Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

W sobotę była nasza pierwsza rocznica ślubu i wybralismy się do resturacji na kolacyjkę (w niej mój mąż - a dokładnie przed nią na plazy - oświadczył mi się). Byliśmy rozczarowani. Zupełnie się zmieniło i było dziwnie...zrezygnowaliśmy. Poszliśmy do innej i też do bani. Okazało się, że najlepiej nam było w domku pod kocykiem, przy winku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Granini, i co? nikt się nie zgłosił do pracy? niemożliwe, żeby w całym Trójmieście nie było fryzjerki, która chce zmienić miejsce pracy!!!! Iwonko, co u Ciebie? robiłas test? mam nadzieję, że jednak ta inseminacja się udała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez takie uroczystości lubię spędzac w domu, czuć to rodzinne ciepło i bezpośrednią bliskość ukochanego!!! Mi 3 sierpnia minęły cztery lata od ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa... idę popatrzeć na przystojnego malarza...tak przynajmniej mówią moje sąsiadki...dziś pracuje bez koszulki w samych ogrodniczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ? pije coca-cole light? ;-)tak jak w reklamie ;-) zobaczysz jak mąż się dowie, że Ty latasz oglądać pół nagiego malerza to Ci wyprawi lańsko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :-D Położyłam mojego małego zbója spać więc mogę się troche poudzielać. Mało piszę bo...Pawełek :-D to starcza za wszytsko - włazi gdzie może, sciąga co może a jak nie może to i tak kombinuje jak by sie tam dostac :-P Coraz mniej spi w ciagu dnia, resztę przeznacza na doskonalenie swoich umiejętności - a ja oczywiście podążam za nim. Musze go pilnować, bo takie dziecko jest tak niesamowicie zwinne i szybkie, że juz pare razy się zagapiłam i był płacz, bo upadł albo sie w cos uderzył :-( Na czworaka lata tak szybko, że hej - najszybciej jak mąż wraca z pracy - jak stanie w drzwiach i mały go zobaczy to jest u niego tak prędko, że Adam nie zdąży nawet kurtki zdjąc :-P Enigma - dawaj fotki z fryzurką, Ana tez - ja mam ostatnio ogromna ochote na zmiane uczesania, ale kompletnie nie mam pojęcia jak. Pytałam w kilku salonach o zrobienie takich pasemek co miałam kiedyś to wszędzie mi proponowali pasemka rude albo czerwone :-O Jak tak dalej pójdzie to się chyba wybiorę do Granini :-D Mam nadzieje, że znajdziesz kogoś - nie chce mi sie za bardzo wierzyc, ze nie ma osób z takim wykształceniem do pracy w salonie. Życze Ci bys osoba na zastępstwo była jeszcze lepsza od poprzedniej. A pan w ogrodniczkach dalej maluje ? :-P Własnie sobie przypomniałam, że chyba widziłam zdjęcia z Twojego ślubu - masz takie długie czarne, kręcone włosy ? Sorry za pytanie, ale poprzednie zdjęcia miałam na innym kompie który padł i czasami mi sie mylą Wasze podobizny. Moze masz Granini jakies aktulane zdjęcia? A propos zdjęć to dołączam się do jeków, że o mnie zapominacie przy wysyłaniu zdjęć. Foli, JaChceFasolkę, Oczekująca - czemu ja nie dostałam Waszych zdjęć. Pogniewam sie i tyle :-P Estelka - \"praca\" nad rodzeństwem dla małego rozpocznie się w przyszłym roku. Najpierw musze jeszcze troche schudnąć ( już poszło 8 kg :-) ) a poza tym mąż od Nowego Roku ma widoki na awans więc nie będe musiała na razie w ogóle wracac do pracy i będę tzw. kura domową zajmująca się dziecmi :-) A może uda nam się w podobnym czasie zajść w ciąże ? Oczywiście ja Tobie życze tego jak najszybciej - najlepiej jeszcze w tym roku :-) Dobra Dziewczynki - znikam :-D Całuski dla Was i dla Waszych dzieciaczków - tych po \"tej \" stronie i tych jeszcze u mamuś 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aguś! no to masz żywe Srebro w domu :-) dawaj nowe fotki :-) uwielbiam patrzeć na tego Twojego rozrabiakę ;-) Granini, ja też bym chciała jakąś Twoją aktualna fotkę1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pamiętam jak moja siostra wszędzie wchodziła. Nawet