Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość Kili 45
Kobietki potszebuje coś na zwiększenie ilości sluzu stosowałam wiesiołka nie pomugł a moze len mielony albo cokolwiek błagam pomuzcie.. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSS...
Ale tu cichutko zaglada tu ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuusia
mnie własnie dzieki temu ze mam bardzo regularne cykle udało sie zaplanowac płec dzieci (mam dwie córeczki) I chodzi o to zeby sie kochac w okreslonych dniach cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŃDZIA123
Witaj Mamuuusia a mogłabys dokładnie napisac co miałaś namysli ja mam dość regularny cykl kupiłam test owulacyjny bo chciałabym mieć pewność ,że to co mogłam zrobić zrobiłam. Ja bardzo bym chciała chłopca więc zobaczymy ,ale starania i tak zaczynamy dopiero latem bo musze brac leki na zwiększenie ilości śluzu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbik
Witam , mam równiez prośbę chciałabym prosić Cie Olgo 55 o przeslanie mi tego ebooka mój adres to ewela44@gmail.com z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka 22
A jesli Olu ciebie nie ma może te które dostały tego e-poka od Oli przesłały by???? gp tym co by tez chcieli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbik
No ja też bym miała prośbę do Was dziewczyny o tego epooka jak któraś ma to mogłaby dalej podać oczywiście jak może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum. planujemy z mężem drugie dziecko - koniecznie musi to być dziewczynka. to jeszcze nic!!!! musi urodzić się w styczniu!!!! przygotowania trwają!!!! ale jak Was czytam to mi ciarki przechodzą. cykle mam regularne co 28 dni. i co ? jak będę próbowała w 10 - 12 dniu cyklu to dziewczynka??? potem do owulacji mam się w ogóle nie starać??? a jak nie zajdę w ciążę? nie chcę czekać kolejnego roku!!!!! prześlijcie mi proszę tego ebooka wójcika- pratujcie!!!! dodam jeszcze że mam syna - wg tablic chińskich powinna być dziewczynka :( ale dobrze że mam chłopczyka, bo tak bardzo prgnęliśmy mieć pierwszego syna!!! pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michasia123
No hej dziewczyny ja też prosiłabym o tego epooka o przesłanie jeśli można:) pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbik
Proszę Was dziewczyny już m-c o tego e-booka!! Proszę jeszcze raz przyślijcie jeśli macie taką możliwość. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozia17poczta.onet.pl
ja tez prosze o przeslanie tej ksiazki na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek 1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek 1972
HEJ dziewczyny jestem tu nowa , ale od jakiegoś czasu czytam ten topic .Mam pytanie , czy któraś z Was wie jak wygląda staranko na synusia , jeśli ma się 29 dniowe cykle,kiedy następuje owulacja , jak to wyliczyć ?Za wszystkie odpowiedzi szczerze dziękuję , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes07
Witam jestem tu nowa. mam już synka i strasznie bym chciała mieć dziewczynkę. Czy któraś wysłała by mi na email książkę dr Wójcika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes07
Dziewczyny że tablce chińskie są wiarygodne. Nie wiem czy powinnam się nimi sugerować czy najlepie tylko i wyłącznie obserwacją kiedy wypada owulka. Proszę odpiszcie ilu osobom się potwierdziły dziciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze no no no no
jednym sie potwierdziły metody, innym nie, a e - booka ja kupiłam za 30 zl i nie zamierzam rozsyłać na prawo i lewo za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KADASA
