Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Nie chce nikt ze mną gadac, to nie strzelam focha i się już nie odzywam dzisiaj :P:P:P:P:P:P:P:P - język do was wszystkich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim z wieczora, ziolka, migmig - no brawo tylko wy tu poziom na plus trzymacie ... ja niestety dołączam się do grona przygaszonych ... czy myśmy się zmówiły z tym @ czy co? :) nie nie, ja już niewiem czy śmiać się czy płakać, od samego początku wiedziałam, że w tym cylku będzie \"bida z nędzą\" ale i tak mi smutno ... u nas na rynku był festyn z okazji dnia dziecka, pełno maluchów, muza i wogóle, a ja w bólach stłumionych tabsami musiałam robić dobrą minę - no to nie było przyjemne :( ninka słońce, nie łam się, ci lekarze .... no cóż - niechce krytykować twojego, ale zachował się bardzo nieładnie - nie wkurzaj bo faktycznie jak masz już w sobie niuńka to nie pomoże - masz racje, byłaś w ciąży więc nie jesteś absolutnie na pozycji straconej. onewish - wiesz co chce powiedzieć ..... do boju :):):) zapal kolejne światełko :) nadwislanka - eh kaszana z tym @, ja mam potworne bóle, coś tam kapnęło wczoraj, coś dzisiaj ..... żeby sprowokować @ strzeliliśmy sobie z mężem miłostki - ale jak niechce się porządnie rozbujać tak niechce, wkurza mnie to kapanie, przecież wiem co u mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pytanie z innej beczki :) czy którach pracuje w nieruchomościach, albo ma o nich pojęcie? kurde szykujemy się z mężem na własną chatkę ... ale niewiem czy warto, fajna lokalizacja, przeraża mnie tylko że całe piętro kamienicy do remontu (właśnie o zakup piętra w kamienicy biega, bezczynszowe z udziałem w gruncie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka jestem z Tobą myślami cały czas i trzymam za Ciebie kciukasy żeby inseminacja doszła do skutku, odbyła się bez problemów i przede wszystkim pożądanych efektów ❤️❤️ k*** powinnaś zdecydowanie podnieść swoją topikową frekwencję:) jak z resztą pozostałe dziewczyny też ;) dobranoc dziewczynki jutro wstaję do pracy...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** nie znam się na nieruchomościach ale na pewno warto zainwestować na tym się nie traci, ja z mężem też poważnie myślimy o swoim.....może już niedługo ???? byłoby miło zagrać teściowi na nosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam dobranoc a jeszcze siedzę.....teraz naprawdę papapa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam się już nie odzywać, ale powiem:D DOBREJ NOCKI!!!:D migmig - ja tez jutro wstaje do pracy (odrabiamy za 30 kwietnia, buuuuuuu) k*** - hejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :) Chciałam Wam przekazać , że jutro 3 czerwca w Watykanie papież Benedykt XVI ogłosi bł. Szymona z Lipnicy( naszego rodaka)świętym . Piszę o tym dlatego, że dowiedziałam się o bł.Szymonie z Lipnicy, że ma talent do ....przywracania zdrowia i nadziei. Jest on również m.in. patronem kobiet spodziewających się (i pragnących)potomstwa. Jego relikwie znajdują się w krakowskim klasztorze ojców bernardynów.Podobno dawno temu kobiety , które chciały zajść w ciążę zakładały na siebie jego habit(podobno). Myślę , że skoro jest naszym patronem( ja na clo 3 miesiąc , na bromergonie 10msc,po hsg) warto pomodlić się do niego , zwłaszcza jutro , gdy zostanie ogłoszony świętym. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to właściwie nie habit a raczej peleryna- płaszcz. Natomiast w każdy czwartek odbywa się nowenna do bł.Szymona z Lipnicy wieczorem i wtedy krakowianie( i nie tylko)mogą pocałować ukrytą w srebrnej puszce czaszkę zakonnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
witajcie dziewczyny.ja tez mam taki sam problem jak wy,nie moge zajsc pomimo ze biore bromergon od 5 miesiecy i nic .teraz mam dni płodne wiec trzeba działac ,.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
czy ktos mi odpowie ile czasu trzba to brac aby zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
hej jest tu ktos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaWi
Witam,od sierpnia jestem na bromergonie i eutyroxie a od wczoraj biore clostibegyt.Czy to możliwe,że już dziś mogę mieć jajeczkowanie?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki - dziękuje za informacje, nie wiedziałam wogóle kto jest naszym patronem i opiekunem, ale teraz juz wiem do kogo jeszcze się modlić:) wasiulka - to chyba sprawa indywidualna, ale bromergon jest na podwyższona prolaktynę, która uniemozliwia owulację, a ten lek ją zbija i musisz zmierzyć jej poziom, a wtedy będziesz wiedziała, a najlepiej pójsc do gina na usg, albo kupic testy owulacyjne, albo mierzyć temperature Hawi - a jak długie masz cykle i który jest dzisiaj twój dzien cyklu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasiulka - jest tu kilka dziewczyn,ktore powiedza Ci cos na temat bromergonu,ale nie ma ich najwidoczniej w tej chwili i czesto sie tak zdarza,ze nie ma nas wszystkich na raz :) mysle,ze ktoras na pewno udzieli Ci szczegolowych informacji-ja o tym leku nic nie wiem,bo biore Clo HaWi - latwiej by bylo sie zastanowic nad Twoim jajeczkowaniem,gdybys udzielila cennej informacji na temat tego-w ktorym dniu cyklu jestes :) ja dzis jestem w 15 dc i czekam na meza aby sie z nim jeszcze posciskac troche :) tym razem delikatniej bo po ostatnim razie nosi na palcu stabilizator :D taka byla impreza.... :) pozdrawiam stare i nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaWi
