Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta Fantasia

Szukam chętnych do wspólnego dietowania i dzielenia się radościami w chudnięciu!

Polecane posty

Dziękuje Wam bardzo🌼 Pędxze na pociąg:) nie zapomne o Was i będe zaglądała tak czesto jak tylko bede mogła:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia - miłej nauki :) U mnie na szczęście kilogram mniej :D Niestety, od dwoch dni wrociło \"zajadanie\" samotności, a o d tego się mój wzrost wagi zaczął. jak tak dalej pójdzie to niedługo wszystko odrobię :( Muszę sie zmobilizować! Jak to w pisoence \"Popełniaj błędy i naprawiaj je\" Proszę o podawanie aktualnej wagi do tabelki. osoby bez wpisanej wagi docelowej prosze równiez o jej podanie. Pewnie te informacje gdzieś tu są, ale musiałabym się wrócić o kilka stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek. Niestety znowu poniedziałek.... eh... jak ja nie lubie poniedziałków. Znowu trzeba iść do pracy niestety, a właściwie to już jestem w pracy i czas jak zwykle wolno idzie, pracować się nie chce.... Waga pokazuje jak w zeszłym tygodniu 64 kg. W przyszłym tygodniu zaczynam aerobic ;] może w końcu coś się ruszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapiano.....164cm.....S-76kg....T-65kg....K-55kg........W-11kg* Coccinella ... 177cm.....S-75kg....T-64kg....K-62kg........W-11kg* 111222...... 158cm......S-70kg....T-60kg....K-53-55kg....W-10 kg Gunia113.....160cm......S-68kg....T-60kg....K-52kg........W -8kg* Treniewa.....159cm......S-66kg....T-58kg....K- 55kg........W-8kg* Aisak26........66cm......S-61kg....T-54kg....K-49kg........W- 7kg Marta F........178cm.....S-78kg....T-75kg....K-68kg........W-3kg Żelek............168cm....S-65kg....T-63kg....K-58kg.........W-2kg* gugajnaa......172cm.....S-98kg....T-98kg....K-? kg.........W0kg ewcia39.......166cm.....S-60kg....T-59kg....K-55kg.........W-1kg* alergiczka40..162cm....S-79kg....T-79kg....K-75kg.........W0kg Tysia Pysia....162cm....S-55kg....T-55kg....K-55kg..........W0kg No proszę, jest tabelka. Gwiazdka jest przy osobach, którym zaktualizowalam dane. Proszę o kolejne. A ja tak patrzę na moją laskę na suwaczku i bardzo mnie cieszy fakt, że juz niedaleko do celu. :) Niestety, w piątek mam test, więc raczej trudno mi teraz znaleść czas na ćwiczenia. zreszta miotam się między ćwiczeniami na brzuch i uda, a to do niczego nie prowadzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
Heja! Jem i jem, ale to już postanowione. Od jutra zaczyna się szkoła i zaczynam się odchudzać, wezmę się ostro do roboty. JAkoś ciągle brakuje motywacji i bu. nie moge przestac jesc. ale skoncze z tym, przynajmniej mam taką nadzieje, ze sie uda...powiedzcie mi cos, żeby mnie zmotywowaly, nie musi byc to mile:) mozecie mi powiedziec : "Ty, utuczony żelki, chcesz wyglądać jak normalna dziewczynka czy jak zwał" :P oczywiscie to byl TYLKO przyklad - licze na Waszą inwencję i podziwiam stracone kg-my. POzdrawiam i jeszcze wytłumaczcie mi o co chodzi z tą tabelką i żeby gwiazdki coś tam zrobiły:D papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelek w Twoim wieku najłatwiej schudnąć coś na ten temat wiem. To że jedzenie smakuje i lubimy podjadać to rozumiem bo rónież mam z tym problemy. Chcesz coś podjeść napij się wody!!! Miej przygotowaną marchewkę pokrojoną w talarki ... tak dużo wygląda w miseczce i też moż na podjadać. Musisz sobie najpierw wszystko sama wyjaśnić. A może chcesz się jeszcze bardziej komuś podobać? To dla kobitek najlepszy motorek. Powodzenia i uważaj na niepotrzebne kalorie. Gwiazdki przy wadze ... tzn. że waga została zaktualizowana W moim przypadku jest o 1 kg mniej. Z moją wagą walczę już od 20 