Witam,trafilam tu przypadkowo i spodobala mi sie tutejsza atmosfera :) Moze opowiem troche o sobie,mam 32 lata i trojke dzieci:corka 10 lat,syn 4 lata i najmlodszy syn 1 rok.Od zawsze chcialam miec same corki,nie wiem czemu nie mam jakos specjanego wytlumaczenia,cieszylam sie bardzo ze pierwsza byla corka,starajac sie o drugie dziecko rowniez marzylam o corce ale niestety nie udalo sie, ztym ze wtedy nie wiedzialm nic o metodach planowania plci.W dalszym ciagu mialam ochote na druga corke wiec posatanowilam zajsc w trzecia ciaze i udalo mi sie.niestety po 3 miesiacach okazalo sie ze puste jajo plodowe i poronilam.Po 3 miesiacach znow sie staralismy,wiedzialam kiedy mam owulacje stsaralismy sie zaraz po @ czyli okolo 10 dnia a cykle mialalm 33 dniowe.spodziewalam sie ze w ciaze tak od razu nie zajde ze wzgledu na dlugie cykle ale nie chcialam ryzykowac i wspolzyc pozniej.Okazalo sie jednak ze bylam w ciazy!Cieszylam sie bardzo,bylam pewna ze bedzie dziewczynka bo to bylo na dlugo przed owulacja jakis tydzien wiec plemniki meskie napewno by tyle nie wytrzymaly :)Nasg w 19 tyg lekarz powiedzial ze chyba dziewczynka to nawet zaskoczona nie bylam,po prostu wiedzialam ze MUSI byc corka.Zaczelam kupowac rzeczy,wybralam imie(to ja mialam wybrac dla corki a maz dla syna gdyby byl)Jakiez bylo moje zdziwienie gdy na nastepnym usg inny lekarz mi powiedzial ze to napewno chlopak :(,nie moglam w to uwierzyc no jak to przeciez miala byc krolewna,posciel rozowa kupiona itd Zalamalam sie ,ryczalam jak glupia,nie chcialam drugie chlopca.Kocham bardzo mojego synka ale zawsze marzylam o conajmniej dwoch corkach a tu drugi chlopak sie szykuje?bylam niepocieszona ale musialam sie z tym faktem pogodzic,mialam jeszcze malutka nadzieje ze moze lekarz sie pomylil.Nadszedl dzien porodu,dziecko bylo dosc duze nameczylam sie wiec.Urodzil sie chlopczyk,duzy i sliczny.Bylam szczesliwa ze dziecko zdrowe,od razu go pokochalam mocno i nie myslalam ze czemu nie jednak dziewczynka.Teraz ma roczek,jest slicznym,rozbrykanym bobaskiem i ciesze sie ze go mam,nie zaluje ze zaszlam w tamta ciaze.Zaczynam jednak myslec po malu nad staraniami o dziewczynke.Troche sie boje ale wiem ze jakby znowu byl chlopak to i tak bede go kochac jak pozostalych.Mam nadzieje jednak na corcie,moja najstarsza corka marzy o siostrzyczce :) bylabym wdzieczna gdyby ktos mi przyslal ten ebook Wojcika albo chociaz fragmenty mowiace o tym jak starac sie o dziewczynke,podrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,bardzo mi sie podoba to co napisala kasada,niewiele dziewczyn mysli o licznej rodzince:(smutne to jest.Ja mam na imie Patrycja jestem mamusia 5-letniego Alanka i poltorej rocznego Xavierka.Marze o zajsciu w kolejna ciaze i bardzo chcialabym miec coreczke.Dzis jest 11 dzien cyklu i mam nadzieje ze bedzie przytulanko z mezem moze sie uda coreczka:)myslicie dziewczyny ze to jest odpowiedni dzien?czy moze juz za pozno na dziewczynke?!czekam na odpowiedz i pomoc!!!!pozdrawiam i buziaki:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiolek ja mam 2 synkow i nie pamietam dokladnie jak nam sie udalo,ale na chlopca ok 15,16 dnia cyklu,pozdrawiam i zycze milego przytulanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula prosze napisz czy udalo sie z dziewczynka:)poratuj ktorego dnia probowalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,nic sie nie odzywacie,a szkoda...:( u mnie bylo przytulanko dokladnie 11 dnia cyklu:)teraz tylko czekac na wyniki:)juz sie nie moge doczekac czy cos z tego bedzie...:) usciski i pozdrowienia dla WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASADA
Witaj pati1159,fajnie ze się odezwałaś bo myślałam już ze nikt tu nie zagląda a szkoda bo to bardzo ciekawy temat i wiele dziewczyn się nim interesuje.ciekawa jestem czy udało ci się zajść w ciąże w tym 11 dniu.Nie piszesz jakie masz długie cykle,a to jest ważne bo od tego zależy kiedy masz owulacje.Jeżeli zaszłaś w ciąże to zycze zeby byla to dziewczynka,ale ja z doswiadczenia juz przekonalam sie ze na corke powinno sie wspolzyc CZESTO!!! najlepiej codziennie od zakonczenia okresu do okolo 3 dni przed owulacja.Ta teoria potwirdzila sie u moich wszystkich kolezanek!!!szkoda ze nie wiedzialam o tym wczesniej,jak juz pisalam powyzej zaszlam w ciaze po jednym jedynym stosunku w 10 dniu,byc moze w tym akurat miesiacu owulacja sie przyspieszyla i wyszedl chlopaczek.Dlatego jezeli nie zaszlas teraz w ciaze powtarzam kochaj sie czesto zaraz po