Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość KROKUAZ
dobranoc setunia wygłupiłem się chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia? To ja przestaje słuchać, pisać, liczyć, czytać, jeść pić i troszke spiewać i się KONCENTRUJĘ - bo już nic nie rozumiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliście ignorować? Więc ignorujcie. Chyba nie jesteś przewrażliwiony? Uderzyło to w Ciebie? Dlaczego? I nie miałam na myśli nudy tylko stagnację - jest duża różnica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ten moj nick FIFIFI Ci zamieszal? to nick mojej kuzynki;) w jej imieniu udalam sie do wrozki , bo ona juz poszla spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo myślisz,żę jesteś lepszy,bo jesteś czarny?Krokuaz ,to ktoś wartościowy,a ty go wykurzyłeś na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, do KROKUAZA to ja nic nie mam - powiedziałem \"wcześniejsi pomarańczowi\" i nie wątpie, ze jest wartościowym człowiekiem i mam nadzieję, że sie nie wkurzył. jej, ale się porobiło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo na pewno mial na mysli inne nicki pomaranczowe , ktore nie potrafily sie zachowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ja pewnie też, dziś już nie popracuję, drinka sobie zrobiłem:D Jutro wcześniej wstanę. Setunia - tajemnicza dziś jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo jesli jestem tajemnicza to , to na pewno nie bylo zamierzone:) a o co dokladnie chodzi?;) Po czym tak wniskujesz:) Po drineczku szybciej zasniesz, ja sobie wczoraj drineczkowalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - kasuje z tą tajemniczością:). Zakręcony jestem dziś:) Źle wniskuję. A pani na tójce powiedziała, że wielka miłość trafia się raz na wiek, bleee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jest eksperymentalny, więc nieprzewidywalny, może wystarczy jeden:) Twoje zdrowie Setunia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani jest madra bo ma juz meza i dziecko i jest szczesliwa:D Ale chyba ma racje, tzn ze kazdemu raz tylko sie zdarza ta prawdziwa;) Ja tez wczoraj eksperymentowalam, raczej byl to drink kryzysowy:D Przemeczony jestes, w weekendy powinno sie regenerowac sily na kolejny tydzien pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nikt:o gospodarz ma pierwszenstwo:P;) A co sie wczoraj takiego dzialo, ze nie miales czasu dla Nas?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia:) tym razem ja miałem wczoraj doła, psychicznego i fizycznego, dziś został już tylko psychiczny:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo:(fizyczny to pewnie z przerpacowania, a psychiczny? Pewnie poniekad tez z nadmiary pracy:o Mi troche przeszlo, to teraz Ciebie dopadlo:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, czyżby w takim razie zawsze jedno z nas miało mieć \"przechodniego\" doła?:) W takim razie ja pozostaje zdołowany do końca:D Nie oddam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo czasami taki stan jest potrzebny kazdemu;) dla zdrowej rownowagi:) bo skad bedziemy wiedziec , ze mamy swietny humor. Ale doceniam chec takiego poswiecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, ale błyskawice i pioruny walą, kocham burze!:D 🖐️ samiusieńkaAsieńka - może i tęcza potem będzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wpadłam z ciekawości... nie wiem czy jestem cudna i wspaniała :D ale na pewno jestem wolna ;) przez jakieś pół godziny, bo pożniej będę w szaleńczym tempie biec na autobus ;) podejrzewam, że dostane niezłego przyspieszenia - u mnie też zanosi sie na burze!:( :) Setunia - moja siostro zodiakalna - zajrzyj czasem do wodników bo straszne tam pustki ostatnio ;) Pozdrawiam ciepło!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiusieńkaAsieńka masz racje:D Lolo ja tez uwielbiam burze ale dzis u mnie nawet nie zagrzmialo:o Jak nie ma slonca to teczy nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×