Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Gość maja100
Ojciec mojego dziecka jak widze do tej pory[4lata juz]nie zasluguje na slowo ''tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samamama... mmm... to kijowo... ja wolalabym urodzic na poczatku roku.. ja sama jestem z 5 stycznia i nie zaluje :) a co sie stalo ze likwiduja becikowe? za malo kasy ma panstwo?? juz...:| echhh... zobaczymy co z tego wyjdzie :P a zaraz poszukam jakiegos urzedasa ktory mi co nieco poradzi... dziekuje Wam kochaniutkie.. jestescie boskie :) ooo i widze ze Ada znalazla momencik by sie przywitac... witam serdecznie swiezo upieczona mamuske :) jak nie sprawi to problemu to ja tez bym prosila o focie Twojego szkraba :) Pozdrawiam, buziaki dla wszystkich mamusiek... obecnycj i przyszlych PS. bobasekm to kiedy gnasz do gina? by sie dowiedziec czy jestes w ciazy??:> Trzymam kciuki :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm... a moze jednak becikowe zostana... ?? :) oto co znalazlam : \"...pieniądze na becikowe traktowane są jako wydatek sztywny i muszą być zarezerwowane w budżecie. Roman Giertych przewodniczący Ligii Polskich Rodzin zapewnia, że \'becikowe\' w roku 2007 pozostanie. Od tego uzależnia przetrwanie koalicji sejmowej...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi tylko o to ze nie bedzie juz podwojnego becikowego.. bo w niektorych miastach z tego co wiem to mozna bylo dostac do 2000 zl w sumie... na wyprawke.. i tu kolejny cytat na potwierdzenie... \"Gilowska poinformowała też, że rząd chce znieść podwójne becikowe i przeznaczyć 400 mln zł na reaktywację funduszu alimentacyjnego. \" szukam dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kretka, Samamama ma rację, walcz o Swoje:) I nie daj sie urzędasom. Kurcze a ja nawet nic nie wiedziałam, że chcą zlikwidować becikowe. Dzis koleżanka móiła, ze oni dostaną ponad 2000zł becikowego, plus jej facet wezmie z pracy za to, ze ona urodziła ok 800zł. Podobno jakiś dodatek. A ja byłam dziś w labolatorium na badaniu moczu zeby potwierdzić ciążę i... i została potwierdzona:) No to za jakieś 9 miesiecy zostaniecie ciotkami:) Ada super, że zajrzałaś. Ucałuj Matiego:)😘 Pozdrawiam wszystkie mamusie i pociechy i przesyłam gorące przytulaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasekm... jejkuuuuuuuuuu gratuluje :D:D:D:D:D super :) a Twoja kolezanka moze dostac te 2ooo zl jesli to jest w tym roku... po prostu od przyszlego nie ma drugiego tysiaca... dostanie sie tylko ten podstawowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie serduszka moje:)) Adusiu kochanie witam Cie serdecznie-tak sie cieszę,że doczekałaś sie Matiego w swoim życiu:))Życzę Ci duzo siły,miłości i wszystkiego dobrego,a Matiemu-żeby wyrósł na cudownego mężczyznę:)) Bobasekm_nooooo gratuluję!!!!!Oj,żeby to nie poszło sznureczkiem po pozostałych kobietkach z naszego topicu:))Ja dziękuję-postoję:)) Kochane mam teraz tak mało czasu na pisanie do Was:(( Czy dostałyście maila z drugim adresem@????mOŻE ODEZWIECIE SIE NA gg?Pozdrawiam Was cieplutko:)) Aha!!!My dzis robimy urodzinki dla coreczki mojego MM-mały bączek kończy 3 latka:))Wczoraj z moja teściową zrobiłyśmy torta,Wiki kupiła jej konika Pony z akcesoriami fryzjerskimi:))Będzie fajna imprezka:))No i fajerwerki na torta tez zakupione obowiązkowo!!!! Miłego weekendu mamusie i tradycyjnie uściski dla dzieci od cioci Beatki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja mam teraz mało czasu, w pracy zaczyna się najbardziej gorący okres, także nawet nie mam kiedy wyskoczyc do kafejki internetowej by do Was napisać, a w domu też sporo do zrobienia, zakupy i nie mam kiedy sie odezwać. Moniczko gratuluje :) Sylwuniu dzięki za zdjęcia Ady i Matiego:) Buziaki dla Ciebie i Oliwki:) Adus słodziutki Twój Mateuszek.Uściski dla Was:) Beatko @ odebrałam, drugi adres zapisałam :) Serdeczne życzonka dla Ninki (jeśli dobrze zapamiętałam tak ma na imie? :) ) Uściski dla Wiki :) kretka pozdrowienia dla Ciebie i maluszka w brzuszku:) maja100 witam Cie u nas:) MariaH buziaki dla Ciebie i Wikuni:) A co u pozostałych pań, coś mało sie odzywają ostatnio ? :) Beatko,Sylwio,MariaH,Moniczko,Adusiu,Majka27,Atak klonów,Rerekum,Kaska,Kretka,Loveinko,Balbineczko,Anike76,Nica,Maja100 miłego weekendu i uściski dla dzieciaków :) Chyba zadnej z Was nie pominęłam bo pisałam ze ściągi,chyba ze już moja ściąga ma jakieś braki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_dziewczynka