okresie przez kilka dni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! jestem mama od ponad 2 lat, mam slicznego synka a teraz staramy sie z mężem o córeńkę..mam cykle 32 dniowe, ostatnio słyszalam, że przy moich długich cyklach powinnam współżyc na 15, 16 dni od konca cyklu...no wiadomo na dziewczynke 2-3 dni przed owulacją, ale mnie naprawde trudno jest to ustalić...może ktoś mi pomoże...ostatni @ miałam 3.07 czyli starania powinnam rozpocząć około 18.07? pomóżcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, a ja tak do konca w te metody to jednak nie wierze.... Jestem mama wspanialego 2 i polletniego chlopczyka, w styczniu rozpoczelismy starania o drugie dziecko. Maz marzyl o dziewczynce, ja tak 50/50, po prstu zeby bylo zdrwe i zeby sie udalo szybko zajsc w ciaze, zeby miedzy dziecmi nie bylo za duzej roznicy wieku. No ale jak przyszlo co do czego, to sprobowalismy na kilka dni przed owulacja. Zaszlam w ciaze za 1 razem. Ku wielkiemu zdziwieniu okazalo sie, ze to bliznieta :-D Wg metody powiny byc 2 corki, jest najprawdopodobniej parka! :-) Moim zdaniem to loteria, ale trzymam kciuki za to, by sie wam udalo urodzic dzieci upragnionej plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KADASA
Kasiulak jeżeli masz cykle 32 dniowe to owulacja powinna wystąpić około 17-18 dnia cyklu czyli około 20-21 lipca,ale powtarzam POWINNA,bo wcale nie jest powiedziane ze tak będzie wiec musisz wziąć poprawkę.Według mnie żeby począć dziewczynkę najlepiej żebyście współżyli codziennie lub co drugi dzień od zaraz po okresie do 17-18 lipca,później już nie.Jak już tu koleżanka powyżej wspomniała to trochę jak loteria,nigdy nie masz pewności,ale czemu nie spróbować?Jak się nie uda to przynajmniej będziesz wiedziała ze próbowałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaala
hej dziewczyny. ja powoli przestaje wierzyć w te wszystkie wyliczenia... niestety w dalszym ciągu nieudaje mi się zajść w ciążę. na dodatek rozregulowały mi się cykle i raz jest 35 dni raz 25 dni. mimo to wyczuwam moment owulacji ale i to nie skutkuje. już nawet stwierdziłam, że mogę mieć drugiego synka bo tak bardzo pragnę już to maleństwo a mój pierworodny coraz starszy... także pozostaje mi mieć tylko nadzieję i czekać ... gratuluje wszystkim , którym się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaala
hej Patunia. ja tymrazem dwukrotne próby podjęłam 9 dnia cyklu i 15 dnia . teraz czekamy. jak będziesz coś wiedziała to daj znać . trzymam kciuki agula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Karolina-mnie również zależy by mój synek miał rodzeństwo i żeby nie była miedzy nimi spora różnica wieku...oczywiście dużo od nas zalezy, ale potrzebujemy również szczęścia by sie udało...znam wiele par gdzie pierwsze dziecko pojawiło sie szybciutko a na drugie musieli poczekać 5-6 lat...także miejmy nadzieję, ze wszystko bedzie ok...gratuluję Ci dwukrotnego szczęścia, powiem Ci, że ja byłam pewna, ze pierwsza moja ciąża bedzie bliźniacza, a teraz zastanawiam sie co to bedzie jak za 2 razem sie tak okaże...pewnie na poczatku to szok, ale potem sie do tego człowiek przyzwyczaja i jest wszystko dobrze...napisz mi jak było u Ciebie?miałaś jakies wątpliwości, zmarwienia?Na kiedy masz termin? Kadasa-dziękuje za potwierdzenie moich wyliczeń, tak właśnie myślałam, to dzis zabieram sie do roboty ;-)ale masz racje, to wielka loteria...ale trzeba wierzyc ,, że sie uda... agulaala-wiecej optymizmu kochana, musisz wierzyć, ze sie uda, zobaczysz za nieługo bedziemy sie chwalić fasolkami ;-) nie poddawaj sie...mnie tak cykle rozregulowały sie po odstawieniu od piersi, ale juz 3 m-c mam co 32 dni, także moze w końcu da sie wyliczyc te najbardziej prawdopodobne dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny u mojego maluszka w brzuszku na usg stwierdzona cos wiszacego miedzy nozkami :) pikerwsza mam core a u mnie bylo tak ostatnia miesiaczka 1.05 cykle 28 -29 dni stounek 14 stego--chyba syn cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×