w wersalkę raz wlazła i nie wiedzieliśmy gdzie jest. Był remont i meble były przeniesione do jednego pomieszczenia a że byla stara i podarte plecki miała to wlazła. Leżała i giziała się rożkiem od jasia :) Raz wsadziła na stacji (czekaliśmy na pociąg zimą) między ścianę a poręcz głowę. To była masakra...nie mogła wyjąć ale jak udało się zdjąć czapeczkę to jakoś poszło. Sekunda i dziecko coś wymyśli :) Estella to sąsiadką się podoba i pije gigantyczna Coca-cole ;) Do zakładu mogłabym chodzić w kapciach :) Ja mieszkam na 2p, schodzę po schodkach i jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdjęcia zrobię w przyszłym tygodniu jak skończy się remont to przy okazji pochwalę się na co wydajemy majatek :) Spadam na dół, mąż już wrócił i po wizycie w sanepidzie trzeba ustalić kolejne zmiany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka ,Granini ,Ana :) :) :) Estelko neidługo sie rozdwajam ale jeszcze troszke musze poczekać ,powiem szczerze,ze ten 3 trymestr dłuży sie niemiłosiernie ............ble ble.czuje sie jakbym w ciązy chodziła z 2 lata a jeszcze przedzemna caaaaaaałe 60 długich dni .buziaki!!!!!!!trzymam za Was cały czas moje kochane i oczekuje niecierpliwie na dobre wiesci od Was aaaa jak patrze na mój brzuch to mi sie smiac chce jest taki biiiiig .sama siebie nie poznaje .skóra na brzuchu jest fenomenalna ,ze w tak szybkim tempie tak mocno sie naciąga i nie pęknie!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, dzięki za pamięć. Jeszcze nie ma, ale pewnie przyjdzie. Dzisiaj jest dokładnie 14 dzień po inseminacji. Ale brałam luteinę, skończyłam we wtorek. @ przychodzi około 3-5 dni po odstawieniu luteiny. Granini, tobie to dobrze. Bo mi się jeszcze nigdy przystojny malarz nie trafił. Enigma, to dawaj te zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! enigma - pachniesz mi \"rzeczoznawcą\" ;) ale pewnie za to super seksi ;) granini - no to jestem zdziwiona, że nikt jeszcze nie odpowiedział na ogłoszenie, ale moze spróbuj pocztą pantoflową rozpuścić info o posadzie. Czasami to lepiej działa niż prasówka. Będzie dobrze :) Oj, jestem zmęczona, w sumie już tydzień siedzimy w bajzlu, wiem, ze to się skończy, ale kieeedyyyy ... sama chciałam ;) W ogóle to chyba tez na wieczór złapałam doła. jakoś nie czuję sie \"ciążowo\", tzn. mam wrażenie, ze mój odstający brzuch to od tłuszczu, a nie że tam jest dziecko. Boję sie, ze coś poszło nie tak :-o znowu jazdy, cholera - jutro lekarz i pewnie dlatego. Chcę się uspokoić, ale nie umiem teraz. :-o jak juz se wkręcę to i młotkiem nie wybijesz z bani :-o Mam nadzieję, ze jest ok. Idę się położę, to moze brzdąc jakoś \"puknie\" mnie i da znać, że z nim jest dobrze. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia........30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto........07.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.......Siedlce....... .21.10.06.....9kg... ..synuś Eryczek ....98cm Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....1 kg.........?........? Silve26......Biała Podlaska........09.03.07..........?.............?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............18.08.......30.............?...................2 lata......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........13.08.........27.......09.09...............22 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......9.08.