Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziabnął skubany babcię

Bolerioza - ktoś z Was chorował ?

Polecane posty

Gość dusza blada
..nie można tego lekceważyć... ..jak się wczyta , to kleszcze miały być wykorzystane jako broń biologiczna, a może już spełniają taką rolę? podobnie z turalemią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot i co........
Pytanie: Gdzie i czy w ogóle można kupić test na boreliozę? Czy może tylko w jakiś laboratoriach to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaa_89
D.M. wyslalam ponownie. Jesli znowu nie doszlo to podaje swoj numer gg 5966443 Tam tez mozecie mnie znalezc ;) Na forum pojawia sie coraz wiecej wpisow, a dotycza one praktycznie tego samego, widze, ze praktycznie nikt nie zadaje sobie trudu aby przegladnac kilka stron wstecz (w sumie sie nie dziwe, bo panuje tu straszny chaos) Zalozenie nowego forum ulatwi znalezienie potrzebnych informacji, bo beda w jakis sposob uporzadkowane... Obiecuje, ze jesli bede potrafila odpowiem na kazde pytanie pojawiajace sie na: http://www.borelioza.fora.pl/ Pozdrawiam lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.M.
Do lenkaa_89 Szkoda, poniewaz jesli wyslalas to znowu nie doszlo. Teraz nie ma Cie na GG. Bede probowala Cie zlapac jutro, ale moze jednak napiszesz mi te namiary tu na forum. Przeciez byloby prosciej i dawno bym juz to miala. Tak czy inaczej dzieki za probe pomocy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani , piszcie jak przebiega Wasze leczenie. czy komuś z was udało sie przegonić te robale do diabła????? ja lecze sie dopiero 2 mce i potrzebuje jakiś świadectw że to ma sens. lecze sie wg ILADS. czy waszym zdaniem jest sens robić WB podczas antybiotykoterapii bo gdzies przeczytałam że nawet trzeba. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani , piszcie jak przebiega Wasze leczenie. czy komuś z was udało sie przegonić te robale do diabła????? ja lecze sie dopiero 2 mce i potrzebuje jakiś świadectw że to ma sens. lecze sie wg ILADS. czy waszym zdaniem jest sens robić WB podczas antybiotykoterapii bo gdzies przeczytałam że nawet trzeba. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusza blada
mnie się udało wyleczyć...a przynajmniej objawy te silne ustąpiły...ale znów mnie dziabnął! gdzieś czytałam,że testy to się robi po kuracji, coś 3 tyg. trzeba odczekać, bo wychodza fałszywe...ale może coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje i wiecej takich postów:) jak długo sie leczylas i u kogo? ile razy wykonywałas WB? bede wdzieczna za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje i wiecej takich postów:) jak długo sie leczylas i u kogo? ile razy wykonywałas WB? bede wdzieczna za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borka74
Hej! Dawno mnie tu nie było. Jak tam u was zdrówko?? U mnie samopoczucie ostatnio średnie. Pozdrowienia :) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. P.S.Pamiętajcie o nowym forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
CZesc aska31 jak zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 31
Hej "mój" ale dawno CIĘ nie było??? wiesz u mnie zdrowie super antybiotyk zakończony tylko wyniki nie takie jakie powinny być Real time PCR ujemny a western Blot dodatni hm.... jestem załamana :( :( :( a co tam u CIEBIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
syn odpukac zdrowy dasz rade trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W 2008 roku zachorowalam na boleriozę. Wiem że można wystąpić do PZU o odszkodowanie z tytułu boleriozy. Czy ktoś z Was otrzymał takie odszkodowanie? Szukam osoby która mogłaby podzielić się ze mną jak załatwiała formalności. Czy PZU stwarzało jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
Cześc słyszałam że można starać się o odszkodowanie z PZU tez będę to robić najlepiej mieć jak najwięcej dokumentacji medycznej rachunków od leków z tego co wiem to PZU nie robi jakiś problemów z tego tytułu ale przekonam sie sama jak będę składać dokumenty wiem tylko że są 2 lata od ugryzienia na odszkodowanie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.M.
