak jem, nadal za bardzo nie chce mi się chodzić do kibelka, właściwie to się zmuszam :p Nie mówię tu o herbatkach Figura, bo te kiedyś stosowałam i wiem, że mają działanie przeczyszczające. A może są też jakieś potrawy przyspieszające przemianę materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku .. :D zaczęłam jesc otręby ... dzisiaj 3 dzień zawsze miałam problemy z \"wydalaniem\" hehe;) a teraz 3x dziennie ... szok .... czuje sie przeczyszczona ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro u mnie ma wreszcie sie ochłodzic..i bede mogła pojezdzic na rowerze bez mozliwosci udaru mózgu:) u nas jest 45 stopni w słoncu ....tak wogóle to jestem z BIelska-Białej ( jakby ktos chciał wiedziec:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×