czerwca. Efekty średnie ale i wiek nie Twój. Życzę Żelku powodzenia i NIE PODJADAJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelek, ty tłuściochu! :P Jak dalej będziesz się tak obżerac, to niedługo będziesz się toczyc a nie chodzić! A potem założysz topik Ratunku, ważę sto kilo, kto odchudza się ze mną? A wieszaki będą tam wchodzić i ci dogadywać ;) :P Może być? Ale powaznie - najtrudniej jest wytrwać pierwszych kilka dni bez podjadania. Zaopatrz sie w kilka butelek coli light (wiem, że to niezdrowe) i zapijaj głód. Siądz przed komputerem i poczytaj wszystkie wypowiedzi dziewczyn na dietach. Mnie to bardzo mobilizuje. Albo pooglądaj bielizne w sklepach internetowych albo na allegro i pomyśl, ze jak schudniesz 3 kg to w nagrode sobie cos kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
dziekuje Wam kochane dziewczynki! :) Treniewo, mam nadzieje, że jakoś to będzie i znowu zacisnę pasa i schudnę te pare kilo. w końcu to tylko 5kg. Schudnę i potem kupię sobie dużo nowych ciuchów, żeby się podbudować i nacieszyć swoją figurą:D Coccinello, dla Ciebie też wielkie dzięki. Pierwsza część Twojej wypowiedzi mnnie bardz zmotywowała:P A potem z kolei wytłumaczyłaś mi czego tak na prawdę chcę. poogladam troche ladnych ciuchow...i bielizny a potem jeszcze przejrze zdjecia gwiazd w necie, np. w bikini, żeby sobie pomyśleć, że chcę tak wyglądać(o czywiscie bez przesady, nie tak jak Paris Hilton i jeszcze w dodatku ten fotomontarz, ale np. Jessica Alba:D) Pozdrawiam Wam i mam nadzieję, że Wam nie zabraknie silnej woli. Dziekuję za pomoc, na serio bardzo mi pomogłyście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelku - :) Kupiam sobie na allegro spodnie. Rozmiar 38 :) Wreszcie coś dla ludzi po tych wszystkich \"dla puszystych\". Dzis koleżanka w pracy ma urodziny. Nie lubię takiego demonstarcyjnego krygowania \"ja nie, ja się odchudzam\". Strasznie to wkurza mnie u innych i nigdy tego nie robię. Zjem ciacha z czystym sumienie, najwyżej pociągnę dietkę 2 tygodnie dłużej. Wczoraj byłam na angielskim po przerwie wakacyjnej. I nasza prowadząca się przez te miesiące zrobiła takim pasztetem. Zawsze byla grubawa, ale teraz wygląda nieciekawie. A szkoda, bo jest ładna. Moje uczucia były bardzo niskie, przyznaję, bo ja odczułam satysfakcję, że te czasu poza mną i teraz jestm szczupła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś żadko tu zaglądam, brak czasu chyba... albo brak motywacji... nie wiem, A w tabelce powinno być 64 kg i 12 kg mniej a pro po.... ale jakoś ta tabelka mnie nie motywuje.... eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
nie wiem nie wiem...zaczela sie szkola i mam nadzieje ze mi to pomoze w odchudzaniu...wiecej ruchu(wf) i stres(klasowki). mam nadzieje, ze bedzie dobrze...tylko 5kg...i już...to jakies 5-7tyg czyli do poltora miesiaca... lepiej wziac sie za siebie i miec z glowy:) gratuluje nowego szakupu(spodenek w rozmiarze 38:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coccinella gratuluję bardzo przekonywująco dopingujesz i motywujesz Podobałami się twoja wypowiedź. Jesteś naprawdę szczupła Gratuluję Takie BMI to nigdy nie miałam i tym bardziej jestem z Ciebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewa - :) Mnie najbardziej dopinguje widok w lustrze. Kiedys bylam bardzo zgrabna (oprócz ud, ale to inna sprawa). Lubiam stac przed lustrem i oglądac sie ze wszystkich stron. Polem mi sie przytylo, bleee, taki wylewjący sie tłuszcz :( Więc staralam sie unikać mojego odbicia. Nie jest to takie proste, bo w łazience mam duże lustro nad umywalką. A teraz znw patrzę w nie z przyjemnością, choć jeszcze trochę przede mną. Ale dośc tego narcyzmu i samouwielbienia :P Ewapiano - takie wyniki musza cię zmobilizować i napełniać duma schudlaś juz tak dużo! I pewnie słyszysz od wszystkich pochwały, że dobrze wyglądasz :) jeżeli masz dość diety, to odpuść sobie pare dni. Oczywiście nie masz rzucić sie na jedzenie, tylko starać się zmieśćic w 1500 kcal. ja tak zrobilam, wcale nie przytylam i dzis czuję od nowa chęć do odchudzania. Oto zmieniona tabelka. W żółtej koszulce dalej Ewapiano Ewapiano.....164cm.....S-76kg....T-64kg....K-55kg........W-12kg* Coccinella ... 