cześć ...jutro jade do mamy;) wspólnie spędzimy tegoroczne świeta, na codzień dzieli nas ponad dwa tysiące km:/ Zdrowych i Wesołych Świąt Mamusie :* pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:)) Tutaj pustki jak co weekend:(( Urodziny sie udały-Ninia szczęśliwa i zadowolona z prezentów:)) Wiki juz soi,a MM.usypia małą,ale cos długo-chyba sam tez zasnął:))Zdarza mu sie tak czasami:)) Mała dziewczynko szczęśliwej podrózy i Wesołyh Świąt z mamą:)) Wiecie co-jest nowy(z dzisiaj) drugi topic o takim samym tytule jak nasz-napisałam do autorki-może zajrzy:)) No to zmykam:))Udanego wypoczynku-a ja jutro na...ZAAAAAAAKUPY!!!!:)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Mała dziewczynko życzę Ci bardzo udanych i radosnych świąt:) Dziękuje, ze zajrzałaś i jak już kiedys pisałam podniosłąś na duchu nasze mamusie topikowe:) Mummy no to gratuluję udanych urodzin i skałądam szczere rzyczenia dla jubilatki:) Na zakupy sie wybierasz? No to chyba jednak współczuje, to co sie teraz w sklepach dzieje to jest koszmar. JA się wybiorę na zakupy na tygodzniu ale w godzinach 22 lub 23 żeby było mniej osób:) Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco i całuski dla dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mummy sprawdzałam obie poczty i na zadnej nie mam Twojego nowego adresu ani nr gg:( Jak mozesz to przeslij mi na moje gg, oto nr 2080955:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie dawno mnie tu nie było aż sama sie zdziwiłam że tyle sie wydarzyło Aduś Mati jest śliczny jeszcze raz gratuluję bobasekm gratuluję również szczęśliwego poczęcia wszystkie mamusie pozdrawiam Kretka aby dostać rodzinne i pieniążki dla samotnych mam nie można przekroczyć ok 500 zł, ktoś kto powiedział ci inaczej nie ma racji. Jak urodzisz maleństwo wówczas gdy dostaniesz pesel dziecka idziesz do urzędu i składasz papiery. jeżeli nie podasz ojca w metryce to ojciec jest nie znany i musza ci dać nie poddawaj sie i moja rada nie informuj za dużo urzędników o swojej sytuacji nie mów im że ty nie chcesz sie starać o alimenty tylko mów że ojciec jest nie znany (jeśli podejmiesz taką decyzję) Bo moze być taka sytuacja że jakaś zazdrosna baba zrobi wszystko żebyś nie dostała tych pieniędzy, znam takie przypadki. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane mamusie! Aduś wielkie gratulacje -Mati jest śliczny!!!! Mam spore braki w czytaniu ale nadrobię!!!!! poleżałam sobie troszkę w szpitalu a tam niestety nie było dostępu do kompa. Bobasekm GRATULACJE!!!!!! pozdrawiam i ucałujcie maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, wpadłam tylko na chwilę, żeby powiedzieć, że czuję się znacznie lepiej. Wpadłam w wir przygotowań świątecznych i naprawdę znowu czerpię z tego radość. Postanowiłam od stycznia rozpocząć jakąś terapię, inaczej grozi mi depresja. Ostatnie dni były po prostu koszmarne. Więc jak w styczniu będę wam mówić, że nie znalazłam czasu na psychologa, po prostu kopnijcie mnie w tyłek i każcie mi tam iść :) Kilka dni temu zdażyło się coś, o czym nie mogę przestać myśleć. Mój mąż poprosił Karolinkę do telefonu. Ona słucha, słucha i nagle pyta: \"Mamo, a co to za wujek?