To znowu ja...swoj problem opisywalam na ostatniej i przedostatniej stronie. Jesli chodzi o objawy to, czy ktos moze mi napisac czy przy tym wszystkim tzn. bolace stawy, kosci, wypadajace wlosy, to czy moze bolec rowniez gardlo i to juz od ...prawie dwoch lat. Mialam nawet ostanio robiona gastroskopie i brane wycinki poniewaz swierdzino przelyk Bereta...ale czy te okropne kretki moga rowniez doprowadzic do tych zmian w gardle ? Prosze o szybka odpowiedz i zycze wszystkim duzo zdrowia. Ps. Do lenki...nic nie doszlo wiec w dalszym ciagu bede probowala lapac Cie na gg. Moze dzis wieczorem ? Tak miedzy 20 a 22 ? Jesli bys mogla byc to bardzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyniankaania
byl u mnie kleszcz, bylo zaczerwienienie, byl antybiotyk, potem tydz. przerwy i lekarz zlecil badanie western blot i od wyniku uzaleznil dalsza kuracje ,wynik byl + wiec dalej antybiotyk, objawow nie mam zadnych moje pyt. czy gdybym zwalczyla chrobe to western blot bylby - ,przecierz przeciwciala utrzymuja sie dlugo czy ktos moze mi to wyjasnic a gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.M.
Chyba nikt tu juz nie zaglada...ale gdyby to prosze o jakies wskazowki dotyczace tego bojego bolacego gardla...pisalam o tym w wypowiedzi ciut wyzej...pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infooooo
Nikt już nie zagląda tu bo wszyscy się wyleczyli :-) albo przenieśli tu http://chorobybakteryjne.wypowiedzi.pl/ - tu można znaleźć też przyjaciół którzy z tymi samymi problemami na pewno Was zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaa_89
D.M. jesli nadal potrzebujesz namiarow na lekarza, to napisz na mojego maila. Obiecalam sobie ze nie napisze tutaj juz zadnego posta...i wlasnie zlamalam swoja obietnice ;) Dawno tutaj nie zagladalam, a dzisiaj chcialam sprawdzic co u Was slychac, zobaczylam posta D.M. skierowanego do mnie, wiec postanowilam napisac jeszcze raz ;) Pisalam tutaj od ponad roku, ale w pewnym momencie zdalam sobie sprawe, ze to taka "syzyfowa praca", odpowiedzialam na jedno pytanie, a za jakis czas pojawialo sie praktycznie idnentyczne, bo niestety ciezko jest tu cokolwiek znalesc... Zaproponowalam utworzenie nowego, bardziej przejrzystego forum, nie chcieliscie, wiec akceptuje to ;) Ten post jest juz moim ostatnim na tym forum... Jesli ktos bedzie chcial skontaktowac sie ze mna, to znacie mojego maila, gg tez podawalam kilka postow wczesniej ;) Pozdrawiam Lenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa86
Witam Ja jestem po leczeniu szpitalnym boleriozy w szpitalu zakaźnym w Bytomiu wczoraj odebrałam wyniki badań i jestem zdrowa następna kontrola za pól roku.Radze wszystkim skorzystać z leczenia szpitalnego chyba najszybciej własnie tak można zwalczyć bolerioze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
Gratulacje a możesz napisać czym byłaś leczona w szpitalu no i jakie badania CI zrobili po którym wiesz że jesteś zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa86
Oczywiście że moge w szpitalu podawali mi przez trzy tygodnie dożylnie Lendacin potem po wypisaniu do domu Bioracef 2x500mg przez dwa tygodnie a badanie krwi zrobiono mi metodą Western blot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa86
Badanie zrobiono mi metodą elisa oba wskazniki ujemne A byłam leczona Lendacinem 3 tygodnie dozylnie w szpitalu a po wyjsciu 2 tygodnie bioracefem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
Tak właśnie myślałam że to Elisa:( też byłam leczona lendacinem a ten drugi lek to chyba biotrakson??? bo to polski odpowiednik lendacinu czy robiłaś jakieś dodatkowe badania np. Western Blot lub Pcr aby się upewnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa86
nie to napewno bioracf bo patrzyłam w karte. Nie robiłam dodatkowych badań bo ten wystarcza jezeli dwa wyniki wyszły ujemne i ogolnie czoje sie juz bardzo dobrze.western blot mi robili wczesniej jak elisa wyszła tez dodatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag79
lenka_89 czy mogłabyś przesłać mi namiary na lekarza zjamujacego sie leczeniem boreliozy? moja mama jest prawdopodobnie chora na boreliozę. A przynajmniej wszystko na to wskazuje: wyniki i doległości. Ja niestety nie mogę jej pomóc, bo jestem za granicą, ale jest jeszcze brat... Mama jest coraz słabsza a w domu jeszcze tata chory na raka. Nie ma skąd brać już siły, bo to g... ją zżera. Proszę pomóżcie. Pozdrawiam ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 31
Ale tu pusto i smutno czy już nikt nie czyta tego forum ???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 31
Właśnie dzisiaj dostałam ujemne wyniki z antygenów krętkowych w moczu jestem taka szczęśliwa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×