Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

aha i czy mozna zastąpić czymś tą kawe???? :( ja po kawie fiksuje, skacze mi cisnienie i źle się czuje :o aha i skąd ja wytrzasne ten befsztyk????? nie znam się kompletnie na mięsach, duzy on jest? można się najeść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo czy można pić rozpuszczalną z połowy łyżeczki????? bo taką czasami pijam i jest ok. po takiej normalnej to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) właśnie zjadłam lunch twarog [ chudy bez niczego ] starta marchewka z cytrynka jajko wiecie co zjadłam 1/3 porcji nie mogłam wiecej wcisąć czuje sie bardzo najedzona :D a na obiad bedzie sałatka owocowa i jogurt naturalny :) zważe sie ostatniego dnia ;) co do kawy to ja pije ją z checią ten cukier i kofeina dawaja mocnego kopa zeby wytrwać cały dzień , można zastąpić guaraną ale własciwie czarna herbata tez ma kofeine a ja nie jem wołowiny bo jest droga i twarda bleee kilka razy jadłam chuda wieprzowine ale lepszy jest gotowany drób teraz ide sie opakać :) miłego dnia :D poleże sobie z 2 godzinki ;) i kupiłam sobie balsam brązujący ziaja - sopot zobaczymy czy mi troche chociaż pomoże 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kopenhaskiej nie mozna jesc owoców ani jogurtu:/ dlatego ja na niej nie wytrzymałam długo. Wydaje mi sie ze to nie wazne czy to bewsztyk:) -mozna go zastapic kurczakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORRY:D pomysliło mi sie -mozna jesc naturalny jogurt i owoc ale w okreslonych dniach. Musiłam pomylic z inna dietką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczka
jeszcze dobrze jest jak jesz na początku owoce, a dopiero po 15 minutach można jeśc inne żeczy, a w między czasie, pochodzić sobie, posprzątać czy cos, a jak na początku zje sie te \\\"inne żeczy\\\" (chodzi o wszystko oprócz owoców) to dopiero po 3 godzinach można jeśc owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ty masz lat?? zeby rzeczy pisać przez ż :o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D od dzisiaj zaczne chociaz troche ćwiczyć :) bo trzeba sie uformować :) zauważyłam , żę moje uda są troche bardziej jedrne ;) ale dużo pracy mnie czeka .... pewnie z pół roku nim uda mi sie coś zmienic dzieki ćwiczeniom ...:P ale sądze , żę dam rade ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę....:) ja dzis same owocki jadłam a jutro bedą tylko jabłuszka:D postanowiłam na nowo sie za siebie wziasc ... Pełna sił i energii dołączam znów do was !!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da sie przy tym napocić:) a kazdy sportowiec skacze na skakance( na filmach..heheh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoki przez skakanke powinny być niskie, na palcach, na wysokość ok.3 cm. Postawa wyprostowana, brzuch wciągnięty, cofnięte barki, łokcie jak najbliżej ciała, ale dłonie lekko odsunięte od tułowia. Do wprawiania skakani w ruch używaj tylko dłoni (nie barków). Na początku nie musisz robić wszystkich przedstawionych ćwiczeń. Trening ze skakanką to intensywny trening i obciąża stawy, dlatego niezbędny jest okres przystosowania organizmu do tej aktywności ruchowej. Nie zapomnij o solidnej rozgrzewce wszystkich części ciała, to zapobiegnie kontuzjom i sprawi, że trening będzie efektywniejszy i przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wyczytałam ze picie rumianku pomaga schudnąc...zawsze mozna spróbować , do tego pomaga w zwalczaniu alergii...( ja mam niestety i to nabytą.....:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jak dietowanie u was????????? ;) mi w ogole nie chce się jeść, dzisiaj śniadanie jadłam na przymus, ale otręby to muszę zjeść, ale nad resztą posiłków się zastanawiam :o skoro mi się nie chce jeść? to przeciez mogę szybciej schudnąć, ale boje się ze potem moge sie rzucic na jedzenie.. w dodatku gdzie sie nie rusze popadam w depresje :o wszędzie szczupłe laski a ja? grubas do szescianu... ten tłuszcz mnie dobija! wyglądam jak kulka! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapka zjedz cos małego jeśli nie jesteś głodna jakies warzywa , owoce . ja też nienawidze mojego tłuszczyku :O jestem juz troche jedrniejsza :) Dziewczyny zważyłam sie :D teraz mam 50kg czyli ... 2kg mi zeszły w 4 dni moja mama juz schudła 4kg ale ona wważy bardzo dużo :O to dla niej duży sukces wiecie co dzisiaj na sniadanie muała być marchewka z cytryną ;) a ja mam problemy z \"wydalaniem\" ;) wiec musiałam zjeśc troche maślanki z otrębami .... mysle , że to nie jest straszny grzech ........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na kopenhaską!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :>:>:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to uwielbiam nasz topik!!!!:):):) kiedyś byłam na... \'kto wazy 90kg i chce schudnąć\' ale tam jakoś nie mogłam sie z dziewczynami dogadać, w sumie nie dziwota mają po 25 lat w zwyż. a tutaj?? jestescie w podobnym wieku i ogolnie super!!! :D nie reagujecie na drastyczniejsze pomysły ostrą krytyka.... a tam? heh.. odkąd doszłam do wagi 60kg jeździły po mnie ze jestem nienormalna bo chce się jeszcze odchudzać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapka :D Dla mnie nasz topik też jest super :D Dobrze sie czuje w waszym towarzystwie :) I wiem co czujesz Kapka ... bo niby waga jest oki to ciało nie jest oki :( zwłasza po długotrwałym odchudzaniu .... dzieki kopenhaskiej wiem co jest powodem mojego tycia wcześniej nie jadłam dużo mięsa bo myślałam , że przytyje .... a to nie jest prawda ... po tej diecie koniec z maslantmi bułeczkami , kanapkami , przecież jest tyle produktów które można zjeść na śniadanie ... teraz musze ustalić sobie i mamie diete po kopenhaskiej :) bedzie zdrowa i z ograniczoną liczbą weglowodanów :) własnie zbieram sobie produkty , które bedą w naszej diecie ..kiedy jadłospis bedzie gotowy , wpisze go tutaj i dziewczyny oceniecie czy tak może być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna! gratuluje :) Ja dzis byłam nad wodą i duzo pływałam :D Mam pytanie troche nie na ten dział: Czy znacie moze jakąś super odżywkę ?bo przez to słonce mam juz straszne włosy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zawaliłam diete :P rano ta maslanka i otręby ryba i brokuły o 14 zjadłam jogurt i troche maślanki :P no i przed 17 kawałek piersi z kurczaka i brokuły .. miam straszną ochote na coś słodkiego :P ale jogurt mnie całkowicie zaspokoił :) wydaje mi sie , że ja nie musze sie tak trzymać dokładnie tej diety bo schudne te 5kg do 4 września jeszcze 44 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny dostałam okres :( duzo wcześniej niż miałam dostać i nie moge tak mało jeść co na kopenhaskiej :( bo jeszcze strace go całkowicie :( juz kiedyś starciłam na 2 mis. dorzuce troche wiecej jedzenia i bede ćwiczyła :) ale dieta na podstawie kopenhaskiej , nie chce niszczyc sobie zdrowia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ,masz juz mało do zrzucenia wiec nie przeginaj.... szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śniadanie zjadłam jogurt + płatki owsiane o 14 zjem pierś z kurczaka z marchewką i kalafiorem o 17 zjem moż jogurt naturalny z melnem albo taką sałatke z pomidorem ogórkiem i jogurtem naturalnym ..:) na szczeście okres jest normalny :D bo już sie przestraszyłam , że może być osatnim :O zdrowie najważniejsze !!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam olać??? a tamto???? jak mnie to wkurza, ja jestem chamska a ona nie wiadomo co, tylko ze zakładając tego typu topiki pokazuje ze jest na jeszcze nizszym poziomie :o moja dietka na razie ok! nie mam co zjeść na obiad, ale.. coś wykabinuje, chyba jajecznice na mleku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×