Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

Czesc dziewczyny! poslijcie mi swoje zdjęcia Kapka i Martyna:D wróciłam i super sie opaliłam:D justynag87@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata jakieś przyjęcie organizuje... u mnia na stole w kuchni leżą takie rzeczy.. chyba je w restauracji pozamawiał :o aaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a te zapachy............ musze uciec z domu :P przynajmniej do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj uciekaj kapka!!!!!!zeby cie nic nie pokusilo. martyna , czy ja rowniez moglabym cie zobaczyc?hexa69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam nad jeziorem:) hektolitry coli..........brzuch mi spadł i wogóle nie chce mi sie jesc. Martynka jestes bardzo ładna, wiesz jak mam podobnie \"okrągłą buzię \" do Ciebie i mam lekką grzywkę...tak sie zastanawiam jakbys wygladała ..hehe ale naprawde szczupła jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladne masz nogi:) mam nadzieje ze czesto je pokazujesz bo jest co:) masz taka lagodna , dziewczeca urode. ps. o zapuszczaniu grzywki cos wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak malo wazysz, ja jestem mniej wiecej Twojego wzrostu i waze 55 kg albo 56 i tez wlasnie brzuch....moja zmora + tylek+ uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys było 63 :P i co dziwne do pewnego momentu nie wiedziałam , że jestem gruba :O aż pewnego dnia kupowałam ciuchy na bierzmowanie i mnie oświeciło :O oj bez tamtego odchudzania teraz 70kg na 100% by było :P a może 80 ? uff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pamietam czasy jak ze mnie byl pulpecik, codziennie chodzilam z kolezanka do mc donalda albo na pizze przez dluzszy czas az w koncu poznalam pewnego faceta ktory powiedzial mi wprost ze mam schudnac:P i w sumie dzieki niemu schudlam (bezsennosc, nerwy, mala deprecha, tablety antydepresyjne po ktorych nie chcialo mi sie jesc) a potem mowil ze za bardzo schudlam. a tak wogole , tylko zeby nie bylo ze to jakas reklama, dostalam dzisiaj herbate yerba mate i chyba rzeczywiscie po niej zbytnio niechce sie jesc. kupilam dzisiaj sobie arbuza i jakos juz nie mam na niego zbytnio ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami brutalna prawda :P niesie za sobą dobre skutki ;) no to zjadłam dzisiaj : kawa + cukier ryba + warzywa jogurt naturalny + wieśnie mojej mamy :D i nie mma apetytu . . . zrobiłam sobie peeling kawowy , i wszystkie zabiegi tego typu :P depilacja brwi ;) ..brrrr qrcze ja chce rower treningowy w moim pokoju :P przed kompem najlepiej :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak sie zmusic do rannego wstawania i biegania?w samotnosci;( w taki upal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna posłalam ...ale to jest zdjecie tak z marca...zrobie sobie jakies w letnich ciuszkach to tez Ci posle bo teraz wygładam troche inaczej( mam jasne włosy) a To było jedyne zdjecie gdzie stoje cała i mam czerwone oczy heheh..ja mam bardzo duzo zdjec samej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ja nie mam czasu za bardzo i na poczte sie dostac nie moge. Justy wyśle Ci fotke napewno ale potem. jutro wyjezdzam dziewczyny na działke, takze trzymajcie się cieplutko do sklikania :) mam nadzieje ze na działce łatwiej mi będzie z tą cambridge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia23