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............9.08........30-34............?................12 m-cy........ enigmaa.........18.08......27......11-14.09......10 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku wizyta u lekarza Cię pewnie uspokoi jak usłyszysz że z dzieckiem wszystko dobrze...Granini fajną miałas małą siostre (bo teraz pewnie jest już duża) wiecie co ja lubie takie \"żywe sreberka\"...Aguś dzięki za kolejne zdjątka Twojego skarba jest kochana, ja nadal mam komp w naprawie dziewczyny jak tylko naprawimy to powysyłam Wam moje aktualne zdjęcia....Iwonko trzymam kciuki żeby jednak nie przylazła do CIebie ta franca...witaj Estelko ja kochana czekam do 10.09 jak nie przylezie do tego dnia to będe się powoli cieszyć....Moniczka zobaczysz jak Ci zleci te 60 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, Ana to czekamy razem, ja na 9 września, ale i tak wiem że ona, ta niechciana zawita do mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki! Dzieki za słowa pocieszenia, ale ja i tak mam stresa ;) Po prostu boję się i tak za każdym razem. Mam nadzieję, że moje obawy są nieuzasadnione. Myślę, że gdybym zaszła w ciążę tak jak zaczęliśmy się starać, czyli ponad rok temu, to inaczej bym była nastawiona (na zasadzie łatwo zaszłam, lekko zniosłam i bez stresów), a tak, kilkanaście cykli czekania, badania i hsg na koniec, dlatego tak się trzęsę, bo wiem, że to jednak ciąża wysokiego ryzyka (tak mam w karcie ciąży zapisane). I ciągle myślę o moim brzdącu, czy z nim wszystko jest dobrze, czy jest zdrowy ... ( ... hmmm ... a ja ciągle gadam jak o chłopcu ;) ) i takie tam. Wizyta dopiero o 19, reeetyyyy :-o Aaaaa poza tym to ja też trzymam kciuki za udane inseminacje i naturalsy ... bardzo mocno !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki !!!:) Zabajonku ,mylisz sie jesli nawet Twoja ciaza nastąpiła by po jednym cyklu staran równie mocno martwiłabys sie o twoje malenstwo.I tak już bedziemy miały do konca naszych dni.Ja tez schizuje czasem jak dziecko nie chce sie ruszac i sobie poprostu śpi a ja egoistycznie staram sie je obudzić by przekonac sie ze wszytsko ok .na początku miałam schizy o bete ,potem czy ciąza sie rozwija dobrze ,teraz ruchy,dziecko mam owiniete wokół szyji pepowiną i mimo ze lekarz powiedziła ze na tym etapie powinno sie jeszcze odpetlic to sie martwie ,potem dojda schzy związane z porodem ,he he he a potem dopiero sie zaczyna.moze nie odbierz tego ze cały czas martwie sie ale tak jak tobie i innym ciezarówkom i mnie przychodza do głowy czarne myśli.takze jest to nasz naturalny odruch macierzynski i tak już będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiego powodu Zabajonku lekarz okreslił Twoją ciaze jako wysokiego rzyka jesli mozna zapytać? czy to ze wzgledu na problemy z zajsciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellou:):):):) ja w pracy :( całre szczęscie ze dzis piątek:) nareszcie zbliza sie weekend:) Iwona:) ❤️ trzymam kciuki, zrób moze betę?????? Zabajonku ❤️ a ty nie nerw sie tak tylko ciesz:):):):):) No ja nie rzeczoznawca ale hmmmmmmm bardziej \"inspektor techniczny\" hihihihihiih tak czasem piszą o mnie w umowach;P monik ❤️ trzymaj się;):):) estellka i Ana ❤️ oby małpiszon nie przylazł;););) maklady:) buziaki ide dalej robic......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Zabajona, wiem jak to jest, ja też przed każdą wizytą się denerwuję strasznie i to się nie zmieni już, martwię się też o te bakterie w moczu bo lekarz zapisał mi nystatynę co prawda ale to nie na te bakterie, boję się że je zbagatelizował. Monik, super że się odezwałaś :) fajnie, że wszystko dobrze jakoś zleci to 60 dni zobaczysz, choć wierzę, że może się dłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, a za ciebie trzymam kciuki, mam nadzieję, że się udało tym razem. Zabajona, wieczorkiem wejdę na forum i założę się ze napiszesz że wszystko jest dobrze, tak to już jest. U nas to ja zawsze się denerwuję za nas dwóch a teraz za trzech, mój mąż ma jakiś spokój w sobie. Trzymam kciuki :) a co do ciąży wysokiego ryzyka to ja też tak mam tzn nie mam wpisane w kartę ale po in vitro tak właśnie ciążę się traktuje. A twój mąż idzie z tobą na usg? Napewno usłyszysz serduszko no i może dowiesz się czy chłopiec czy dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×