Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

na kolacje zjadłam : mały jogurt i 2 małe kiełbaski drobiowe . Dzisiaj dużo czytałam o diecie niełączenia i właściwie to dobre wyjście :) oczywiście pieczywa i tak nie rusze :) na pewno jest to zdrowe rozwiązanie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie zauważyłam cos niesamowitego:) odkąd duzo sie ruszam chodze do toalety 3 razy dziennie a nie jem az tyle:P bez zadnych herbatek, nawet czerwonej juz nie pije.Przez ruch poprawiła mi sie bardzo przemiana materii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! dawno mnie tu nie było ale czasem wpadne tu do was i bede czytac o waszych postepach:-) ja schudłam 1kg od jakiegos 1,5 tyg ale mam nadzieje ze to nie koniec!mam zamiar zejsc z 57 do przynajmniej 52 kg:-) jem prawie to samo co wczesniej ale troszke mniej i staram sie nie jesc po 18 (choc rzadko mi to wchodzi......:-(....)no nic moze do wrzesnia dam rade. ja jestem leniuszkiem i moze w moim slimaczym tepie jednak dam rade:-D wiecie, zaczne pic herbatki lekko przeczyszczajace bo tak jak zauwazylam niektore z was tez maja ten problem z chodzeniem do kibelka...........moze to cos da:-) Pozdrawiam i zycze powodzonka w odchudzaniu!!!!!!papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta trwa niecały miesiąc :) a dokładnie 26 dni i mysle , że to zdrowe tempo :) ja mam cel :P chce zabłysnąć 1 września :P hehe lubie to uczucie : kiedy wszyscy na mnie patrzą :P hihi [ jak schudne to zainwestuje w ciuchy , mam 26 sierpnia 18 ;) więc bede przy kasie :) Mam jeszcze 43 dni :D więc jeszcze wiele można zmienić . Troche zaniedbałam ćwiczeń w tym tygodniu :( i bez nich wiele nie zdziałam ;) . Od jutra ostry trening :) bo na uda i tyłek dieta nie pomoże w duzym stopniu !!! na śniadanie zjadłam jogobelle truskawkową wymieszaną z jogurtem naturamnym bo była zbyt słodka :) na obiadek bedzie gotowane mięsko i jakieś warzywka :) a kolacja ? pewnie jogurt lub bomidory z szynką drobiową ;) Rzeczywiście musze wypić sobie coś na przeczyszczenie na szczeście mam takie środki w domu ;) i musze sobie kupic z apteki takie tabletki bez recepty z suszonych sliwek znajoma mówiła , że są rewelacyjne :) No a teraz czas na opalanie ;) musze mnieć ładną karnacje :P Wiecie co chciałabym chociaz raz czuc sie świetnie we własnej skórze i mam nadzieje , że moje starania nie pójda na marne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna a powiedz mi czy widzisz duzą róznicę od kiedy nie masz tych 5 kg?? po ciuchach i wogóle..bo ja własnie tylko 5 kg chce schudnąc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, dzisiaj jestem tak ociężała :( nie wspomne o brzuchu ale to przez @ i przez to , że mam kłopaty z \"wydalaniem\" :( ide sobie zrobić herbaty na przeczyszczenie ... ubrania są troche luzniejsze ale nie wyczowam dużej różnicy :( musze duzo ćwiczyć . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mi wystarczy narazie 5 kg mam 160 cm wzrostu a 57 kg zywej wagi......:-( Dla mnie to o wiele za duzo..........problem w tym ze praktycznie nie cwicze.Moze jakos sie zmotywuje;-) Moje marzenie to miec znow jak kiedys 50kg.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialabym pokazac sie w szkole i nie miec zadnych krepacji na w-f............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny! a czy zmiana z bialego na ciemny chlebek cos da???wasa mi jakos nie podchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wcale nie jem chleba i juz mnie nie ciągnie do bułeczek nawet nie mam ochoty na słodycze przed chwilą sie zwazyłam :) 51,5 kg a mam taki starsznie duzy brzuchol szok :O a przeciez jadłam otręby , płatki owsiane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana chlebka na ciemny napewno cos da...:) (bułeczki grahamki tez są lepsze jak kajzereczki...mnam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema dziewczyny :D nasz topik widze troszke spadł :P trzeba go podnieść... mnie cały wekendzik minoł bardzo sympatycznie :D w sobote: basen, potem dłuuuuugi spacer w niedziele: na śniadanie 3 kawałki placka :o potem spaaaacer, następnie na grila :P wielki kebab z warzywami i kilogramem sosu czosnkowego:P potem spacer po parku, powrót i znów wielki wypad na piechote do sioetry która okazało się jest w galerii.. w tej galerii to juz tak sie nachodziłysmy!!!!! ale jeszcze był lód. ogolnie zjadłam tyle co przez tydzien powinnam... no ale wracam :D waze się i jest 57 kg. czyli ruch zrobił swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę nam topik upada ..ale są wakacje i nikt nie siedzi non stop przy kompie:) i dobrze... Ja idę na basen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mi kupiła diete cambridge, ale dowiedziałam się za poźno bo już zdązyłam zjeść śniadanie. zjem dzisiaj jeszcze sałatke z ogorków i pomidorków i kupiłam sobie prince polo XXL haha :P to tak na słodkie pożegnanie w ogole z jedzeniem na najblizszy tydzien albo i dłuzej :D ale będzie moje upragnione 50 kg! nareszcie! przekonałam mame.. ona ciągle mi mówiła ze jestem jakaś nienormalna ze się jeszcze odchudzam, ale ja powiedziałam ze chce ubierać krótkie bluzeczki, miniówki a nie da się ukryć ze teraz nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to się troche pożale jeśli mogę :( ciągle no moze się ze mnie nie śmieją ale to widze po oczach znajomych, sama wiem ze wyglądam jak wieśniak, chodze tylko w 2 parach spodni i mam dziasowe bluzki takie po 10 zł, nie to ze mnie nie stać, ale dostaje pieniądze na ubrania, duzo juz uzbierałam, ale mi szkoda! ciągle sie odchudzam, i wiem ze kiedyś będę wazyć te 50 kg i kupie sobie fajne ciuszki, ale teraz mi szkoda :( bodajze w maju mama kupiła mi ubrań za 700 zł, piekne! orginalne i w ogole, ale co z tego jak na dzien dzisiejszy ze mnie spadają, ciesze sie w zasadzie ze spadaja.. :D no ale szkoda, chce tego uniknac na przyszłośc. nie wiem czy to rozumiecie, moze nie, moze jest ze mną coś nie tak??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tendencje do kupowania przyciasnych ubrań :P i nawet jesli schudne to bedą nadawały sie do uzytku ;) teraz nic nie kupuje bo nie chce wyrzucać kasy w błoto . . . nie wiem jak bede wyglądałą we wrzesaniu przez 40 dni może sie jeszcze dużo zmienić :) mam nadzieje , że bardzo duzo :P na obiad zjadłam zupe warzywną z chudym mieskiem i 5 sliwek tz. takich mini brzoskwiń i teraz boli mnie brzuch :O nic juz nie zjem bleee źle sie czuje . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooj miało być jedno prince polo a nażarłam sie jak świnia.. :( aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×