Witam Was Kochane! Zglaszam Wam moj problem i prosze o rade. Przytylo mi sie i chce zrzucic troche, a przede wszystkim nauczyc sie normalnego jedzenia:( Opisze Wam moj dzien. Kazdego dnia wstaje 5:50:) Prace rozpoczynam o 7:30. W pracy mam mozliwosc jedzenia obiadow. W domku jestem ok 17 czasami pozniej. I jak ja mam jesc?Nie mam zielonego pojecia:(Dodam ,ze sie za biurkiem przez caly dzien:( Nie moge miec skomplikowanej diety,bo i tak nie podolam:) Ja poprostu nie chce byc glodna:) i nie objadac sie wieczorem. Doradzcie mi sloneczka.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zabciu 23, moim zdaniem powinnas jesc pozywne sniadanie i dosc spore poniewaz wstajesz bardzo wczesnie i musisz miec siłę na cały dzien. W pracy powinnas przegryzać sobie np: marchewki ,jabłka, żodkiewki itd co tam lubisz z warzyw i owoców:) w pracy koniecznie wyskocz na obiadek- najbardziej polecałabym Ci ryż z warzywami i kurczakiem lub kasze gruboziarniste..moze byc tez makaron ale wiadomo- bez sosów:) Po powrocie o 17 -spokojnie przygotuj sobie np: kanapkę z razowego ,plasterka chudej polędwicy i pomidora+ jakas sałatka warzywna lub owocowa.Musisz wyrobic sie najlepiej do 18 z tym jedzonkiem. Ułóz sobie około 4-5 posiłów o stałych porach: sniadanie np:6:30 owoc w pracy:9:00 3 marchewki:12:00 obiad:około :14:30 kolacja: 17:30 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zjesz pozywny obiad( ryz bardzo zapycha) to nie bedziesz sie obiadac w nocy. aha, jesli uwielbiasz słodycze to zamiast jabłka w pracy zjedz ten batonik Corny light albo napij sie słodkiego soku( tymbark z L-karnityną pomaga spalic tłuszcz i jest słodziutki) Co do cwiczen to postaraj sie codziennie zrobic 30 brzuszków i 30 przysiadów.To na dobry początek wystarczy. Zmiesc sie w 1000-1200kcal dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia23
dziekuje justy ale zastanawiam sie nad tymi obiadami...bo w symie mam dwa do wyboru ale zazwyczaj jakies miesko z surowkami biore...a tak mi napisalas to nie jest to za duzo kalorii?:)ale wsumie jak sie zablokuje to przemiana mi sie zatrzymuje (jak jem zbyt malo) a np Sniadanie:2 kromki wasy z czyms;do pracy 2 kanapki z razowca;i po powrocie jakas salatka lub kanapka z razowego...ale tak jak mi napisalas to glodna nie bede i nie bede siegala po slodycze a tak to glodna chodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, chodzi o to zebys nie mysłala cały dzien o jedzeniu. POwinnas na sniadanie zjesc około 300kcal a na obiad 400 ,kolacja 200 a te przekaski to tez powinny sie w 200kcal zmiescic.To nie bedzie duzo kcal:) pij w pracy duzo wody albo herbatek owocowych. Mięso powinno byc chude i nie schabowy w panierce tylko jakis drób;D a kanapki bez masła oczywiscie, moim zdaniem schudniesz na takiej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia23
hmm no tak tylko,ze w pracy nie ma takich bez panierki:) i tak rezygnuje z ziemniakow:( To sa obiady typowo domowe:)ale i tak ja kzrezygnuje ze slodyczy,ktore jem teraz,i ie bede jesc na noc,to moim zdaniem pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna:) dzieki...:D ale ja na tym zdjeciu jestesm cała na czarno a ten kolor wyszczupla.Ty masz sliczne blond włoski i zgrabne nogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoze...słodycze to zguba:D wiem cos o tym.Jak przestaniesz jesc po 18 i dorzucisz troche ruchu to napewno schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia23
a ile wazycie? jesli mi zdradzicie? i jakie fotki:)?Ja tez sie wymienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dziewczyny:) Zabciu ja bym Ci proponowala na sniadanie jajecznice z 2 jaj + 2 kromki razowca, takie sniadanko powinno Cie dlugo trzymac. do pracy moze oprocz tego co pisala Justa jakis jogurt (najlepiej naturalny )wiecej nic juz nie pisze gdyz uwazam ze Justa wszystko juz powiedziala:) pozdrawiam aha a do pracy jezdzisz autobusem?samochodem? tramwajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny , a kto chce moja fotke:P tylko musialabym zgrac je z drugiego kompa bo tam mam takie z czerwca i co widac mnie cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×