Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gdzie się podziały wszystkiego topikowe kobitki? - czyżby wszystkie zabrały się ostro do roboty ;););););););) hihi Paulka - daj znać proszę co u ciebie, martwie się o ciebie ... dziwnie zabrzmiała twoja ostatnia wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśni ePaulka co się dzieje. A jeżeli chodzi o ciążę pozamaciczną, to słyszłam, że po clo występuje bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka , zrob sobie jeszcze raz beta hcg jeśli przyrasta po 2 dniach o 66% ( do 100 %) to wszystko ok , jak jest bardzo słabiutki przyrost to podejrzenie ciąży pozamacicznej , a jak spadek to raczej płód niestety obumarł życzę Ci z całego serca oczywiście przyrostu , trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ❤️ Trzymam kciuki za Ciebie. Będzie ok. Może rzeczywiście zarodeczek jest jeszcze mały, albo sprzęt jakiś słaby którym Ci gin robił USG. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiało grozą - Paulka, jeśli to czytasz to nie wygłupiaj się i napisz, nawet niewiesz jak bardzo wszystkie jesteśmy z Tobą ... uh, aż głupio pisać coś o sobie w takiej sytuacji - powiem wam tylko, że dzisiaj ostatni dzień na Clostilu! hurrrra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** dobrze, że to już koniec - teraz trzeba działąć;) Paulka odezwij się!!!! Co się dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamna co jest z Paulką? kurcze, a na forum bywała - sama widziałam, ale z jej wypowiedzi nic nie wywnioskowałam ... Paulka - nie daj się prosić, i napisz cokolwiek co u ciebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to znowu ja ;) dziewczyny, ale się przestraszyłam przed chwilą, aż się boje co się dzieje, nic mnie nie boli jest super, poszłam do wc - patrze - jakieś plamienie (dosłownie jasnoróżowa kapka) - a mocz? w życiu takie ciemnego u siebie nie zaobserwowałam .... co się dzieje??? może któraś mi podpowie czy tak może być od clostilu ...? :( głupie to co piszę, ale co jak co - tylko z wami rozmawiam tak na luzie i bez \"krempacji\" ;) staram się uśmiechać, ale strasznie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka nawet niewiesz, jak się cieszę, że cię widzę :) ufff jeden kamień z serca, kurcze, mąż w pracy ... wróci rano .... nie będzie za późno? chyba nie ... OWU trwa kilka dni prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka :) kurcze, ale się ciesze, że wszystko u ciebie ok - aż słów mi brak, chcesz po dooopce? dlaczego się nie odzywałaś? i naraziłaś mnie na stres co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wieeeeeeeelkie uff ;) ty mi więcej takich niespodzianek nie róbv:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka słońce - widzę że humorek dopisuje :) ja dostałam super tajną misję .... jeszcze przez conajmniej najliższe 2 tygodnie być śmiertelnie poważna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dużo niema co się śmiać, bo jak poczniemy małego to jeszcze się z jakimiś tikami urodzi ;) uuuuuu mąż sms\'ki pisze :( buu - jak ja nie lubie tych jego dziwnych zmian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykonuje taki zawód, że chodzi na 2 zmiany, 19-7 lub 7-19, pacuje 12 godz potem ma dzien wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka....bardzo ci gratuluje...zasługujesz na to tyle wycierpiałaś.....🌻 nic sie nie pochwaliłas na topiku \"ponawiam topik dla myslącym o dziecku\"/.....znikłas i juz z nami nie pisałaś.... zyczę ci duzo szczescia, zdrowego dzidziusia, dobrego samopoczucia...aby ci sie wszystko ułozyło....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** ciekawe, czy mąż miał jeszcze tyle siły, żeby rano działać ;) Paulka uuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffffffffffffffffffffff:D strasznie się cieszę!!! super, że wszystko ok!!:) Jak narazie, wszystko wskazuje na to, że masz dobrą rękę do wróżb!!! Wychodzi na to, że K*** wkrótce do ciebie dołączy. hehe - wszystko idzie w dobrym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, widzę ze szalejesz po innych topikach i zarazasz wszystkich swoim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja już chyba wymiękam. optymizm mi się kończy:( to już tyle czasu iczły czas nic!!! 1,5 roku starań - ciągłe badania, leki i dalej nic!! jak mnie to już wszystko wkurza !!!! ile można??? rety.... Paulka, ile ty czasu się w sumie starałaś, sorrki nie pamiętam. Skąd tu ciągle brać siłę??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyjecha c mi się niestety nie uda, a jak tak czytam posty, to większości włąśnie tak się udaje - po lub na wyjeździe. Ale mnie to wszystko już strasznie wnerwia. Też już miałam taki okres, że mi nie zależało, ale obecnie znów mi odbijachyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekają cię wyczerpujące, ale przyjemności. A ja chyba oszaleję do czasu, aż zacznę brać clo wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z checia,ale chyba trochę daleko od siebie mieszkamy. Pranie robimy podobnie jak wy, bo popsuł się nam automat i nie dało się go już naprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ochotę wszystko pozmieniać - nie tylko pralkę. Może dlatego nie wychodzi nam z dzidzią -- chcemy zmienić pracę, może nawet wyjechać za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znam życie to pewnie tak, ale i tak bym się nie obraziła. Zawsze jak człowiek chce, to sobie poradzi. No nie?? Ale doła mam dzisiaj strasznego gghrrrrrrrrrr, aż sama mam siebie dość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nie mam za duzo czasu, ale myslami jak zwykle jestem z Wami, Paulko ales mi strrracha napedzila, niech to bedzie dla nas wszystkich lekacja, ze na poczatku ty tylko betahcg a nie od rtazu na usg bo zwariowac mozna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×