Witam,mam 6dzień cyklu,czyli ostatni dzień okresu.W tym miesiącu mam mieć inseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki:) ziolka to Ty jedną sobotę pracujesz i narzekasz a ja zawsze w sobotę jestem na obrotach:) ale za to mam poniedziałki wolne caaaałłee:D OneWish wyduś ze swojego wszystkie soki niech poczuje że wiosna w końcu nieee???:D:D:D ale krzywdy mu już więcej nie rób chyba mu wystarczy na pewno zapamiętacie te staranka na dłuugoo;) Hawi po samym dniu cyklu nie sposób określić dni płodne jeszcze trzeba wiedzieć jak długie masz cykle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki-tez o nim uslyszalam tydien temu z tygodnika NIEDZIELA. Pewnie ze sie pomodle. A dzis bylam w innym sanktuarium i modlilam sie o dzidzie. Na razie 2 dzien @ mam. Krotko romzmawialismy o dalszych planach. I podjelismy dec o adopcji, a rownoczesnie w licu przystepujemy do inseminacji. O in vitro na razie nie myslimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla melduj się co u Ciebie??? który masz dc? i jakie prognozy bo my ty umieramy z ciekawości.... Nina hop hop odpędziłaś wszystkie dołki, mam nadzieję że tak w końcu weekend:) Pozdrawiam wszystkie stare i nowe dziewczyny......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanka heejj:) ziolka kiedy Ty idziesz na inseminację jutro czy w poniedziałek ??, a może zmieniły Ci się plany?? bo coś nie piszesz ostatnio co i jak u Ciebie z tymi sprawami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę lecieć po bromergon do apteki bo właśnie mi zabrakło, jak w tym cyklu mi nie wyjdzie to od następnego mam brać podwójnie clostilbegyt, miłego wieczoru wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig ja dzisiaj 27 dc ale co pare godzin mam taki skurcz jak przy @ az mnie skreci takze @ juz wkrotce niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig - już się melduję:D Właśnie wróciłam z zastrzyku(Pregnyl 10 tys. jednostek), a inseminację mamy mieć w poniedziałek o 6 rano. Ale przed chwilą zrobiłam test owul. i wyszły II krechy. No i teraz mamy dylemat z mężem: czy spróbować się poprzytulać dzisiaj, tak na wszelki wypadek, ale wtedy będzie krótki okres abstynencji do inseminacji, czy spokojnie czekać do poniedziałku i modlić się, żeby nie było za późno? No bo na opakowaniu jest napisane, że jak wyjjdą II krechy to owulacja powina nastąpić w ciągu 24 - 36 godzin, a zapłodnienie może nastapić w ciągu 24 godzin od uwolnienia jaja z pęcherzyka do jajowodu, no a ja do ineminacji mam 36 godzin. Dziewczyny doradźcie coś, bo zaraz zgłupieje od tego myślenia. Ciągnąć męża zaraz do wyra? Czy wrzucić na luz i czekać do poniedziałku? nadwislanka - my jutro wybieramy się z mężem do Wąwolnicy, do tej świętej figurki pomodlić się o Boże wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki77
a kreska jest mocna, oczywiscie pytam o tę drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka to fajnie że masz owu no ale i przy okazji niezły dylemat...zupełnie nie wiem co Ci doradzić? :( ale pisałaś że Twój wyniki miał spoko no to może by się zregenerował od dziś do poniedziałku, myślę że tak to w końcu noc - dzień - noc....jeśli zdecydujecie się dziś spróbować to myślę że powinniście zacząć teraz żeby było jak najwcześniej:)....życzę powodzenia i nie martw się, wszystko będzie ok. trzymam za Ciebie kciukasy i nie puszczę aż się dowiem o tych najważniejszych dwóch krechach u Ciebie :D ❤️❤️❤️ Carolla póki @ nie wystąpiła nie myśl o niej i już, no czasem się nie da coś o tym wiem... ale myśl pozytywnie póki jej nie ma to jest cały czas na Twoją korzyść....a za Ciebie też kciukasów nie puszczę i za resztę dziewczyn też nie .....choćby mi spuchły nie puszczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig - też tak sobie właśnie myślę, a mój to już wogóle się do mnie łasi i mówi - tak, tak, dzisiaj, dzisiaj, do poniedziałku jeszcze daleko, odbuduja sie, zróbmy to dzisiaj (chyba ma cisnienie:D:D:D). No dobra, to lecę - wróce za jakieś pół godziny do godziny, hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka-sprobujcie dzisiaj!! lap \"okazje\" za ogon - nie bez przyczyny lekarza namawiaja na przytulanki codziennie w srodku cyklu bo kazda taki raz moze niec wielka szanse.ja bym sprobowala :) bo jesli sie dzis uda do inseminacja sie nie powiedzie bo nie bedzie juz komorki,natomiast jesli sie nie uda dzis-to w poniedzialek - na pewno!! powodzenia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolka zdajcie się na instynkt.....przeczucie tak tak jestem za do dziełaaaaaaa !!!:D:D:D:D ale możesz wrócić później lepiej po tym trochę jednak poleżakować....może być nawet rano hehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×