177cm.....S-75kg....T-64kg....K-62kg........W-11kg* 111222...... 158cm......S-70kg....T-60kg....K-53-55kg....W-10 kg Gunia113.....160cm......S-68kg....T-60kg....K-52kg........W -8kg* Treniewa.....159cm......S-66kg....T-58kg....K- 55kg........W-8kg* Aisak26........66cm......S-61kg....T-54kg....K-49kg........W- 7kg Marta F........178cm.....S-78kg....T-75kg....K-68kg........W-3kg Żelek............168cm....S-65kg....T-63kg....K-58kg.........W-2kg* gugajnaa......172cm.....S-98kg....T-98kg....K-? kg.........W0kg ewcia39.......166cm.....S-60kg....T-59kg....K-55kg.........W-1kg* alergiczka40..162cm....S-79kg....T-79kg....K-75kg.........W0kg Tysia Pysia....162cm....S-55kg....T-55kg....K-55kg..........W0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:) Ja jestem załamana.. wiedziałam że tak bedzie.. ledwo rok szkolny sie zaczoł.. już mnie wszyscy na pizze wyciągają:(;( no to ja im tłumacze że jestem na diecie.. a oni że i tak dużo schudłam i mam nie marudzić:(.. kurcze(teraz to ja walcze żeby schudnąć to co nadrobiłam bo pewnie jest tego sporo:( teraz jestem 3 dni w domu i mam zamiar zastosować ostrą 3 diete:) a potem MŻ!!:P Kochane pocieszcie mnie i zmobilizujcie:( i jescze taka chuda panna kręci sie koło mojego faceta... wiem że to powinna byc dopiero motywacja.. ale jakoś nie wiem.. on non stop chce żebym jadła bo się o mnie martwi i ja sobie tłumacze że ja sie mu podobam.. a przyjdzie taki dzień że on stwierdzi że tamta taka zgrabna i mnie porzuci:( POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
GUNia!!! Nieprawda! Nie mysl tak! Skoro tak o Ciebie sie martwi tzn. ze mu zalezy...skoro wybral Cie jak bylas troche grubsza tzn. ze mu to nie przeszkadzalo. liczysz sie Ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zrobiłam sobie wczoraj wieczorem ważonko i było 58 kg, jeden w dół...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia ja ostatnio stosuję MŻ i dopiero ruszyła mi się waga. Przed nim prawie normalnie jadłam tylko nie kolacji (u mnie to wielki sukces). Jak bedziesz ćwiczyć i się nie objadać to nie przytyjesz!!!!! Niestety mieszkamy w kraju w którym nie szanuje się inności nawet jeżeli chodzi o sposób odżywiania. Głodzić się nie możesz bo nie wiem czy wiesz, że zawód uczeń to katorżnicza praca (ciągły stres, napięcie, gotowość do wykonania określonego polecania w ciągu średnio 7 godzin). Nieprawidłowe odżywianie może doprowadzić do wielu niepożądanych stanów a nawet chorób. To nie jest tylko anoreksja. Osiągnełaś wiele, wszyscy to zauważyli Pilnuj wagi i nie idmawiaj sobie wszystkiego. To nie na tym polega. Twój chłopak na pewno Cię szanuje i wspiera. Nie okazuj tak bardzo, ze to tylko ON Pełny szacunek i zaufanie to podwaliny dobrego związku i wierz mi nie czy więcej 2-3 kg na ciele. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - gratuluję :) Gunia - to prawda. Twój chłopak wybrał ciebie, bo cie kocha. jak będziesz sie zadręczać, że wybiezrze inną, to zamęczysz jego i siebie. Gdyby koło ciebie pojawił się przystojniejszy facec, rzucilabys obecnego i poleciala na tego drugiego? Pewnie nie. Dlatego zaufaj twojemu chłopakowi, bo taki brak zaufania bardzo boli. Co do dalszego odchudzania. czytałam, aby nigdy nie mowic innym, że sie odchudzasz, bo zaraz cię zakrzycza \"Po co sie odchudzasz, przeciez jesteś szczupła\". Musisz powiedziec, że nie jesz, bo masz refluks/wrzody na żołądku/grzybicę przewodu pokarmowego itd. Cel uświęca środki :) Poza tym wyjdz czasem na pizzę. Przecież chcesz schudną, aby być ladniesza i bardziej cieszyć się życiem, a nie zostać zgorzkniałą męczennica. Teraz już nie masz żadnego terminu, który by cie gonił. Uff, mama nadzieje, że nie zanudziłam was moim moralizatorskim tonem, zwlaszcza, że za oknem szaro i ulewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na śniadanko pomidory i łososik wędzony. Na potem jogurcik i kaaaawa, bo sennie jakoś dzisiaj. Deszcz i pochmurno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coccinella masz racje a Ewcia smakowicie sobie podjada. SMACZNEGO i na zdrowie Czasami jak wypiję kawę chce mi się spać. To chyba zmęczenie!?!? Moja waga stoi w miejscu, ale zobaczymy jak będzie w poniedziałek Mój najmłodszy synek mówi jaka ty mamusiu jesteś chuda. Już nie musisz się odchudzać bo będziesz taka brzydka jak te panie kiedyś u ... Drzyzgi (Ewa Drzyzga prowadziła program o anorektyczkach). Wg mnie nie jest tak żle, jeszcze tylko 3kg POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
u mnie już 62kg! Nareszcie kg mniej:) jeszcze tylko 4kg:D mam nadzieje, że jak dojde do tej wagi to będzie dobrze i nie bedzie potrzeby stosowac diete dalej... waga początkowa: 65kg ❤️ jest: 62kg wzrost: 169cm waga wymarzona: 58kg 🌻🌻🌻 aktualne BMI: 21.707923392038093 kg/m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelek pilnować to będziesz się musiała już zawsze... niestety Gratuluję ubytku wagi .... oby zbędne kilogramy nie powróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko u mnie... bardzo ciężko.. nie wiem co się stało z tą Gunią z wakacji..:/ już nie potrafie nic nie jeść.. mój umysł domaga się pożywienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! dopiero wróciłam z urlopu, do pracy, do internetu.... mam wreszcie pierwsze efekty, więc bardzo proszę o wpisanie:) spadły mi 2 kg:):) a waga docelowa to narazie 80kg (widzę, że nie podałam) Odstawiłam chleb, słodycze, na sniadanie jem musli, a przy każdym posiłku surówki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gugajnaa no brawo.....gratuluję....:) U mnie trochę nie po myśli, bo byłam na wsi a tam mąż na obiadek zrobił żeberka z kapustką. No przepyszne to było......nie można było nie jeść.....Zobaczymy co pokaże dzisiaj waga, aż strach na nią wchodzić.....;) Na śniadanko mam biały serek i oczywiście pomidory, papryczka i jogurcik....ale najpierw herbatka zielona z miętą.... Miłego dnia...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapiano.....164cm.....S-76kg....T-64kg....K-55kg........W-12kg Coccinella ... 177cm.....S-75kg....T-64kg....K-62kg........W-11kg 111222...... 158cm......S-70kg....T-60kg....K-53-55kg....W-10 kg Gunia113.....160cm......S-68kg....T-60kg....K-52kg........W -8kg Treniewa.....159cm......S-66kg....T-58kg....K- 55kg........W-8kg Aisak26........66cm......S-61kg....T-54kg....K-49kg........W- 7kg Marta F........178cm.....S-78kg....T-75kg....K-68kg........W-3kg Żelek............168cm....S-65kg....T-62kg....K-58kg.........W-3kg gugajnaa......172cm.....S-98kg....T-96kg....K-80 kg........W-2kg ewcia39.......166cm.....S-60kg....T-59kg....K-55kg.........W-1kg Dzis ważenie, a wy sie nie odzywacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zważę się koło 15.00 jak dotrę do domku i zaraz podaję, mam tylko obawy, czy aby nie będzie obciachu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×