\". Przeszły mnie dreszcze... Nawet jeśli kiedyś wybaczę mu to, że skrzywdził mnie (a niestety na razie do tego daleka droga... nie potrafię się z tym pogodzić) nigdy nie wybaczę mu, że moja córeczka nie ma prawdziwej rodziny, że nie ma normalnego dzieciństwa. Eh... kawał kretyna. Karola klei się za to do wszystkich mężczyzn, po prostu nie schodzi im z kolan. Wasze dziewczyny też tak reagowały? Martwię się tym wszystkim, ale mimo to naprawdę nastrój mam lepszy. Prezenty już popakowane, mieszkanie prawie posprzątane. Na Wigilię (każdy rodzina coś przynosi - spędzamy Wigilię w dosyć dużym gronie) robię przepysznego \"Śledzia pod pierzynką\" i torcik migdałowy, niezawodny, sprawdzony przepisy. Może zrobię też kutię. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wpadłam tylko na chwile by podpisać liste obecności :D Wzięłam dziś wolne,nie zapisywałam sobie klientek na dziś i zaraz zawioze Julke do przedszkola i wybieram się z mamą na zakupy.Wybieramy sie tak już od kilku dni i w końcu trzeba.A co do przygotowań świątecznych to wszystko posprzątane, prezenty kupione. To uciekam, poodpisuje Wam później. Miłego dnia Wam wszystkim życze, uściski dla dzieciaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Loveinka:) To dobrze, że wpadłaś w wir przygotowań. Przynajmniej nie myślisz o tamtym człowieku. A w styczniu obowiązkowo idziesz do psychologa i zdajesz nam relacja a jak nie to dopadnę Cie i spiore Ci (_I_) aż Ci spuchnie, więc uwazaj:P Rerekum a czemu byłąś w szpitalu? Czy to cos powaznego? mam nadzieję, że wszystko w porządku. Trzymaj sie i zaglądaj do nas:) Mama Julki no współczuję robienia zakupów. My będziemy musieli się wybrać na zakupy ale stwierdziłam, ze pojedziemy późnym wieczorem, zeby mozna było przez sklep przejść:) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:D Całuski dla dzieciaczków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, chyba cierpię na wtórny analfabetyzm... Wszystko przez używanie komputera - word poprawia za mnie błędy ortograficzne, więc nie muszę myślec :) Zdarzyło pisze się oczywiście przez \"rz\", nie przez \"ż\". Dzisiejszy wieczór rezerwuję sobie na czytanie Waszych wpisów, mam straszne zaległości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:)) Jestem starsznie zapracowana-korzystam z chwilki spokoju. Wczoraj pokupowałam część prezentow,jeszcze musze cos kupić córci mojego MM. To moje pierwsze Świeta z MM-ciekawe jakie będą? Pozdrawiam serdecznie-buziaki dla Waszych pociech-jakby co do 17 jestem na gg-pa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnicą- przepis Torcik miodowo-migdałowy Na 10 porcji 500g mąki 100g miodu 2 całe jajka, 2 żółtka 100g margaryny (ja dodaje masło) 150 g cukru kryształu szklanka cukru pudru łyzeczka proszku do pieczenia 4 łyżki kaszy manny 1/2 l mleka kostka masła skórka starta z cytryny tłuszcz do formy 50g migdałowych płatków * Z maki, jajek, margaryny, miodu, proszku do pieczenia i cukru kryształu zagnieśc ciasto. Wstawić je na 2 godziny do lodówki. * Ciasto podzielic na 4 części. Każdą nakładać do wysmarowanej tłuszczem tortownicy. Piec 15 m w 200st. C * Kaszę ugotować w mleku. Wystudzić. Kostkę masła utrzeć z cukrem pudrem i żółtkami. Ucierając dodawać po łyżce kaszy i skórkę z cytryny. * 2-3 łyzki masy wstawić do lodówki. Resztą przełożyć blaty z upieczonego ciasta. * Tort owinąć w wilgotna ściereczkę. Odstawić na 24 godziny w chłodne miejsce. * Wierzch i boki tortu posmarować resztą masy. Posypać płatkami i cukrem pudrem (ja sypię tylko płatkami, ciasto i tak jest słodkie) Robiłam to kilkakrotnie i za każdym razem wychodziło rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie widzę że wszystkie przygotowujecie sie do świąt super to jest naprawdę wspaniały czas. Kasiu trzymaj sie i nie poddawaj depresji bo to jest okropne. Ja już też nie mogę doczekać sie świąt chociaż gdybym nie wyjeżdżała do mamy to pewnie bym odwołała te świeta. Z kasa u mnie tak krucho że nawet prezentów dla dzieci nie mam i nie wiem jak to będzie mozę jeszcze sie coś zmieni a jak nie to nie wiem co będzie. ale co tam świeta to nie tylko prezenty, a jak będziemy z cała rodziną to bedzie wesoło. ano właśnie jeszcze sie nie pochwaliłam mojemu bratu w sobotę urodził sie synuś. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho.. widze ze tu naprawde rozkreca sie kacik kulinarny :D fajnie fajnie.. a ja z przepisu chyba tez skorzystam... :P bo brzmi calkiem smacznie :D chociaz powinnam przystopowac ze slodkim bo juz buzia nawet wyglada jak ksiezyc w pelni.. cala ciaze przezylam calkiem niezle.. a na ostatnie tygodnie sie roztyje :/ ale jak tu nie jesc tych wszystkich pysznosci.. echh.. hehe kaśka4 dzieki.. zobaczymy co sie da zalatwic :) Lece po ozdoby choinkowe bo niektore juz sa troche starawe - sliczne ale juz ze starosci padaja... a teraz w sklepach naprawde ciezko o cos oryginalnego.. najczesciej wszystko w zestawach i to na dodatek w jednym kolorze.. a ja nie chce sie czc jak na wystawie sklepowej :P hehm... moze czas samemu cos porobic.. w koncu chyba kazda z nas robila ozdobki jak byla mala :P no.. pocwiczymy zobaczymy do milego.. teraz mnie czeka troszke robocizny... milego dziona kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Karolinka chora :( Wczoraj leciało jej z nosa, a dzisiaj już strasznie kaszlę. A ja akurat dzisiaj mam zajęcia z dzieciakami, ciekawe czy uda mi się znaleźć zastępstwo... O 11 mam lekarza. Akurat na Święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc macham do Was lapka 🖐️ i oswiadczam, ze jeszcze zyje:) Loveinka z tego co wiem to wiekszosc dzieciaczkow jest chora, to chyba przez ta pogoda zarazki sie tak panosza. Jest za cieplo. Duzo zdrowka zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale cicho na forum- wszystkie mamy ogarnał szał zakupów:) Bardzo dobrze, ja tez byłam zawalona praca. Przyjełam takie dodatkowe zlecienie i musiałam je skończyć do srody. uffffffff......udało sie, skończyłam na czas. Ale jestem na bakier z przentami i przygotowaniem świat. Kochane moje z tego miejsca chciałam złożyć Wam życzenia świateczne. I tak: Beatko-Radosnych świat-rodzinnych, dla Wikuni i Niny ciekawych prezentów a dla Ciebie i Sebastiana - abyście spotkali się przy tym samym stole za rok wpatrzeni w siebie z taka sama niegasnaca miłościa. Renatko- Tobie Kochana może pozycze aby te święta były radosne, z duża ilościa prezentów od Św. Mikołaja, odpoczynku od pracy- bo poswitach bedzie pewnie jej masa. Zdrowia i czego sobie tylko jeszcze życzysz. Kasiu-Loveinko- Tobie zycze abys była dzielna, zobaczysz ze swięta spedzone z Karolinka potrafia byc równie radosne, zycze Ci siły na ten okres i wiary w szczescie bo któż z nas wie co czeka za rogiem. Dla Karolinki wymarzonych prezentów i przez nastepny rok równie dosadnych spostrzezeń i sformułowań- tak abyś mogła na tym topiku rozweselać nas jej tekścikami. Moniko- dla ciebie, zdrowia, radości, uciechy z męża, czekamy na....., znosnej ciąży, udanych prezentów szczególnie dla Aleksa. Kasiu4- dla ciebie wytrwałości, oby wszystkie Twoje sprawy małżeńskie udało sie załatwić bez szwanku dla nikogo, Może Mikołaj bedzie łaskaw dla Was wszystkich poza tym najwiekszy prezent to zgodna, radosna rodzina. Myslami bede z Tobą:) Natalio- dla Ciebie kochana spokoju, wytrwałości i odwagi, udanego porodu, zdrowego dzidziusia. Adus- Słonko, dla Ciebie pociechy z Karaluszka, jak najszybszej eksmisji TROLA, odwagi !!!! wiary w siebie i Wasze szczescie. Głowa do góry. Moje Drogie bez wątpienia stałyscie się cześcią mojego życia. Gdy będę łamać się opłatkiem z moim najbliższymi będę MYŚLAŁ O WAS:) Jeszcze raz radosnych Świąt:) SAMAMAMA-SYLWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps TO Że nie wymieniłam wszystkich mam nie oznacza wcale ze Wam Moje Drogie życzeń nie składam. WRĘCZ PRZECIWNIE ŻYCZĘ: MIKOŁAJA Z DŁUGA BRODĄ GOŚCI Z PROCENTOWĄ WODĄ FACETA GORĄCEGO W PREZENCIE PROSTEJ DRODZE NA ZAKRĘCIE A GDY PIERWSZA GWIAZDKA NA NIEBIE ZABŁYSNIE NIECH WAS ANIOŁEK ODE MNIE UŚCIŚNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia bardzo dziekuje za zyczenia:D Śliczne są:D Szczerze dziekuje i życzę Ci wszystkiego co najlepsze, Tobie oraz córci:D Ale nas tu mało:( Trochę smutno, ale wiadomo jak to z czasem przed świętami. Zawsze jest deficyt tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×