Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

oj martyna- mialam dzisiaj podobny napad do Twojego:( czy takie przypadkowe napady obzarstwa moga zaszkodzic? w sensie czy sie od razu utuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie utyjesz :) spokojnie! :D poćwicz dzisiaj jeszcze wieczorkiem i zjedz same warzywa. jeden kg to 7000 kcl tyle chyba nie zjadłaś ponad norme zeby się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tyle az nie:) obliczylam sobie ile juz dzisiaj zjadlam i wyszlo mi 1338 kcal , jak brzusio troszke odpocznie to pocwicze sobie z cindy . jejciu jak ja nienawidze takich napadow na diecie:( myslalam aby dzisiaj jeszcze wypoic kubek maslanki i zjesc grapefruita , dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja od dzisiaj na kopenhaskiej :) czuje sie świetnie i tym razem dotrwam do końca :) rano kawka z cukrem 2 jajka , pomidor i 1 ogórek kiszony :P kawałek gotowanego miesa i ogórek kiszony :) i nie czuje głodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna zycze Ci abys wytrwala :) ja kiedys probowalam jej i juz pierwszego dnia sie poddalam:P i sama niewiem czy z powodu ze krecilo mi sie w glowie i czulam sie jakbym brala jakies prochy czy z powodu ze akurat tego dnia rodzice robili wieksze zakupy = duzo smakolykow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czuje głodu :) ostatnio wcale nie czuje :) ale wczoraj to był jakiś dziwny atak :O ciesze sie że sie najadłam :P bo pewnie dzisiaj z kopenhaskiej nic by nie było :) a tak zmotywowałam sie do dalszej walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj:)to w takim razie zycze powodzenia:) i abys wytrwala jeszcze te 12 dni , i abys nie miala zadnych napadow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 4 dzien juz na cambridge :D czuje się świetnie, głodu nie czuje, apetyt całkiem zanikł. jedzenie mogłoby dla mnie nie istnieć. mam taki jasny umysł :D ahhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazyć dalej sie nie waze :P ale nie wytrzymałam i się zmierzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za... ******* ******* **************** 😡 jak Ci się chce to wyslij tutaj: triple_five@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuu *.* jaka Ty śliczna jesteś!!!!!!! a ile masz latek??? tak w ogole?? :) wyglądasz na strasznie młodziutką :D i w ogole to skoncz z dietami! jesteś prześliczna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie w kompleksty wpędziłaś :P a idz Ty.. :P:P:P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie masz powodów!!!!!!!! ja jestem zakompleksiona i to jaaaak :( esh.. wymieniać i wymieniać w kazdej fryzurze mi brzydko mam krzywo wydepilowane brwi przez kolezanke, podobno nie wszystkie włoski odrastają :(:(:(:( brzydki profil nosze okulary cycki jak u szesciesięciolatki (moze od odchudzania?) na brzuchu rozstępy na udach od wewnętrznej strony blizny po oparzeniu płąskostopie grube łydki włosy na nogach mam czarne jak u szympansa... paznokcie tez do du*** zapuścić się nie da bo są jak papier toaletowy co jeszcze?? oj wiele wieeele by wymieniać. twarz mam jakąś dziwną.. kwadratową, nie dość ze fryz dobrać nie moge to jeszcze okolarów przeciwsłonecznych a no i podobno gustu nie mam jezeli chodzi u ubiór przegrałam życie???? na dodatek do tego wszystkiego jeszcze pół roku temu byłam 100 kg wieprzem.. dobrze ze chociaz schudnąć mi się jako tako udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kapka no ja nie uwazam abys byla brzydka:/ wg mnie fajna z Ciebie dziewczyna i gruba tez nie jestes, fryzura tez ok. ale znajac dziewczyny nawet super laseczki zawsze maja sobie cos do zarzucenia. poznalam kiedys pewna dziewczyne ktora miala w swoim zyciu okres ze byla no troche przygrubawa (byla jakis czas w ameryce i tam sie jej sporo przytylo) jak wrocila do polski to zaczela sie odchudzac i teraz ma swietna figure , szczuplutka .i w sumie powiedziala mi ze zazdrosci mi mojego ciala:/ chociaz ja do szczuplych osob nie naleze, bo jest jedrne , nie mam biustu jak kobieta po 3 porodach . i to jest no dziwne ze nie akceptujemy swojego wygladu, ale jesli ktos ma podobna figure do nas itp. to nam sie podoba , uwazamy ta osobe za szczupla, moze nawet o idealnym wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes ładna :D ja mam gorszy problem na głowie :( i z tego nie zmienie no chyba , że operacja plastyczną :O a nie bede miała na nia kasy nigdy no chyba że wygram w lotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×